شبانه روزی

خیلی از افراد زمانی‌که قصد جابه جایی دارند، استرس و دلهره آن را دارند که در فرآیند اثاث‌کشی آسیبی به وسایل‌شان وارد نشود. اینجاست که یک باربری حرفه ای حجم دغدغه شما را کاهش خواهد داد. شما با استفاده از باربری‌های حرفه ای که از کارگران خبره و آموزش دیده برای این کار استفاده می‌کنند و تجارب بالایی دارند و کالای شما را بیمه می‌نمایند، به‌راحتی می‌توانید دغدغه و استرس خود را به‌حداقل برسانید.

باربری حرفه ای در تهران

در تهران، باربری‌های زیادی وجود دارند. ولی قطعا برای شما نیز این سوال پیش خواهد آمد که، یک باربری حرفه‌ای را از غیر حرفه‌ای چگونه تشخیص دهید: برای تشخیص باربری حرفه‌ای به خدماتی که آن باربری یا اتوبار تهران یا هر شهر از ایران ارائه می‌دهد دقت نمایید. از همه مهمتر میزان رضایت مشتریان و عقبه آن باربری را بررسی نمایید. صادق‌ترین افراد در این خصوص که بتوانند به‌شما کمک کنند، مشتریان و افرادی هستند که از آن باربری استفاده نموده‌اند.
متاسفانه خیلی از افراد بعد از گرفتن خدمات باربری، به‌اسم باربری حرفه‌‌ای (Professional Moving Company) دچار خسران می‌شوند و از کارگران و حواس پرتی آن‌ها شاکی‌ند و بعد از آن اقدام به شکایت می‌نمایند. اما چه فایده!

همیشه گفته شده پیشگیری بهتر از درمان است.

پس قبل از انتخاب اتوبار خود، به خدمات و شرایط آن و مهم‌تر از همه، داشتن مجوز آن باربری دقت لازم را نمایید.

خدمات باربری حرفه ای

باربری حرفه ای در تهران

از خدماتی که یک باربری حرفه ای در تهران و چه دیگر شهرستان‌ها ارائه می‌دهد عبارتند از:

  • استفاده از تجهیزات روز و مدرن برای حمل وسایل
  • تربیت نیروهای متخصص مخصوص حمل اثاث سنگین همچون یخچال، گاو صندوق و اعزام این‌گونه نیروها برای اثاث کشی جهت جلوگیری از هرگونه آسیب به وسایل و حمل آسان.
  • استفاده از ماشین‌های مناسب حمل اثاثیه منزل با تجهیزات متناسب با نوع بار مشتری. ماشین‌های باربری شامل: کرایه خاور، نیسان باربری، حمل بار با کامیون باربری، وانت بار می باشد. تمامی این ماشین‌ها دارای محفظه امنی جهت گذاشتن وسایل باید باشند. از جمله استفاده از پتو و طناب بندی‌های مناسب برای جلوگیری از برخورد وسایل به‌یکدیگر.
  • داشتن کارگران مجرب و آموزش دیده جهت چیدمان صحیح وسایل در ماشین بار
  • ارائه بیمه جهت حمل اثاثیه در صورت تمایل مشتری
  • استفاده از رانندگان مجرب و آگاه به مسیر. رانندگانی که در صورت بدی آب و هوا و یا شرایط نامساعد مسیر باربری در جاده، تسلط کافی را داشته باشند.
  • ارائه مجوز باربری توسط باربری حرفه ای، همانطور که در بالا بیان شد یکی از ضروریت لازم است تا بتوانید جهت سوء استفاده و نداشتن تعهد لازم کارگران و راننده پیگیری‌های لازم را داشته باشید.

معرفی باربری حرفه ای در تهران

با توجه به مواردی که در بالا بیان شد و همچنین میزان رضایت مشتریان مختلف، به‌راحتی می‌توانید بهترین باربری در تهران را که به‌صورت حرفه ای خدمات می‌دهند را انتخاب نمایید. ما در مقاله‌ای جدا لیست باربری های تهران را قرار داده ایم. می‌توانید از طریق این لیست و تماس و نحوه پاسخ گویی و سرچ لازم باربری حرفه ای خود را انتخاب نمایید.

باربری حرفه ای

باربری جابه جا بار، مفتخر است با 14 سال خدمات مستمر زیر نظر اتحادیه باربری تهران و میزان بالای رضایت مشتریان در کنار شما همشهریان عزیز تهرانی باشد. هدف جابه جا بار ارائه خدمات برتر با کیفیت مطلوب در جهت اثاث کشی داخل تهران و ارسال بار به شهرستان می‌باشد. جابه جا بار تمامی خدماتی که یک باربری حرفه‌ای باید پوشش دهد را ارائه می‌دهد.
خدماتی از جمله بسته بندی حرفه ای توسط کارگران متخصص، استفاده از ماشین های روز باربری و تجهیزات نوین، استفاده از کارگران مجرب برای حمل اثاثیه منزل و سنگین، ارائه بیمه، فروش تمامی اقلام مورد نیاز برای بسته بندی مثل کارتن اسباب کشی.
جهت مشاوره رایگان کافی‌ست با شماره 1777 بدون نیاز به پیش شماره در تهران تماس بگیرید. کارشناسان مجرب مجموعه ما به راحتی با توجه به میزان زمان، مسافت، نوع بار برای شما بهترین برنامه ریزی ممکن را جهت حمل اثاثیه و بسته بندی وسایل ارائه می‌دهند.

مزایای باربری حرفه ای

به‌طور قطع یکی از مهمترین مزایای استفاده از باربری حرفه ای، آرامش خاطر و احساس امن در جهت ارسال صحیح بار شما به مقصد است. با توجه به هزینه‌های بالای خرید وسایل منزل همچون مبلمان، یخچال و اقلام چینی، استفاده از باربری حرفه ای در واقع باعث حفظ سرمایه بهینه شما خواهد شد. پس در انتخاب آن بالاترین دقت لازم را نمایید.

جابه جابار با دادن مسیر راه درست فرآیند باربری و تربیت نیروهای متخصص و کاربلد و استفاده از رانندگان مجرب و خبره برای شما این آسودگی خاطر را فراهم نموده است. افتخار ما داشتن مشتریان ثابت با میزان رضایت بالاست.

شماره تماس باربری حرفه ای در تهران

1777

2 Responses

  1. اصول یک باربری خوب به نظر من بر اساس فقط رضایت مشتریان است و بس + استفاده از کارگران غیر معتاد حرفه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *