سلام ، به سایت بهترین باربری تهران خوش آمدید

باربری در تهران
متخصص در حمل و جا ب جایی و بسته بندی حرفه ای اثاثیه و بار در سراسر تهران

کرایه خاور در تهران | تماس1777 | اجاره وانت بار- نیسان- کامیون

آخرین ویرایش در14 شهریور 1398 ساعت 12:56
کرایه وانت بار در تهران

 کرایه وانت بار برای اسباب کشی در تهران

کرایه وانت بار برای اسباب کشی و نقل مکان امری حائز اهمیت است. حتی اگر اسباب کشی در شهر محل زندگی یا در یک خیابان صورت بگیرید نیز باز هم مهم هست و باید برای آن برنامه ریزی صورت بگیرد. مطمئنا استفاده از خدمات یک شرکت باربری در تهران و کرایه وانت بار و ماشین جهت اسباب کشی خیلی از نگرانی های شما را برطرف و کار شما را راحت تر میکند.

شماره باربری
شرکت های باربری برای حمل لوازم منزل شما مجهر به انواع ماشین های باربری : نیسان ، وانت بار ، خاور و کامیون میباشند.

شماره تماس باربری : ۱۷۷۷

کرایه وانت بار و استفاده از خدمات یک شرکت باربری به شما مزایای زیادی میبخشد ، میتوانید از خدمات دیگری مثل بسته بندی اثاثیه و لواز منزل نیز بهره مند بشوید.این بدان معناست که شرکت باربری به طور موقت مسئولیت حفاظت از تمامی کالا و لوازم شما را بر عهده میگیرد و در حین اسباب کشی جای هیچگونه نگرانی برای شما وجود ندارد.

نیسان اسباب کشی

نرخ کرایه کامیون در تهران

نرخ کرایه بار کامیون از مبدا تهران برای انواع خاور و تریلی با ظرفیت ۵ تن ، ۷ تن، ۱۰ تن، ۱۵ تن و ۲۲ تن در متفاوت است . آنچه که مسلم و آشکار است این میباشد که نرخ دقیق کرایه کامیون برای حمل بار به عوامل مختلفی از جمله نوع بار ، وزن بار ، تعداد بار و فاصله مبدا و مقصد بستگی دارد ، نرخ باربری در تهران در بیشتر مناطق تقریبا یکسان است و بستگی به انصاف شرکت باربری مورد نظر را دارد. نکته قابل ذکر این هست که نرخ قیمت بسته بندی جدا از قیمت کرایه کامیون محاسبه میشود.

اطمینان میدهیم که باربری و اتوبار جابه جا بار از منصفانه ترین قیمت ها برای مشتریان خود استفاده میکند.

گاهی ممکن است فرآیند اسباب کشی چندین روز طول بکشد و شما قصد نقل مکان به شهر جدیدی داشته باشید . در این شرایط نقش شرکت ها باربری و ماشین های اسباب کشی بسیار پر رنگ تر از قبل میشود. رانندگان ماشین های باربری در کار خود حرفه ای هستند و برای رانندگی در مسیر های سخت و روزهای طولانی و پی در پی تجربه کافی را دارند و میتوانند اثاث و لوازم شما را در صحت و سلامت کامل به منزل برسانند.

پس اگر قصد اسباب کشی دارید زمان لازم برای انتخاب یک شرکت باربری معتبر اتخاذ کنید. و بر اساس مقدار لوازمی و اثاثیه ای که دارید ماشین باربری مناسب را رزرو کنید. اگر وسایل شما خیلی زیاد هستند بهتر است از کامیون باربری بری اسباب کشی استفاده کنید و اگر مقدار اثاثیه شما در حد معمول است برای جابجایی وانت بار و نیسان یا خاور مناسب هستند. اگر در انتخاب و کرایه وانت بار دچار تردید شده اید میتوانید از خدمات مشاوره شرکت باربری استفاده نمایید.
ما در جا به جا بار ( باربری ارائه دهنده خدمات بسته بندی و حمل بار در تهران و شمال تهران ) آماده پاسخگویی به همه سوالات شما و مشاوره رایگان هستیم. برای اطلاعات بیشتر با شماره ۱۷۷۷ تماس بگیرید.

شماره باربری

برای رزرو باربری با شماره ۱۷۷۷ تماس بگیرید

فواید کرایه وانت بار و ماشین باربری 

اگر به دنبال پیدا کردن راهی مقرون به صرفه و راحت و مطمئن برای جابجایی به خانه جدید خود هستید. حتما حتما به اجاره و کرایه ماشین برای اسباب کشی فکر کنید. اجاره ماشین اعم از خاور و نیسان و وانت بار بدون اغراق بهترین گزینه برای حمل اثاثیه است.

کرایه وانت بار در تهران چه قیمتی است ؟

کرایه وانت بار در باربری جابه جا بار طبق نرخ اتحادیه باربری محاسبه میشود

بیشتر بخوانیم :   اتوبار و باربری در شمیرانات

شماره تماس جهت کرایه وانت بار در تهران چند است ؟

شماره تماس کرایه وانت بار در تهران 02188372002 میباشد

کرایه وانت بار در تهران با کارگر حمل بار است ؟

خیر برای کارگر حمل بار لازم است جدا در خواست بدهید

برای استفاده از خدمات انتقال حرفه ای، تنها کرایه کامیون باربری برای شما این امکان را فراهم میاورد. در این مقاله قصد داریم شما را با تمامی فواید اجاره ماشین باربری برای اسباب کشی آشنا کنیم. این مقاله شما کمک خواهد کرد که تصمیم بگیرید که اجاره کامیون باربری برای اسباب کشی شمامناسب هست یا خیر.

حمل وسایل و لوازم سنگین

در صورت داشتن لوازم و اثاثیه سنگینی مثل : دوچرخه ، موتور سیکلت ، یخچال و فریزر ، اجاق گاز ، مبلمان ، تخت خواب ، میز ناهار خوری و گنجه، بدون شک اجاره کامیون و خاور انتخاب عاقلانه است . جابجایی این لوازم با ماشین های کوچک و با ماشین شخصی کاری خطرناک و پراز هزینه های احتمالی است.

باربری در غرب تهران

در دسترس بودن ماشین اسباب کشی

بسیاری از شرکت های باربری در سطح شهر تهران با بهترین خدمات باربری و بسته بندی وجود دارند. حتی اگر شما به شهر یا استان و حتی کشور دیگری هم بخواهید نقل مکان کنید. مطمئنا در نزدیک ترین محل به خود میتوانید یک شرکت باربری پیدا کنید و خاور و کامیون مورد نظر خود را برای انتقال لوازم منزلتان اجاره کنید.

کامیون ، خاور ، نیسان و وانت بار

اگر اقلامی کمی برای اسباب کشی و جابجایی دارید میتوانید از وانت بار یا نیسان برای انتقال لوازم استفاده کنید و در پول و هزینه های مصرفی خود صرفه جویی کنید.
اگر وسایل شما به نسبت زیاد هستند و فضای بیشتری نیاز دارند میتوانید از خاور برای جابجایی آنها استفاده کنید و اگر اثاثیه منزل شما شامل چندین دست مبلمان و یخچال و فریزر و سرویس چوب با اندازه بزرگ هستند برای اثاث کشی خود کامیون رزرو کنید.
دقت کنید که ماشین اسباب کشی را بر اساس مقدار بودجه ای که دارید و متناسب با اندازه لوازم منزل انتخاب کنید. مطمئن باشید که یک شرکت باربری خوب ، دارای انواع مختلف ماشین های باربری متناسب با نیاز شما میباشد.

صرفه جویی در انرژی و وقت و پول

یکی از مهمترین دلایل و فواید استفاده از ماشین باربری و کرایه وانت بار در بین مردم و محبوبیت آنها ، صرفه جویی در زمان و انرژی و پول افراد است. با رزرو و اجاره ماشین برای اسباب کشی نیازی نیست زمان و انرژی خود را برای نقل مکان و جابجایی وسایل هدر دهید و از طرفی اجازه ماشین برای شما نسبت به سایر گزینه ها مقرون به صرفه تر است.

