متخصص در حمل و جا ب جایی و بسته بندی حرفه ای اثاثیه و بار در سراسر تهران

نیسان بار – نرخ کرایه نیسان تهران به شهرستان

آخرین ویرایش در۱۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۲۱
نیسان بار – نرخ کرایه نیسان تهران به شهرستان

نیسان بار (Nissan Junior) یکی از پرکاربردترین ماشین‌های باربری برای حمل اثاث منزل است. نیسان بار در ایران به نیسان آبی، نیسان وانت و وانت بار نیسان، در بین عموم مردم شناخته می‌شود.
اگر شما هم به دنبال آن هستید تا بدانید در چه شرایطی بهتر است از نیسان بار برای حمل اثایه خود استفاده کنید و نرخ کرایه نیسان در تهران چه بین شهری چه درون شهری به چه میزان می‌باشد، تا انتهای این مقاله همراه با ما باشید.

نیسان باربری | باربری نیسان

نیسان باربری

در هنگام ای که قصد گرفتن نیسان باربری دارید، دقت نمایید سفارش خود را از مراکز و شرکت‌های معتبر باربری انجام دهید. اتوبارهایی که مجوز باربری داشته باشند و زیر نظر اتحادیه باربری خدمت کنند.
در صورتی‌که از مراکز نامعتبر شما ثبت باربری نیسان را داشته باشید، انتظار تضمین ارسال بار به صورت ایمن را نباید داشته باشید.

کرایه نیسان | اجاره نیسان | کرایه نیسان تهران 

یکی از معتبرترین مراکز باربری نیسان تهران، برای کرایه وانت نیسان شرکت خدمات و باربری جابه جا بار است که با داشتن مراکز مختلف، رانندگان مسلط به جاده، زیر نظر اتحادیه باربری تهران خدمات باربری و جابه جایی اثاثیه را انجام می‌دهد.

شماره نیسان بار

1777

با خیال آسوده می‌توانید از این مرکز، که در حدود 13 سال سابقه کاری و تجربه لازم در امور باربری دارد، ثبت سفارش کرایه نیسان (نیسان کرایه) را بدهید.
کرایه نیسان در جابه جا بار شامل تمامی مناطق تهران از جمله:

 • کرایه نیسان تهران شمال
 • نیسان بار جنوب تهران
 • کرایه نیسان غرب تهران
 • کرایه نیسان شرق تهران

نرخ کرایه نیسان | تعرفه کرایه نیسان

جابه جا بار با حذف هزینه‌ های مازاد و مطابق با نرخ اتحادیه باربری سعی کرده است هزینه حمل بار با نیسان(قیمت نیسان وانت) را مقرون به صرفه و با قیمت ایده آل، ارائه می‌دهد.

نرخ و تعرفه کرایه نیسان

نرخ کرایه نیسان 1400 | نرخ کرایه نیسان داخل تهران

محدوده هزینه تقریبی
داخل محدوده(شرق، غرب، جنوب، شمال)  120.000 – 180.000
خارج از محدوده (یسن مناطق) 250.000 – 350.000
به شهرهای حومه تهران 250.000 – 350.000

نرخ کرایه نیسان بر حسب کیلومتر

اگر می خواهید بدانید نرخ کرایه نیسانب ر حسب کیلومتر چگونه حساب می‌شود کافی‌ست مسافت خود را بر حسب کیلومتر ضربدر عدد 2.50 تومان نمایید. البته این نرخ کرایه نیسان، به عوامل متعددی دیگری نیز بستگی دارد بستگی دارد از جمله:

 1. نرخ کرایه نیسان؛ بر حسب کیلومتر(کرایه نیسان هر کیلومتر)

میزان مسافت بین مبدا باربری و مقصد تخلیه بار جزو مهمترین عوامل موثر بر نرخ کرایه حمل بار نیسان است. در واقع این که منطقه مبدا و مقصد کجا قرار دارند، در یک منطقه هستند یا خیر تاثیر گذار است. به طور مثال اگر مبدا مقصد هردو در منطقه غرب تهران باشند مسیر کمتر و طرح ترافیکی نیز متفاوت خواهد بود تا این‌که بخواهید مثلا از منطقه غرب تهران به شرق آن اثاث کشی نمایید.

 1. نرخ کرایه نیسان؛ درخواست راننده برای اعزام

گاها برخی از رانندگان برای شهرهای خاص آمادگی خود را برای رفتن با نرخ کمتر نیز اعلام می دارند. شهرهایی مثل قم و مشهد که زیارتگاهی هستن و در راه برگشت راننده مطمئن خواهد بود خالی بر نخواهد گشت از جمله‌ی آنهاست.

