سلام ، به سایت باربری تهران - جابه جا بار خوش آمدید

باربری در تهران متخصص در حمل و جا ب جایی و بسته بندی حرفه ای اثاثیه و بار در سراسر تهران

قیمت باربری – نرخ و هزینه باربری

آخرین ویرایش در۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۰
قیمت باربری – نرخ و هزینه باربری

عملکرد هر باربری تا حد زیادی به نرخ قیمت باربری بستگی دارد و میتوان گفت نگاه عموم جامعه اینطور هست و قیمت باربری برایشان بسیار اهمیت دارد، درواقع اولین سوالی که از باربر و کارگر اسباب کشی و در نگاه بزرگتر شرکت باربری میشود، لیست خدمات و تعرفه قیمت میباشد.

نرخ اتحادیه و قیمت باربری در تهران

پس برای یک اتوبار خوب گزینه بهتر در افزایش و بهبود عملکردش این هست که از همان ابتدای کار تعرفه قیمت های خود را به صورت کاملا شفاف در اختیار مشتریان قرار بدهد.

شماره تماس باربری : ۱۷۷۷

1777

قبل از هرچیزی باید این را بدانید که نرخ قیمت باربری کاملا بر اساس اتحادیه باربری تهران محاسبه میشود و استاندارد میباشد ، شما نیز به هر باربری که میروید و قصد استفاده از خدمات بسته بندی و حمل بار آنها را دارید ، به این نکته دقت کنید و زیر بار هزینه های اضافی نروید.

نرخ باربری در غرب تهران

 

درصد قابل توجه ای از مشتریان باربری جابه جا بار هر روز از ما تعرفه باربری را میپرسند، از این رو لازم دانستیم در قالب یک مقالات به تمام موضوعات پیرامون تعرفه باربری بپردازیم که لیست آنرا در ادامه برایِ شما آورده ایم:

 • تعرفه باربری سال ۹۹

 •  تعرفه باربری تهران 

 • تعرفه باربری درون شهری

 • قیمت باربری تهران به شهرستان 

 • تعرفه باربری مورد تایید اتحادیه باربران

تعرفه و قیمت باربری در تهران

قابل ذکر است که کلیه قیمت های (تعرفه باربری تهران) مربوط به حمل و بسته بندی و جابجایی بر اساس تعداد طبقات، وجود آسانسور و یا عدم وجود آسانسور، تعداد کارگران، ساعت کار کارگران و…. متغیر است. و بنا بر شرایط کار قیمت در اتحادیه باربری تهران  ممکن است کم یا زیاد گردد.

تعرفه و قیمت باربری در تهران

به همین دلیل لطفا از مشاوره رایگان باربری و ۲۴ ساعته ما استفاده نمائید. تا دچار سردرگمی نشوید. یک چیز خیلی مهم را همیشه به یاد داشته باشید که نرخ اتحادیه باربری تهران در اتوبار و باربری معتبر بار تهران همواره از کلیه شرکت های حمل اثاثیه در سطح شهر تهران بزرگ منصفانه تر و ارزان تر می باشد.

 

هزینه اثاث کشی خانه در تهران 

هزینه اسباب کشی در سال 99

اگر قصد اسباب کشی و جابه جایی را دارید، اما مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، ممکن است دچار دلهره و استرس بشوید ، همچنین آشفتگی باعث میشود که نتوانید مدیریت خوبی روی هزینه ها داشته باشید و دراقع پول زیادی را از دست بدهید.

هزینه اسباب کشی در سال 99

در حالیکه با ارامش و برنامه پیش بردن کارها بدون شک هزینه های مصرفی شما را نیز تا حد زیادی کاهش میدهد. با صرفه جویی در هزینه های جانبی ، میتوانید پول خود را تا حد زیادی حفظ کنید و از آن بای خرید وسایل مورد نیاز خود استفاده کنید و حتی مکانی که زندگی میکنید را نیز جابه جا کنید و در منطقه بهتری ساکن شوید.

 قیمت باربری تهران و اجاره وانت

کرایه وانت بار در شهرک غرب با منصفانه ترین قیمت را از باربری جا به جا بار بخواهید ، وانت بار و خاور و نیسان و کامیونت های باربری ما همگی مسقف و بسیار تمیز هستند و رانندگان وانت های ما نیز همگی جزو خوش برخورد ترین و حرفه ای ترین رانندگان ماشین های سنگین محسوب میشوند و همگی به صورت 24 ساعته آماده هستند تا خدمات حمل بار شما را انجام دهند.

هزینه بسته بندی لوازم در تهران

اگر وقت لازم برای بسته بندی اثاثیه خود ندارید و به طور کلی بسته بندی اثاثیه و لوازم را کاری زمان بر میدانید، به شما توصیه میکنیم از کارگر بسته بند حرفه ای برای بسته بندی اثاثیه در شهرک غرب استفاده کنید.

هزینه بسته بندی لوازم در تهران

استفاده از چنین خدماتی علاوه بر صرفه جویی در وقت کار شما را نیز سریع تر و با کیفیت بالاتری پیش میبرد. برای اطلاعات بیشتر با مشاورین باربری ما از طریق شماره 1777 تماس بگیرید.

چقدر هزینه برای اثاث کشی منزل لازم است؟

ما در باربری جابه جا بار، تمام اطلاعاتی را که نیاز دارید برای اثاث کشی و نقل مکان به منزل جدید خود داشته باشید را جمع آوری و در قالب مقاله به شما ارائه میدهیم .

اولین قدم در برآورد هزینه های اسباب کشی و باربری در تهران ، این هست که مشخص کنید شما صاحب خانه یا مستاجر منزل جدیدتان هستید. بعد از مشخص کردن این موضوع باید به دنبال بررسی هزینه مشاورین املاک باشید.

اگر شما صاحب خانه هستید و منزل را از قبل داشته اید این بخش از هزینه ها در اسباب کشی شما محاسبه نمیشود.

اما اگر به تازگی خانه ای خریده اید و یا اینکه خانه ای را در تهران برای مدت مشخضی کرایه کرده اید ، تمام این فرآیند باید زیر نظر یک مشاور املاک انجام شود و کمسیون آنها نیز پرداخته شود.

بعد از لیست کردن این موارد، به سراغ هزینه های دیگر اسباب کشی شما میرویم ، هزینه کارتن اسباب کشی ، هزینه تجهیزات مربوط به بسته بندی لوازم ، اجاره ماشین ، استخدام کارگر اسباب کشی ، بیمه کالا ، از جمله موارد دیگری هستند که باید به عنوان یک مرحله مهم از جابه جایی ، برایشان بودجه ای و هزینه ای را در نظر گرفت .

قیمت باربری در غرب تهران

پیشنهاد ما به شما به عنوان یک تیم مشاوره باربری در بهترین باربری در تهران این هست که با استفاده از خدمات کامل یک شرکت باربری ، دغدغه خود را برای پیدا کردن هر کدام از موارد بالا کم کنید و با یک تیر چند نشان بزنید.

هزینه اسباب کشی در تهران چه قیمتی است ؟

هزینه اسباب کشی در باربری جابه جا بار تهران طبق نرخ اتحادیه باربری محاسبه میشود

قیمت حمل بار در تهران چقدر است؟

قیمت حمل بار در تهران بسته به نوع بار متفاوت است – مشاوره و اطلاعات بیشتر 02188372002

دستمزد کارگر بسته بندی و اسباب کشی چقدر است؟

هزینه باربری و دستمزد کارگر حمل بار و بسته بندی و اسباب کشی در هر اسباب کشی و حمل باری جدا تعریف میشود و طبق اتحادیه باربری میباشد. تلفن تماس باربری 1777

شرکت باربری تمام خدماتی را که برای هر جابه جایی و نقل و انتقال و اسباب کشی لازم دارید ، به صورت یکپارچه به شما ارائه میکند و کار شما بسیار راحت تر میشود.

 

نکته : فقط لازم هست ، شرکت باربری مورد نظر در نزدیکی محل زندگیتان را پیدا کنید و اگر این شرکت خدمات خود را اینترنتی ارائه بدهد و در واقع یک شرکت باربری آنلاین باشد ، کار شما راحت تر از قبل میشود ، کافی است باربری مورد نظر خود را در گوگل سرچ کنید.

