سلام ، به سایت باربری تهران - جابه جا بار خوش آمدید

باربری در تهران متخصص در حمل و جا ب جایی و بسته بندی حرفه ای اثاثیه و بار در سراسر تهران

کرایه وانت بار – اجاره وانت – کرایه نیسان

آخرین ویرایش در۲۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۹
کرایه وانت بار – اجاره وانت – کرایه نیسان

کرایه وانت بار در تهران، برای اسباب کشی و نقل مکان امری حائز اهمیت است. حتی اگر اسباب کشی در شهر محل زندگی یا در یک خیابان صورت بگیرید نیز باز هم مهم هست و باید برای آن برنامه ریزی صورت بگیرد. مطمئنا استفاده از خدمات یک شرکت خوب باربری در تهران و کرایه وانت بار و ماشین جهت اسباب کشی خیلی از نگرانی های شما را برطرف و کار شما را راحت تر میکند.

فهرست

 کرایه وانت بار برای اسباب کشی در تهران

1777

شماره تماس باربری : ۱۷۷۷

کرایه وانت بار و استفاده از خدمات یک شرکت باربری به شما مزایای زیادی میبخشد ، میتوانید از خدمات دیگری مثل بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم منزل نیز بهره مند بشوید.این بدان معناست که شرکت باربری به طور موقت مسئولیت حفاظت از تمامی کالا و لوازم شما را بر عهده میگیرد و در حین اسباب کشی جای هیچگونه نگرانی برای شما وجود ندارد.

نیسان اسباب کشی

نرخ کرایه کامیون در تهران

نرخ کرایه بار کامیون از مبدا تهران برای انواع خاور و تریلی با ظرفیت ۵ تن، ۷ تن، ۱۰ تن، ۱۵ تن و ۲۲ تن در متفاوت است. آنچه که مسلم و آشکار است این میباشد که نرخ دقیق کرایه کامیون برای حمل بار به عوامل مختلفی از جمله نوع بار، وزن بار، تعداد بار و فاصله مبدا و مقصد بستگی دارد.

کرایه وانت بار بین شهری

کرایه وانت بار بین شهری برای مقاصد مختلفی از جمله اسباب کشی و حمل بار از تهران به شهرستان ها و همچنین حمل بار بین شهری در استان های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد و کرایه وانت بار بین شهری نیز از جمله خدمات باربری و اتوبار جابه جا بار میباشد.

اجاره دادن وانت

معمولا شرکت های باربری کلیه خدمات اسباب کشی اعم از بسته بندی اثاثیه، و نقل و انتقال لوازم را انجام میدهند و مجهز به انواع ماشین هایی بارکشی و باربری هستند. ماشین هایی مثل: کامیون، خاور، نیسان و وانت بار برای اسباب کشی ها استفاده میشود و شما با پر کردن فرم سفارش آنلاین میتوانید حتی نوع ماشین مورد نظر خود برای اسباب کشی انتخاب کنید.

نرخ کرایه وانت بار تهران

نرخ باربری در تهران در بیشتر مناطق تقریبا یکسان است و بستگی به انصاف شرکت باربری مورد نظر را دارد. نکته قابل ذکر این هست که نرخ قیمت بسته بندی جدا از قیمت کرایه کامیون محاسبه میشود.

اطمینان میدهیم که باربری و اتوبار جابه جا بار از منصفانه ترین قیمت ها برای مشتریان خود استفاده میکند.

گاهی ممکن است فرآیند اسباب کشی چندین روز طول بکشد و شما قصد نقل مکان به شهر جدیدی داشته باشید. در این شرایط نقش شرکت ها باربری و ماشین های اسباب کشی بسیار پر رنگ تر از قبل میشود. رانندگان ماشین های باربری در کار خود حرفه ای هستند و برای رانندگی در مسیر های سخت و روزهای طولانی و پی در پی تجربه کافی را دارند و میتوانند اثاث و لوازم شما را در صحت و سلامت کامل به منزل برسانند.

کرایه وانت بار

 

 • پس اگر قصد اسباب کشی دارید زمان لازم برای انتخاب یک شرکت باربری معتبر اتخاذ کنید و بر اساس مقدار لوازمی و اثاثیه ای که دارید ماشین باربری مناسب را رزرو کنید.
 • اگر وسایل شما خیلی زیاد هستند بهتر است از کامیون باربری بری اسباب کشی استفاده کنید و اگر مقدار اثاثیه شما در حد معمول است برای جابجایی وانت بار و نیسان یا خاور مناسب هستند.
 • اگر در انتخاب و کرایه وانت بار دچار تردید شده اید میتوانید از خدمات مشاوره شرکت باربری استفاده نمایید.

