سلام ، به سایت باربری تهران - جابه جا بار خوش آمدید

باربری در تهران متخصص در حمل و جا ب جایی و بسته بندی حرفه ای اثاثیه و بار در سراسر تهران

اتوبار غرب تهران – باربری در غرب تهران

آخرین ویرایش در۱۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۱۵
اتوبار غرب تهران – باربری در غرب تهران

باربری غرب تهران – جابه جا بار ارائه دهنده خدمات بسته بندی وسایل منزل و حمل اثاثیه منزل با بیش از یک دهه سابقه در زمینه اسباب کشی در شرکت باربری غرب تهران در خدمت شماست .

باربری غرب تهران 

ما در باربری غرب تهران با داشتن نیرویی متخصص و استفاده از بهترین پرسنل برای اسباب کشی و حمل بار به صورت حرفه ای حتی در ایام تعطیلات در خدمت شما همشهریان غرب تهران جهت اسباب کشی و حمل بار در باربری غرب تهران میباشیم.

شماره تماس باربری غرب تهران  : ۱۷۷۷

کرایه وانت بار از باربری غرب تهران 

باربری غرب تهران به شما میگوید ، اگر بار یا وسیله سنگینی دارید که قصد حمل و جا به جایی آن را در غرب تهران دارید و به دنبال کرایه وانت بار یا نیسان اسباب کشی هستید ، میتوانید از خدمات حمل بار باربری غرب تهران – جابه جا بار با بهترین ماشین های اسباب کشی استفاده کنید ، ما وانت بار ، خاور و کامیونت خود را با قیمت منصفانه در باربری غرب تهران در اختیار شما قرار خواهیم داد.

کارگر اسباب کشی و حمل بار باربری غرب تهران

از دیگر خدمات مهم ما در باربری غرب تهران – جابه جا بار داشتن نیروی متخصص و کارگر حمل بار و اسباب کشی در غرب تهران میباشد ، کارگران اسباب کشی ما با داشتن سابقه و درایت لازم جهت حمل بار سابقه درخشانی از خود برجا گذاشته اند ،اگر برای جابه جایی و اثاث کشی خود نیاز به کارگر دارید با شماره ۴ رقمی ۱۷۷۷ در تهران تماس بگیرید تا مشاورین باربری غرب تهران ما شما را راهنمایی نمایند.

باربری در غرب تهران

 
کارگر بسته بندی در باربری غرب تهران 

همان طور که بار ها در مقالات خود ذکر کرده ایم و شما میدانید یکی از مهمترین مراحل در روند اسباب کشی ، بسته بندی اثاثیه میباشد که کاری تخصصی است و نیازمند به داشتن دانش و مهارت میباشد. کارگر و نیروی بسته بندی ما در باربری غرب تهران کار خود تخصص دارند و در طی سالها فعالیت توانسته اند رضایت مشتریان خود را کسب نمایند.

مناطق تحت پوشش باربری غرب تهران 

باربری غرب تهران – جابه جا بار ، با سابقه ده سال کار حمل بار و بسته بندی در تهران ، بویژه غرب و شمال، توانسته اکثر محله هایی که در این مناطق پایتخت هستند را تحت پوشش خود در بیاورد و آماده خدمت رسانی به مشتریان خود در تمامی مناطق و حومه های غرب تهران باشد.

باربری غرب تهران

البته و دراصل خدمات باربری غرب تهران ما در تمام تهران با یک کیفیت برگزار میشود و یاد کردن مناطق تحت پوشش باربری ر غرب تهران صرفا جهت یادآوری و آشنایی شما عزیزان با این مناطق است. برای حمل بار و اسباب کشی در محدوده غرب تهران می توانید با باربری غرب تهران ، در تماس باشید . در زیر مناطقی را که تحت پوشش و حمایت کامل خدمات اتوبار  غرب تهران هستند را آورده ایم : 

 • باربری و بسته بندی در  شهرک غرب
 • باربری و بسته بندی در سعادت آباد
 • باربری و اتوبار در آریا شهر
 • باربری و بسته بندی در جنت آباد
 • باربری و بسته بندی در  شهران
 • باربری و بسته بندی در شهرک شهید ستاری
 • باربری و بسته بندی در  صادقیه
 • باربری و بسته بندی  ستارخان
 • باربری و بسته بندی در اشرفی اصفهانی 
 • باربری  و بسته بندی در  میدان آزادی

بسته بندی اثاثیه در باربری غرب تهران

برای حمل بار و اثاثیه منزل و لوازم اداری با باربری غرب تهران خود در مناطق شمال و غرب تهران می توانید از طریق شماره ۱۷۷۷ با جابه جا بار تماس بگیرید . باربری جا به جا علاوه بر خدمات حمل بار و بسته بندی در تهران به شما عزیزات خدمات مشاوره اسباب کشی رایگان هم ارائه میکند.

شرکت حمل و نقل غرب تهران

اگر در غرب تهران و در مناطقی از قبیل :شهرک غرب،سعادت آباد، بلوار فردوس، در جنت آباد ، شهران ، کاشانی، شهید ستاری ، خیابان اشرفی اصفهانی ( مکان اصلی باربری غرب تهران که ارائه دهنده خدمات بسته بندی و حمل بار در تهران  هست ، در خیابان اشرفی اصفهانی ، خیابان ۲۲ بهمن ، بین کوی جنت و سید احمدی میباشد ) زندگی میکنید و یا قصد جابه جایی و نقل مکان به این مناطق ار غرب تهران را دارید به شما توصیه میکنیم از باربری و اتوبار و وانت بارهایی که حوزه فعالیتشان در همین مناطق هست استفاده کنید.moving in west tehran

 

بیشتر بخوانیم :   باربری در ستارخان

جابه جا بار در منطقه غرب تهران با مجهز بودن به انواع سیستم های حمل و نقل نوین و به روز و کادری قوی و کارکنانی حرفه ای ، با استفاده از سیستم های به روز به همراه تیم بسته بندی اثاثیه منزل به صورت حرفه ای خیال شما را از جا به جایی انواع بارهای سنگین در غرب تهران با باربری غرب تهران راحت میکند.

لطفاً به توصیه ما توجه فرمایید به باربری های بدون مجوز اتحادیه اعتماد نکنید ممکن است در ابتدای صحبت با شما قیمت خیلی پایین را اعلام کنند اما پس از به کار گرفتن مسئولیت حمل و نقل در ساده‌ ترین حالت زمان باربری را با هماهنگی کارگران بالا برده به دلیل آشنا نبودن به فوت و فن کار  آسیب‌های جدی به اثاثیه شما وارد میشود و اگر اعتراض هم کنید چون جا و مکان مشخصی هم ندارند از جبران خسارات طفره رفته و دست شما هم به جایی بند نمی باشد.

اما اگر از باربری های دارای جواز کسب استفاده کنید ؛ بدون هیچ مشکل خاص و با خیال راحت اقدام به باربری و حمل اثاثیه به تمام نقاط تهران و ایران خواهید کرد.

بهترین اتوبار در غرب تهران :

برای اینکه یک اتوبار و باربری در تهران در لیست بهترین باربری های تهران قرار بگیرید باید از یک سری فاکتورها که استاندارد جهانی هستند پیروی کند و در دستور کار روزانه خود تمام آنها را در نظر بگیرد.مجموعه ای از کارگران خوش برخود و مجرب به صورت کاملا حرفه ای با بکارگیری مجموعه از بهترین تجهیزات و امکانات باربری آماده خدمت رسانه ای به تمامی مناطق تهران در باربری ما می باشند .

در صورت نیاز به هرگونه جابجایی درون شهری می توانید با شماره ۱۷۷۷ تماس بگیرید . باربری غرب تهران – جابه جا بار دارای وسایل نقلیه مخصوص باربری میباشد ؛ شامل  :

 • وانت بار 
 • نیسان بار 
 • خاور های مسقف و روباز 
 • کامیون های بزرگ 
 • کامیون ترانزیت

معمولا از وانت بار و نیسان بار برای حمل بارهای سبک استفاده می شود و جزو وسایل نقلیه درون شهری محسوب می شود و از خاورهای مسقف برای حمل اثاثیه منزل و حمل جهیزیه استفاده می شود و برای حمل بارهای تجاری و بزرگ از کامیون ترانزیت و کامیون های بزرگ باربری استفاده می شود اگر میخواهید وسایل با ارزش خود را با یک باربری کاملا مطمئن جابه جا کنید و ایمنی لوازم در اولویت کاری شما می باشد بهتر است از خدمات یک شرکت خوب مثلا باربری غرب تهران – باربری درون شهری جابه جا بار استفاده کنید.

