سلام ، به سایت باربری تهران - جابه جا بار خوش آمدید

باربری در تهران متخصص در حمل و جا ب جایی و بسته بندی حرفه ای اثاثیه و بار در سراسر تهران

وانت بار اینترنتی در تهران

آخرین ویرایش در۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۶
وانت بار اینترنتی در تهران

وانت بار تهران به صورت اینترنتی در باربری جابه جا بار به شما کمک می‎‌کند جابه جایی و نقل و انتقال بار خود را به راحتی انجام دهید. امروزه و با پیشرفت فناوری، اکثر کارهای روزمره مردم آنلاین و اینترنتی شده است. از جمله این موارد سفارش برای حمل اثاث منزل به صورت اینترنتی است.

کرایه وانت بار تهران

1777

شما میتوانید تنها با داشتن یک گوشی همراه و وصل شدن به اینترنت و سرچ در گوگل، بهترین و نزدیک ترین شرکت باربری و وانت بار اینترنتی را در تهران پیدا کرده و درخواست وانت برای جابه جایی اثاثیه بدهید.

 نرخ کرایه وانت بر حسب کیلومتر

نرخ شاخص حمل بر اساس تن کیلومتر در چند سال اخیر حدود 1400 ریال محاسبه میشد که این نرخ در سال جدید افزایش یافت.

تخمین هزینه وانت بار در سال 99

اتحادیه باربری تهران هرساله نرخ مشخصی را برای هزینه های حمل بار مشخص میکند و کلیه باربری ها نیز موظف به اجرای همین نرخ در کار خود هستند، هزینه وانت بار در سال 99 و از تیرماه حدود 30 درصد افزایش یافته و شاخص 1822 ریال به ازای هر تن – کیلومتر تعیین شد. 

نیسان بار 99

شماره تماس وانت بار اینترنتی : ۱۷۷۷

حال ممکن است شما علاقه ای به پر کردن فرم و رزرو آنلاین نداشته باشید و بخواهید به صورت تلفنی وانت بار و خدمات اسباب کشی مورد نظر خود را سفارش بدهید. باز هم مشکلی نیست و میتوانید شماره باربری مورد نظر را از سایت مربوطه دریافت کنید و با مشاورین باربری تماس بگیرید.

به عنوان نمونه مشاورین ما در باربری و اتوبار جابه جا بار به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی آماده پاسخ گویی به سوالات شما با شماره 1777 میباشند.

وانت بار اینترنتی

وانت بار اینترنتی یکی دیگر از خدمات اتوبار جاب جا بار می‎باشد. از وانت بار اینترنتی اغلب برای حمل اثاثیه درون شهری استفاده می‌کنند.آن چیز که مهم است در استفاده از وانت بار اینترنتی این می‌باشد که راننده آن ماهر باشد. این که گمان کنید این امر نیاز به تخصص خاصی نیست سخت در اشتباه هستید طبق تجربه ما این امر نیاز به مهارت و تجربه دارد. تمامی رانندگان در این امر خبره می باشند.

 

وانت بار

تفاوت وانت بار با نیسان بار 

توان و قدرت این دو ماشین با یکدیگر متفاوت است. و البته یکی دیگر از تفاوت های بارز آن ابعاد این خودروهاست. جابه جابار با توجه به حمل برون شهری و دورن شهری به شما این پیشنهاد را می‎دهد:

برای مسافت های دورتر و و ارسال بار به شهر دیگر بهتر است از نیسان بار استفاده کنید. در غیر این صورت برای مسافت های دورن شهری و کوتاه وانت بار گزینه مناسب تری می‎باشد.

برای سفارش وانت بار اینترنتی کافیست درخواست خود را ثبت نمایید یا باشماره 1777 در تماس باشید. 

 

وانت بار اینترنتی در غرب تهران

غرب تهران جزو مناطق شلوغ و پرجمعیت تهران میباشد و در این منطقه میزان رفت و آمد و به دنبال آن اسباب کشی نیز بسیار زیاد است. اگر به دنبال ماشین اسباب کشی، کامیون  نیسان و وانت بار در غرب تهران هستید، میتوانید با شماره ۱۷۷۷ تماس بگیرید و ماشین مورد نظر خود را برای حمل بار و اثاث کشی سفارش دهید.

1777

رانندگان وانت بار ما در جابه جا بار، با چندین سال تجربه و سابقه و فعالیت در محدوده غرب تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. مسلما انتخاب رانندگان ماشین باربری که به مسیر های غرب تهران آشنا باشند و با تجربه در اسباب کشی در مسیر های غرب و شمال تهران باشند؛ یک مزیت محسوب میشود و روند  اسباب کشی را برای شما اطمینان بخش و در امنیت سپری میکند.

وانت ارزان در غرب تهران

حمل وسایل و اثاثیه منزل،جهیزیه عروس در تهران و کالاهای شرکتی و لوازم اداری با قیمت منصفانه و ارزان در باربری جابه جا بار انجام میشود.

وانت ارزان در غرب تهران

کلیه خدمات در سراسر تهران با وانت بار، نیسان بار و کامیون انجام می‎شود. در ادامه مزایای استفاده از وانت بار غرب تهران را آورده ایم:

 • رانندگان حرفه ای و وارد به آدرس یابی درون شهری و برون شهری جهت انتخاب نزدیک ترین مسیرها
 • بسته بندی حرفه ای و استفاده از ایمن ترین نوع بسته بندی اثاثیه
 • کارگران ماهر و حرفه ای جهت اسباب کشی
 • کارگر ماهر و حرفه ای جهت بسته بندی
 • صرفه جویی در زمان و وقت شما
 • دسترسی راحت و سریع
 • علاف نشدن در مسیر و ترافیک شهری تهران
 • ارتباط گرفتن به طور مستقیم با راننده
 • ماشینهای متعدد شامل نیسان بار ، وانت بار ،کامیون و خاور
 • اسباب کشی ایمن بدون آسیب دیدگی لوازم
 • فعالیت شبانه روزی و ۲۴ ساعته
 • فعالیت در تمام مناطق و محله های تهران
 • حمل بار به صورت ویژه در غرب و شمال تهران

شماره تماس رزرو وانت بار در تهران چند است ؟

شماره تماس باربری جهت رزرو وانت بار در تهران ۱۷۷۷ میباشد

نرخ کرایه وانت بار در تهران چند است ؟

کرایه وانت بار در تهران در باربری جابه جا بار بر اساس اتحادیه باربری محاسبه میشود

شماره وانت بار در غرب تهران چند است؟

شماره وانت بار در غرب تهران ۱۷۷۷ میباشد

شماره تلفن وانت بار ارزان در تهران ؟

شماره تلفن جهت رزرو وانت بار ارزان در تهران ۰۲۱۸۸۳۷۲۰۰۲

 اجاره وانت بار در تهران

مولفه قیمت، یکی دیگر از مواردی است که انتخاب شرکت باربری و ماشین برای اسباب کشی را به چالش می‎کشاند. بیشتر مردم به دنبال ارزان ترین و منصفانه ترین قیمت های برای اجاره وانت بار و استخدام کارگر اسباب کشی برای جابه جایی خود می‎باشند.

 اجاره وانت بار در تهران

ارزان بودن خدمات برای شما کیفیت را به همراه نمی آورد، اما با پیدا کردن خدمات باربری با قیمت منصفانه می‎توانید تا حدودی از خدمات خوب اسباب کشی شرکت باربری استفاده کنید. بنابراین توصیه و مشاوره باربری ما به شما این هست که فقط به دنبال باربری ارزان و وانت بار ارزان نباشید و کیفیت خدمات را در اولویت قرار بدهید.

 نرخ کرایه وانت بار 

نرخ کرایه وانت بار را تنها با یک تماس از باربری جا به جابار می‎توانید بدست آورید کافیست با شماره 1777 که بدونم پیش رقم می باشد در تماس باشید تا کارشناسان ما با شما در ارتباط قرار گیرند.

شما نیز میتوانید به صورت اینترنتی و ازطریق سایت اقدام به درخواست وانت بار را دهید یا در زیر کامنت بگذارید تا در جریان قیمتها قرار بگیرید.

 

نرخ کرایه بار

عوامل اثرگذار بر نرخ کرایه وانت بار

نرخ کرایه بار بر چه اساس تعیین می‎شود. در این جا می‎خواهیم عوامل موثر بر نرخ کرایه وانت بار موثر است را مورد ارزیابی قرار دهیم.

ساعت درخواست وانت بار

این که چه زمانی را برای حمل بار خود و خدمت وانت بار انتخاب کرده اید نقش بسزایی در تعیین نرخ دارد. به طور معمول نرخ کرایه بار در شب نسبت به صبح گران تر می باشد. بهترین زمان انتخابی و پیشنهادی ما صبح زود می‎باشد سعی کنید روز را برای کرایه وانت بار خود انتخاب کنید.

 محدوده حمل بار وانت بار

قطعا یکی از عواما موثر بر نرخ وانت بار محدوده حمل بار از مبدا به مقصد می‎باشد. به طور مثال اگر شما از شمال تهران بخواهید به جنوب تهران بروید باید مسیرهای متعددی سیر کنید، لذا بنا به مسافت و فاصله مبدا و مقصد قیمت ها در وانت بار تهران متفاوت خواهد شد.

 مدل وانت بار 

متناسب با وزن بار شما و همچنین آنچه به آن نیاز دارید، به هنگام ثبت درخواست وانت بار، باید نوع متفاوتی از وانت را درخواست کنید که بر هزینه وانت بار اثر می‌گذارد. از جمله انواع وانت‌ها می‌توان به پراید وانت، نیسان وانت، پیکان وانت و یا کامیونت اشاره کرد. 

هزینه کارگر اسباب کشی

یکی از عوامل تاثیر گذار در نرخ نهایی وانت بار شما تعداد کارگران مورد استفاده و تعداد ساعت کارشان می باشد. که به نسبت آن به هزینه حمل به وانت بار شما افزوده می‎شود. 

وانت بار ارزان شمال تهران

خدمات آنلاین در جابه جایی های ما بسیار کمک کننده هستند. با گذشت زمان و رشد فناوری، استفاده از حمل و نقل آنلاین آسان تر می شود از یک مکان به مکان دیگر به راحتی میتوانید جابه جا شوید.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی، اکنون می توانیم به کرایه وانت بار را از طریق یک سایت بپردازیم. پس از ثبت سفارش، راننده در مورد مکان ما مطلع می شود و به زودی سفارش مورد نظر برای مشتری ثبت میشود.

در چند سال گذشته، با افزایش تقاضا برای حمل و نقل و اسباب کشی آنلاین در تهران و شمال تهران، استفاده از حمل و نقل آنلاین بسیار مورد نیاز است.

خوشبختانه باربری جابه جا بار، جزو شرکت های حمل نقل اثاثیه خوب تهران میباشد و سیستم رزرو و کرایه وانت بار آنلاین را برای مشتریان خود در شمال تهران تهیه کرده است. کافی است به صفحه رزرو آنلاین مراجعه کنید و خدمات مورد نظر خود را ثبت نمایید.

 

مقایسه سفارش وانت بار به صورت اینترنتی و سنتی

در مقایسه با حمل و نقل سنتی، حمل و نقل آنلاین به وضوح از باربری های و شرکت های سنتی بهتر است ، زیرا چنین چیزی مانند خدمات رزرو آنلاین در بابربری سنتی و حتی کامیون داران و وانت داران سنتی کار وجود ندارد.

 سفارش وانت بار به صورت اینترنتی و سنتی

اما در باربری آنلاین، مشتریان هنگام استفاده از سرویس حمل و نقل آنلاین احساس امنیت و راحتی بیشتری می کنند، زیرا رانندگان آزمون ایمنی و رانندگی مورد تایید شرکت را دارند.