ما در جا به جا بار (باربری ارائه دهنده خدمات بسته بندی و حمل بار در تهران و شمال تهران) آماده پاسخگویی به همه سوالات شما و مشاوره رایگان هستیم. برای اطلاعات بیشتر با شماره ۱۷۷۷ تماس بگیرید.

1777

 کرایه وانت بار و نیسان بار و ماشین باربری 

اگر به دنبال پیدا کردن راهی مقرون به صرفه و راحت و مطمئن برای جابجایی به خانه جدید خود هستید. حتما حتما به اجاره و کرایه ماشین برای اسباب کشی فکر کنید. اجاره ماشین اعم از خاور و نیسان و وانت بار بدون اغراق بهترین گزینه برای حمل اثاثیه است.

کرایه وانت بار در تهران چه قیمتی است ؟

⭐️کرایه وانت بار در باربری جابه جا بار طبق نرخ اتحادیه باربری محاسبه میشود

شماره تماس جهت کرایه وانت بار در تهران چند است ؟

⭐️شماره تماس کرایه وانت بار در تهران ۰۲۱۸۸۳۷۲۰۰۲ میباشد

کرایه وانت بار در تهران با کارگر حمل بار است ؟

⭐️خیر برای کارگر حمل بار لازم است جدا در خواست بدهید

کرایه وانت بار تهران

برای استفاده از خدمات انتقال حرفه ای، تنها کرایه کامیون باربری برای شما این امکان را فراهم میاورد. در این مقاله قصد داریم شما را با تمامی فواید اجاره ماشین باربری برای اسباب کشی آشنا کنیم. این مقاله شما کمک خواهد کرد که تصمیم بگیرید که اجاره کامیون باربری برای اسباب کشی شمامناسب هست یا خیر.

حمل وسایل و لوازم سنگین

در صورت داشتن لوازم و اثاثیه سنگینی مثل: دوچرخه، موتور سیکلت، یخچال و فریزر، اجاق گاز، مبلمان، تخت خواب، میز ناهار خوری و گنجه، بدون شک اجاره کامیون و خاور انتخاب عاقلانه است. جابجایی این لوازم با ماشین های کوچک و با ماشین شخصی کاری خطرناک و پراز هزینه های احتمالی است.

درخواست وانت بار از تهران به شهرستان

خیلی از افراد برای حمل بار خود درون شهر تهران و همچنین حمل بار از تهران به شهرستان به دنبال پیدا کردن بهترین باربری برای کرایه کردن وانت با راننده میباشند، از این رو باربری جابه جا بار خدمات حمل بار درون شهری و برون شهری را در خدمات خود برای مشتریان عزیز در نظر گرفته است، کافی است با شماره های درج شده در سایت و یا 1777 در تهران تماس بگیرید.

اجاره روزانه کامیون، نیسان و وانت بار با راننده

اگر اقلامی کمی برای اسباب کشی و جابجایی دارید میتوانید از وانت بار یا نیسان برای انتقال لوازم استفاده کنید و در پول و هزینه های مصرفی خود صرفه جویی کنید.

اگر وسایل شما به نسبت زیاد هستند و فضای بیشتری نیاز دارند میتوانید از خاور برای جابجایی آنها استفاده کنید و اگر اثاثیه منزل شما شامل چندین دست مبلمان و یخچال و فریزر و سرویس چوب با اندازه بزرگ هستند برای اثاث کشی خود کامیون رزرو کنید.

دقت کنید که ماشین اسباب کشی را بر اساس مقدار بودجه ای که دارید و متناسب با اندازه لوازم منزل انتخاب کنید. مطمئن باشید که یک شرکت باربری خوب، دارای انواع مختلف ماشین های باربری متناسب با نیاز شما میباشد.

شرکت های باربری برای حمل لوازم منزل شما مجهز به انواع ماشین های باربری میباشند:

 • اجاره وانت

 • اجاره نیسان

 • اجاره وانت نیسان

 • کرایه وانت

 • نیسان اجاره ای

 • کرایه وانت نیسان

 • وانت اجاره ای

 • اجاره وانت بار

 • کرایه وانت بار

 • کرایه وانت تهران

 • وانت کرایه ای

 • اجاره نیسان وانت

 • کرایه نیسان

 • کرایه نیسان وانت

 • اجاره روزانه وانت

 • کرایه وانت بار تهران

 • نیسان کرایه

 • وانت نیسان کرایه 

 • کرایه نیسان تهران

صرفه جویی در انرژی و وقت و پول

یکی از مهمترین دلایل و فواید استفاده از ماشین باربری و کرایه وانت بار در بین مردم و محبوبیت آنها، صرفه جویی در زمان و انرژی و پول افراد است. با رزرو و اجاره ماشین برای اسباب کشی نیازی نیست زمان و انرژی خود را برای نقل مکان و جابجایی وسایل هدر دهید و از طرفی اجازه ماشین برای شما نسبت به سایر گزینه ها مقرون به صرفه تر است.

