جابه جایی پیانو

لیست جابه جایی پیانو
جستجوی جابه جایی پیانو
تلفن جابه جایی پیانو
 باربری
 باربری
 باربری
garranty garranty garranty

خدمات تخصصی باربری جابه جایی پیانو

باربری و اتوبار جا ب جا بار نزدیک به 30 سال سابقه فعالیت، توانسته است به یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های فعال در زمینه ارائه خدمات جابجایی و حمل بار در تهران تبدیل شد. جا ب جا بار همیشه سعی داشته است تا فرآیند اسباب کشی با کمترین قیمت در تهران را ارائه دهد و همواره کیفیت خدمات خود را حفظ کند. حمل بار در تهران بصورت شبانه روزی با ماشین های مخصوص انجام می شود و برای هماهنگی می توانید با شماره تلفن چهار رقمی 1777 بدون نیاز به پیش شماره تهران با ما تماس بگیرید.
garranty garranty garranty
شرکت باربری و اتوبار جا ب جا بار

باربری و اتوبار  جابه جایی پیانو

برای اکثریت افراد، پیانو یکی از اقلام گران قیمت از وسایل منزلشان به حساب می‌آید. در نتیجه برای حمل آن دغدغه و استرس بیشتری خواهند داشت. موضوع مورد بحث این مقاله نیز بسته بندی و حمل پیانو به گونه‌ایست که کیفیت و ارزش این وسیله در هنگام جابه جایی به خوبی حفظ شود.

خدمات تخصصی انواع محتوا در 9 زبان با گارانتی کیفیت >

جابه جایی پیانو


برای اکثریت افراد، پیانو یکی از اقلام گران قیمت از وسایل منزلشان به حساب می‌آید. در نتیجه برای حمل آن دغدغه و استرس بیشتری خواهند داشت. موضوع مورد بحث این مقاله نیز بسته بندی و حمل پیانو به گونه‌ایست که کیفیت و ارزش این وسیله در هنگام جابه جایی به خوبی حفظ شود.

جابه جایی پیانو

برای اکثریت افراد، پیانو یکی از اقلام گران قیمت از وسایل منزلشان به حساب می‌آید. در نتیجه برای حمل آن دغدغه و استرس بیشتری خواهند داشت. موضوع مورد بحث این مقاله نیز بسته بندی و حمل پیانو به گونه‌ایست که کیفیت و ارزش این وسیله در هنگام جابه جایی به خوبی حفظ شود.
به طور کلی اگر در بسته بندی اثاثیه منزل و جابه جایی آن‌ها اشتباهی انجام دهید، خسارت و عواقب جبران ناپذیری برای شما خواهد داشت.

حمل پیانو

یکی از سخت‌ترین وسایل برای جابه جایی، پیانو است. به همین خاطر توصیه ما بر این است که برای حمل پیانو حتما از یک شرکت معتبر باربری جهت حمل و نقل آن استفاده کنید.

شماره باربری جهت بسته بندی و حمل پیانو

1777
به هر حال اگر می‌خواهید خودتان نیز با نحوه جابه جایی پیانو به صورت صحیح و اصولی آشنا شوید، همگام با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

حمل پیانو؛ طریقه حمل پیانو

بسته بندی پیانو

قبل از این‌که بخواهید پیانو را به مکان دیگری منتقل کنید، باید آن را به درستی بسته بندی نمایید تا کمترین ضربه در هنگام حمل آن به آن وارد شود.
جهت بسته بندی پیانو به صورت صحیح، یک تیم معتبر از تعدادی افراد نیرومند و خبره، لوازم با کیفیت ضروری‌ست.

بسته بندی پیانو اگر به صورت صحیح و اصولی باشد، در منزل جدید بدون هیچ مشکل و اسیبی قرار خواهد گرفت و طنین زیبای موسیقی در خانه جدید نواخته خواهد شد.