 

moving in west tehran

نکاتی برای جابه جایی و نقل مکان با باربری غرب تهران 

رفتن به منزل جدید و ترک خانه قدیمی ، یک تغییر و حرکت بزرگ در زندگی حساب میشود. این جابه جایی نه تنها از لحاظ جسمی بلکه از لحاظ روحی و روانی نیز برای شما با تغییرات و هیجانات مخصوص به خود همراه است. برای برخی هم ترک کردن محل قبلی زندگی دشوار و دردناک است.

در این آشفتگی ها، بسیاری از مردم فراموش می کنند که اقدامات لازم برای ترک کردن و جدایی از منزل انجام دهند تا از بوجود آمدن هرج و مرج جلوگیری شود.


اگر قصد دارید خانه فعلی خود را ترک کنید، حتما باید برنامه لازم داشته باشید. باربری غرب تهران از با تجربه ترین باربری های غرب تهران در این مقاله نکاتی آموزنده را برای شما برای تجربه یک اثاث کشی بهتر بیان میکند.

برنامه ریزی دقیق برای اسباب کشی 

جابه جایی به مکان جدید آسان نیست و نیاز به برنامه ریزی دقیقی دارد. ابتدا طرح جامعی را که در ذهن خود دارید را بنویسید. محاسبه و تخمین زمان مورد نیاز برای بسته بندی و حرکت به مکان جددی جزو مواردی هست که باید در برنامه ربزی شما برای اسباب کشی لحاظ گردد.

فهرستی از کارهایی که در این فاصله باید انجام دهید را نیز تهیه کنید. همچنین لیستی از مواردی که می خواهید با شما در محل جدید خود و مواردی را که عنوان لوازم غیر ضروری برای فروش و اهدا در نظر گرفته اید را تهیه کنید تا اقدامات لازم فروش یا ریختن آنها را به درستی و در زمان مناسب قبل از اسباب کشی انجام دهید.

طبق برنامه پیش بروید و بدانید که بسته بندی در لحظات اخر میتواند منجر به سردرگمی و اضطراب گردد و بازده کار شما برای اسباب کشی با باربری غرب تهران را به شدت کاهش دهد. یک لیست در ذهن خود ایجاد کنید این مرحله ممکن است مانند اتلاف وقت احساس شود، اما به شما کمک خواهد کرد که بسیاری از مشکلات را ریشه کن کنید و در طول روز به صرفه جویی در وقت شما کمک میکند.

فروش و یا دور کردن تمام مبلمان غیر قابل استفاده

جابه جایی ونقل مکان به مکان جدید فرصتی است برای خلاص شدن از تمام مبلمان غیر قابل استفاده و قدیمی و همچنین بهترین زمان برای دور شدن از چیزهایی است که دیگر استفاده نمی کنید و در آینده هم هرگز استفاده نخواهید کرد . حمل این لوازم برای شما فقط اتلاف وقت و پول است. بنابراین بهترین گزینه این است که آنها را پیش از زمان اسباب کشی بفروشید.

شما می توانید چیزهای قدیمی خود را که هنوز در شرایط کار بر روی سایت هایی مانند دیوار است، به فروش برسانید، اما اگر مبلمان در شکل خوبی نیست و نمی تواند به فروش برسد، آنها را اهدا کنند یا آنها را بیرون بیاورند تا به عنوان زباله دور ریخته شوند.

اثاث کشی نیز فرصتی برای خرید مبلمان جدید است. اگر میخواهید خانه جدید خود را با مبلمان جدید تزئین کنید، سعی کنید مبلمان آنلاین را خریداری کنید. خرید مبلمان آنلاین بسیار راحت است و قابل اعتماد تر از فروشندگان محلی در محل جدید زندگی شما است. بسیاری از وب سایت های فروش آنلاین مبلمان جدیدترین و مدرن ترین مبلمان را دارند و به راحتی می توانید از آنها بازدید کنند. همچنین بسیاری از باربری ها نیز آنلاین میباشند و برای اسباب کشی خود میتوانید از خدمات یک شرکت آنلاین باربری استفاده کنید.

