سلام ، به سایت باربری تهران - جابه جا بار خوش آمدید

باربری در تهران متخصص در حمل و جا ب جایی و بسته بندی حرفه ای اثاثیه و بار در سراسر تهران

بسته بندی اثاثیه منزل برای اسباب کشی

آخرین ویرایش در۱۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۸
بسته بندی اثاثیه منزل برای اسباب کشی

بسته بندی اثاثیه منزل یکیی از مراحل مهم اثاث کشی است، که به صورت حرفه ای این خدمات اسباب کشی در باربری جابه جا بار انجام می‎شود. اثاث قدیمی و جاسازی آن در منزل جدید را افراد خانواده بهتر از هر کس دیگری می توانند انجام دهند، اما مرحله وسط یعنی انتقال بار و بسته بندی از منزل قدیمی و استقرار آن در منزل نو کار هر کسی نیست.

بسته بندی اثاثیه منزل با رعایت نکات بهداشتی در دوران کرونا

1777

بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم اداری و تجاری 

بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم منزل، به قدرت بدنی کارگر بسته بندی و به دانش و تخصص مناسب نیازمند است. باربری جابه جا بار در تهران با نیروی ماهر و متخصص در زمینه بسته بندی اثاثیه منزل، حمل بار و انتقال بار آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

شماره تماس بسته بندی اثاثیه منزل : ۱۷۷۷ (بدون پیش شماره در تهران)

 هزینه بسته بندی اثاثیه منزل 

بسته بندی اثاثیه منزل زمانی اهمیت پیدا می‎کند که تصمیم دارید برای اسباب کشی خود از خدمات بسته بندی یک شرکت باربری معتبر استفاده کنید.

بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل

بدون شک اطلاع از نرخ قیمت و هزینه ها نیز برای شما اهمیت ویژه ای پیدا میکند، مشاورین بسته بندی ما در باربری جابه جا بار که ساکن تهران هستند، به صورت ۲۴ ساعته آماده هستند تا پاسخگوی سوالات شما در مورد اطلاع از نرخ قیمت و هزینه های بسته بندی لوازم باشند.

بسته بندی اثاثیه منزل را از کجا شروع کنیم ؟

در ابتدا برای خود یک لیست تهیه کنید و تمام اقلام و وسایل منزل را دسته دسته در آن یادداشت کنید.

 1. بسته بندی لباس ها برای جابه جایی
 2. لباس های پاره و کثیف رو از سایر لباس ها جدا کنید.
 3. لباس های سبک و تابستانه را از لباس ها ضخیم و زمستانی جدا کنید
 4. کفش و دمپایی را نیز به صورت مجزا از لباس ها باید بسته بندی کنید.

سعی کنید هنگام بسته بندی اثاثیه منزل، از تمام فضای خالی کارتن و جعبه ها استفاده کنید، مثلا کارتن ظروف چینی و شکستنی را با پارچه و لباس پر کنید تا هم امنیت کالا بیشتر شود و هم در فضا و هزینه های شما صرفه جویی بشود.

ترفند: میتوانید جوراب و لباس زیر خود را در فضای کفش ها جاسازی کنید.

بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل

آیا قصد حمل و بسته بندی اثاثیه منزل را دارید؟

بهترین خدمات بسته بندی و حمل بار در تهران را از باربری ما بخواهید، همیشه انتقال از مکانی به مکان دیگر با هیجان همراه است. مهم نیست اداره یا منزل تازه در کجا واقع شده و از چه کیفیتی برخوردار است.

ما در باربری جابه جا بار به شما روش صحیح بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل در هنگام اسباب کشی را یاد می‎دهیم، و در صورت تمایل کارگران با تجربه خود را جهت بسته بندی و حمل باری ایمن و مطمئن در اختیار شما عزیزان قرار می‎دهیم، تا اسباب کشی ایمن و مطمئن را داشته باشید.

بسته بندی اثاثیه منزل
بسته بندی اثاثیه منزل

اصول بسته بندی اثاثیه منزل به هنگام اسباب کشی

در اسباب کشی مهم ترین و حساس ترین کار مربوط به چگونگی بسته بندی اثاثیه منزل است، لوازم منزل معمولا شکستنی و با ارزش و گران قیمت هستند. بنابراین چگونگی بسته بندی لوازم نیازمند مهارت و دانش اصولی مربوط به خود میباشد.

