متخصص در حمل و جا ب جایی و بسته بندی حرفه ای اثاثیه و بار در سراسر تهران

اتوبار‎ غرب تهران

آخرین ویرایش در۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۲۹
اتوبار‎ غرب تهران

باربری غرب تهران – جابه جا بار ارائه دهنده خدمات بسته بندی وسایل و حمل اثاث منزل می‎‌باشد.
اتوبار تهران جابه جابار با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه اسباب کشی در شرکت باربری غرب تهران در خدمت شماست.

فهرست

باربری غرب تهران

باربری غرب تهران زیر مجموعه ای از خدمات و باربری دورن شهری جابه جا بار می‎‌باشد.
ما در باربری غرب تهران با داشتن نیرویی متخصص و استفاده از بهترین پرسنل برای اسباب کشی و حمل بار به صورت حرفه ای حتی در ایام تعطیلات در خدمت شما همشهریان غرب تهران جهت اسباب کشی و حمل بار در باربری غرب تهران می‎‌باشیم.
انجام تمامی خدمات جابه جا بار به صورت 24 ساعته می‎باشد.در صورت نیاز به حمل اثاثیه به صورت تضمین شده و ایمن در اتوبار غرب تهران با کیفیت بالا و سرعا مناسب دارید، کافی‎‌ست با باربری جابه جا بار تماس بگیرید.

شماره تماس باربری غرب تهران  : ۱۷۷۷

غرب تهران منطقه ای بزرگ و وسیع است که بخشی از مناطق آن در طرح ترافیکی قرار دارند. لذا رانندگان تیم جابه جا بار با تسلط کامل و اشراف مطلق بهترین مسیر جهت اتوبار و باربری غرب تهران را برای مشا برمی‌‎گزینند.
تیم حرفه ای جابه جا بار متناسب با نوع بار و مسافت شما بهترین ماشین های مجهز حمل بار را از جمله، وانت بار، کامیونت، خاور، نیسان در اختیارتان قرار می دهد.

باربری غرب تهران؛ مناطق تحت پوشش باربری غرب تهران

باربری غرب تهران – جابه جا بار، با سابقه ده سال کار حمل بار و بسته بندی در تهران، به ویژه غرب و شمال، توانسته اکثر محله هایی که در این مناطق پایتخت هستند را تحت پوشش خود در بیاورد و آماده خدمت رسانی به مشتریان خود در تمامی مناطق و حومه های غرب تهران باشد.

باربری غرب تهران

البته و دراصل خدمات باربری غرب تهران ما در تمام تهران با یک کیفیت برگزار می‎‌شود و یاد کردن مناطق تحت پوشش باربری غرب تهران صرفا جهت یادآوری و آشنایی شما عزیزان با این مناطق است.
برای حمل بار و حمل اثاث منزل در محدوده غرب تهران می توانید با باربری غرب تهران، در تماس باشید.
در زیر مناطقی را که تحت پوشش و حمایت کامل خدمات اتوبار  غرب تهران هستند را آورده ایم 

باربری غرب تهران؛ لیست باربری های غرب تهران

 

باربری و بسته بندی در شهرک غرب

باربری و بسته بندی در شهرک شهید ستاری

باربری و بسته بندی در ترشت

باربری و بسته بندی در شهرک اکباتان

باربری و بسته بندی در سعادت آباد

باربری و بسته بندی در  صادقیه

باربری و بسته بندی در گیشا

باربری و بسته بندی در حصارک

باربری و اتوبار در آریا شهر

باربری و بسته بندی  ستارخان

باربری و بسته بندی درچیتگر

باربری و بسته بندی درشهر زیبا

باربری و بسته بندی در جنت آباد

باربری و بسته بندی در اشرفی اصفهانی 

باربری و بسته بندی در تهرانسر

باربری و بسته بندی در فردوس 

باربری و بسته بندی در  شهران

باربری  و بسته بندی در  میدان آزادی

باربری و بسته بندی درفردوسی

باربری آتی ساز

 

باربری غرب تهران؛ باربری در ستارخان

باربری در محدوده ستارخان یکی از خدمات باربری غرب تهران است. با توجه به پویایی و سرزندگی منطقه ستارخان، افراد بسیاری قصد اسباب کشی به این منطقه رادارند.
اتوبار غرب تهران با تسلط به مسیرهای ستارخان همیار شما در امر بسته بندی اثاثیه و جابه جایی وسایل است.
اگر منطقه ستارخان تهران برای سکونت برگزیده اید باید بهتان تبریک گفت، زیرا ستارخان یکی از بهترین مناطق تفریحی، با دسترسی بالا به وسایل نقلیه عمومی است.

باربری غرب تهران؛ باربری صادقیه

صادقیه و فلکه دوم صادق در غرب تهران، در منطقه 2 می‌باشند. غالب آپارتمان ها در محله صادقیه تهران، نوساز و مدرن هستند، از این رو یکی از پر تردد ترین مکان‌ها در باربری صادقیه می‌باشد.

باربری غرب تهران؛ باربری ونک

ونک تهران در منطقه 3 تهران در یک منطقه لوکس نشین می‌باشد. ونک به دلیل آب و هوای مناسب و شرایط رفاهی ایده آل منطقه گران در قسمت غرب تهران است. 

باربری غرب تهران؛ باربری پونک

منطقه پونک تهران در منطقه 5 تهران است که به دلیل دسترسی آسان به مراکز خرید از سطح رفاهی بالایی برخوردار است.
بافت این محله غالبا نوساز بوده و سطح قیمت‌ها به نسبت ونک ارزان تر است.

باربری غرب تهران؛ باربری اشرفی اصفهانی

اشرفی اصفهانی مکانی‎‌ست که شعبه اصلی باربری جابه جا بار در آن قرار دارد. این منطقه بزرگ نیز همه ساله شاهد اسباب کشی‌های بسیاری‌ست که توسط تیم حرفه ای جابه جا بار انجام می‌شود.

باربری غرب تهران؛ باربری جنت آباد

یکی از محله های غرب تهران، محله جنت آباد است و می توان گفت جز محله هایی است که به دلیل آب و هوای مناسب و دسترسی خوب، امروزه طرفداران بسیاری را برای سکونت به خود جلب کرده است.

باربری غرب تهران؛ باربری منطقه 22 

یکی از محبوب‌ترین مناطق غرب تهران، منطقه 22 می‌باشد و یکی از بزرگ‌ترین مناطق بزرگ در پایتخت ایران است.

باربری غرب تهران؛ باربری کاشانی

باربری کاشانی نسبت به دیگر مناطق تهران یک مزیت بزرگی دارد و آن ارتباط آسان آن با بزرگ‌راههای تهران است.
ازین رو می‌توان یکی از گزینه‌های مناسب برای جابه جایی و حمل اثاث منزل باشد.

باربری غرب تهران؛ کرایه وانت بار در باربری غرب تهران 

باربری غرب تهران به شما می‌گوید، اگر بار یا وسیله سنگینی دارید، که قصد حمل و جا به جایی آن را در غرب تهران دارید و به دنبال کرایه وانت بار یا نیسان اسباب کشی هستید، می‌‎توانید از خدمات حمل بار باربری غرب تهران – جابه جا بار با بهترین ماشین های اسباب کشی استفاده کنید.
ما وانت بار، خاور و کامیونت خود را با قیمت منصفانه در باربری غرب تهران در اختیار شما قرار خواهیم داد.