بهترین شرکت های باربری غرب تهران را انتخاب کنید

انتقال به مکان جدید نیاز به جا به جایی و انتقال بسیاری از لوازم و مبلمان دارد. اگر شما مقدار زیادی چمدان و مبلمان داشته باشید، بهتر است یک شرکت حرفه ای باربری را برای اسباب کشی استخدام کنید تا استرس  خود را کمتر و کار را راحت تر کنید. شما می توانید شرکت های مختلفی را در اینترنت پیدا کنید که  آنها می توانند به شما در مسیر جا به جایی مطمئن  و کارآمدتری کمک کنند. با این حال، باید مطمئن شوید جعبه محکم و درست بسته بندی شده و همه چیز را قبل از حرکت آماده کنید.

باربری در غرب تهران

لوازم مورد نیاز را انتخاب کنید

مبلمان و چیزهایی که ظریف هستند باید به جعبه های بسته بندی شده و عایق شده به خوبی برای ارائه حداکثر حفاظت در برابر شکستن منتقل می شود. اقلام شکننده مانند عینک، مجموعه ظرف های شکستنی، لامپ های LED و  آباژور ها، نباید در کاغذ پیچیده شود. سعی کنید از لباس ها استفاده کنید تا آنها را بپوشانید، که از آنها محافظت می کند. اجناس جعبه های پلاستیکی و کارتن را برای انتقال چیزهایی که موجب شکست مبلمان می شود را اجاره کنید. استفاده از جعبه های رایگان از فروشگاه های محلی برای بسته بندی لوازم نیز توصیه میشود.

همه لوازم و اسناد مهم را با هم بسته کنید

همه چیزهای مهم مانند شناسنامه، مدارک هویت، مدارک خانه، اطلاعات اجاره، کلیدهای خانه جدید و غیره را در یک مکان نگه دارید. بسته شدن آنهار را در مراحل آخر بگذارید، حواستان باشد که این مدارک در کجا قرار میگیرند و سعی کنید آنها را با ماشین شخصی خود و در مکانی که به آنها دسترسی راحت دارید قرار بدهید.

فراموش نکنید که تمام جعبه ها را برچسب گذاری کنید

بیشتر بخوانیم :   باربری در خیابان شادمهر و نصرت

برچسب جعبه های بسته بندی شده با کلمات که محتوای درون آنها را توصیف می کند. به عنوان مثال، اگر رمان های مورد علاقه خود را در یک جعبه بسته بندی کنید، جعبه را به عنوان “کتاب ها” برچسب گذاری کنید. برچسب زدن ممکن است به عنوان یک کار وقت گیر به نظر برسد اما به شما کمک زیادی میکند.

به طور معمول هنگامی که شما جابه جا میشوید، باز کردن چندین روز طول می کشد. با برچسب جعبه های پیش از زمان، شما می توانید ضرورت را بدون نیاز به نگرانی در مورد رفتن از طریق تمام جعبه های خود را به موارد مورد نیاز خود را باز کردن. در پایان شما زمان زیادی را صرفه جویی خواهید کرد.

 

تماس با دوستان یا خانواده خود در شهر جدید قبل از اسباب کشی 

اگر شما دارای بستگان یا افرادی هستید که در محل جدید می دانید، قبل از رسیدن به آنها، رسیدن به آنها را اعلام کنید. آنها می توانند به شما در حرکت کمک کنند و همچنین می توانند به شما در کسب اطلاعات بیشتر در مورد مکان جدید کمک کنند. فقط به خاطر داشته باشید که دوستان و افرادی که به شما در حال اسباب کشب کمک کرده اند، هدیه دهید و البته از خانه و محل جدید خود لذت ببرید!

بسته بندی اثاثیه منزل با باربری غرب تهران

بدون شک بسته بندی کردن و خرید لوازم بسته بندی مهم ترین بخش هر جابه جایی و اسباب کشی میباشد ، قبل از شروع بسته بندی ابتدا باید برنامه ریزی دقیق داشته بدانید و اتاق به اتاق برحسب اولویت شروع به جمع کردن وسایل خود و خانواده تان کنید. از این رو جابه جا بار به عنوان یک شرکت خوب اتوبار در غرب تهران تصمیم گرفته است تا خدمات تخصصی بسته بندی وسایل منزل را برای شما انجام دهد این کار توسط نیرویی حرفه ای و زبده و کار آزموده صورت می گیرد و بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل توسط نیرویی حرفه ای انجام خواهد شد ،

اگر در هر مرحله از اسباب کشی دچار چالشی بشوید ، نیروی متخصص بسته بندی باربری غرب تهران حضور دارد تا با مشاوره باربری مشکل شما را هر چه سریع تر حل کند . 

بسته بندی اثاثیه غرب تهران

با استخدام یک شرکت باربری در غرب تهران برای پوروسه اسباب کشی ، کلیه اثاثیه منزل شما توسط تجهیزات انتقال بار مورد نیاز برای بسته بندی لوازم منزل شما بسته بندی خواهد شد ، ارائه خدمات بسته بندی لوازم منزل با ضربه گیر های حبابدار که در عرض های مختلف تولید شده اند، صورت میگیرد. همچنین برای بسته بندی کردن اثاثیه منزل معمولا از کارتن های محکم ۵ لایه استفاده میشود . این کارتن ها مخصوص بسته بندی و اسباب کشی هستند.

شماره باربری غرب تهران جهت حمل بار و بسته بندی اثاث منزل ؟

برای استفاده از خدمات باربری در غرب تهران اتوبار جابه جا بار میتوانید با شماره ۴ رقمی ۱۷۷۷ تماس بگیرید.

بیشتر بخوانیم :   باربری دهکده المپیک - اتوبار دهکده المپیک

حمل بار و اثاث منزل در غرب تهران با چه ماشینی انجام میشود ؟

باربری غرب تهران – جابه جا بار مجهز به انواع نیسان ، خاور و کامیونت جهت حمل بار و اثاث منزل در غرب تهران است – تلفن ۰۲۱۸۸۳۷۲۰۰۲

تعرفه و قیمت باربری در غرب تهران به چه صورت است؟

تمام هزینه های حمل بار و بسته بندی اثاث در باربری غرب تهران بر اساس نرخ اتحادیه باربری تهران میباشد

حمل اثاثیه منزل در غرب تهران

بعد از بسته بندی کردن لوازم و اماده کردن آنها برای جابه جایی ، نوبت به حمل لوازم شما میرسد ، برای انتخاب ماشین مناسب حمل بار گزینه های زیادی پیش روی شماست ، حتی میتوانید بدون استفاده از خدمات باربری ، مستقیم به کرایه و اجاره وانت بار و کامیون بپردازید. اما این کار زیاد توصیه نمیشود و بهتر است شما با استخدام یک شرکت باربری ، ضمانت کالا و لوازمتان را تا حد زیادی تامین کنید.

نکته : استفاده از خدمات حمل بار اتوبار جا به جا بار ، با نیروی متخصص انجام میشود و اثاثیه شما در نهایت دقت و توجه و مراقبت و بیمه کالا حمل میشود و به منزل جدیدتان منتقل و در صورت درخواست شما حتی چیده خواهد شد .

ماشین حمل بار با نیروی حرفه ای در باربری غرب تهران

انتخاب ماشین باربری مناسب اسباب کشی به نوبه خود اهمیت زیادی دارد ، خیلی از افراد ترجیح میدهند ماشین حمل بار را جدا از باربری سفارش بدهند و با راننده ماشین مستقیم ارتباط بگیرند ، اما این کار وقت و هزینه شما را میگیرد ضمن اینکه لوازم شما بدون هیچ بیمه ای جابه جا خواهند شد و درصورت بروز هرگونه و آسیب خطر مسئول صد در صدی خودتان هستید.

باربری غرب تهران با داشتن بهترین راننده های با تجربه و حرفه ای ماشین های سنگین و پرسنل متخصص و استفاده از کامیون ها و ماشین های مسقف و موکت کاری شده می تواند با بهترین قیمت و تضمین سلامت و بیمه اثاثیه ، لوازم شما در سریع ترین زمان ممکن به مقصد و منزل جدیدتان برساند.

تلفن و شماره تماس اتوبار در غرب تهران

در این مقاله شما را با کلیه خدمات باربری غرب تهران جابه جا بار آشنا کردیم ، برای استفاده از این خدمات کافی است با ما در تماس باشید ، مشاورین باربری ما به طور کامل شما را در این زمینه راهنمایی و کمک میکنند و درصورت درخواست شما زمان و خدمات مورد نظرتان برای اسباب کشی را رزرو میکنند.

 

در آخر برای تجربه یک اسباب کشی و بسته بندی خود، میتوانید از خدمات باربری غرب تهران جابه جا بار استفاده کنید. تماس و اطلاعات بیشتر با ۱۷۷۷

25 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.