بهترین شرکت باربری با قیمت مناسب در تهران 

برای انتخاب یک شرکت باربری در غرب تهران ، مهم است که به نظریات مشتریان آن شرکت باربری و سوابق حمل بار و بسته بندی شرکت مورد نظر توجه کنید.

خوشبختانه اتوبار جابه جا بار تهران توانسته است در طول حدود ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه حمل بار در محدوده غرب تهران بیشترین درصد رضایتمندی مشتریان را کسب کند. در این زمینه فقط کافیست نظرات مشتریان ما را در صفحه اصلی سایت جابه جا بار مشاهده کنید.

west-tehran-barbari

تیم حرفه ای حمل بار و بسته بندی اثاثیه جابه حا بار با بهترین روش های بسته بندی و تجهیزات و لوازم بسته بندی مرغوب، کالا ها و لوازم بسته بندی و اثاثیه شما را در مقابل هرگونه ضربه و آسیب بیمه می‌سازد.

خدمات باربری جابه جا بار 

تمامی کامیون ها و ماشین های اسباب کشی ما در اتوبار که برای حمل بار و وسایل سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرند، جدید و به روز و مجهز برای حمل اثاثیه منزل و لوازم اداری و شرکت در غرب تهران هستند.

داخل کانتینر های مسقف کامیون ها موکت کاری و عایق بندی شده می‌باشد و بار شما را در برابر هرگونه باد و باران و آسیب احتمالی محفوظ نگه می‌دارد.

همچنین با استفاده از خدمات بیمه کالا باربری ، میتوانید کیفیت و امنیت  اسباب کشی خود را بیشتر از قبل تامین کنید.

در حال حاضر و در سال جدید باربری جا به جا بار مجهز به چند تا از ناوگان های حمل و نقل در تهران و غرب تهران می باشد. همه ی کامیونت ها و کامیون ها مسقف و بزرگ با طول ۶ متر و سقف بلند و دارای ضربه گیر هستند. رانندگان و کارگران ما طوری وسایل را در ماشین اسباب کشی می‌چینند که کوچکترین ضربه ای به وسایل در طول مسیر اسباب کشی وارد نشود.

چیدمان صحیح و اصولی همچنین باعث می‌شود بیشترین میزان بار در کامیون، خاور یا وانت بار بارگیری شود و نیاز به سرویس و پرداخت هزینه های اضافی نیست.

استعلام قیمت باربری در تهران

عواملی را که در تعیین قیمت حمل بار در غرب تهران تاثیر گذارند در ادامه بررسی میکنیم:

 1. باربری در کدام منطقه از تهران قرار است انجام بشود؟ 
 2. تعداد طبقات و مسیر منزل جدید و قدیم ؟
 3. مسافت پیاده روی از محل ایستادن کامیون تا راه پله یا آسانسور چند متر است؟
 4. آیا منزل قدیم و جدید شما برای اسباب کشی راحت تر آسانسور بار دارد؟
 5. اجازه استفاده از آسانسور برای اسباب کشی داریم؟
 6. چه وسایل سنگینی و تجهیزات سنگینی وجود دارد؟ 
 7. آیا بسته بندی اثاثیه برای بار لازم است؟
 8. چند نفر کارگر اسباب کشی برای حمل بار لازم است؟
 9. نوع کامیون حمل بار چیست؟ (اثاثیه با کامیون حمل می‌شود یا وانت بار و خاور ؟)

قیمت باربری جابه جا بار

باتوجه به اینکه حوزه خدمات باربری جابه جا بار در محدوده شهر تهران میباشد و در شهرستان فعالیت کمتری دارد ، این قیمت بندی نیز برای تهران تهیه شده و برای انتقال بار به شهرستان با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۳۷۲۰۰۲و ۱۷۷۷ در تهران بدون پیش شماره تماس بگیرید.

باربری و اتوبار جابه جا بار – رسالت ما کیفیت در خدمات ما میباشد.

1777 44741966 88372002

 

8 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.