فواید استفاده از وانت بار اینترنتی و آنلاین

سیستم های رزرو آنلاین، کار شما را برای پیدا کردن کارگر اسباب کشی و کرایه وانت و خاور برای اسباب کشی تسهیل میبخشد و در قالب یک شرکت باربری به شما بهترین خدمات را ارائه میکند.

برخلاف سیستم سنتی، در باربری آنلاین و درخواست وانت بار اینترنتی رزواسیون میتواند به صورت آنلاین و هر روزه و در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد و تمام اطلاعات را می توان به طور مستقیم وارد سیستم کرد که خطاهای انسانی را کاهش می دهد.

در حالی که یک وب سایت پاسخگو و موتور رزرو می تواند تمام اطلاعات را به راحتی از طریق سیستم مدیریت خود حفظ و ذخیره کند.

 وانت بار اینترنتی و آنلاین
سیستم رزرو آنلاین اطمینان از راحتی و آسایش به مهمانان و آرامش ذهن است. هیچ عجله در آخرین لحظه برای پیدا کردن یک باربری و خدمات بسته بندی و ماشین و کارگر اسباب کشی وجود نخواهد داشت.

نکته: هر سرویس دارای مزایا و معایب خاص خود میباشد و این  کاملا بستگی به شرایط و منابع موجود در اختیار هر شخص دارد.

رزرو آنلاین ماشین اسباب کشی

با رزرو آنلاین برای وانت بار و حمل بار مشتری هر لحظه میتواند خدمات مورد نظر خود را رزرو کند و دسترسی داشته باشد، استفاده از خدمات به صورت آنلاین هم برای مشتری و هم برای کارفرما به صرفه میباشد.

خدمات ویژه باربری با وانت بار اینترنتی

داشتن خدمات آنلاین برای هر شرکت باربری یک مزیت و ویژگی خوب محسوب میشود و باربری آنلاین را از سایر باربری ها متمایز میکند. بعضی از باربری ها ویژگی ها و خدمات بیشتری مثل بسته بندی اثاثیه را نیز انجام میدهند.

ما در باربری جابه جا بار ( ارائه دهنده خدمات باربری و بسته بندی ) در باربری هستیم ، برای رزرو و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۱۷۷۷ تماس بگیرید.

 • پرداخت سریع و امن

رزرو آنلاین وانت بار و خدمات باربری به شما این امکان را می دهد که سریع پول و کرایه خود را پرداخت کنید، این روند پرداخت سریع و آنلاین هزینه های باربری ، موجب صرفه جویی در زمان و کمک به شما برای آرامش داشتن و لذت بردن در روز اسباب کشی می شود.

 • نیازی به تماس تلفنی نیست

آسانتر شدن و به روزشدن  کسب و کار ها بیشتر در سیستم رزرو آنلاین آشکار و هویدا میباشد و به مشتری اجازه می دهد تا به طور مستقیم خدمات خود را از طریق آنلاین رزرو کند . بدون اتلاف وقت و در سریع ترین زمان ممکن و بدون نیاز به ارتباط و تماس مستقیم با شخصی اسباب کشی خوبی را تجربه کنید.

 • حفظ اطلاعات ثبت نام

رزرو آنلاین و سفارش آنلاین وانت بار و خدمات شرکت باربری ، این ویژگی را به شما می دهد تا اطلاعات خود را در سایت و اپ مربوطه ثبت کنید و برای تجربه های بعدی خود در حمل بار و اسباب کشی نیازی به پر کردن مجدد فرم و وقت گذاشتن برای پیدا کردن باربری مناسب نداشته باشید.

 در خواست وانت بار آنلاین

از جمله اندک سختی هایی که برای درخواست و سفارش اینترنتی و آنلاین وانت بار و باربری وجود دارد، این هست که باید به اینترنت دسترسی داشته باشید و این در شرایطی است که امروزه ، اکثر نقاط و مراکر عمومی شهر مثل کتابخانه ها و پارک ها و هتل ها مجهز به اینترنت رایگان هستند.