مراحل مختلف بسته بندی اثاثیه منزل در هنگام اسباب کشی

با رعایت نکات ایمنی و پیروی مرحله به مرحله بسته بندی طبق مقاله ای که در اختیار شما قرار دادیم، می‎توانید تجربه یک بسته بندی و جابه جایی بار مطمئن را داشته باشید. این نکات ریز و جزئی هستند اما تاثیر مثبت فراوانی در انتقال سالم و آسان بار و اثاثیه شما خواهند داشت.

بسته بندی درست و محکم کارتن ها

کارتن اسباب کشی مناسب و محکم را تهیه کنید. دقت کنید برای وسایل خیلی سنگین کارتون مستحکمی داشته باشید، اگر کارتون شما اندازه مناسبی نداشته باشد و یا خراب یا پاره باشد در زمان جابجایی با مشکل برخورد خواهید کرد.

خرید کارتن خالی

بهتر است در کارتون های بزرگ لوازم سبکتر را بگذارید، و در کارتون های محکم و با اندازه متوسط وسایل سنگین و شکستنی را به دقت بسته بندی کنید و قرار دهید.

برچسب گذاری و اسم نویسی

در زمان بسته بندی اثاثیه منزل و گذاشتن آنها در کارتون ها روی هر کارتون بنویسید که چه چیزی داخل آن کارتون قرار گرفته است. با برچسب گذاری کردن در واقع کار خود و کارگران هنگام تخلیه بار را ساده تر می‎کنید.

بسته بندی لوازم منزل در اثاث کشی

 

نحوه بسته بندی ظروف شکستنی در اسباب کشی

در هنگام بسته بندی ظروف شکستنی بین ظرف ها از موارد زیر میتوانید استفاده نمایید:

 • پارچه
 • ورقه های روزنامه یا کاغذ باطله
 • دستمال نرم
 • حوله های مناسب
 • نایلون های حباب دار

دقت کنید بین فضاهای خالی کارتون و بین وسایل با پارچه یا وسایل نرم محکم شود، تا در هنگام حمل و انتقال بر اثر حرکت دادن و تکان خوردن کارتون ها، لوازم داخل آن ها به هم برخورد نکند و نشکند.

خرید سلفون بسته بندی
سلفون بسته بندی

بسته بندی لوازم مشابه

برای راحتی کار بعد از اسباب کشی و چیدن وسیله ها در منزل یا اداره جدید خود بهتر است از قبل وسیله های مشابه رو با هم بسته بندی کنید.

شماره بسته بندی اثاثیه در تهران

استفاده از کارتن رگال دار برای بسته بندی لباس

کارتون های رگال دار دارای رخت آویز بوده و از چروکیده شدن و نامرتب بودن لباس های شما جلوگیری می کنند. با این کار در موقع تخلیه و جاسازی در مکان جدید نیز کار شما آسان و راحت خواهد بود، و در زمان خود صرفه جویی کرده اید، این بخش یکی از مراحل مهم در بسته بندی اثاثیه منزل می‎باشد.

کارتن رگال دار
کارتن رگال دار

بسته بندی ظروف شکستنی 

در زمان بسته بندی اثاثیه منزل دقت کنید اثاثیه شکستنی و سنگین را در بخش پایین کارتون قرار دهید و محکم کنید و لوازم سبک تر و کوچکتر را در بخش بالایی کارتون مستقر کنید. در چیدن بشقاب ها دقت کنید که در ته کارتون نباشد، بلکه در بخش بالایی کارتون قرار بگیرند و وسایل انعطاف پذیر مانند پارچه و دستمال های نرم را حتما بین ظروف استفاده کنید.

بسته بندی تلویزیون

بسته بندی وسایل بزرگ

بسته بندی اثاثیه بزرگ خود نیاز به تخصص و تجربه دارد.بسته دبندی مبل برای اسباب کشی نمونه ای از این وسایل بزرگ می باشد که اگر به درستی انجام نپذیرد متحمل آسیب و ضرر فراوانی خواهید شد. یکی دیگر از موارد مهم در بسته بندی اثاثیه منزل، نحوه بسته بندی یخچال می باشد.

بسته بندی فرش

یکی از وسایل مهم در بسته‌بندی اثاثیه منزل فرش می باشد. قبل از بسته بندی فرش آن را کاملا تمیز نمایید، و جارو کنید. در صورتیکه فرش شما کثیف است بهتر است ماقبل 2 روز مانده به اثاث کشی فرش خود را به فرششویی بدهید.و تمیز در  منزل نو تحویل بگیرید.

فرش خود را از محل خواب آن شروع به لول کنید و با یک طناب محکم ببندید.

نحوه بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی

ابتدا اقلامی که تاریخ انقضای آنها گذشته است را جدا نمایید و دور بیاندازید. مایعات و شوینده ها را جدا کنید و در کارتنی مشخص قرار دهید. لوازم آرایشی خود را که مشابه به یکدیگر هستند در داخل کیف مخصوص آرایشی قرار دهید.آن دسته از لوازمی که شکستنی هستند، مانند عطر را با استفاده از پلاستیک حبابدار بسته بندی نمایید تا دچار ضرب خوردگی نشودند. مواد اشتعال زا همچون اسپری و تاف را سعی کنید جدا از ماشین باربری حمل نمایید. این وسایل بسیار خطرناک می‎باشند.

باربری و بسته بندی

بسته بندی تلویزیون

یکی از وسایل حساس در بسته بندی اثاثیه منزل، تلویزیون می‎باشد. در صورت داشتن کارتن تلویزیون خود و آکاسیف آن، از همان استفاده نمایید. در غیر این‌‎صورت از بابل رپ برای بسته بندی استفاده و دور تلویزیون خود را با آن بپوشانید. درصورت امکان، تلویزیون خود را جدا گانه با ماشین خود حمل نمایید.

بسته بندی تلویزیون
بسته بندی تلویزیون

بسته بندی و حمل جهیزیه

یکی از مهمترین و خاطره انگیزترین بسته بندی ها مربوط به جهاز عروس است. بسیاری از وسایل عروس خانم‎های عزیز، به صورت آک و بسته بندی شده هستند. ممکن است در این بین تعداد معدودی نیز نیاز به بسته بندی داشته باشند. ولی آن چیز که مهم می‎باشد، استفاده از خدمات با کیفیت حمل جهیزیه از باربری های معتبر است. در گذشته به دلیل وجود مسافت‎های کوتاه، و نداشتن جهیزیه و وسایل سنگین، مراسم جهاز برون، متناسب با رسومات هر فرهنگی توسط فامیل مربوطه، جابه جا می‎شد.

حمل جهیزیه عروس

اما امروزه بدیل وجود وسایل سنگین از جمله سای بای ساید و مبلمان این کار امکان پذیر نیست. لذا استفاده از خدمات نوین باربری و با کیفیت برای عروس خانم‎ها بسیار مهم است، تا در هنگام جابه جایی دچار ضرب‎خوردگی وسایل نشوند. جهت بسته بندی اثاثیه منزل و حمل جهاز کافی‎ست با ما تماس بگیرید.

بسته بندی یخچال

یکی از مهم‎ترین وسایل در بسته بندی اثاثیه منزل،  بسته بندی یخچال می‎باشد. ابتدا مواد غذایی فاسد شدنی را باید جدا نمایید و انها را شب قبل از اسباب کشی، به دوست یا آشنایی بسپارید تا در داخل یخچال خودشان نگه داری کنند.

بسته بندی یخچال، باربری و اتوبار

یخچال را کاملا تمیز نموده و اگر دچار برفک است بگذارید تا آنها به خوبی آب شوند. اجزای یخچال که قابل جدا شدن هستند را جدا نمایید و بسته بندی کنید. کابل یخچال را به صورت دورانی جمع نموده تا ضربه ای به آن وارد نشود. سپس درب یخچال را با استفاده از طناب محکم کنید و در نهایت برای بسته بندی یخچال دو تا دور یخچال خود را با، بابل رپ یا فوم‎های ضربه گیر بپوشانید.

نحوه بسته بندی اتاق کودک

بسته بندی وسایل اتاق کودک را جزو اخرین مراحل برای بسته بندی اثاثیه منزل خود در نظر بگیرید. زیرا اگر این‎کار را زودتر از باقی امور انجام دهید ممکن است باعث پریشانی و آشفتگی فرزند شما شود. دقت نمایید برای بسته بندی اتاق کودک از فرزند خود کمک بخواهید. به او بگویید وسایلی که دیگر به آنها احتیاج ندارد را جدا نماید، تا به بچه های خیریه دهد. قطعا این کار هم جنبه تربیتی دارد و هم باعث می‎شود کودک بدون استرس از بیرون انداختن وسایلش شروع به بسته بندی وسایل خود نماید.

بسته بندی اتاق کودک

اسباب بازی‎های کودک را از وسایل بزرگ وشکستنی تفکیک نمایید و انها را در کارتن جدا بسته بندی کنید.

بسته بندی وسایل برقی

حتما برایتان این سوال پیش آمده است که چگونه وسایل سنگین خود را برای اسباب کشی بسته بندی نمایید. یکی از این وسایل ظرف‎شویی و لباس‎شویی می‎باشد. برای بسته بندی این‎گونه وسایل ابتدا حتما مخزن آنها را جدا نماییدو اتصالات شیر آب را قطع کنید. سپس به خوبی آن ها را تمیز و خشک نمایید و با بابل رپ، جهت جلوگیری از ضرب خوردگی بسته بندی نمایید.

