اسباب کشی در بارداری

لیست اسباب کشی در بارداری
جستجوی اسباب کشی در بارداری
تلفن اسباب کشی در بارداری
 باربری
 باربری
 باربری
garranty باربری تهران garranty

خدمات تخصصی باربری اسباب کشی در بارداری

باربری و اتوبار جا ب جا بار نزدیک به 30 سال سابقه فعالیت، توانسته است به یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های فعال در زمینه ارائه خدمات جابجایی و حمل بار در تهران تبدیل شد. جا ب جا بار همیشه سعی داشته است تا فرآیند اسباب کشی با کمترین قیمت در تهران را ارائه دهد و همواره کیفیت خدمات خود را حفظ کند. حمل بار در تهران بصورت شبانه روزی با ماشین های مخصوص انجام می شود و برای هماهنگی می توانید با شماره تلفن چهار رقمی 1777 بدون نیاز به پیش شماره تهران با ما تماس بگیرید.
garranty garranty garranty
شرکت باربری و اتوبار جا ب جا بار

باربری و اتوبار  اسباب کشی در بارداری

اسباب کشی در بارداری برای هیچ خانم بارداری خوشایند نیست و مسلما هیچکس دوست ندارد در این شرایط قرار بگیرد. دوران بارداری برای هر خانمی می‌تواند جزو دوران‌های حساس و ویژه‌ای باشد.

خدمات تخصصی انواع محتوا در 9 زبان با گارانتی کیفیت >

اسباب کشی در بارداری


اسباب کشی در بارداری برای هیچ خانم بارداری خوشایند نیست و مسلما هیچکس دوست ندارد در این شرایط قرار بگیرد. دوران بارداری برای هر خانمی می‌تواند جزو دوران‌های حساس و ویژه‌ای باشد.

اسباب کشی در بارداری

اسباب کشی در بارداری برای هیچ خانم بارداری خوشایند نیست و مسلما هیچکس دوست ندارد در این شرایط قرار بگیرد. دوران بارداری برای هر خانمی می‌تواند جزو دوران‌های حساس و ویژه‌ای باشد.
بانوان باردار در این دوران نیاز به مراقبت‌های ویژه ای دارند. بنا به شرایط خاص‌ای که پیش می‌آید شاید شما نیز به عنوان یک بانوی باردار مجبور به حمل اثاث منزل خود شوید. ازین رو نیاز است با برخی نکات ویژه بانوان باردار آنها شوید و با رعایت این موارد کم‌ترین آسیب به شما و جنین برسد.

اسباب کشی در دوران بارداری

ابتدا باید به این نکته توجه کنید که تمامی مواردی که در این مقاله مطرح می‌گردد، برای یک فرد سالم باردار بدون مشکل خاص بیان شده است. برخی از خانم‌ها به دلیل مشکلات خاص از جمله قرار گیری جفت در پایین رحم یا داشتن کمردرد، نیاز به استراحت بیشتری دارند.
لذا قبل از هر کاری با پزشک مربوطه خود که از شرایط شما آگاه است مشورت کنید. در صورتی‌که کوچک‌ترین آسیبی در این خصوص به شما یا جنین‌تان وارد می‌شود، خود را از فضای اسباب کشی به دور نگه دارید.

اسباب کشی در دوران بارداری
اسباب کشی در دوران بارداری

در این خصوص شرکت‌هایی در باربری تهران وجود دارد که، از صفر تا صد کارها را برای شما انجام می‌دهند. شما با خیال راحت بدون هیچ استرسی می‌توانید به راحتی کار را به متخصصان این حوزه بسپارید.
کارشناسان جابه جا بار با داشتن چندین سال سابقه تمامی خدمات، بسته بندی اثاثیه منزل، حمل اثاث منزل، چیدمان وسایل در مقصد همراه شما هستند. لذا برای  استفاده از خدمات اسباب کشی بدون داشتن استرس و در ایمنی کامل با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شماره تماس جهت مشاوره باربری در دوران بارداری

اسباب کشی در ماه اخر بارداری

جابه جایی در دوران حاملگی کار پسندیده و خوبی نیست، بسته بندی اثاثیه منزل و راه رفتن های بسیاری که این فرآیند برای شما در پی دارد، ممکن است باعث ایجاد درد و ناراحتی در مچ پا بشود.
اسباب کشی به طورکلی استرس و اضطراب به همراه خود دارد، حال اگر شما باردار باشید و اسباب کشی بی برنامه ای، در راه داشته باشید، استرس و اضطراب شما چندین برابر می‌شود و این برای نوزاد شما خوب نیست.
پس اگر در این شرایط هستید سعی کنید به خود مسلط شوید و کنترل اوضاع را در دست بگیرید، سپس برنامه ریزی برای بسته بندی و جابه جایی را شروع کنید.

نکات اسباب کشی در دوران بارداری

در دوران بارداری نکات مهمی را باید مد نظر خود قرار دهید که در زیر به آن اشاره خواهیم کرد:

 • در دوران بارداری اجسام با چه وزنی را می توانیم جابه جا نماییم؟

در دوران بارداری اگر در شرایط سلامت و عادی قرار دارید، به راحتی می‌توانید تا هفته 20 بارداری خود نهایت اجسام تا وزن 20 کیلو گرم را بردارید، اگر در ماه‌های اخر بارداری خود به سر می‌برید، دقت بیشتری را داشته باشید چون در صورت برخورد کوچکترین ضربه ممکن است دچار مشکل شوید.
باز هم توصیه ما این‌ است که برای جلوگیری از هر نوع خطر برای شما و جنینتان از حمل اجناس بالای 8 کیلوگرم خودداری نمایید.

 • نحوه صحیح بلند کردن اجسام در بارداری

بلند کردن صحیح اجسام یکی از نکات مهمی است که چه در دوران بارداری چه غیر بارداری همه افراد بهتر است آن را رعایت نماییند. در این خصوص مقاله ای جامع در مورد جلوگیری از کمردرد اسباب کشی نوشته ایم، که توصیه می‌کنیم حتما آن را بخوانید.

به طور خلاصه اگر بخواهیم بیان کنیم، برای جلوگیری از کمردرد، ابتدا بر روی دو زانوی خود بنشینید، به گونه‌ای که پشت شما صاف باشد و جسم به شما نزدیک باشد. جسم را به خود نزدیک کرده و همینطور صاف بلند شید. این‌گونه کمترین فشار به کمر شما وارد می‌شود.
توجه داشته باشید که، اسباب کشی در بارداری، خطرات خاص خودش را دارد. در صورتی‌که حتی سالم هستید و مشکلی در دوران بارداری ندارید، بهتر است دچار ریسک و خطر نشوید و بیشترین مراقبت را از خود داشته باشید.

نکته: توجه داشته باشید، یک خانم باردار به دلیل شرایط خاص خود، فشار زیادی به ستون فقراتش به خصوص اگر در ماه‌های آخر بارداری‌ست وارد می‌شود، لذا به راحتی در صورت جابه جا کردن جسم به صورت غیر اصولی دچار کمر دردهای شدیدی خواهند شد.

 

اسباب کشی در بارداری
اسباب کشی در دوران بارداری
 • انتخاب دکتر متخصص در نزدیک محل سکونت

بعد از اینکه مکان جدید زندگی‌تان مشخص شد و آدرس را دقیق برای خود مشخص کردید، ممکن است متوجه بشوید آدرس منزل جدیدتان از مطب دکتر بارداری شما فاصله زیادی دارد و برای هربار مراجعه مجبور باشید مسافت زیادی را در ترافیک تهران بگذرانید.
رخ دادن همچین اتفاقی برای یک خانم باردار استرس زیادی را ممکن است به همراه داشته باشد، بنابراین در اولین فرصت در محدوده منزل جدید، به دنبال دکتر زنان و زایمان ماهر برای دوران بارداری و حاملگی خود باشید.

نکته :  شما می‌توانید از پزشک معالج قبلی خود برای معرفی پزشکی ماهر در محدوده محل سکونت‌تان کمک بگیرید، انتخاب پزشکی با دسترسی راحت تا حد زیادی استرس شما را کم خواهد کرد.