باربری غرب تهران؛ کارگر اسباب کشی و حمل بار در باربری غرب تهران

از دیگر خدمات مهم ما در باربری غرب تهران – جابه جا بار داشتن نیروی متخصص و کارگر حمل بار و اسباب کشی در غرب تهران می‎باشد، کارگران اسباب کشی ما با داشتن سابقه و درایت لازم جهت حمل بار سابقه درخشانی از خود برجا گذاشته اند ،اگر برای جابه جایی و اثاث کشی خود نیاز به کارگر دارید با شماره ۴ رقمی ۱۷۷۷ در تهران تماس بگیرید تا مشاورین باربری در غرب تهران ما شما را راهنمایی نمایند.

تمامی نیروهای ما کارازمده هستند و دوره های اموزشی را سپری کرده اند. بطور کلی تمامی کادر از جمله رانندگان و و کارگران بسته بندی و حمل و نقل ما در حیطه تخصصی خود افرادی با مهارت و زبر دستند. تمامی کادر اتوبار جاب جابار با مهارت تمام اماده خدمت رسانی به تمامی مردم تهران هستند.

 

باربری در غرب تهران

 

باربری غرب تهران؛ دانش و تخصص نیروی انسانی باربری غرب تهران

 

اکثر مردم بر این گمانند که باربری و حمل بار را هر کارگری می‎تواند انجام دهد! و این کار نیاز به تخصص و دانشی ندارد. باید بگوییم بر اساس تجارب ما کارگری که به صورت تخصصی در این زمینه کار نمی‎کند میتواند به وسایل و بار شما آسیب فراوانی بزند، و شما را متحمل ضرر فراوان کند.

لذا این نکته قابل اهمیت است که حمل بار به مکان دیگر کاری آسان و سهلی نیست که هرکسی توان انجام آن را داشته باشد. باربری جاب جا بار همیشه اعلام داشته است که در اولیت کاری یک اتوبار باید حمل ایمن و تحویل سالم بار به مشتری باشد.

داشتن دانش کافی برای موارد زیر الزامیست

 • بسته بندی اصولی و صحیح اثاثیه
 • استفاده از کارتن های مرغوب جهت بسته بندی
 •  انتقال اصولی بار از مکان مبدا به داخل ماشین
 • چیدمان صحیح بار در داخل ماشین حمل بار
 • انتقال ایمن بار به مقصد
 • استقرار و جابه جایی باظرافت و دقت زیاد به مکان مقصد

باربری جا ب جابار با بیش از 10 سال تجربه کافی در این خصوص و داشتن نیروهای خبره و متخصص آماده خدمت رسانی می باشد.

 

باربری غرب تهران

 

 

کارگر بسته بندی در باربری غرب تهران – کارگر باربری غرب تهران – کارگر اسباب کشی غرب تهران

همان طور که بار ها در مقالات خود ذکر کرده ایم و شما می‎دانید یکی از مهمترین مراحل در روند اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه می‎باشد که کاری تخصصی است و نیازمند به داشتن دانش و مهارت می‎باشد. کارگر و نیروی بسته بندی ما در باربری غرب تهران کار خود تخصص دارند و در طی سالها فعالیت توانسته اند رضایت مشتریان خود را کسب نمایند.

 

این شرکت تمام نقاط غرب تهران را تحت پوشش خود قرار داده است. هر نوع باربری از غرب تهران دارید شرکت جا ب جا بار آماده خدمت رسانی به شما عزیزان از غرب تهران به تمامی نقاط ایران و تهران اس. افراد مجرب و کارآزموده در این باربری برای خدمت رسانی به شما عزیزان همیشه در حالت on call  آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

بسته بندی اثاثیه در باربری غرب تهران

برای حمل بار و اثاثیه منزل و لوازم اداری با باربری غرب تهران خود در غرب تهران می توانید از طریق شماره ۱۷۷۷ با جابه جا بار تماس بگیرید. باربری جا به جا علاوه بر خدمات حمل بار و بسته بندی در تهران به شما عزیزان خدمات مشاوره اسباب کشی رایگان هم ارائه میکند. بدون هیچ استرسی و با خیال آسوده کار جابه جایی ایمن بار خود را به ما بسپارید و دیگر نگران هیچ چیز نباشید.باربری جاب جابار جزو باربری های قدیمی و پرتجربه در غرب تهران است.انجام هزاران پروژه باربری و داشتن رضایت مشتریان گواه بر این امر است.

حمل نقل اثاثیه به صورت اصولی و ایمن جز بارترین شاخصه ای یک باربری غرب تهران می‎باشد.کیفیت اتفاقی نیست! 

شرکت حمل و نقل غرب تهران – باربری غرب تهران – اتوبار غرب

اگر در غرب تهران و در مناطقی از قبیل: شهرک غرب، سعادت آباد، بلوار فردوس، جنت آباد، شهران، کاشانی، شهید ستاری، خیابان اشرفی اصفهانی (مکان اصلی باربری غرب تهران که ارائه دهنده خدمات بسته بندی و حمل بار در تهران هست، در خیابان اشرفی اصفهانی، خیابان ۲۲ بهمن، بین کوی جنت و سید احمدی میباشد.) زندگی میکنید و یا قصد جابه جایی و نقل مکان به این مناطق از غرب تهران را دارید به شما توصیه میکنیم از باربری و اتوبار و وانت بارهایی که حوزه فعالیتشان در همین مناطق هست استفاده کنید.

 شرکت حمل و نقل غرب تهران

جابه جا بار در منطقه غرب تهران با مجهز بودن به انواع سیستم های حمل و نقل نوین و کادری قوی و کارکنانی حرفه ای، با استفاده از سیستم های به روز به همراه تیم بسته بندی اثاثیه منزل به صورت حرفه ای خیال شما را از جا به جایی انواع بارهای سنگین در غرب تهران با باربری غرب تهران راحت میکند.

باربری غرب تهران؛ باربری جابه جا بار زیرنظر اتحادیه باربری

لطفاً به توصیه ما توجه فرمایید به باربری های بدون مجوز اتحادیه اعتماد نکنید ممکن است در ابتدای صحبت با شما قیمت خیلی پایین را اعلام کنند، اما پس از به کار گرفتن مسئولیت حمل و نقل در ساده‌ ترین حالت زمان باربری را با هماهنگی کارگران بالا برده به دلیل آشنا نبودن به فوت و فن کار  آسیب‌های جدی به اثاثیه شما وارد میشود و اگر اعتراض هم کنید چون جا و مکان مشخصی هم ندارند از جبران خسارات طفره رفته و دست شما هم به جایی بند نمی باشد.

اما اگر از باربری های دارای جواز کسب استفاده کنید؛ بدون هیچ مشکل خاص و با خیال راحت اقدام به باربری و حمل اثاثیه به تمام نقاط تهران و ایران خواهید کرد.

باربری غرب تهران؛ تفکیک بار 

در یک حمل اصولی باید بار به درستی تفکیک شود.باربری تهران جابه جابار این کار به صورت اصولی و درست برای شما عزیزان در باربری غرب تهران انجام می‌دهد.
بعد از بسته بندی صحیح خیلی مهم است بار های شکستی و ظریف را از بارهای دیگر جدا کرد تا آسیبی به آنها نرسد.
وسایل بزرگتر همچون میز و مبلمان، یخچال،نهارخوری و کمد لباس و سرویس های خواب از جمله ی وسایلی سنگینی هستند که در بخش دیگری قرار می‌گیرند.

حمل این وسایل سنگین و سبک،ظریف به صورت اصولی توسط کارگران خبره انجام می‌شود و به داخل ماشین بار منتقل می شوند.
همه بارها به صورت منظم و ایمن در داخل ماشین چیده می شوند و محکم بسته می‎‌شوند. برای جلوگیری از ضرب خوردگی و استقرار محکم از وسایلی همچون پتو پوشش های پند لایه فوم و نایلون های مخصوص نیز استفاده می شود.

اتوبار غرب تهران

بهترین اتوبار در غرب تهران

برای اینکه یک اتوبار و باربری تهران در لیست بهترین باربری های تهران قرار بگیرید باید از یک سری فاکتورها که استاندارد جهانی هستند پیروی کند و در دستور کار روزانه خود تمام آنها را در نظر بگیرد.
مجموعه ای از کارگران خوش برخود و مجرب به صورت کاملا حرفه ای با بکارگیری مجموعه از بهترین تجهیزات و امکانات باربری آماده خدمت رسانه ای به تمامی مناطق تهران در باربری ما می باشند.

بهترین اتوبار در غرب تهران

در صورت نیاز به هرگونه جابجایی درون شهری می توانید با شماره ۱۷۷۷ تماس بگیرید. باربری غرب تهران – جابه جا بار دارای وسایل نقلیه مخصوص باربری میباشد از جمله:

 • وانت بار 
 • نیسان بار 
 • خاور های مسقف و روباز 
 • کامیون های بزرگ 
 • کامیون ترانزیت

 

باربری غرب تهران به شهرستان

یکی دیگر از خدمات اتوبار جاب جابار حمل اثاثیه و بار، از تمامی نقاط در تهران به شهرستان هاست. این خدمت رسانی از باربری غرب تهران و تمام حومه غرب تهران نیز انجام می‎شود. با توجه به داشتن رضایت بالای مشتریان در خصوص ارسال بار از غرب تهران به شهرستان، می‎توانید با خیال آسوده بار خود را هر چند که زیاد باشد، به خدمات باربری و اتوبار جابه جا بار بسپارید.

باربری از تهران به شهرستان

ما در اتوبار غرب تهران با استفاده از رانندگان متخصص و مشرف به جاده‎های بیرون شهری و جاده های نزدیک و دور، بار شما را در امن ترین حالت ممکن ارسال می‎نماییم. تمامی خودروهای حمل اثاثیه و بار از تهران به شهرستان مجهز به تجهیزات نوین و ایمن است. شرکت جابه جا بار با داشتن پتانسیل بالا و خدمات بروز باربری و همچنین نیروهای خبره و دانش کافی در امور اتوبار و بسته بندی، بهترین گزینه برای حمل اثاثیه از غرب تهران به شهرستان است. اگر نیاز به خدمات جا به جایی بار از غرب تهران و تمام ی مناطق آن را به دیگر شهرستانها دارید کافیست با شماره 1777 تماس بگیرید.

تجهیزات و ماشین های مورد استفاده در باربری غرب تهران – حمل بار غرب تهران- حمل اثاثیه منزل غرب تهران

بنا به درخواست و نوع بار مشتری در باربری غرب تهران ما بهترین وسایل را در اختیار شما قرار میدهیم.حمل بار توسط ماشین های بزرگ و کوچک بسته به بار شما انجام انجام می‌گیرد.
وانت بار، نیسان باربری، حمل بار با کامیون، خاور از جمله انها می‌باشند. تمامی خدمات دیگر از جمله بسته بندی و حمل اثاثیه و نیز بیمه نیز در صورت درخواست مشتری امکان پذیر است.

 

بسته بندی اثاثیه منزل با باربری غرب تهران

بدون شک بسته بندی کردن و خرید لوازم بسته بندی مهم ترین بخش هر جابه جایی و اسباب کشی می‌باشد ،قبل از شروع بسته بندی ابتدا باید برنامه ریزی دقیق داشته بدانید و اتاق به اتاق برحسب اولویت شروع به جمع کردن وسایل خود و خانواده تان کنید.

از این رو جابه جا بار به عنوان یک شرکت خوب اتوبار در غرب تهران تصمیم گرفته است تا خدمات تخصصی بسته بندی وسایل منزل را برای شما انجام دهد این کار توسط نیرویی حرفه ای و زبده و کار آزموده صورت می گیرد و بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل توسط نیرویی حرفه ای انجام خواهد شد.

اگر در هر مرحله از اسباب کشی دچار چالشی بشوید ، نیروی متخصص بسته بندی باربری غرب تهران حضور دارد تا با مشاوره باربری مشکل شما را هر چه سریع تر حل کند. 

بسته بندی اثاثیه منزل با باربری غرب تهران

شماره باربری غرب تهران جهت حمل بار و بسته بندی اثاث منزل ؟

برای استفاده از خدمات باربری در غرب تهران اتوبار جابه جا بار میتوانید با شماره ۴ رقمی ۱۷۷۷ تماس بگیرید.

حمل بار و اثاث منزل در غرب تهران با چه ماشینی انجام میشود ؟

باربری غرب تهران – جابه جا بار مجهز به انواع نیسان ، خاور و کامیونت جهت حمل بار و اثاث منزل در غرب تهران است – تلفن ۰۲۱۸۸۳۷۲۰۰۲

تعرفه و قیمت باربری در غرب تهران به چه صورت است؟

تمام هزینه های حمل بار و بسته بندی اثاث در باربری غرب تهران بر اساس نرخ اتحادیه باربری تهران می‎باشد. هزینه انتقال بار نسبت به مسافت، نوع ماشین و نوع بار کوچک و بزرگی آن متفاوت است. به طور مثال حمل بار از غرب تهران، اگر از طریق کامیون به شهرستان‎های اطراف تهران همچون، ورامین، پاکدشت، کرج، جارجرود و … باشد، هزینه کرایه کامیون حدود 350 تا 550 هزار تومان خواهد بود. اگر داخل محدوده باشد، هزینه وانت نیسان بین 120 تا 180 تومان در داخل محدوده باربری غرب تهران است و در خارج از محدوده حدود180 تا 250 تومان می‎باشد. برای اطلاع دقیق و هرینه قیمت کافیست با شماره 1777 تماس بگیرید.

 

حمل اثاثیه منزل در غرب تهران

بعد از بسته بندی کردن لوازم و اماده کردن آنها برای جابه جایی ، نوبت به حمل لوازم شما میرسد ، برای انتخاب ماشین مناسب حمل بار گزینه های زیادی پیش روی شماست ، حتی میتوانید بدون استفاده از خدمات باربری، مستقیم به کرایه و اجاره وانت بار و کامیون بپردازید. اما این کار زیاد توصیه نمیشود و بهتر است شما با استخدام یک شرکت باربری ، ضمانت کالا و لوازمتان را تا حد زیادی تامین کنید.

نکته : استفاده از خدمات حمل بار اتوبار جا به جا بار ، با نیروی متخصص انجام میشود و اثاثیه شما در نهایت دقت و توجه و مراقبت و بیمه کالا حمل میشود و به منزل جدیدتان منتقل و در صورت درخواست شما حتی چیده خواهد شد.

دریافت مشاوره رایگان برای اسباب کشی 

اگر برای باربری غرب تهران یا هر نقطه تهران نیاز به مشاوره با کارشناسان خبره دارید کافیست با شماره 1777 تماس بگیرید. مشاوران ما شما را در انتخاب مسیر درست راهنمایی میکنند و بهترین گزینه در انتخاب تجهیزات و نوع ماشین را به صورت رایگان در اختیار شما قرار میدهند.

تلفن اتوبار در غرب تهران

در این مقاله شما را با کلیه خدمات باربری غرب تهران جابه جا بار آشنا کردیم، برای استفاده از این خدمات کافی است با ما در تماس باشید، مشاورین باربری ما به طور کامل شما را در این زمینه راهنمایی و کمک میکنند و درصورت درخواست شما زمان و خدمات مورد نظرتان برای اسباب کشی را رزرو میکنند.

 شماره باربری غرب تهران – شماره اتوبار غرب تهران

37 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.