 1. نرخ کرایه نیسان؛ قیمت سوخت عامل مهم بر نرخ کرایه نیسان وانت

یکی از مهمترین عوامل بر نرخ کرایه نیسان بار قیمت سوخت و نوسانات افزایش آن است. این‌که نیسان بار مصرف سوخت بنزینی یا گازوئیلی دارد بر قیمت می‌تواند تاثیر بگذارد.

 1. نرخ کرایه نیسان؛ استفاده از خدمات تضمینی

شاید شما یک بار با ارزشی را بخواهید به باربری نیسان بار خود بسپرید، از این رو ترجیح می‌دهید، بار خود را که محموله ای مهم برای شما تلقی می‌شود بیمه نمایید.
اغلب این افراد با بیمه کردن بار خود، خیالشان آسوده از ایمنی بار خود می‌شود، زیرا در صورت هرگونه خسارت و خسرانی به محموله باربری‌شان، بیمه خسارت آنها را پرداخت می‌نماید.

نرخ بیمه بسته به میزان ارزش بار شما متفاوت خواهد بود و خود آن از عوامل مهم بر نرخ کلی کرایه نیسان بار می‌باشد.

 1. نرخ کرایه نیسان؛ استفاده از کارگر

اگر برای کرایه نیسان باربری خود نیاز داشته باشید تا همراه با آن کارگر اثاث کشی نیز اعزام می‌تواند بر نرخ کلی نیسان بار شما تاثیر بگذارد.

 1. نرخ کرایه نیسان؛ شرایط آب و هوا

به طور کلی عواملی متعددی در نرخ کرایه حمل بار نیسان، تاثیر گذار است. بسته به شرایط و مسافت و نوع بار شما متفاوت است. جهت اطلاع دقیق از قیمت باربری نیسان با شماره 1777 تماس بگیرید تا کارشناسان ما متناسب باشرایط هزینه باربری را اعلام نمایند.

حمل بار با نیسان

اجاره نیسان با راننده

اجاره نیسان وانت با راننده از خدماتی‌ست که جابه جا بار به تمام عزیزان و همشهریان تهرانی ارائه می‌دهد. بسته به خواسته مشتری اجاره وانت نیسان بدون راننده نیز صورت می‌گیرد.

جهت کرایه نیسان یخچالدار و گرفتن وانت نیسان جهت باربری، شرکت‌های زیادی ارائه خدمت دارند. ولی همانطور که گفتیم برای حمل بار با نیسان از هر جایی خدمات نگیرید. به طور مثال اجاره نیسان از دیوار(اجاره نیسان دیوار) کار ریسکی می‌باشد.
به طوری‌که اغلب کسانی‌که در دیوار اگهی نیسان بار و اجاره نیسان را برای باربری می‌دهند، شخصی و بدون مجوز اتحادیه باربری می‌باشند. ازین جهت انتظاری برای تضمین بار ایمنی و سلامت اثاثیه خود را با وانت نیسان کرایه ای از هر جایی نداشته باشید.

کرایه نیسان بین شهری | باربری نیسان بین شهری | حمل بار بین شهری با نیسان

نیسان باربری

اگر قصد اثاث کشی به شهرستان را دارید، و می‌خواهید از خدمات حمل بار بین شهری با نیسان بهره ببرید، برای آگهی از قیمت‌ها و نرخ کرایه نیسان بین شهری در ادامه همراه با ما باشید.

 

 نیسان بار شهرستان | نیسان تهران به شهرستان

یکی از خدماتی که جابه جا بار به همشهریان عزیز تهارنی ارائه می‌دهد، خدمات باربری نیسان از تهران به شهرستان است. جهت آگهی از قیمت‌ها به صورت تقریبی لیست زیر را مشاهده نمایید.

نرخ کرایه نیسان بین شهری سال 1400

 

کرایه نیسان تهران به شهرستان مقصد

کرایه حمل بار با نیسان (نرخ کرایه نیسان به تومان)

کرایه نیسان تا شمال (کرایه نیسان تهران شمال) شمال

 

850.000 الی 1.100.000
نیسان تهران به مشهد مشهد 1.350.000
حمل بار با نیسان به بوشهر بوشهر 1.700.000
نیسان بار تهران به اصفهان اصفهان 790.000
حمل بار نیسان به مازندران (نیسان به مازندران) مازندران 850.000
نیسان تهران به کرج کرج 270.000
هزینه باربری از تهران به اردبیل اردبیل 1.150.000
کرایه نیسان تهران به ایلام ایلام 1.150.000
کرایه نیسان تهران به بندرعباس بندر عباس 2.100.000
کرایه نیسان تهران به زنجان زنجان 850.000
کرایه نیسان تهران به ساری ساری 850.000
کرایه نیسان تهران به سمنان سمنان 880.000
کرایه نیسان تهران به شیراز شیراز 1.380.000
کرایه نیسان تهران به قم قم 590.000
کرایه نیسان تهران به قزوین قزوین 510.000
کرایه نیسان تهران به مشهد مشهد 1.350.000
کرایه نیسان تهران به کرمانشاه کرمانشاه 1.100.000
کرایه نیسان تهران به قزوین قزوین 510.000
کرایه نیسان تهران به همدان همدان 870.000
کرایه نیسان تهران به یاسوج یاسوج 1.530.000
کرایه نیسان تهران به یزد سزد 1.100.000
کرایه نیسان تهران به قشم قشم 2.200.000
کرایه نیسان تهران به کیش کیش 2.700.000

