بسته بندی وسایل برقی

لیست بسته بندی وسایل برقی
جستجوی بسته بندی وسایل برقی
تلفن بسته بندی وسایل برقی
  باربری
  باربری
  باربری
garranty باربری  تهران garranty

خدمات تخصصی باربری بسته بندی وسایل برقی

باربری و اتوبار جا ب جا بار نزدیک به 30 سال سابقه فعالیت، توانسته است به یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های فعال در زمینه ارائه خدمات جابجایی و حمل بار در تهران تبدیل شد. جا ب جا بار همیشه سعی داشته است تا فرآیند اسباب کشی با کمترین قیمت در تهران را ارائه دهد و همواره کیفیت خدمات خود را حفظ کند. حمل بار در تهران بصورت شبانه روزی با ماشین های مخصوص انجام می شود و برای هماهنگی می توانید با شماره تلفن چهار رقمی 1777 بدون نیاز به پیش شماره تهران با ما تماس بگیرید.
garranty garranty garranty
شرکت باربری و اتوبار جا ب جا بار

باربری و اتوبار  بسته بندی وسایل برقی

برای اثاث کشی و نقل مکان، برنامه ریزی برای آن یک امر حیاتی و چالشی است. افرادی که جمع کردن لوازم منزل را خودشان شخصا انجام می‎دهند، برای بسته بندی لوازم برقی (وسایل آشپزخانه و دیجیتال منزل) معمولا کمی با احتیاط و ترس عمل می‎کنند.

خدمات تخصصی  انواع محتوا در 9 زبان با گارانتی  کیفیت >

بسته بندی وسایل برقی


برای اثاث کشی و نقل مکان، برنامه ریزی برای آن یک امر حیاتی و چالشی است. افرادی که جمع کردن لوازم منزل را خودشان شخصا انجام می‎دهند، برای بسته بندی لوازم برقی (وسایل آشپزخانه و دیجیتال منزل) معمولا کمی با احتیاط و ترس عمل می‎کنند.

بسته بندی وسایل برقی

برای اثاث کشی و نقل مکان، برنامه ریزی برای آن یک امر حیاتی و چالشی است. افرادی که جمع کردن لوازم منزل را خودشان شخصا انجام می‎دهند، برای بسته بندی لوازم برقی (وسایل آشپزخانه و دیجیتال منزل) معمولا کمی با احتیاط و ترس عمل می‎کنند.

شماره باربری

شماره تماس باربری : ۱۷۷۷

نکاتی برای بسته بندی لوازم برقی در اثاث کشی – نحوه بسته بندی لوازم برقی

داشتن دقت و توجه در انجام هرکاری ضروری است. برای جمع کردن وسایل حساس و برقی با مطالعه درباره این موضوع و یادگرفتن آموزش های لازم، می‎توانید بدون هیچگونه ترس و واهمه ای وسایل برقی را برای جابه جایی طولانی مدت با ماشین اسباب کشی، بسته بندی کنید.

بسته بندی لوازم برقی
بسته بندی لوازم برقی و آشپزخونه

 

بسته بندی لوازم برقی بزرگ

بسته بندی اجاق گاز 

قبل از بسته بندی اجاق گاز، حتما آن را با مواد شوینده مخصوص تمیز کنید تا چربی و روغن گاز پاک بشود و بسته بندی را تمیز نگه دارد. بعد از تمیز کردن اجاق گاز در اولین قدم بسته بندی جدا کردن قطعات تا جایی که راه دارد را، در دستور کار خود قرار بدهید. برای جدا کردن شلنگ های گاز اگر مهارت کافی ندارید، از تکنیسین کمک بگیرید، تا با خطر غیرمنتظره‎ای مواجه نشوید. سیم های برق فر اجاق را نیز خوب بپی‎چانید و دریک گوشه جمع کنید، تا در حین حمل آسیب نبیند.

 برای بسته بندی گاز می‎توانید از کارتن اولیه آن در صورت وجود استفاده کنید. ولی کارتن در صورت مخدوش شدن و نداشتن آکاسیف مناسب نیست. بهتر است دور تا دور گاز خود را با بابل رپ یا پلاستیک های حباب‎دار بپوشانید، تا از ضرب‎خوردگی جلوگیری شود. در نهایت با طناب یا چسب زخیم درب فر گاز خود را محکم نمایید.

بسته بندی فریزر و یخچال

برای بسته بندی یخچال، مانند دیگر وسایل برقی ابتدا آن را خشک و تمیز کنید ، یخچال شما باید از هرگونه مواد غذایی خالی شود تا در حین راه مواد فاسد نشوند.برفک یخچال و مخزن آب را هم یادتان باشد که خالی کنید ، برای بسته بندی کشو های یخچال می‎توانید از کاغذ های حباب دار محافظ استفاده کنید تا لوازم برقی یخچال شما را در برابر ضربه و فشار مقاوم کند.

بسته بندی ماشین ظرفشویی

برای بسته بندی ماشین ظرفشویی که جزو لوازم برقی آشپزخانه ها محسوب می‎شود، ابتدا باید مخزن دستگاه را خالی کنید، زیرا مخزن جدا از خود دستگاه برقی بسته بندی می‎شود. بهتر است دستگاه را قبل از بسته بندی کردن تمیز و خشک نمایید تا کار شما بعد از جابه جایی و هنگام باز کردن اثاثیه از کارتن ها و چیدنشان راحت تر بشود . در بسته بندی ماشین ظرفشویی هم میتوانید از جباب ضربه گیر استفاده نمایید و بعد از قرار دادن دستگاه در کارتن و جعبه مورد نظر حتما از مهر و موم شدن و برچسب گذاری آن مطمئن شوید.