 در خواست وانت بار آنلاین

با تمام این شرایط اگر باز هم به اینترنت دسترسی ندارید، میتوان گفت باربری آنلاین برای شما سخت رزرو میشود. در این وضع با کمی جست و جو و پرس و جو میتوانید شماره و آدرس باربری و وانت بار و خاور برای اجاره در نزدیکی خود را بیابید.

روند ثبت سفارش خدمات باربری و اسباب کشی در وانت بار اینترنتی چگونه است؟

ثبت سفارش آنلاین اسباب کشی و با درخواست وانت بار تلفنی در باربری جابه جا بار رایگان است و شما به راحتی می توانید سفارش خود را در هر زمانی ثبت کنید. بعد از زدن دکمه ثبت سفارش، با برآورد هزینه خودتان، می توانید نوع خودرو حمل بار خاور یا نیسان را تعیین کنید. در این مرحله می توانید تعیین کنید که آیا به خودرو نیاز دارید و فقط به دنبال کارگر حرفه ای برای اسباب کشی میباشید.

online - move

در مرحله بعد می توانید نیاز خود را به بسته بندی لوازم وسایل نقلیه، وسایل حمل و نقل و چیدمان و اسمبل کردن را مشخص کنید. در انتها با تعیین تاریخ و زمان حضور متخصص و همچنین آدرس مورد نظر خود، ثبت نام سفارش خدمات باربری به پایان میرسد و می توانید منتظر پیشنهاد ویژه مشاورین ما بمانید.

هزینه اسباب کشی منزل و لوازم اداری با وانت آنلاین چقدر است؟

حتما برای شما هم این سؤال پیش آمده که هزینه اسباب کشی و خرید لوازم بسته بندی در تهران چقدر است؟ یا انتخاب ماشین حمل بار چه نرخ قیمتی را در تهران و در مناطق مختلف مثل غرب تهران و شمال تهران دارد؟

باید ثابت کنیم که قیمت نقل و انتقال و جابه جایی وسایل منزل به مقدار وسایل، نحوه انتقال، طبقه مبدا و مقصد منزل جدید شما، وجود آسانسور و بسیاری موارد دیگر بستگی دارد. همچنین قیمت کرایه خاور باقیمت کرایه Nissan و نیسان و وانت بار متفاوت است.

کرایه وانت بار بدون کارگر

قیمت کارگر اسباب کشی بدون خودرو نیز متفاوت است. مورد دیگر این هست که شما از خدمات بسته بندی هم استفاده میکنید یا نه؟ در آن صورت کارگر حمل بار شما برای اسباب کشی کافی نیست و باید کارگر جهت بسته بندی لوازم منزلتان نیز استخدام کنید.

وانت بار اینترنتی

 

شناسه صنفی وانت بار 

وانت بار جابه جا بار عضو اتحادیه صنفی وانت بارهای تهران می‎باشد. و شما می‎توانید با خیال آسوده از جابه جا بار درخواست وانت بار را بدهید. استفاده کردن از وانت بارهایی که عضو اتحادیه نمیباشند هیچ  ضمانتی برای تضمین بار ایمن را به شما عزیزان نمی‎دهند.

کرایه وانت از باربری جابه جا بار

ویژگی باربری و اتوبار و وانت بار جابه جا این است که با ارائه قیمت های شفاف و مشخص و منصفانه خود نسبت به سایر باربری ها در تهران، به شما کمک می کند تا با درک کامل از نرخ اسباب کشی قادر به انتخاب هوشمندانه شرکت باربری مورد نظر خود باشید و از سفارش آنلاین و اینترنتی خدمات باربری و ماشین اسباب کشی بهره مند شوید.

شماره تماس وانت بار اینترنتی در تهران 

88372002

1777

44741966

26 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.