شبانه روزی

باربری زعفرانیه – جابه جا بار در محله زعفرانیه که از جمله مناطق شمال شهر تهران می‌باشد، واقع شده است. کلیه خدمات مخصوص اسباب کشی در محدوده زعفرانیه که جزو مناطق اعیانی نشین تهران محسوب می‌شود در باربری شمال تهران انجام می‌گیرد.

شماره تلفن اتوبار زعفرانیه: 

بهترین باربری در زعفرانیه 

به طور معمول افرادی که در مناطق شمال شهر ساکن هستند، بیشتر از دیگر افراد کارهای روزمره خود را آنلاین انجام میدهند، اسباب کشی نیز جزو آن دسته از مواردی است که میتوان خدمات آن را به صورت اینترنتی و آنلاین سفارش داد و از خدمات آنلاین اتوبار زعفرانیه استفاده کرد.

باربری زعفرانیه جا به جا بار

تیم باربری زعفرانیه – باربری درون شهری جابه جا بار با ارائه خدمات بسته بندی و حمل بار و داشتن نیروی متخصص کار و رانندگان با تجربه در تهران فعالیت میکند. برای مشاوره رایگان و رزرو خدمات میتوانید با شماره ۱۷۷۷ باربری زعفرانیه تماس بگیرید. 

کرایه وانت بار در زعفرانیه – وانت بار زعفرانیه

نیسان، وانت بار و کامیونت و خاور جزو تجهیزات انتقال بار و اسباب کشی محسوب میشوند، اما از انجایی که حمل اثاث و لوازم به علت قیمتی بودنشان نیاز به محافظت و دقت دارد، نمیتوان به هر باربری و راننده ای اعتماد کرد. خوشبختانه وانت بار و باربری زعفرانیه جابه جا بار در طی سالها فعالیت خود توانسته رضایت مشتریان خود را به دست اورد و در کار حمل بار و اسباب کشی در زعفرانیه زبان زد بشود.

وانت بار زعفرانیه

کارگر بسته بندی در زعفرانیه

بسته بندی اثاثیه یکی از پورسه های مهم و زمان بر در هر جا به جایی و اثاث کشی محسوب میشود ، نیروی متخصص بسته بندی باربری زعفرانیه – جا به جا بار برای بسته بندی کلیه لوازم منزل و تجهیزات اداری و صنعتی و تجاری دوره دیده اند و خدمات خود را به بهترین شکل ممکن انجام میدهند. برای ارتباط و رزرو خدمات لوازم بسته بندی و اثاثیه منزل در زعفرانیه کافی است با شماره 4 رقمی 1777 باربری زعفرانیه تماس بگیرید.

کارگر اسباب کشی در زعفرانیه

کارگر اسباب کشی و حمل بار در زعفرانیه 

جهت استخدام کارگر اسباب کشی در زعفرانیه می‌توانید با بهترین باربری زعفرانیه ارتباط بگیرید و تعداد و ساعت مورد نظر برای حمل بار و اسباب کشی خود را به مشاورین ما بگویید تا در همان زمان کارگر اسبابکشی و حمل بار به محل جابه جایی شما اعزام شوند. مهارت داشتن و تجربه کارگر اسباب کشی و حمل بار یکی از امتیازات و ویژگی های مهم در انتخاب محسوب می‌شود.

اسباب کشی و حمل بار در زعفرانیه

زعفرانیه از محلات شمال تهران و منطقه شمیرانات به شمار می‌رود که در ارتفاع ۱۶۵۰ تا ۱۸۰۰ متر بالاتر از سطح دریای آزاد قرار گرفته است و می‌توان آن را یکی از مرتفع‌ ترین و خنک ترین مناطق تهران دانست که دارای آب و هوای معتدل کوهستانی است.

باربری زعفرانیه جابه جا بار

وقتی صحبت از کوهستانی بودن یک منطقه می‌شود بحث رانندگی اهمیت بیشتری پیدا میکند؛ همانطور که در مقالات قبلی اشاره کردیم رانندگی جهت اسباب کشی در مناطق شیب دار و کوهستانی به تجربه و تبحر رانندگان بستگی دارد تا بتوانند اسباب و اثاثیه شما را باامنیت و در سلامت کامل به مقصد برساند.

باربری در زعفرانیه

مناطق اطراف زعفرانیه، این محله خوش آب و هوای پایتخت درشمال ارتفاعات توچال، درجنوب محله تجریش و محمودیه و در غرب ولنجک هستند.اما شاید برای تان جالب باشد که چرا این منطقه زعفرانیه نام گرفته است. در گذشته چون کاخ سعدآباد در این منطقه به رنگ زعفرانی بوده‌است، به تدریج  زعفرانیه نام گرفته‌است؛

اسباب کشی در محدوده زعفرانیه

یکی از محل‌های قدیمی زعفرانیه اسدآباد است، اسباب کشی و باربری در اسدآباد درباربری جابه جا بار انجام میشود. بافت این محله تلفیقی از شهرسازی مدرن و سنتی است.زعفرانیه از محلات بالاشهر و شمال تهران و یکی از گران قیمت‌ترین مناطق مسکونی پایتخت به شمار می‌آید.

باربری در محدوده زعفرانیه

برای شما لیست خیابان های اطراف و در محدوده زعفرانیه را آورده ایم تا با خدمات باربری در شمال تهران جابه جا بیشتر آشنا باشید.