باربری

حمل و نقل خودرو شخصی

با اجاره یک کامیون یا کرایه وانت بار میتوانید خودرو شخصی خود را نیز به راحتی به منزل جدید انتقال دهید. امروز در خیلی از خانواده ها ، هر یک از افراد یک ماشین شخصی به صورت جداگانه برای خود دارند. انتقال خودرو شخصی با تریلی و کامیون بدون شک برای شما به صرفه تر است و نیازی نیست درگیر هزینه های سوخت و عوارضی و سایر هزینه های سفر  نقل و انتقال بشوید. همه افراد خانواده میتوانند با یکدیگر و در یک ماشین به خانه جدید بروند و دیگر خودرو های شخصی خود را به شرکت باربری بسپارند.

مناسب برای مسافت های طولانی و کوتاه

ماشین های باربری و کامیون ها هم برای جابجایی و سفر در مسیر های طولانی و هم برای مسیرهای کوتاه مناسب هستند و استفاده میشوند . پس در هر شرایطی به صرفه جویی در زمان و انرژی شما کمک میکنند.

بیمه کالا و حمل و نقل

اکثر شرکت های باربری ارائه دهنده خدمات بیمه کالا هستند. به این صورت که برای کلیه لوازم منزل شما بیمه نامه صادر میکنند و مسئولیت حفط سلامت اجناس و لوازم شما در حین جابجایی و اسباب کشی را بر عهده میگیرند. در حالی انتقال لوازم اگر به صورت شخصی صورت بگیرد چنین مزایایی نخواهد داشت. بنابراین شما می توانید ماشینی را که مناسب با  نیاز و بودجه شما هست، انتخاب کنید.

صرفه جویی در هزینه های جانبی اسباب کشی

زمانی که شما تصمیم به اسباب کشی میگیرد ، خواه و ناخواه با هزینه های غیر منتظره زیادی رو به رو میشوید که قبل از شروع برنامه ریزی از وجود چنین هزینه هایی بی خبر بوده اید.این هزینه ها شامل تهیه  لوازم جانبی برای اسباب کشی ایمن و راحت، مانند پتو ، پارچه و کارتن بسته بندی است.

شماره باربری و وانت بار شمال تهران

اجاره کامیون های باربری نیاز شما به تهیه این لوازم جانبی را پوشش میدهد . خیلی از شرکت های باربری علاوه بر اجاره ماشین برای اسباب کشی ، ارائه دهنده خدمات بسته بندی نیز میباشند و خدمات بسته بندی خود را با تجهیزات لازم و با کیفیت انجام میدهند.

استفاده از نیروی کمکی در اسباب کشی

در اسباب کشی و چیدن و جمع کردن وسایل منزل نیاز به افرادی دارید که با مهارت و قوی باشند تا بتوانند از پس جا به جا کردن وسایلی همچون یخچال و فریز و مبلمان بربیایند. اگر به صورت شخصی قصد اسباب کشی دارید ممکن است تمامی دوستان قوی شما در روز جابجایی شما در دسترس نباشند . اما با اجاره ماشین اسباب کشی و همچنین استفاده از کارگر اسباب کشی برای خود چند نیروی کمکی قوی دست و پا میکیند.

نکته : قبل از رزرو یک کامیون برای اسباب کشی، مقایسه ای در نرخ قیمت ها و هزینه های ماشین اسباب کشی در شرکت های باربری داشته باشید و خدمات شرکتی را که با بودجه شما مناسب هست را انتخاب کنید

در طول زمان جابجایی منزل به منزل ، با اجاره ماشین و استفاده از خدمات شرکت باربری برای شما زمان خریداری میشود و در این مدت میتوانید به سفر بروید و از همنشینی با خانواده خود لذت ببرید و با صرفه جویی در هزینه های مصرفی میتوانید پول خود را برای خرید لوازم مورد نیاز منزل جدیدتان صرف کنید.

رضایت شما آرزوی ماست

شماره تماس جهت کرایه وانت بار :

شماره باربری

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.