بسته بندی ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی جز لوازم برقی هایی محسوب می‎شود که تقریبا در هر خانه ای وجود دارد و بسیار کاربردی است. از آنجایی که این دستگاه با آب و برق به صورت همزمان کار می‎کند باید هنگام کار و حمع کردن و بسته بندی آن دقت و توجه کافی بشود. اطمینان حاصل کنید که حتی یه قطره آب در ماشین لباسشویی نمانده است و بهتر است که حوله ای را درون مخزن قرار دهید تا آبی را که مانده را نیز به خود جذب کند .

 باربری و اتوبار جابه جا بار در تهران آماده خدمت رسانی در زمینه حمل بار با ماشین اسباب کشی و بسته بندی تخصصی لوازم شماست  ، برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان باربری همین حالا با شماره ۱۷۷۷ تماس بگیرید.

نکته : برای جدا کردن شلنگ ها از ماشین لباسشویی طبق دستور عمل کار کنید ، تا هنگام نصب دوباره آن در منزلتان مشکلی از این بابت نداشته باشید .

نکات بسته بندی ماشین لباسشویی

  • برای جابجایی ماشین لباسشویی از پلاستیک های بسته بندی حباب دار بزرگ و یا چند پتو جهت ایجاد یک لایه استفاده نمایید. به این ترتیب، در مورد خش های تصادفی و یا برخورد مستقیم با اشیاء دیگر نگران نخواهید بود.
  •  دور تا دور آن را نیز با تسمه یا طناب یا چسب بسته بندی کنید.
  •  ماشین لباسشویی خود را با استفاده از سطح شیب دار به وسیله نقلیه  و ماشین حمل بار انتقال دهید.

بسته بندی مایکروویو :

بسته بندی مایکروویو یکی از سخت ترین لوازم برقی محسوب می‎شود، مایکروویو ها معمولا درب شیشه ای دارند و وزنشان به نسبت اندازه شان بالاست . بهترین روش بسته بندی پوشاندن دستگاه در پارچه و قرار دادن آن در کارتن و جعبه ای محکم است اما این راه کار در صورتی توصیه می‎شود که کارتن اولیه و آکاسیف های آنرا دور انداخته باشید .

بسته بندی مایکروویو

بسته بندی جاروبرقی :

مهم است که به یاد داشته باشید که بهترین راهکارهای بسته بندی جارو برقی هنگام حرکت به خانه جدید، استفاده از جعبه اصلی آن است که هنگام خرید اولین بار آن را در این جعبه دریافت کرده اید. جعبه اصلی و بسته بندی سازنده – حداکثر تضمین در بسته بندی را برای هر نوع از دستگاه های الکترونیکی و لوازم خانگی همچون جاروبرقی ارائه می نماید. بسته بندی یخچال نکته : توصیه می شود که جارو برقی را در آخرین لحظه به عنوان لوازم برقی مورد احتیاجتان بسته بندی کنید، زیرا شما نیاز به تمیز کردن خانه قدیمی خود را دارید قبل از اینکه از آنجا را به طور کامل تحویل دهید. کارتن بسته بندی شده جارو برقی را معمولا می توانید در آخرین لحظات در ماشین اسباب کشی بارگذاری کنید به این ترتیب اولین چیزی که در خانه جدید می توانید در دسترس داشته باشید نیز جارو برقی است.
 

بسته بندی لوازم برقی و اثاثیه سنگین توسط باربری تهران

در صورت تمایل اگر وقت کافی برای جمع کردن وسایل منزل اعم از لوازم برقی را ندارید ؛ بهترین گزینه برای شما استخدام کارگر متخصص بسته بندی است تا اثاثیه منزل شما را در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت جمع و آماده حمل کند. بخصوص بسته بندی وسایل برقی همچون ظرف‎شویی ولباس‎شویی که از اقلام گران حساب محسوب می‎شوند.

در حقیقت ، یک شرکت باربری خوب و معتبر ، سابقه کافی در بسته بندی و حمل بار را  دارد و با قیمت مناسب کل روند جابه جایی و نقل مکان شما را برعهده می‎گیرد و از همه مهم تر ایمنی لوازم شما در حین جابه جایی با بسته بندی تخصصی و خدمات بیمه کالا به طور کامل حفظ می‎شود. بسته بندی اثاثیه منزل یکی از خدمات باربری جابه جا بار است، که توسط کارگران آموزش دیده انجام می‎شود.

برای تماس و رزرو خدمات همین حالا با شماره ۱۷۷۷ تماس بگیرید.

شماره باربری جابه جا بار :

  

سوالات متداول درباره باربری تهران

 آیا از شرکت باربری برای اسباب کشی استفاده کنیم؟

چطور بهترین شرکت باربری قابل اعتماد را پیدا کنیم ؟

اسباب کشی به انگلیسی؟

در اسباب کشی با جواهرات و اقلام با ارزش چه کار باید بکنم؟

آیا خانواده من برای اسباب کشی آماده هستند؟

 هزینه های اسباب کشی منزل در باربری تهران چقدر است؟

چگونه کامیون باربری تهران برای اسباب کشی اجاره کنیم؟

تفاوت باربری تهران و اتوبار تهران در چیست؟روز اسباب کشی چی کار کنیم؟