در مجاورت و محدوده زعفرانیه اماکن بسیار مهمی واقع شده اند که برای بسته بندی اثاثیه منزل و حمل بار و لوازم تجاری و اداری خود را در این مکان ها هم میتوانید از باربری زعفرانیه – جا به جا بار استفاده کنید.

زعفرانیه تهران را با داشتن کمی شناخت از این منطقه میتوان محله ای نامید که بیشترین تعداد سفارت خانه را دارا میباشد. همین نکته کافی است تا متوجه شویم هزینه های زندگی در زعفرانیه چقدر بالاست و نرخ قیمت ها با محله های دیگر تهران در زعفرانیه متفاوت است.

move-and-pack

به طبع هزینه های حمل لوازم اداری و تجاری و اثاثیه منزل و بسته بندی نیز در این منطقه بیشتر است اما این اطمینان را می‌دهیم که اتوبار و باربری زعفرانیه – جابه جا بار از منصف ترین باربری ها در تهران است و نرخ قیمت باربری مناسب و ارزران را برای شما ارائه می‌کند.

باربری زعفرانیه خدمات حمل بار و اثاث منزل را انجام میدهد؟

باربری در زغفرانیه – جابه جا بار کلیه خدمات حمل بارو اثاث را با نیروی متخصص حمل بار خود در محدوده زعفرانیه تهران انجام میدهد – تلفن تماس باربری در زغفرانیه : 02188372002

امکان کرایه خاور و نیسان در باربری زعفرانیه وجود دارد؟

بهترین ماشین های حمل بار در باربری زعفرانیه وجود دارد و با شماره 1777 میتوانید آنها را برای حمل بار خود رزرو کنید.

ارائه سرویس دهی باربری به صورت شبانه روزی است ؟

کلیه خدمات باربری و اتوبار زعفرانیه به صورت شبانه روزی است

لیست خدمات باربری زعفرانیه

بهترین زمان برای اسباب کشی – باربری زعفرانیه 

 اسباب کشی در ایام عید و تعطیلات نوروز به اجازه صادر شدن مجوز از نیروی انتظامی احتیاج دارد و برای این کار نیاز به گرفتن مجوز از کلانتری های زعفرانیه است و به ارائه مدارک شناسایی معتبر احتیاج است. با استخدام یک شرکت باربری کلیه این امور را شرکت برای شما انجام می‌دهد.

حمل بار در زعفرانیه

نکته بهترین زمان برای اسباب کشی نوروز نیست و توصیه نمی‌شود در این تام جابه جا شوید اما اگر شرایط اینطور ایجاب کرده است می‌توانید از خدمات باربری ما استفاده کنید تا اسباب کشی بدون دردسری را داشته باشید.

شماره وانت بار زعفرانیه

ولی در مورد ساعت و روزی که قصد جابجایی دارید بهتر است در زمان‌هایی اسباب‌کشی کنید که خیابان‌ها خلوت و ترافیک کم است. مثل صبح‌ها و روزهای جمعه ، البته ذکر این نکته هم بسیار ضروری است که نرخ هزینه های باربری  در روزهای وسط هقته ارزان تر از تایم های دیگر است.

بسته بندی اثاثیه منزل در زعفرانیه 

شاید به جرئت بتوان گفت که امروزه نیاز مردم به بسته بندی کردن اثاثیه هنگام اسباب کشی بسیار مهم تر و بیشتر از اجاره ماشین است. در واقع اجاره خاور و کامیون و یا هر ماشین دیگری که برای حمل اثاث خود در نظر دارید یک کار روتین و عادی است  و بیشتر شرکت های باربری زعفرانیه و حتی رانندگانی که آزاد کار هستند آنرا انجام میدهند.

بسته بندی اثاثیه در زعفرانیهخدمات بسته بندی اتوبار جابه جا بار شامل بسته بندی انواع اثاثیه منزل و لوازم اداری و وسایل سنگین است؛ وسایلی مانند 

خدمات باربری زعفرانیه جابه جا بار

برای رزرو خدمات باربری زعفرانیه و بسته بندی و استفاده از خدمات رایگان مشاوره اتوبار زعفرانیه – جابه جا بار با شماره ۱۷۷۷ باربری در تهران تماس بگیرید.

12 Responses

 1. به نظر میاد خدمات خوبی را تو باربریتون و در منطقه زعفرانیه انجام میدید
  خدا قوت
  اگر بخوام اسباب کشی کنم حتما زنگتون میزنم

  1. سلام
   بله اگر تهران هستید شماره باربری 1777 را بگیرید بدون هیچ پیش شماره ای

 2. سلام باشگاه ورزشی من در زعفرانیه هست
  میتونید لوازم ورزشی باشگاه رو جابه جا کنید ؟

  1. سلام و درود
   بله تیم ما تجربه جابه جایی تردمیل و سایر تجهیزات باشکاهی را دارد
   میتوانید برای مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات بیشتر درباره جابجایی در زعفرانیه با شماره 1777 تماس بگیرید.

 3. سلام میخواستم ببینم یک میز نهار خوری و چهارتا صندلی را
  از کرج به اصفهان هزینه چقدر میشد

 4. سلام ببخشید من از زعفرانیه به شمال میخوام اثاثمو ببرم شما این کارو انجام میدید؟ از زعفرانبه به شهرستان هم حمل بار
  دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *