سلام ، به سایت باربری تهران - جابه جا بار خوش آمدید

باربری در تهران متخصص در حمل و جا ب جایی و بسته بندی حرفه ای اثاثیه و بار در سراسر تهران

اسباب کشی در بارداری

آخرین ویرایش در۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۴
اسباب کشی در بارداری

اسباب کشی در بارداری برای هیج خانم بارداری خوشایند نیست و مسلما هیچکس دوست ندارد در این شرایط قرار بگیرد، اما از آنجایی که در زندگی هر فردی ممکن است اتفاق های غیرمنتظره زیادی رخ بدهد .

نکاتی درباره اثاث کشی در دوران بارداری و حاملگی

اسبابکشی در دوران حاملگی هم یکی از مواردی است که ممکن است رخ بدهد بدون اینکه شما خواستار آن باشید و برایش برنامه ریزی کرده باشید. حال اگر در چنین شرابطی قرار دارید و میخواهید به منزل جدید خودتان منتقل بشوید ، بهتر است راهنمایی ما در این مقاله اتوبار و باربری جابه جا بار مطالعه کنید.

سختی های اسباب کشی در بارداری

جابه جایی در دوران حاملگی کار پسندیده و خوبی نیست ، بسته بندی اثاثیه منزل و راه رفتن های بسیاری که این فرآیند برای شما در پی دارد ، ممکن است باعث ایجاد درد و ناراحتی در مچ پا بشود. اسباب کشی به طورکلی استرس و اضطراب دارد ، حال اگر شما باردار باشید و اسباب کشی بی برنامه ای را در راه داشته باشید ، استرس و اضطراب شما چندین برابری میشود و این برای نوزاد شما خوب نیست. پس اگر در این شرایط هستید سعی کنید به خود مسلط شوید و کنترل اوضاع را در دست بگیرید ، سپس برنامه ریزی برای بسته بندی و جابه جایی را شروع کنید .

نکات اسباب کشی در بارداری

بارداری و اسبابکشی

 • دکتری جدید انتخاب کنید 

بعد از اینکه مکان جدید زندگی‌تان مشخص شد و آدرس را دقیق برای خود مشخص کردید، ممکن است متوجه بشوید آدرس منزل جدیدتان از مطب دکتر بارداری شما فاصله زیادی دارد و برای هربار مراجعه مجبور باشید مسافت زیادی را در ترافیک تهران بگذرانید، رخ دادن همچین اتفاقی برای یک خانم باردار استرس زیادی را دارد ، بنابراین در اولین فرصت در مجدوده منزل جدید ، به دنبال دکتر زنان و زایمان ماهر برای دوران بارداری و حاملگی خود باشید .

نکته :  شما می توانید از پزشک معالج قبلی خود برای معرفی پزشکی ماهر در محدوده محل سکونتتان کمک بگیرید ، انتخاب پزشکی با دسترسی راحت تا حد زیادی استرس شما را کم خواهد کرد.

 • بسته بندی مدارک مهم 

از جمله مواردی که ما همیشه در قالب مشاوره باربری به مشتریان خود میگوییم ، این هست که برای بسته بندی مدارک و اسناد مهم خود باید وقت ویژه ای بگذارند ؛ حال اگر شما در شرایط حساس حاملگی و بارداری هستید ، شما باید اسنادی که مربوط به دوران بارداری و پزشک معالج و نوزاد و بیمارستان هست را نیز در دسترس قرار دهید و جدا از بقیه وسایل و مدارک به بسته بندی آنها بپردازید.

اسناد مهم برای بسته بندی در دوران بارداری :

 • مدارک و آزمایش های پزشکی فرد باردار
 • آزمایشات مربوط به کودک
 • کد پستی 
 • آدرس و شماره تلفن پزشک زنان و زایمان
 • دفترچه های بیمه و تامین اجتماعی

اسبابکشی در تهران

توجه کنید که اسباب کشی در ماه‌ های آخر بارداری با ماه‌ های ابتدایی تفاوت زیادی دارد. چون در این زمان وضعیت روحی و جسمی شما نیز متفاوت میشود. به‌ سختی راه میروید همچنین ممکن است گاهی کمردرد  مقطعی نیز داشته باشید. بنابراین در این شرایط اگر مجبور به جابه جایی و اثاث کشی هستید موارد زیر را حدالامکان رعایت نمایید:

 • هر هفته به پزشک معالج خود مراجعه کنید و وضعیت خودتان و کودکتان را بررسی کنید.
 •  جعبه ضروری حاوی وسایل موردنیاز در شب‌های اولیه پس از اثاث کشی را بسته بندی کنید و در دسترس داشته باشید.

نکته : از قبل برای روز زایمان خود، کیف نوزاد را آماده کنید ، در این کیف وسایل ضروری و مورد نیاز خود و کودک و اسناد مهم را برای روز زایمان قرار بدهید ، حواستان باشد این کیف را با ماشین اسبابکشی جابه جا نکنید و در نزد خودتان نگه دارید.

 • برای خرید سیسمونی بچه صبر کنید

حتی اگر زمان به دنیا آمدن فرزند شما نزدیک است و ممکن است حتی ۱ ماه پس از اسباب کشی باشد، ما به عنوان یک مشاوره اسباب کشی و بسته بندی حرفه ای پیشنهاد می کنیم که خرید سیسمونی و وسایل بچه را برای بعد از جابه جایی بگذارید. به عنوان اولین مزیت این کار، شما پول بیشتری ذخیره می کنید و هزینه باربری کمتری می دهید.

 

به خاطر داشته باشید هرچه وسایل کمتری داشته باشید پول کمتری صرف حمل و جابه جایی می کنید. همچنین با نخریدن سیسمونی شما وقت کمتری صرف بسته بندی می کنید و زمان بیشتری برای کارهایی که دوست دارید میگذارید. و در نهایت زمانی که اسباب کشی کردید نسبت به موقعیت و فضا ایده بهتری برای خرید سیسمونی دارید.

 • به بدن باردار خود اهمیت بدهید

اسبابکشی در دوران بارداری، از لحاظ احساسی و فیزیکی، خواستار دقت و مراقبت به سلامتی بیشتری است. گاهی اوقات تمام وظایف و برنامه ها ممکن است بیش از حد و بیشتر از توان شما در این دوران باشد. حواستان باشد سلامتی کودکان مهمترین مسئله در دنیاست، پس هرگاه در حین بسته بندی و کار احساس کردید ، دیگر نمیتوانید ادامه بدهید همان لحظه کار را متوقف کنید و به خود و نوزادتان استراحت بدهید. فقط حواستان باشد بیش از اندازه به خود فشار وارد نکنید.

 • کمک گرفتن از دوستان و آشنایان 

وقتی در شرایط دشوار و حیاتی مثل بارداری و حاملگی قرار دارید و اسباب کشی نیز در برنامه شماست ، در این زمان کمک خانواده و دوستان و آشنایان برای شما میتواند بسیار مفید باشد . البته بهترین گزینه برایتان استفاده از خدمات بسته بندی و حمل بار ، یک شرکت باربری مطمئن است ، در هرصورت کمک خانواده و آشنایان برایتان حمایت روانی و احساسی زیادی میآورد که در دوران حاملگی بسیار مهم است.

نکته : اگر بسته بندی لوازم و اثاثیه را خودتان انجام میدهید ، هر چه سریع تر به دوستان و افراد نزدیک خانواده تماس بگیرید و از آنها تقضای کمک کنید تا خیالتان از بابت این مرجله اسباب کشی و بسته بندی تا جدی راحت شود و استرس زیادی به کودکتان آسیب نرساند.

 • از مواد شوینده و آسیب های آن اگاه باشید

در حین استفاده از لوازم بسته بندی و جمع کردن وسایلتان برای اسبابکشی ، ممکن است بخواهید بعضی از لوازمتان را با مواد شوینده بشویید ، این مواد شوینده برای یک خانم حامله ممکن است آسیب های زیادی را به همراه داشته باشد و سلامت کودک شما را به خطر بیندازد ، در مجموع. اطمینان حاصل کنید که هنگام تمیز کردن ظروف و سایر لوازم خانه و اثاثیه دستکش مناسب بپوشید.

 • شرایط  بارداری در ماه های اخر  را در نظر بگیرید

به جرئت میتوان گفت که از ماه ۶ به بعد ، شرایط بارداری سخت تر و متفاوت تر از قبل میشود و از این رو اسبابکشی نیز در ماه های اخر با ریسک بالاتری مواجه میشود ، پس اگر در سه ماه آخر بارداریتان هستید ، از شما خواهشمندیم شرایط خود و جابه جایی تان را به درستی درک کنید و به هیچ وجه کارهای سخت و سنگینی مثل بسته بندی را انجام ندهید و از دوستان و خانواده و یا از یک باربری خوب برای اسبابکشی و بسته بندی کمک بگیرید.

نکته : این فکر را که از ماه ۶ به بعد خودتان میتوانید از پس اسباب کشی و بسته بندی بربیایید را دور بیندازید و از یک شرکت باربری خوب در تهران کمک بگیرید.

بسته بندی لوازم منزل

درصورتی که شما باردار هستید و یا شریک زندگیتان باردار هست و به زودی یک اسباب کشی و نقل مکان در برنامه خود دارید ، بهتر است از همین لحظه به فکر پیدا کردن یک باربری خوب و آنلاین و با سابقه در تهران باشید ، یکی از بهترین راهها برای پیدا کردن باربری خوب در هر منطقه ای از تهران که ساکن هستید ، این هست که موتور جستوجو گر گوگل کمک بگیرید و بهترین و نزدیک ترین باربری به خودتان را پیدا کنید.

 باربری و اتوبار جابه جا بار در تهران آماده خدمت رسانی در زمینه حمل بار با ماشین اسباب کشی و بسته بندی تخصصی لوازم شماست، برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان باربری همین حالا با شماره ۱۷۷۷ تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.