سلام ، به سایت بهترین باربری تهران خوش آمدید

02188372002
متخصص در حمل و جا ب جایی و بسته بندی حرفه ای اثاثیه و بار در سراسر تهران

نرخ قیمت باربری و کارگر بسته بندی در اسباب کشی | باربری 1777

نرخ قیمت بسته بندی و حمل بار

نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل و دستمزد کارگر اسباب کشی در تهران 

یکی از مهمترین معیار ها برای مردم در انتخاب شرکت باربری مورد نظر خود برای اسباب کشی و جابه جایی ، تعرفه ها و نرخ قیمت باربری و برآورد هزینه های مربوط به آن با توجه به بودجه اولیه خود میباشد. در این مقاله قصد داریم نرخ قیمت و هزینه باربری داخل تهران را ، که در اتوبار جا به جا بار وجود دارد بیان کنیم.

شماره تماس باربری : ۱۷۷۷

شماره باربری

نرخ هزینه های یک باربری ، مجموع و جمع شده هزینه کرایه خاور ، کرایه کامیون و یا کرایه وانت بار ، به علاوه دستمزد کارگر اسباب کشی و در صورت تمایل شما به استفاده از خدمات بسته بندی ، استفاده از کارگر بسته بندی میباشد . پس هزینه و دستمزد کارگر بسته بندی هم به مجموع قیمت و نرخ هزینه های خدمات باربری اضافه میشود.

 

cost moving

 

هزینه باربری داخل تهران

هزینه و نرخ قیمت باربری داخل تهران با سایر شهر ها متفاوت میباشد، همانطور که هزینه کلیه خدمات هر شهری با شهر دیگر فرق دارد ، قیمت و هزینه باربری نیز همین طور میباشد. یکی از مهمترین فاکتور ها در تعیین نرخ قیمت باربری و کرایه وانت و کامیون در تهران ، مسیر است .

شماره باربری

اینکه شما در غرب یا شمال تهران زندگی میکنید و یا قصد اسباب کشی به غرب و شمال تهران را دارید ، برای شما نسبت به جابه جایی و اسباب کشی در جنوب و شرق تهران ، هزینه متفاوتی دارد. در غرب و شمال تهران معمولا شلوغی و ترافیک بیشتری وجود دارد و با توجه به کوهستانی بودن این مناطق باربری و اسباب کشی سخت تر میشود. اما در واقع این مناطق جزو مناطق پرجمعیت تهران نیز میباشند. پس اطلاع داشتنن از نرخ هزینه های باربری و کرایه وانت بار و کامیون در غرب و شمال تهران برای شما ، کاری پسندیده است.

قیمت و تعرفه های باربری در تهران

شرکت های باربری مختلفی در شهر تهران و سایر شهرها فعالیت می کنند. نرخ و قیمت باربری با توجه به شرایط هر شهر و مسافت طی شده براساس اعلامیه های اتحادیه معرفی شده است. نرخ و قیمت باربری با توجه به میزان لوازم و اثاثیه و همچنین تعداد کارگران مشغول به کار متفاوت می باشد.

cost moving

بسیاری از افراد برای انتقال بارها و اثاثیه خود به شرکت های باربری موجود در سطح شهر مراجعه می کنند. نرخ و قیمت باربری با توجه به اتحادیه مورد نظر برای شرکت های باربری تهران تعیین می شود. نرخ و قیمت باربری براساس عوامل و پارامترهای مختلفی تعیین می شود. از جمله عوامل مهم و تاثیرگذار در تعیین این قیمت می توان به مسافت مبدأ و مقصد بار، تعداد کارگران مشغول به کار، وسیله نقلیه اجاره شده و تعداد طبقات نیاز به جابه جایی اثاثیه در داخل ساختمان اشاره کرد. در برخی موارد نرخ و قیمت باربری در تهران و سایر شهرستان ها متفاوت می باشد.

دستمزد کارگر بسته بندی اثاثیه منزل

قبل از نرخ گرفتن از باربری ، برای اینکه از دستمزد کارگر بسته بندی اثاثیه منزل آگاه بشوید ، ابتدا باید به چند سوال برای خود پاسخی درست و منطقی بدهید و مسئله را تا حد زیادی شفاف کرده باشید. سوال هایی که درباره هزینه و دستمزد کارگر بسته بندی ، باید به خود پاسخ بدهید را در زیر آورده ایم :

 • تصور می کنید قیمت منصفانه بسته بندی اثاثیه منزل چقدر باشد؟
 • چه مبلغی برای جا به جایی و هزینه بسته بندی اثاثیه منزل در نظر گرفته اید؟
 • آیا نرخ خدمات اسباب کشی برای همه مناطق تهران ثابت است؟
 •  هزینه بسته بندی اثاثیه منزل سنگین با سایر وسایل متفاوت است؟
 • هزینه بسته بندی لوازم اداری و بسته بندی لوازم شرکت چطور ؟
 • نرخ بسته بندی لوازم با حمل اثاثیه فرق دارد ؟
 • استفاده از خدمات بسته بندی کاری عاقلانه است ؟
 • چرا باید برای بسته بندی لوازم منزل خود هزینه پرداخت کنم ؟

برای اطلاعات بیشتر و پی بردن به فواید استفاده از خدمات بسته بندی و کارگر بسته بندی برای اسباب کشی میتوانید مقاله های ما در سایت را دنبال کنید :

مطالب مرتبط : کارگر بسته بندی و اسباب کشی ، بسته بندی لوازم منزل

بعد از پیدا کردن جوابی درست و کامل میتوانید به دنبال قیمت گرفتن از نرخ هزینه ها و دستمزد کارگر بسته بندی برای اسباب کشی از باربری مورد نظر خود بروید.

نرخ هزینه کارگر بسته بندی در تهران ، در باربری و اتوبار جابه جا بار به ازای  هر سه ساعت ۵۵۰۰۰ تومان و به ازاری هر ساعت اضافه ۱۵۰۰۰ میباشد. بدیهی است هزینه بسته بندی لوازم منزل با توجه به مقدار لوازم و اثاثیه افزایش پیدا میکند. در واقع اثاثیه بیشتر به مفهوم نیروی کار بیشتر برای بسته بندی و خدمات اسباب کشی است.

اگر سوال دیگری هم در ذهن خود دارید و برای آن جواب خوبی پیدا نکردید میتوانید از باربری خوب ما کمک بگیرید  و از خدمات مشاوه باربری و مشاوره بسته بندی رایگان ما استفاده کنید.

شماره باربری : جهت رزرو و مشاوره رایگان : ۱۷۷۷

cost moving

هزینه بسته بندی اثاثیه منزل برای گل و گیاه

حمل گل و گیاه برای دوست داران فضای سبز و طبیعت دوستان یک چالش جدی است. برای حمل گل و گیاه از جعبه های مخصوص استفاده می شود. مجموعه ای از جعبه های چوبی یا پلاستیکی برای قرار دادن گلدان ها در کنار هم مناسب است.

برای بسته بندی و حمل گیاهان می توانید از چوب استفاده کنید. در کنار هر گلدان یک چوب به ارتفاع گیاه قرار داده و گلدان ها را در جعبه های چوبی یا پلاستیکی کنار هم قرار دهید. از پلاستیک های نازک برای پوشاندن دهانه و پایه های چوبی کمک بگیرید. فراموش نکنید یک منفذ کوچک برای تنفس گیاه روی پلاستیک ایجاد کنید.

خدمات اسباب کشی در شرکت های معتبر شامل حمل گل و گیاه هم می شود. هزینه بست بندی اثاثیه منزل برای گل و گیاه به صورت جداگانه محاسبه نمی شود و تنها قیمت جعبه های چوبی یا پلاستیکی دریافت می شود

دستمزد و قیمت کارگر اسباب کشی و حمل بار

کارگر حمل بار و اسباب کشی ، کاری متفاوت با کارگر بسته بندی انجام میدهد و اگر مطالب بالا را مطالعه کرده باشید و به سوال ها پاسخ داده باشید به تفاوت این دو پی برده اید. درواقع کاری که کارگر حمل بار انجام میدهد با کاری که کارگر بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل انجام میدهد متفاوت است.هزینه ها و نرخ قیمت کارگر اسباب کشی و حمل بار نیز متفاوت از کارگر بسته بندی محاسبه میشود. به عنوان یاد آوری و شفاف تر شدن موضوع تفاوت کار ، بسته بندی و اسباب کشی را خلاصه وار توضیح میدهیم :

کارگر ماهر بسته بندی : وظیفه دارد وسایل منزل ، اثاثیه و لوازم اداری و شرکت ها را با رعایت کلیه اصول ایمنی و حرفه ای بسته بندی ، به اصطلاح پک کند یا بسته بندی کند.

کارگر حمل بار و اسباب کشی : وظیفه و مسئولیت کارگر حمل بار در روند اسباب کشی این هست که لوازم بسته بندی شده و اثاثیه شما را به ماشین باربری ، کامیون یا وانت بار حمل کنند و بعد از رسیدن به مقصد لوازم و اثاثیه شما را به منزل جدید ببرند.

نرخ قیمت و هزینه ، استفاده از کارگر اسباب کشی و حمل بار در تهران در باربری و اتوبار جابه جا بار به این صورت میباشد : نرخ کارگر باربر داخل تهران به ازای هر سه ساعت ۵۰۰۰۰ و به ازای هر ساعت اضافه ۱۵۰۰۰ اضافه میگردد.

نرخ و قیمت باربری براساس تعداد کارگران

در واقع نرخ و قیمت باربری براساس استانداردهای خاصی تعیین شده که مربوط به انجام باربری می باشد. هر گونه کمک در حمل بار در باربری با هزینه هایی جداگانه همراه است. سرویس کارگران برای هر بار جابه جایی بار بین ۴۰ تا ۵۰ هزار تومان است. این میزان هزینه برای جابه جایی یک سرویس حمل و نقلی در ساعتی مشخص می باشد. در صورت اضافه شدن به این مدت به ازای هر ساعت ۱۵ هزار تومان به هزینه افراد اضافه می شود. در  صورت همراهی راننده با کارگران و کمک کردن در جابه جایی وسایل، راننده نیز باید حق الزحمه یک کارگر را دریافت کند. با توجه به ارائه توضیحات کامل در مورد جزییات حمل و جابه جایی بارها، توصیه می شود برای بدست آوردن اطلاعاتی دقیق تر و به روز تر با ما تماس بگیرید.

cost worker

نرخ کرایه وانت بار و کامیون در تهران

بسته به نوع بار و مقصدی که برای اسباب کشی و جابه جایی دارید ، از ماشین باربری متفاوتی استفاده میشود . برای مثال حمل بار و وسایل و اثاثیه کم با مقصد کوتاه با خاور هم به راحتی صورت میگیرد در حالیکه برای مسیر و مسافت های طولانی و اثاثیه و لوازم اداری زیاد باید از کامیون برای اسباب کشی و جابه جایی استفاده کرد. بنابراین اطلاعات دقیق درباره نرخ قیمت وانت و کامیون در تماس شما باربری مورد نظر و به صورت توافقی محاسبه میشود . اما این اطمینان را به شما میدهیم که باربری و اتوبار جابه جا بار ارائه دهنده خدمات بسته بندی و حمل بار در تهران ریال خدمات خود را با قیمت های منصفانه و خوبی ارائه میکند.

سفارش آنلاین وانت بار

در صورتی که به استفاده از خدمات آنلاین و اینترنتی علاقه دارید و در غرب تهران و شمال تهران ساکن هستید و یا قصد جابه جایی و نقل مکان به غرب و شمال تهران را دارید، میتوانید از خدمات باربری آنلاین من استفاده کنید و فرم رزرو را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم. با استفاده از فرم رزرو آنلاین می توانید درخواست وانت بار خود را به صورت اینترنتی سفارش دهید

نرخ و قیمت باربری بر اساس اثاثیه منزل و تعداد طبقات

نرخ و قیمت باربری برای اثاثیه منزل متناسب با تعداد وسایل و طبقات ساختمان تعیین می شود. در واقع هر سرویس حمل و نقل اسباب و وسایل می تواند هزینه ای مختص خود را داشته باشد. در کنار این هزینه ها، هزینه کارگر و حمل در طبقات نیز به صورت جداگانه محاسبه می شود. اجرت و هزینه هر کارگر به ازای هر سرویس کار بین ۳۰ تا ۵۰ هزار تومان می باشد. براساس نرخ و قیمت باربری، بالابردن وسایل به ازای هر طبقه ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان می باشد. استفاده از آسانسور برای جابه جایی اثاث همانند یک طبقه می باشد. حمل و جابه جایی وسایل سنگین مانند گاو صندوق، یخچال ساید بای ساید و پیانو دارای هزینه های جداگانه ای می باشد.

نرخ حمل بار منزل و لوازم اداری

برخی از وسایل منزل مثل : لوازمی مانند یخچال ، ساید بای ساید و یا یخچال و فریزری که بالای ۲۰ فوت باشد ،تردمیل،گاوصندوق ،پیانو و شیشه میز نهار خوری ۸ نفر به بالا و همچنین لوازم اداری و لوازم شرکت های تجاری ، برای اسباب کشی نیاز به خدمات ویژه داری دارند زیرا این اثاث سنگین و بزرگ هستند و منطقی میباشد که جابه جایی آنها به نیرو و هزینه ی بیشتری احتیاج داشته باشد ، از این رو نرخ حمل بار وسایل سنگین و لوازم اداری در باربری و اتوبار جابه جا بار ، به ازای هر طبقه هزینه جابجایی جداگانه ای دارند.

هزینه بسته بندی لوازم سنگین منزل و پیانو

بسیاری از هنرمندان و علاقه مندان به موسقی و نوازندگی از پیانوی شخصی استفاده می کنند. البته پیانو جزء ثابت لوازم منزل نیست ولی در صورتی که پیانو در منزل دارید می بایست از کارگر اسباب کشی تخصصی کمک بگیرید. یک سرویس تخصصی برای جابجایی و حمل پیـانو در لیست هزینه بسته بندی اثاثیه منزل پیش بینی شده تا بدون خط و خش، پیانو به مکان جدید منتقل شود.

خدمات باربری و اتوبار جابه جا بار ، پیانو و همه اثاثیه حجیم را بسته بندی و آماده حمل می کنند. هزینه بسته بندی اثاثیه منزل حجیم به صورت جداگانه بر روی فاکتور خدمات اسباب کشی لحاظ می شود. هزینه حمل پیانو بستگی به تعداد طبقات داشته و ضریبی از تعداد طبقات می باشد.

cost move piano

حمل پیانو کار سنگینی است که با همکاری چند کارگر ماهر انجام می شود. هزینه بسته بندی اثاثیه منزل حجیم و پیانو شامل بسته بندی کلی برای محافظت از بدنه، درب، صفحه اصلی و سطوح آن به همراه پتوکشی، تسمه بندی و نوارکشی می باشد.

اندازه پیانو، باریک بودن و شکل راه پله ها دو عامل محدود کننده در جا به جایی پیانو هستند که می بایست از قبل بررسی شوند. با رویت محل و در نظر گرفتن چرخش راه پله ها، هزینه بسته بندی اثاثیه منزل به همراه حمل پیانو را محاسبه میشود.

هزینه بسته بندی مبلمان و اسباب کشی

شرکت بسته بندی و اسباب کشی برای حمل مبلمان از تکنیک های ویژه ای استفاده می کند. کامیون های مسقف و پتودار برای جا به جایی بار و مبلمان بهترین وسیله نقلیه هستند. مبلمان رنگ روشن، مبلمان چوبی یا استیل همگی توسط سلفون پیچی شده و به صورت کامل بسته بندی می شوند.

سلفون کشی مانع آلودگی و کثیفی مبلمان شده و جلوی خط و خش به اثاثیه را می گیرد. هرگز برای کاهش هزینه بسته بندی اثاثیه منزل از سلفون پیچی مبلمان صرف نظر نکنید. کارگر ماهر با استفاده از یک بسته سلفون و نوار چسب پهن مبلمان را به صورت یکدست بسته بندی می کند.

بسته بندی مبلمان چوبی با استفاده از نایلون حباب دار، فوم، سلفون و چسب پهن انجام می شود. استفاده از فوم و پلاستیگ ضربه گیر برای جلوگیری از آسیب به مبلمان چوبی ضروری است.

شیشه میز ناهارخوری و ویترین نیز با پلاستیک ضربه گیر حباب دار به درستی بسته بندی می شود. شیشه های بزرگ در صورت بسته بندی نامناسب دچار شکستی و آسیب خواهند شد. هزینه بسته بندی اثاثیه منزل بخشی از هزینه های ضروری در اسباب کشی است.

برای رزرو باربری با شماره ۱۷۷۷ تماس بگیرید

شماره باربری

2 نظر

 • سلام
  بار دارم برای جابه جایی داخل تهران
  دنبال خاور یا نیسان با قیمت مناسب هستم
  شمارو بهم معرفی کردند
  ممنون از خدمات خوب و مناسبتون

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.