برای جدا کردن شلنگ ها از ماشین لباسشویی طبق دستور عمل کار کنید ، تا هنگام نصب دوباره آن در منزلتان مشکلی از این بابت نداشته باشید .

بسته بندی ماکروویو به دلیل داشتن در شیشه ای نیز حساس‎تر می‎باشد.شما می‎توانید در صورت نداشتن کارتن و آکاسیف مربوط به خود دستگاه، دور ماکروویو خود را با پارچه بپوشانید و در داخل کارتن قرار دهید.

دسته بندی و چیدمان مناسب اثاثیه در خودرو حمل بار

در زمان حمل بار و مستقر کردن آن در ماشین حمل بار دقت کنید که به صورت بهینه و محکم چیدمان بار را انجام دهید و از لوازم مناسب برای محکم کردن وسایل استفاده کنید. با این کار از شکسته شدن و یا خراش برداشتن لوازم پیشگیری می کنید.

ماشین مناسب خمل بار
ماشین مناسب خمل بار

از چه ابزاری برای بسته بندی اثاثیه منزل استفاده کنیم ؟

 • کیسه های پلاستیکی بزرگ

پلاستیک های زباله از جمله مواردی هستند که در اسباب کشی ها کاربرد زیادی دارد، به طور کلی میتوانید تمام تجهیزات الکتریکی و سیم های منزل خود را در کیسه زباله بسته بندی کنید. برای مثال: شارژر گوشی همراه و موبایل، شارژر لب تاپ، سیم و کابل های تلویزیون  آداپتور ها، سیم های مودم وای فای و آداپتور های را در کیسه پلاستیکی بگذارید و بسته بندی کنید.

 • پارچه و پشم شیشه و پنبه

از آنجایی که بیشتر اثاثیه و لوازم منزل جزو مواردی هستند که قابلیت شکستگی بالایی دارند در بسته بندی آنها باید دقت لازم به عمل بیاید، استفاده از پارچه و پشم شیشه و در مواردی کاغذ باطله و روزنامه در بسته بندی کردم لوازم منزل به شما کمک شایانی میکند و باعث حفاظت از وسایل میشود.

بسته بندی اثاثیه منزل در تهران

 •  کارتن و جعبه های بسته بندی 

بدون شک مهمترین ابزار و لوازم بسته بندی و وسیله در روند بسته بندی اثاثیه منزل کارتن و جعبه مناسب است. بدون داشتن کارتن شما هیچ ظرف مناسبی برای جا سازی و بسته بندی لوازم خود نخواهید داشت و از آنجایی که میخواهید به منزل دیگری بروید و کلیه اثاث شما جابه جا میشود کیفیت کارتن مورد استفاده نیز بسیار اهمیت پیدا میکند، زیرا وظیفه اصلی حفاظت از لوازمتان بر عهده همین کارتن هاست، در انتخاب آنها حتما دقت کنید. 

 • بطری و شیشه های خالی 

برای جلوگیری خطر و تهدید سرقت لوازم منزل شما، به ویژه لوازم با ارزشی مثل جواهرات گران قیمت و پول نقد بهتر است آنها را طوری بسته بندی کنید که در معرض دید نباشد.  ما در باربری جابه جابار، به شما یک نکته مشاوره بسته بندی اثاثیه منزل و باربری درباره بسته بندی طلا و جواهر و پول نقد میگوییم. 

بزرگترین و سنگین کارتن بسته بندی 

برای بارگیری لوازم بسته بندی شده خود در کامیون و خاور و ماشین های باربری، ابتدا از سنگین ترین لوازم و جعبه ها شروع کنید. برای مثال لوازم خانگی مثل: اجاق گاز، ماشین لباس شویی، یخچال و فریزر، ماشین ظرف شویی و میز تلویزیون، همگی جزو لوازم سنگین هستند و حمل آنها کار مشکلی میباشد.

بسته بندی لوازم منزل

باربری جابه جا بار در تهران و غرب و شمال تهران، ارائه دهنده خدمات بسته بندی و حمل بار میباشد و شما میتوانید کارگر و ماشین مورد نیاز برای اسباب کشی خود را از ما بخواهید.

