سلام ، به سایت بهترین باربری تهران خوش آمدید

باربری در تهران
متخصص در حمل و جا ب جایی و بسته بندی حرفه ای اثاثیه و بار در سراسر تهران

باربری شمال تهران | تلفن باربری1777 | بهترین باربری در شمال تهران

آخرین ویرایش در2 مهر 1398 ساعت 09:56
باربری شمال تهران

 باربری شمال تهران – اتوبار شمال تهران

 باربری شمال تهران موضوعی بوده است که شما را به این صفجه از سایت باربری شمال تهران کشانده است ، باربری شمال تهران با خدمات بسته بندی اثاثیه و حمل بار در شمال تهران و دارا بودن بهترین تجهیزات انتقال بار همچون وانت بار و نیسان آماده خدمت رسانی به شما  عزیزان در باربری شمال تهران میباشد.

اگر قصد اسباب کشی در شمال تهران را دارید همین حالا با مشاورین اتوبار و باربری شمال تهران تماس بگیرید تا شما را در روند اسباب کشی و جابه جایی راهنمایی کنند.


شماره باربری شمال تهران :

شماره باربری

 

خدمات شبانه روزی وانت بار در باربری شمال تهران

باربری شمال تهران اسباب کشی و حمل بار و اثاثیه و لوازم اداری و شرکتی از جمله خدمات اصلی و مهم باربری و اتوبار خود میداند ، اتوبار ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در تمام مناطق تهران است اما به طور ویژه حمل بار در باربری شمال تهران و غرب تهران را انجام میدهد.

ارائه خدمات اسباب کشی و مشاوره رایگان ما به صورت شبانه روزی است ، میتوانید برای رزرو و کسب اطلاعات بیشتر با شماره باربری شمال تهران ۱۷۷۷ تماس بگیرید.

 

باربری در غرب تهران

 

بسته بندی حرفه ای و حمل بار در باربری شمال تهران

باربری شمال تهران به عنوان شرکت حمل بار و شرکت بسته بندی حرفه ای لوازم منزل و لوازم اداری در شمال تهران تخصص دارد.

خدمات ما در باربری شمال تهران در کلیه مناطق و محله های شمال تهران است و کلیه ساکنین این مناطق بدون محدودیت می توانند از سرویس های مجهز و به روزی که برای حمل بار و اثاث کشی در شرکت باربری شمال تهران تعبیه شده ، استفاده نمایند. 

شماره تماس باربری

شرکت باربری شمال تهران دارای کادر مجرب و پرسنل و رانندگان باتجربه ای است که آشنایی کاملی با خیابان ها و محله های تهران به خصوص شمال تهران دارند.

با یک تلفن و تماس با شماره ۱۷۷۷ می توانید با کادر مشاوره ما ارتباط برقرار کنید و با بهترین و مجرب ترین شرکت را برای اسباب کشی خود به خدمت بگیرید.

 

وانت بار در باربری شمال تهران

رانندگی در جاده هایی که صاف و مسطح هستند عمدتا راحت تر است و در معرض خطر کمتری قرار دارد. از آنجایی که جاده های کوهستانی دارایی پیچ و خم زیادی هستند ، رانندگی در این مسیر به مهارت های پیشرقته ای احتیاج دارد.

بنابراین، قبل از هرگونه حرکت و جابه جایی در مسیر های کوهستانی، بهتر است که به سراغ نکات راهنمایی رانندگی در این مسیر بروید.

شماره باربری و وانت بار شمال تهران

راه بهتر دیگر برای شما این هست که از متخصصین باربری و رانندگی مسیر کوهستانی برای حمل بار و جا به جایی خود استفاده کنید.

چطور میتوان در مسیرهای کوهستانی ایمن رانندگی کرد ؟

رانندگی از طریق مسیر های شیب دار می تواند یک تجربه بسیار خطرناک باشد، حتی در بزرگراه های بزرگ. هنگامی که شما از بزرگراه عبور می کنید یا آب و هوای نامطلوبی را می بینید، کوه ها می توانند در اثر سرایط آب و هوایی نامساعد ، عجیب و غریب رفتار کنند و منجر به حادثه شوند.

در این مقاله باربری شمال تهران، اطلاعات جامعی را که قبل از رانندگی از طریق مسیر های شیب دار  و کوهستانی باید بدانید، به شما عزیزان میگوییم.

شماره باربری

شماره وانت بار شمال تهران


 ۱۷۷۷


رانندگی در مناطق کوهستانی با رانندگی در مسیر های صاف تفاوت بسیاری دارد ، حمل بار و رانندگی در مسیر کوهستانی نیاز به تجربه و مهارت خاص راننده دارد. در مناطق کوهستانی گرانش زمین روی حرکت اتومبیل اثر بیشتری دارد. بنابراین توصیه ما به شما استفاده از خدمات باربری شمال تهران میباشد.

راهنمایی برای رانندگی در مسیرهای شیب دار با باربری شمال تهران

بسیاری از رانندگان برای رانندگی در مسیر شیب دار برنامه ریزی نمیکنند و هرجا که و به جای آن، مردم ترمز را شروع نمی کنند تا زمانی که نیمه راه پایین تپه و سرعت آنها بالا برود. این یک روش ترمز نادرست است. تمام رانندگان، حتی کسانی که وسایل نقلیه سبک وزن دارند، باید قبل از پایین آوردن ترمز، ترمز کنند.

 

بیشتر بخوانیم :   حمل بار با نیسان و وانت

این نه تنها به هزینه های تعمیر و نگهداری کمک می کند، بلکه یک روش بسیار امن کنترل سرعت است. پیش بینی ها را به سرعت انجام دهید. اگر شما رانندگی وسیله نقلیه دستی را انجام می دهید یا می توانید به دنده پایین تر تغییر دهید، این کار را قبل از پایین آوردن نیز انجام دهید.

 

تلاش برای تغییر در حالی که در پایین رفتن می تواند باعث مشکلات عمده است. اگر اتفاق می افتد که موتور را خفه می کند یا خنثی می شود، شما باید به طور کامل بر روی ترمز خودرو خود تکیه کنید تا سرعت شما کاهش یابد.

 

تجهیزات و وسایل بسته بندی شده در مسیرهای کوهستانی شمال تهران

 

جاده های پرشیب تهران

 

 • احتیاط در رانندگی و مراقبت از سلامت تجهیزات انتقال بار:

پستی و بلندی های مسیر کوهستانی را به هیج وجه دست کم نگیرید. آنها میتوانند خودرو حمل بار شما را با خطر مواجه کنند. قبل از جا به جایی و حرکت از سلامت خودرو حمل لوازم خود اطمینان حاصل کنید.

مطمئن شوید وسیله نقلیه شما در چک آپ سلامت روزانه بی مشکل است و توجه بیشتری به ترمزها، دنده، فرمان و سیستم خنک سازی خود داشته باشد – اگر هر کدام از این ها در مسیر دچار مشکل بشوند، همه چیز را به خطر می اندازند.

برای اطلاعات بیشتر با شماره 1777 باربری شمال تهران تماس بگیرید.

 • یک مخزن کامل از سوخت را ذخیره نگه دارید:

رانندگی از طریق مسیر های پر پیچ و خم می تواند یک سفر پر ریسک باشد و ایستگاه های گاز کمی در مسیر وجود داشته باشد. اطمینان حاصل کنید که برای  حرکت در کل مسیر جا به جایی گاز کافی داشته باشید.

شماره باربری

زیرا شما هرگز نمی دانید که یک بهمن، سیل یا ریزش کوه در طول مسیر باعث ایجاد حادثه و مسدود شدن مسیر میشوند یا خیر و  ممکن است شما را مجبور می کند مسیر دیگری را برای حرکت انتخاب کنید. یک نکته کاربردی خوب این است که به محض رسیدن به نیمه مخزن، متوقف شوید و مخزن را پر کنید.

 • زبان اشاره:

توجه به علائم هشدار دهنده ای که در جاده نصب شده است مانند : منحنی ها، شیب تند جاده، ریزش سنگ و گذرگاه های حیوانی را جدی بگیرید. علاوه بر این، اطمینان حاصل کنید که حد مجاز سرعت چیست، و سعی کنید از حد مشخص شده سرعت تجاوز نکنید،

فاصله خود را با اتوموبیل جلویی حفظ نمایید. زیرا هیچ وقت متوجه نمیشوید که کسی باید توقف ناگهانی داشته باشد.

 • به اشتراک گذاری جاده:

مراقب دوچرخه سوارانی که در مسیر هستند باشید و اطمینان حاصل کنید که منطقه اجازه قانونی به عبور ماشین های سنگین باربری داده باشد. اگر شانه ای وجود نداشته باشد،

دوچرخه سواران ممکن است در خط سوار شوند، و این در بر عهده شماست که مطمئن شوید که آنها را می بینید و فاصله خود را حفظ مینمایید. باربری شمال تهران تمام این قوانین را میداند و رعایت میکند.