1777

حمل و نقل خودرو شخصی

با اجاره یک کامیون یا کرایه وانت بار میتوانید خودرو شخصی خود را نیز به راحتی به منزل جدید انتقال دهید. امروز در خیلی از خانواده ها ، هر یک از افراد یک ماشین شخصی به صورت جداگانه برای خود دارند.

انتقال خودرو شخصی با تریلی و کامیون بدون شک برای شما به صرفه تر است و نیازی نیست درگیر هزینه های سوخت و عوارضی و سایر هزینه های سفر  نقل و انتقال بشوید. همه افراد خانواده میتوانند با یکدیگر و در یک ماشین به خانه جدید بروند و دیگر خودرو های شخصی خود را به شرکت باربری بسپارند.

مناسب برای مسافت های طولانی و کوتاه

ماشین های باربری و کامیون ها هم برای جابجایی و سفر در مسیر های طولانی و هم برای مسیرهای کوتاه مناسب هستند و استفاده میشوند . پس در هر شرایطی به صرفه جویی در زمان و انرژی شما کمک میکنند.

بیمه کالا و حمل و نقل

اکثر شرکت های باربری ارائه دهنده خدمات بیمه کالا هستند. به این صورت که برای کلیه لوازم منزل شما بیمه نامه صادر میکنند و مسئولیت حفط سلامت اجناس و لوازم شما در حین جابجایی و اسباب کشی را بر عهده میگیرند.

در حالی انتقال لوازم اگر به صورت شخصی صورت بگیرد چنین مزایایی نخواهد داشت. بنابراین شما می توانید ماشینی را که مناسب با  نیاز و بودجه شما هست، انتخاب کنید.

صرفه جویی در هزینه های جانبی اسباب کشی با کرایه وانت بار تهران

زمانی که شما تصمیم به اسباب کشی میگیرد، خواه و ناخواه با هزینه های غیر منتظره زیادی رو به رو میشوید که قبل از شروع برنامه ریزی از وجود چنین هزینه هایی بی خبر بوده اید.این هزینه ها شامل تهیه  لوازم جانبی برای اسباب کشی ایمن و راحت، مانند پتو ، پارچه و کارتن بسته بندی است.

کرایه وانت بار تهران

اجاره کامیون های باربری نیاز شما به تهیه این لوازم جانبی را پوشش میدهد . خیلی از شرکت های باربری علاوه بر اجاره ماشین برای اسباب کشی ، ارائه دهنده خدمات بسته بندی نیز میباشند و خدمات بسته بندی خود را با تجهیزات لازم و با کیفیت انجام میدهند.

استفاده از نیروی کمکی در اسباب کشی

در اسباب کشی و چیدن و جمع کردن وسایل منزل نیاز به افرادی دارید که با مهارت و قوی باشند تا بتوانند از پس جا به جا کردن وسایلی همچون یخچال و فریز و مبلمان بربیایند.

vanet-1777

اگر به صورت شخصی قصد اسباب کشی دارید ممکن است تمامی دوستان قوی شما در روز جابجایی شما در دسترس نباشند. اما با اجاره ماشین اسباب کشی و همچنین استفاده از کارگر اسباب کشی برای خود چند نیروی کمکی قوی دست و پا میکیند.

نکته : قبل از رزرو یک کامیون برای اسباب کشی، مقایسه ای در نرخ قیمت ها و هزینه های ماشین اسباب کشی در شرکت های باربری داشته باشید و خدمات شرکتی را که با بودجه شما مناسب هست را انتخاب کنید

در طول زمان جابجایی منزل به منزل، با اجاره ماشین و استفاده از خدمات شرکت باربری برای شما زمان خریداری میشود و در این مدت میتوانید به سفر بروید و از همنشینی با خانواده خود لذت ببرید و با صرفه جویی در هزینه های مصرفی میتوانید پول خود را برای خرید لوازم مورد نیاز منزل جدیدتان صرف کنید.

رضایت شما آرزوی ماست!

شماره تماس جهت کرایه وانت بار 

88372002

شماره تماس جهت کرایه نیسان وانت

1777

شماره تماس جهت کرایه نیسان بار 

44741966

16 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.