سلام ، به سایت باربری تهران - جابه جا بار خوش آمدید

باربری در تهران متخصص در حمل و جا ب جایی و بسته بندی حرفه ای اثاثیه و بار در سراسر تهران

خدمات اسباب کشی و اثاثیه منزل در تهران

آخرین ویرایش در۱۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۳
خدمات اسباب کشی و اثاثیه منزل در تهران

اسباب کشی

خدمات اسباب کشی منزل و اثاثیه در تهران یکی از اصلی ترین خدمات ما در باربری تهران است.

پروسه اسباب کشی یکی از پروسه های مهم است که اگر از افراد متخصص و اهل فن استفاده نشود، افراد دچار تحمل ضرر خواهند شد. برای اسباب کشی اصولی و ایمن، نیاز به یک پلن و برنامه منسجم است تا به دسترسی، امر حمل بار اجرا شود.

باربری جابه جا بار تمامی مراحل فوق را با مدیریت درست به خوبی پوشش می‎دهد. اگر قصد استفاده از خدمات اسباب کشی را دارید کافی‎ست با شماره 1777 تماس بگیرید.

شماره 4 رقمی و بدون پیش شماره باربری تهران

 

1777

 

اسباب کشی منزل

همیشه یکی از پر چالش ترین کارهای زندگی مردم بخصوص مستاجرین امر جابه جایی بوده است. رفتن از مکانی به مکان دیگر نیاز به همراهی و همکاری اعضای خانواده را دارد و در نهایت برای حمل بار نیاز به داشتن وسیله مناسب و افراد متخصص.

 

جا به جا بار

 

خدمات اسباب کشی منزل

باربری جابه جا بار تمامی خدمات اسباب کشی منزل را تحت پوشش قرار می‎دهد.

مشاوره اسباب کشی به صورت رایگان

شما کافی‎ست با تماس به شماره 1777 با کارشناسان ما در حوزه خدمات اسباب کشی ارتباط برقرا کنید و تمامی سوالات خود پیرامون نحوه اسباب کشی و حمل ایمن و بیمه را به صورت کامل بپرسید و از راهنماییاینم افراد مجرب  استفاده نمایید.

 

بسته بندی اثاثیه منزل

یکی از خدمات اسباب کشی در باربری جابه جابار بسته بندی اثاثیه منزل و ادارات می باشد.

برای این امر نیاز به تخصص خوب و دانش کافیست. شاید به نظرتان این امر کار ساده بیاید و نیاز به تخصص خاصی نداشته باشد، ولی کسانیکه به صورت اصولی بسته بندی اثاثیه خود را انجام نداده اند پس از امر اسباب کشی متوجه شده اند که برخی از وسایل انها دچار ضرب خوردگی شده اند. یا حتی برخی از وسایل شکستنی شان مورد اسیب قرار گرفته اند.

لذا برا ی جلوگیری از این امر بهتر است از کارگران خبره در این زمینه استفاده نمایید. اتوبار جا به جا بار در تهران با داشتن نیروهای خبره و متخصص در این زمینه آماده خدمات رسانی به دوستان تهرانی در این زمینه می باشد.

 

شماره بسته بندی اثاثیه در تهران

 

 

استفاده از ابزار مناسب برای اسباب کشی منزل

یکی دیگر از خدمات اسباب کشی تهران رفع نیاز همشهریان عزیز در خصوص استفاده از ابزار اسباب کشی می باشد از جمله:

 • کارتن اسباب کشی 
 • خرید سلفون بسته بندی
 • بابل رپ
 • پلاستیک حباب دار
 • پارچه و پشم شیشه و پنبه
 • بطری و شیشه های خالی

 

انتخاب ماشین مناسب برای اسباب کشی 

یکی دیگر از خدمات اسباب کشی، انتخاب ماشین مناسب اسباب کشی می باشد. ماشین مناسب این کار  با توجه به نوع بار و مسافت بار شما انتخاب می شود. از انواع ماشین های اسباب کشی مورد استفاده در باربری جابه جا بار :

 • کامیون
 • وانت بار
 • نیسان بار
 • کامیون های حمل و نقل با رمپ
 • جرثقیل
 • تریلی

 

ماشین اسباب کشی

 

استفاده از تجهیزات مدرن باربری

یکی از خدمات اسباب کشی جابه جا بار استفاده از تجهیزات قوی و مدرن می‎باشد از جمله:

 • مخازن
 • جک های هیدرولیک
 • جرثقیل ها

نحوه چیدمان بار در ماشین باربری

یکی دیگر از خدمات اسباب کشی که بسیا رمهم است این است که کارگران بعد از رجوع به مکان مبدا برای باربری وسایل، به طور صحیح و اصولی وسایل را در داخل ماشین قرار دهند. کارگران ما این کار را به خوبی آموزش دیده اند. چیدمان درست وسایل در ماشین بدین جهت مهم است که باعث جلوگیری از ضرب خوردگی وسایل به خصوص وسایل شکستنی می‎شود و همچنین استفاده مناسب و بهینه از فضای ماشین باربری اگر درست انجام نگیرد برای حمل وسایل مجبور به رفت آمد بیش از یکبار است. که این امر به خصوص در شهر تهران با وجود ترافیک بالا یک امر طاقت فرساست. لذا چیدمان درست باربری یک امر بسیار مهم طلقی می شود.

 

خدمات اسباب کشی

 

کارگر اسباب کشی

یکی از پرکاربرترین خدمات اسباب کشی ما، در اختیار قرار دادن  کارگراسباب کشی و حمل بار حرفه ای برای حمل وسایل شما عزیزان است.

کارگران ما در باربری تهران به گونه ای آموزش دیده اند، که به راحتی وسایل شما را طبق اصول جابه جا می‎نمایند. از جمله حمل بار یخچال، مبلمان، سرویس چوب وسایل شکستنی و….

کارگران حمل بار در جابه جابار به درستی آموزش دیده اند و این کار منجر به رضایت مشتریان ما شده است. زیرا این کارگران خبره وسایل حتی سنگین را طوری به راحتی حمل می‎کنند که شما را متعجب میکند.

استفاده از کارگران نیرومند و ورزیده و آموزش دیده یکی از مهمترین ویژگی های باربری جا به جا بار می باشد.

 

کارگر اسباب کشی

شماره باربری

 

چیدمان وسایل بعد از اسباب کشی

گام نهایی در اسباب کشی، انتقال بار از داخل ماشین باربری به داخل منزل جدید مشتریان است. یکی از خدمات ما در باربری تهران مشاوره و استفاده از کارشناسان آشنا به امور چیدمان در این امر است. در هنگام جابه جایی شما با انبوهی از وسایل در منزل جدید روبه رو می‎شوید. و چون آشنایی کاملی با دکور مناسب فضای آن منزل را ندارید در این امر بهتر است از مشاوران متخصص در این حوزه استفاده نمایید.

 

چیدمان اصولی منزل

 

باربری جابه جابار تهران

مراحل گفته شده برای خدمات اسباب کشی تمامی توسط تیم حرفه ای باربری جابه جابار انجام می‎شود. شما می‎توانید به راحتی با تماس با جابه جابار ابتدا یک مشاوره با کارشناسان ما داشته باشید و با توجه به نوع بار خود و مسافت از خدمات اسباب کشی ما استفاده نمایید.

اگر می‎خواهید بدون دغدغه و به دور از هرگونه استرس به صورت ایمن بار خود را حمل کنید بهتر است از خدمات اسباب کشی باربری های مجرب استفاده نمایید. باربری جابه جابار با بیش از چندین سال سابقه در خدمت تمام عزیزان تهرانی در تمام نقاط آن است.

شماره تماس باربری تهران

مشاورین ما در باربری جابه جا بار به صورت 24 ساعت آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان هستند. جا به جا بار با داشتن ویژگی های منحصر به فرد در ارائه خدمات اسباب کشی به مشتریان عزیز شامل بسته بندی تخصصی اثاثیه منزل مشتریان، تضمین خسارت در حمل و نقل بار در جابجایی های شهری ،  پوشش بیمه برای باربری شهری داشتن خودروهای مخصوص برای حمل و نقل بین شهری و دفاتر نمایندگی بین شهری می تواند پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان عزیز باشد.

 

شماره 4 رقمی و بدون پیش شماره باربری تهران : 1777

1777

44741966

88372002

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.