اسباب کشی بی دردسر در دوران بارداری

 • برنامه ریزی منظم برای اسباب کشی در دوران بارداری

برای این‌که با نظم و خیال آسوده‌تری، اسباب کشی در بارداری انجام دهید، حتما برای خودتان یک چک لیست منظم از کارهایی که می‌خواهید انجام دهید را بنویسید. با انجام هر کار جلوی آن مورد را تیک زده.
این کار باعث می‌شود به صورت سازمان دهی شده، کار خود را به راحتی پیش ببرید.

 • بسته بندی مدارک مهم 

از جمله مواردی که ما همیشه در قالب مشاوره باربری به مشتریان خود می‌گوییم، این هست که برای بسته بندی مدارک و اسناد مهم خود باید وقت ویژه ای بگذارند ؛ حال اگر شما در شرایط حساس حاملگی و بارداری هستید ، شما باید اسنادی که مربوط به دوران بارداری و پزشک معالج و نوزاد و بیمارستان هست را نیز در دسترس قرار دهید و جدا از بقیه وسایل و مدارک به بسته بندی آنها بپردازید.

اسناد مهم برای بسته بندی در دوران بارداری :

 • مدارک و آزمایش های پزشکی فرد باردار
 • آزمایشات مربوط به کودک
 • کد پستی 
 • آدرس و شماره تلفن پزشک زنان و زایمان
 • دفترچه های بیمه و تامین اجتماعی
اسبابکشی در تهران

توجه کنید که اسباب کشی در ماه‌ های آخر بارداری با ماه‌ های ابتدایی تفاوت زیادی دارد. چون در این زمان وضعیت روحی و جسمی شما نیز متفاوت میشود. به‌ سختی راه میروید همچنین ممکن است گاهی کمردرد  مقطعی نیز داشته باشید. بنابراین در این شرایط اگر مجبور به جابه جایی و اثاث کشی هستید موارد زیر را حدالامکان رعایت نمایید:

 • هر هفته به پزشک معالج خود مراجعه کنید و وضعیت خودتان و کودکتان را بررسی کنید.
 •  جعبه ضروری حاوی وسایل موردنیاز در شب‌های اولیه پس از اثاث کشی را بسته بندی کنید و در دسترس داشته باشید.

نکته : از قبل برای روز زایمان خود، کیف نوزاد را آماده کنید ، در این کیف وسایل ضروری و مورد نیاز خود و کودک و اسناد مهم را برای روز زایمان قرار بدهید ، حواستان باشد این کیف را با ماشین اسبابکشی جابه جا نکنید و در نزد خودتان نگه دارید.

 • برای خرید سیسمونی بچه صبر کنید

حتی اگر زمان به دنیا آمدن فرزند شما نزدیک است و ممکن است حتی ۱ ماه پس از اسباب کشی باشد، ما به عنوان یک مشاوره اسباب کشی و بسته بندی حرفه ای پیشنهاد می‌کنیم که خرید سیسمونی و وسایل بچه را برای بعد از جابه جایی بگذارید. به عنوان اولین مزیت این کار، شما پول بیشتری ذخیره می کنید و هزینه باربری کمتری می دهید.

به خاطر داشته باشید هرچه وسایل کمتری داشته باشید پول کمتری صرف حمل و جابه جایی می کنید. همچنین با نخریدن سیسمونی شما وقت کمتری صرف بسته بندی می کنید و زمان بیشتری برای کارهایی که دوست دارید میگذارید. و در نهایت زمانی که اسباب کشی کردید نسبت به موقعیت و فضا ایده بهتری برای خرید سیسمونی دارید.

 • به بدن باردار خود اهمیت بدهید

اسباب‌کشی در دوران بارداری، از لحاظ احساسی و فیزیکی، خواستار دقت و مراقبت به سلامتی بیشتری است. گاهی اوقات تمام وظایف و برنامه ها ممکن است بیش از حد و بیشتر از توان شما در این دوران باشد. حواستان باشد سلامتی کودکان مهمترین مسئله در دنیاست، پس هرگاه در حین بسته بندی و کار احساس کردید، دیگر نمی‌توانید ادامه بدهید همان لحظه کار را متوقف کنید و به خود و نوزادتان استراحت بدهید. فقط حواستان باشد بیش از اندازه به خود فشار وارد نکنید.