روش صحیح حمل پیانو – حمل و نقل پیانو

 • حمل و نقل پیانو؛ جمع آوری یک تیم از افراد توانمند

اگر نمی‌خواهید از تیم‌های حرفه ای باربری تهران جهت حمل و بسته بندی پیانو استفاده کنید، در ابتدا باید افراد مورد اعتماد خود برای کمک را گرد هم جمع آورید.
برای حمل پیانو به طور معمول بین سه یا چهار نفر کفایت می‌کند. در انتخاب خود دقت کنید، افرادی را برای این‌کار در نظر بگیرید که به اندازه کافی قوی و نیرومند برای بلند کردن وحمل پیانو باشند.
قبل آمدن این افراد از انها بخواهید لباس راحتی بر تن خود بپوشند، تا در هنگام حرکت مشکلی نداشته باشند.
همچنین نیاز است برای این‌کار از کفش‌هایی راحت با کشش خوب استفاده کنند. یکی از کفش‌های خوب برای این‌کار، کفش کتانی‌ست.

 

 • حمل و نقل پیانو؛ استفاده از لوازم ضروری

برای حمل و بسته بندی پیانو، لوازم مختلفی نیاز است که هر کدام از آنها حمل و جابه جایی را برای شما آسان‌تر کرده و باعث جلوگیری از ضرب خوردگی پیانو شما می‌شود.

 

 • حمل و نقل پیانو؛ استفاده از پتو

برای پوشش پیانو خود یکی از لوازم مورد استفاده پتو می‌باشد. در واقع استفاده ازپتو باعث جلوگیری از ضرب‌خوردگی هم به بدنه پیانو می‌شود و هم قطعات ظریف داخلی را محافظت می‌کند.

 

 • حمل و نقل پیانو؛ استفاده از نوار چسب‌های پهن

استفاده از نوار چسب‌های پهن برای فیکس کردن محافظ‌های اطراف پیانو ضروری و امری مهم است.

 

 • حمل و نقل پیانو؛ استفاده از پلاستیک حبابی

پس از آن‌که بر دور پیانو خود پتو پیچیده و آن را با چسب فیکس کردید، بر روی آن جهت حمایت و محافظت بیشتر از پلاستیک‌های حبابی استفاده کنید.

 • حمل و نقل پیانو؛ Piano Dolly

در واقع به چرخ‌هایی که در زیر پایه‌های پیانو جهت حمل و جابه جایی ان قرار می‌گیرند در اصلاح Piano Dolly گفته می‌شود. در واقع این ابزار برای جابه جا کردن پیانو ایستاده بسیار مناسب است.

 • حمل و نقل پیانو؛ تخته کشویی مخصوص پیانو

اگر یک پیانوی بزرگ را می‌خواهید جابه جا کنید، تخته کشویی برای این‌کار به شما کمک فوق العاده‌ای می‌کند.

 • حمل و نقل پیانو؛ استفاده از تسمه

نهایتا پیانو خود را از طریق تسمه و یک طناب روی تخته مربوطه ای که قرار داده اید، محکم کنید و از افتادن آن جلوگیری نمایید.

 

بسته بندی پیانو

بسته بندی و حمل پیانو

از آنجایی که پیانوحساس هست، هنگام بسته بندی با دقت زیاد این‌کار را انجام دهید.

 1. درب بالایی و و پوششی کلیدهارا به طور ایمن ببندید. جهت محافظت از کلیدهای خود یک برگه پلاستیک حبابدار بر روی آنها قرار دهید.
 2. در هنگام جابه جایی پیانو چه بزرگ چه کوچک به جهت قرار گیری پایه های آن دقت کنید.
 3. اگر پیانو شما درای چرخ است، نیازی نیست که آن را از زیر پیانو بردارید.

 بسته بندی پیانو؛ حمل و جابه جایی پیانو

بعد از بسته بندی پیانوی خود شما در این مرحله می‌توانید آماده انتقال پیانو به منزل جدید خود شوید.
حال در این مرحله برای حمل و نقل بهتر است از کارگران مجرب و خبره در امر باربری استفاده کنید. اگر خود نیز می‌خواهید این‌کار را انجام دهید به دلیل بسته بندی صحیح و اصولی با خیال اسده تر می‌توانید به فکر حمل آن باشید.

روش صحیح حمل پیانو

قبل از این که بخواهید پیانو خود را حمل نمایید، برای مسیر رفت و انتخابی خود برنامه ریزی داشته باشید.
برای انکه مطمئن شوید پیانو شما از مسیر مد نظر بدون مشکل گذر خواهد کرد، تمام درهای ورودی و چرخشی را اندازه بگیرید.

روش صحیح حمل پیانو

دقت داشته باشید برای محافظت از وسایل خود در مسیر حمل پیانو مبل و یا کارتنی نباشد.

به کمک افراد دیگر پیانو را بر روی تخته متحرک قرار دهید.
برای آنکه دچار کمر درد در اسباب کشی نشوید نشسته و صاف به کمک پاها پیانو را بلند کنید. در صورت‌ای که می‌خواهید آسانتر و با کمترین فشار این‌کار را انجام دهید، از وسایلی مثل بند شانه استفاده نمایید.
وزن پیانوها بسته به نوع انها می‌تواند ملبین 300 تا 1500 پوند باشد، بنابراین از نیروی توانمند برای برداشتن و حمل پیانو استفاده کنید.

نحوه جابه جایی پیانو

در هنگام حمل پیانو محتاط باشید و با سرعت پایین این کار رو انجام دهید، سرعت بیش از حد ممکن است باعث بی احتیاطی، ضربه زدن به پیانو و اسیب به درهای ان شود.
در صورتی‌که پیانو شما بیفتد به نمای داخلی و خارجی آن اسیب زیادی وارد می‌شود.

باربری پیانو

پس از آن‌که پیانو خود را در کامیون قرار دادید، پیانو را در انتهای کامیون قرار داده تا چشت آن باز نباشد  فیکس بماند. با این کار در دست اندازها بیشترین ثبات را پیانو شما خواهد داشت. با قرار دادن مابقی وسایل و کارتن ها درمقابل آن، پیانو در جای خود قفل خواهد شد و دیگر امکان تکان آن به صفر می‌رسد.

هزینه حمل پیانو

هزینه حمل پیانو بسته به اندازه و وزن پیانو و تعداد افرادی که برای جابه جایی آن لازم است، بستگی دارد. و همچنین به تعداد طبقات مبدا و مقصد.

چگونه پیانو را جابه جا کنیم

بعد از آنکه به منزل جدید رسیدید، تام مراحل‌ای که در بالا ذکر شد را برعکس انجام دهید. با دقت بالا و آرام پیانو را به داخل منزل خود منتقل کنید، بسته بندی پیانو را باز نمایید.

حمل پیانو تهران

اگر کار حمل پیانو برایتان دشوار و بیش از توانایی شماست، بهتر است این کار را به باربری‌های مطمئن و حرفه ای در این کار از جمله اتوبار جابه جا بار بسپارید. با سپردن به این‌گونه شرکت‌ها دیگر به دور از نگرانی و با خیال آسوده به حمل پیانو خود بپردازید.

حمل پیانو به شهرستان

یکی دیگر از خدمات باربری جابه جا بار، حمل پیانو به شهرستان، با استفاده از نیروهای مجرب و خبره می‌‍باشد. در این راستا باربری جابه جا بار پیانو شما را می‌تواند بیمه نماید تا با خیال آسوده و بدور از نگرانی به حما آن بپردازید. جهت تماس با کارشناسان ما و مشاوره 24 ساعته با شماره زی ردر تماس باشید.

1777

سوالات متداول درباره باربری تهران

 آیا از شرکت باربری برای اسباب کشی استفاده کنیم؟

چطور بهترین شرکت باربری قابل اعتماد را پیدا کنیم ؟

اسباب کشی به انگلیسی؟

در اسباب کشی با جواهرات و اقلام با ارزش چه کار باید بکنم؟

آیا خانواده من برای اسباب کشی آماده هستند؟

 هزینه های اسباب کشی منزل در باربری تهران چقدر است؟

چگونه کامیون باربری تهران برای اسباب کشی اجاره کنیم؟

تفاوت باربری تهران و اتوبار تهران در چیست؟روز اسباب کشی چی کار کنیم؟