 • گذشت :

اگر شما به آرامی رانندگی می کنید یا متوجه خط ماشین هایی که پشت سر شما ایجاد می شود،باشید.  هنگامی که ماشین باربری شما در مسیر به ترافیک خورده است برای عبور ترافیک سریع حرکت کنید. 

از مسیرهایی که گردش به سمت راست دارند بروید تا از ترافیک خارج شوید. و زمانی که یک تصویر واضح از جاده پیش رو داشته باشید، ترافیک آهسته را منتقل کنید.

 • نقشه آفلاین:

 سیگنال های GPS و سیگنال ممکن است هنگام  حرکت در مسیر های تهران و شمال تهران به شدت به کمک شما بیایند تا مسیر اصلی خود را گم نکنید. اطمینان حاصل کنید که شما با داشتن نقشه کاغذ، دستورالعمل های چاپ شده یا با دانلود نقشه ها برای استفاده از آفلاین می توانید به سلامت به مسیر خود برسید.

 • مراقب تغییر شرایط آب و هوایی باشید:

همانطور که احتمالا آگاه هستید، درجه حرارت و ارتفاع در طول مسیر تغییر می کند ، و اگر به جاده و شرایطش آشنا نباشید ممکن است با شرایطی مواجه شوید که انتظارش را ندارید و برای آن اماده نیستید.

پس پیش بینی کردن همه این عوامل قبل از یک حرکت و جا به جایی ضروری است.

 

بیشتر بخوانیم :   ترفند های اسباب کشی آسان

وانت بار شمال تهران

موقعیت جغرافیایی شهر تهران برای جا به جایی با باربری شمال تهران

بی شک تهران با چنین جمعیتی بزرگترین شهر کشور است و مساحت شهر تهران حدود ۷۳۰ کیلومتر مربع می باشد. شهر تهران از سمت شمال به رشته کوه البرز و از از جنوب به کویر و کوه های ری و بی بی شهربانو و همچنین دشت ورامین و شهریار منتهی می شود .

بنابراین قسمت شمال تهران دارای آب و هوایی کوهستانی و سرد و خشک و قسمت جنوبی آن دارای آب و هوایی گرم و خشک است .

شهرهای شمیرانات ، کرج ، دماوند ، ورامین ، ری ، اسلامشهر و شهریار را می توان به عنوان همسایه های تهران معرفی کرد.

شمال تهران کجاست ؟

شمال شهر تهران دارای چندین منطقه است : الهیه ، شهرک بوعلی، تجریش، جردن، اقدسیه، نیاوران، پل رومی، ظفر، درکه، صاحب قرانیه، زعفرانیه، فرشته، گاندی، شهرک غرب، اوین، دروس، سعادت آباد، قلهک، لویزان، کامرانیه، فرحزاد، فرمانیه،الهیه و باغ فردوس از مناطق معروف شمال تهران میباشند.


پونک، ستارخان، صادقیه،شهرک اکتابان، تهرانسر،آزادی هم از منطقه های مشهور غرب تهران هستند.
باتوجه به کوهستانی بودن مسیرهای جابه جایی در شمال و غرب تهران، باربری و انتقال بار در این مسیر ها سخت تر میشود، و در صورت نداشتن تجربه کافی ممکن است خطرآفرین باشد.


باربری و اتوبار جا به جا بار (ارائه دهنده خدمات بسته بندی و حمل بار در تهران) به طور ویژه خدمات خود را در مناطق شمال و غرب تهران انجام میدهد. حمل بار در مسیر های کوهستانی شمال تهران به تجهیزات ایمن و مهارت راننده نیاز دارد.

باربری در شمال تهران

در انتها برای راحتی بیشتر میتوانید کلیه مسئولیت انتقال بار و حمل اثاثیه منزل خود را به باربری جا به جا بار بهترین باربری در تهران بسپارید. اتوبار جا به جا به طور اختصاصی خدمات بسته بندی و حمل بار را در مناطق تهران و شمال تهران به همشریان عزیز تهرانی ارائه میدهد.شماره باربری شمال تهران :

شماره باربری

2 نظر

 • سلام
  من دنبال کارگر بسته بندی در شمال تهران هستم شما را بهم معرفی کردند
  چطوری تماس بگیرم با باربری ؟

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.