 • کمک گرفتن از دوستان و آشنایان 

وقتی در شرایط دشوار و حیاتی مثل بارداری و حاملگی قرار دارید و اسباب کشی نیز در برنامه شماست ، در این زمان کمک خانواده و دوستان و آشنایان برای شما میتواند بسیار مفید باشد . البته بهترین گزینه برایتان استفاده از خدمات بسته بندی و حمل بار ، یک شرکت باربری مطمئن است ، در هرصورت کمک خانواده و آشنایان برایتان حمایت روانی و احساسی زیادی میآورد که در دوران حاملگی بسیار مهم است.

نکته : اگر بسته بندی لوازم و اثاثیه را خودتان انجام میدهید ، هر چه سریع تر به دوستان و افراد نزدیک خانواده تماس بگیرید و از آنها تقضای کمک کنید تا خیالتان از بابت این مرجله اسباب کشی و بسته بندی تا جدی راحت شود و استرس زیادی به کودکتان آسیب نرساند.

 • از مواد شوینده و آسیب های آن اگاه باشید

در حین استفاده از لوازم بسته بندی و جمع کردن وسایلتان برای اسباب‌کشی ، ممکن است بخواهید بعضی از لوازمتان را با مواد شوینده بشویید ، این مواد شوینده برای یک خانم حامله ممکن است آسیب های زیادی را به همراه داشته باشد و سلامت کودک شما را به خطر بیندازد ، در مجموع. اطمینان حاصل کنید که هنگام تمیز کردن ظروف و سایر لوازم خانه و اثاثیه دستکش مناسب بپوشید.

 • شرایط  بارداری در ماه های اخر  را در نظر بگیرید

به جرئت می‌توان گفت که از ماه ۶ به بعد ، شرایط بارداری سخت تر و متفاوت تر از قبل میشود و از این رو اسبابکشی نیز در ماه های اخر با ریسک بالاتری مواجه میشود ، پس اگر در سه ماه آخر بارداریتان هستید ، از شما خواهشمندیم شرایط خود و جابه جایی تان را به درستی درک کنید و به هیچ وجه کارهای سخت و سنگینی مثل بسته بندی را انجام ندهید و از دوستان و خانواده و یا از یک باربری خوب برای اسبابکشی و بسته بندی کمک بگیرید.

نکته : این فکر را که از ماه ۶ به بعد خودتان میتوانید از پس اسباب کشی و بسته بندی بربیایید را دور بیندازید و از یک شرکت باربری خوب در تهران کمک بگیرید.

بسته بندی لوازم منزل
 •  پیدا کردن بهترین باربری در تهران

درصورتی که شما باردار هستید و یا شریک زندگیتان باردار هست و به زودی یک اسباب کشی و نقل مکان در برنامه خود دارید ، بهتر است از همین لحظه به فکر پیدا کردن یک باربری خوب و آنلاین و با سابقه در تهران باشید ، یکی از بهترین راهها برای پیدا کردن باربری خوب در هر منطقه ای از تهران که ساکن هستید ، این هست که موتور جستوجو گر گوگل کمک بگیرید و بهترین و نزدیک ترین باربری به خودتان را پیدا کنید.

 باربری و اتوبار جابه جا بار در تهران آماده خدمت رسانی در زمینه حمل بار با ماشین اسباب کشی و بسته بندی تخصصی لوازم شماست، برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان باربری همین حالا با شماره ۱۷۷۷ تماس بگیرید.

 

سوالات متداول درباره باربری تهران

 آیا از شرکت باربری برای اسباب کشی استفاده کنیم؟

چطور بهترین شرکت باربری قابل اعتماد را پیدا کنیم ؟

اسباب کشی به انگلیسی؟

در اسباب کشی با جواهرات و اقلام با ارزش چه کار باید بکنم؟

آیا خانواده من برای اسباب کشی آماده هستند؟

 هزینه های اسباب کشی منزل در باربری تهران چقدر است؟

چگونه کامیون باربری تهران برای اسباب کشی اجاره کنیم؟

تفاوت باربری تهران و اتوبار تهران در چیست؟روز اسباب کشی چی کار کنیم؟