بسته بندی های طویل و عریض 

لوازمی که دارای بسته بندی های عریض و طویل هستند مثل: آینه ها، مبلمان، تشک ها، میز اتو و میز کامیپوتر و تخت خود را به صورت عمودی در ماشین اسباب کشی بسته بندی کنید تا در فضای اشغالی ماشین صرفه جویی بشود. هنگام چیدن بسته بندی های عریض در ماشین اسباب کشی به صورت عمودی، حتما اطمینان حاصل کنید که جعبه بسته بندی به درستی در جای خود قرار گرفته و محکم شده و در حین جابه جایی روی لوازم دیگر سقوط نمیکند.

 بارگذاری بسته بندی های باقی مانده 

بعد، شروع به بارگذاری بزرگترین و سنگین ترین جعبه ها را اول بارگزاری کنید. جعبه ها را در بالای لوازم و مبلمان قرار دهید و مطمئن شوید که هر حفره زیر جداول، زیر میز و صندلی را پر کرده اید و  جعبه های سنگین هیچ آیتم شکننده ای ندارند.

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری تهران انجام میشود ؟

شماره تماس ۰۲۱۸۸۳۷۲۰۰۲ بله بسته بندی اثاثیه با بهترین خدمات در باربری تهران – جابه جا بار صورت میگیرد.

شماره تماس جهت استخدام کارگر بسته بندی اثاث در تهران چند است ؟

جهت استخدام کارگر بسته بندی برای بسته بندی اثاث در تهران میتوانید با شماره ۴ رقمی ۱۷۷۷ تماس بگیرید.

خدمات بسته بندی با چه وسایلی صورت میگیرد؟

باربری در تهران – جابه جا بار برای بسته بندی وسایل منزل خدمات ویژه ای را انجام می دهد برای بسته بندی کردن وسایل منزل از ضربه گیر های حبابدار، سلفون، چسب، فوم، کارتن، وکیوم بگ، کارتن های رگال دار و … استفاده می شود.

بسته بندی اثاثیه با باربری جابه جا بار

بسته بندی اثاثیه منزل یکی از مهمترین کارهای اولیه اثاث کشی است و اتوبار جابه جا بار با تجربه کافی این خدمات را به خوبی برای شما ساکنین استان تهران انجام می دهد.

شماره تماس جهت بسته بندی اثاثیه منزل با باربری در تهران 

17774474196688372002

نحوه بسته بندی لوستر به صورت اصولی

نحوه بسته بندی لوستر به صورت اصولی

انواع بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

انواع بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

بسته بندی اثاثیه منزل برای اسباب کشی

بسته بندی اثاثیه منزل برای اسباب کشی

بسته بندی یخچال – حمل یخچال ساید بای ساید

بسته بندی یخچال – حمل یخچال ساید بای ساید

بسته بندی و حمل جهیزیه عروس

بسته بندی و حمل جهیزیه عروس

نحوه حمل و بسته بندی تلویزیون در اسباب کشی

نحوه حمل و بسته بندی تلویزیون در اسباب کشی

بسته بندی اتاق کودک در اسبابکشی

بسته بندی اتاق کودک در اسبابکشی

بسته بندی وسایل برقی

بسته بندی وسایل برقی

بسته بندی فرش برای جابجایی

بسته بندی فرش برای جابجایی

بسته بندی مبلمان منزل

بسته بندی مبلمان منزل

نکات بسته بندی لوازم آرایشی

نکات بسته بندی لوازم آرایشی

بسته بندی ظروف آشپزخانه

بسته بندی ظروف آشپزخانه

7 نظر

  • سلام دوست من
   بستگی به اندازه ظرف داره و اینکه چطور در جعبه قرارش میدید ، اما استفاده از پارچه بهتر هستش

 • یکی از بهترین شرکت های باربری . من ازتون خدمات بسته بندی میخواستم و به شدت تایید داشتم نیروشون متخصص باشه و
  کار بلد. از نیروهای ارسالیتون واقعا راضی بودم. خییییلی عالی بخصوص وسایل سنگینم رو بسته بندی کردن. من لوسترام
  همش کریستال و میترسیدم مشکلی براشون پیش بیاد ولی با بسته بندی شما عالی و بدون هیچ ضربخوردگی وسایلمو جابه جا
  کردم. از تیم حرفه ای جابه جا بار ممنونم.

 • چه مطلب جامع و خوبی ممنون از وقتی که گذاشتید برای نوشتن ایم مطلب. چالش اصلی من کارتن های که باید استفاده
  کنم. من زمان اسباب کشی اولم همه کارتونامو انداختم دور و الان واقعا موندم چکار کنم. لطفا راهنماییم کنید؟

  • شما می توانید از مراکز معتبر فروش لوازم بسته بندی همچون جابه جا بار، کارتن های مخصوص اسباب کشی را تهیه نمایید. جهت سفارش با شماره 1777 تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.