 

 

کرایه نیسان؛ بار نیسان | اعلام بار نیسان

از نیسان بار روزانه معمولا جهت باربری استفاده می‌شود، کسانی‌که می‌خواهند در جابه جایی‌های خود وسایلی همچون مبلمان، اثاثیه اداری، تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، دکور مغازه و اثاثیه مغازه از جمله آنها می‌باشد.

کرایه نیسان در تهران

حمل بار با نیسان | ارسال بار با نیسان

قبل از گرفتن کرایه بار نیسان، اغلب افراد به مراکز و شرکت های مختلف باربری تماس می‌گیرند و خدمات آن‌ها به همراه قیمت کرایه نیسان را می‌پرسند.
اگر در این بین نیاز به خدمات بین شهری نیسان بار داشته باشید، شکرت جابه جا بار به شما خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

 • باربری بین شهری نیسان بار و درون شهری
 • چیدمان وسایل داخل نیسان توسط کارگران مجرب
 • ارسال انواع بارهای سنگین و سبک با هزینه مناسب
 • کیفیت خدمات بالا در ارائه نیسان باربری
 • استفاده از رانندگان مجرب نیسان بار با گواهینامه پایه یک
 • استفاده از رانندگان مسلط به مسیر
 • ارائه خدمات مشاوره رایگان قبل از باربری نیسان
 • باربری و حمل اثاثیه تا وزن 2 تن
 • حمل انواع بارهای اداری، تجاری
 • انجام امور و خدمات اسباب کشی در کمترین زمان ممکن
 • ارائه خدمات نیسان بار به تمامی نقاط تهران و شهرستان‌ها همه روزه
 • حمل بار با نیسان
 • ارسال بار با نیسان

نیسان بار؛ نیسان بار ارزان | نیسان باربری ارزان

همیشه به دنبال ارزان بودن کار درستی نیست! به دنبال کیفیت مطلوب باشید تا کمترین خسارت به سرمایتان وارد شود. اگر از باربری‌هایی که زیر نظر اتحادیه خدمات رسانی می‌کنند سرویس بگیرید، علاوه بر آنکه از برترین خدمات بهره می برید قیمت مناسبی نیز برای خدماتشان ارائه خواهید داد.

به طور مثال تیم جابه جا بار نرخ کرایه نیسان تهران به مشهد آن در حدود 900 هزار تومان می‌باشد.

باربری نیسان تهران | باربری تهران نیسان | نیسان بار تهران

در این‌جا لازم به یادآوری‌ست که بدانید نرخ کرایه نیسان، به صورت روزانه دچار تغییرات ممکن است شود و بهترین روش برای بدست آوردن نرخ کرایه نیسان بار تهران وانت بار ، تماس با مشاوران ما در مجموعه جابه جا بار است.

حمل اثاثیه با نیسان | حمل بار نیسان

حمل اثاثیه با نیسان از خدمات پر تقاضای تیم جابه جا بار است که با استفاده از مدرن‌ترین خدمات و تجهیزات باربری صورت می‌گیرد.

درخواست نیسان بار

داری سرچ میکنی بار نیسان میخوام! اگر نیاز به وانت نیسان جهت باربری (کرایه حمل بار نیسان)  دارید، کافی‌ست با شماره 1777 تماس بگیرید. اجاره نیسان وانت با راننده به همراه کارگر به تعداد مورد نیاز پذیرفته و ارائه می‌گردد.

درخواست بار نیسان

1777

درخواست نیسان آنلاین | نیسان بار اینترنتی

اگر به دنبال آن هستید تا به صورت اینترنتی، درخواست نیسان بار آنلاین (نیسان اینترنتی) داشته باشید و ثبت سفارش دهید، کافی‌ست فرم صفحه مربوط به درخواست جابه جا بار را در سایت باربری نیسان جابه جا بار پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

نیسان با کارگر

در صورت تمایل همراه با درخواست کرایه نیسان برای شما کارگر به تعداد مورد نیاز اعزام می‌گردد. کارگران جابه جا بار، همگی دوره دیده و خبره در حمل اثاثیه منزل هستند.
اگر اثاثیه سنگین نیز دارید، کارگران مخصوص حمل اثاثیه سنگین نیز جابه جا بار در اختیار شما قرار خواهند داد. با سفارش نیسان همراه با کارگر خبره خیالتان از ایمنی بار راحت باشد.

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.