نحوه بسته بندی تلویزیون در اسباب کشی

لیست نحوه بسته بندی تلویزیون در اسباب کشی
جستجوی نحوه بسته بندی تلویزیون در اسباب کشی
تلفن نحوه بسته بندی تلویزیون در اسباب کشی
  باربری
  باربری
  باربری
garranty garranty garranty

خدمات تخصصی باربری نحوه بسته بندی تلویزیون در اسباب کشی

باربری و اتوبار جا ب جا بار نزدیک به 30 سال سابقه فعالیت، توانسته است به یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های فعال در زمینه ارائه خدمات جابجایی و حمل بار در تهران تبدیل شد. جا ب جا بار همیشه سعی داشته است تا فرآیند اسباب کشی با کمترین قیمت در تهران را ارائه دهد و همواره کیفیت خدمات خود را حفظ کند. حمل بار در تهران بصورت شبانه روزی با ماشین های مخصوص انجام می شود و برای هماهنگی می توانید با شماره تلفن چهار رقمی 1777 بدون نیاز به پیش شماره تهران با ما تماس بگیرید.
garranty garranty garranty
شرکت باربری و اتوبار جا ب جا بار

باربری و اتوبار  نحوه بسته بندی تلویزیون در اسباب کشی

در مقاله های قبلی به نکاتی از قیبل نحوه بسته بندی اثاثیه منزل همچون یخچال و فریزر و بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی اشاره کردیم. اکنون و در این مقاله به شما نکات لازم برای بسته بندی و حمل ایمن تلویزیون های ال سی دی، تلویزیون ال ای دی و همچنین انواع کامپیوتر ها را آموزش میدهیم.

خدمات تخصصی  انواع محتوا در 9 زبان با گارانتی  کیفیت >

نحوه بسته بندی تلویزیون در اسباب کشی


در مقاله های قبلی به نکاتی از قیبل نحوه بسته بندی اثاثیه منزل همچون یخچال و فریزر و بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی اشاره کردیم. اکنون و در این مقاله به شما نکات لازم برای بسته بندی و حمل ایمن تلویزیون های ال سی دی، تلویزیون ال ای دی و همچنین انواع کامپیوتر ها را آموزش میدهیم.

نحوه بسته بندی تلویزیون در اسباب کشی

نحوه بسته بندی تلویزیون در اسباب کشی

در مقاله های قبلی به نکاتی از قیبل نحوه بسته بندی اثاثیه منزل همچون یخچال و فریزر و بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی اشاره کردیم. اکنون و در این مقاله به شما نکات لازم برای بسته بندی و حمل ایمن تلویزیون های ال سی دی، تلویزیون ال ای دی و همچنین انواع کامپیوتر ها را آموزش میدهیم.

شماره تماس باربری : ۱۷۷۷

 

تلویزیون به عنوان این یک دستگاه الکترونیکی شکننده، در اسباب کشی و جابه جایی نیاز به بسته بندی مقاوم و مناسب و اصولی دارد.

حمل تلویزیون در اسباب کشی

هنگامی که شما قصد اسباب کشی و جابجایی لوازم حساسی مثل تلویزیون را پیدا می‌کنید. به زودی خواهید فهمید که چرا شرکت های باربری به طور مرتب توصیه می کنند که جعبه اصلی لوازم خود را نگه دارید.

امروزه علاوه بر اینکه تلویزیون های جدید تری به بازار و خانه های مردم می آید، بلکه اندازه این تلویزیون ها نیز غول پیکر است و اگر جعبه بسته بندی اثاثیه منزل اصلی را نگه ندارید، بسته بندی تلویزیون شما برای یک اثاث کشی تبدیل به کاری دشوار میشود .

تلویزیون در اسباب کشی

پس ما به شما گزینه های خلاقانه ای برای بسته بندی راحت و ایمن تلویزیون شما و انتقال آن از محلی به محل دیگر را میگوییم.

اگر شما یک تلویزیون گران قیمت با صفحه نمایش بزرگ دارید، و می خواهید همه اصول و نکته ها در طی اسباب کشی و حمل جهیزیه رعایت کنید باید بدانید که دو قسمت برای این فرآیند وجود دارد.

 چطور تلویزیون را بسته بندی کنید و چطور تلویزیون را جابجا کنید – که هر دو به یک اندازه مهم هستند.

تجهیزات بسته بندی تلویزیون

بسته بندی تلویزیون

از جمله خدماتی که شرکت های باربری و بسته بندی مثل جا به جا بار انجام میدهد بسته بدی لوازم است. نیروهای متخصص و بسته بند یک باربری از «پوشش حفاظتی مثل آکاسیف و یونولیت» برای بسته بندی تلویزیون صفحه تخت استفاده میکنند .

اگر وقت و مهارت کافی دارید و نمیخواهید برای خدمات بسته بندی پولی پرداخت کنید. میتوانید از مغازه های مخصوص و ابزار آلات یونولیت و آکاسیو مورد نیاز خود را برای بسته بندی تلویزیون تهیه کنید.

بسته بندی تلویزیون؛ جعبه تلویزیون

یک جایگزین مناسب برای داشتن جعبه اصلی برای تلویزیون شما این است که سعی کنید همان جعبه را پیدا کنید. یک آگهی رایگان در یک سایت مانند دیوار یا شیپور ارسال کنید، درخواست جعبه برای تلویزیون خود از همان مدلی را که دارید، بدهید.

اگر پاسخی دریافت نکردید، آگهی خود را بیشتر گسترش بدهید ، هستند افرادی که اینگونه جعبه هاو سایر لوازم بسته بندی را میفروشند در حالی که عده ای به صورت رایگان آنها را در اختیار شما قرار میدهند.

بسته بندی تلویزیون؛ جعبه تخم مرغ

هنگامی که سعی می کنید آیتم های بزرگ و شکننده ای مانند یک تلویزیون را جا بجا کنید .

استفاده از جعبه های تخم مرغ نیز میتواند مفید باشد ، البته این روش چندان توصیه نمیشود. با استفاده از چندین جعبه و طنابی محک تلویزیون خود را بسته بندی کنید.

بسته بندی تلویزیون؛ پتو برای بسته بندی تلویزیون ال سی دی

یکی دیگر از روش های مرسوم خانگی برای بسته بندی تلویزیون و مانیتور کامپیوتر استفاده از پتوی ضخیم و محکم است.

به اسن صورت که کل سطح تلویزیون و مانیتور را با پتو بپوشانید، سپس آنها را با سیم یا طناب محکم کنید. برای محافظت بیشتر از وسیله نیز میتوانید از چند لایه پتو استفاده کنید.

بسته بندی تی وی

نحوه بسته بندی تلویزیون | نحوه بسته بندی تلویزیون سامسونگ

نحوه بسته بندی تلویزیون؛ تلویزیون را خاموش کنید و سیم برق را بکشید.

تمامی سیم های تلویزیون رو جدا کنید و آنها را در پلاستیکی روشن جمع آوری کنید. سپس کنترل و پایه و پلاستیک سیم ها را در جعبه و کارتن مناسب قرار دهید.یک تصویر از کابل ها پبگیرید، سپس آنها را قطع کنید. یک عکس از همه سیمها (یا کد رنگ آنها) را برای  آسان تر شدن اتصال در مراحل بعدی بگیرید.

نحوه بسته بندی تلویزیون؛ صفحه تلویزیون را پاک کنید.

برای تمیز کردن تلویزیون از پارچه استفاده کنید. از بین بردن ذرات گرد و غبار می تواند به جلوگیری از خش و یا آسیب بر روی صفحه نمایش در طول حمل و نقل کمک کند.

نحوه بسته بندی تلویزیون؛ صفحه تخت تلویزیون را بپوشانید

استفاده از قطعات آکاسیو برای محافظت از تلویزیون و جلوگیری از جا به جای و حرکت آن در جعبه. دو تا از آنها را در یک زمان قرار دهید و آنها را با استفاده از  کشش محکم ببندید.
برای پوشش دادن کل تلویزیون به منظور جلوگیری از خش، از این پوشش استفاده کنید. از نوار چسب نیز برای اتصال به سطح پشت میتوانید استفاده کنید (هرگز نوار را به طور مستقیم بر روی صفحه نمایش نچسبانید که باعث آسیب شود).شما همچنین می توانید از پتو، یا پارچه ضخیم برای پوشاندن تلویزیون استفاده کنید.

نحوه بسته بندی تلویزیون؛ تلویزیون را در جعبه بسته بندی مخصوصش قرار بدهید

هنگام قرار دادن تلویزیون در جعبه مخصوص خود دقت کنید که دستگاه به درستی جا بخورد و جعبه نیز سالم و محکم باشد.

نحوه بسته بندی تلویزیون؛ تلویزیون را در جعبه ایمن کنید.

از پتو یا پارچه برای پر کردن هر شکافی که بین بالای جعبه و تلویزیون هست ، استفاده کنید. این باعث می شود که تلویزیون در حال حرکت در جعبه محکم بماند.

نحوه بسته بندی تلویزیون؛ جعبه را به داخل کامیون حمل کنید.

هنگام بارگذاری جعبه در کامیون باربری، مطمئن شوید که جعبه به طور صحیح و در مکان مناسبی نگهداری میشود. ما توصیه می کنیم که در کنار  آن از تشک، یا دیگر اجسام تخت و محکم استفاده کنید.

حمل تیلویزیون

حمل تلویزیون با ماشین

اکنون که تلویزیون بسته بندی  و محافظت شده است، آماده و مقاومت برای جابجای و اسباب کشی میباشد. وقتی که کلیه اثاثیه در کامیون باربری قرار داده شد، شما آماده حرکت هستید.

با اینکه کلیه نکان ایمنی را تا اینجا رعایت کردید و تلویوزیون را به خوبی بسته بندی کردید. اما به این معنی نیست که دیگر هیچ خطری وسایل شما را تهدید نمیکند.

در هنگام بلند کردن و قرار دادن تلویزیون در کامیون نیز بسیار مراقب باشید زیرا هنوز هم احتمال خطر و شکستن وجود دارد.

همیشه از افراد متخصص کمک بگیرید. اگر شما در حال انتقال یک تلویزیون با صفحه نمایش بزرگ هستید که بیش از ۵۵ اینچ اندازه دارد ، شما بدون تردید برای حمل آن به کمک احتیاج خواهید داشت.

در حالی که وزن آن ممکن است برای شما مناسب باشد، اندازه ابعاد آن بدون استفاده از دست کم یکی شخص دیگر ریسک بسیاری را در پی خواهد داشت، بنابراین مطمئن شوید که شخصی کاربلد در جابه جایی و بارگیری تلویزیون در کامیون به شما کمک خواهد کرد.

استفاده از تجهیزات مناسب حمل تلویزیون

در صورت شک و تردید، برای حمل تلویزیون از یک چرخ باربری استفاده کنید، این‌یک وسیله دارای چرخ است که به شما امکان می‌دهد که اجسام بزرگی که به‌طورمعمول قادر به جابجایی آن‌ها نخواهید بود را توسط خودتان حرکت دهید.

چرخ باربری
اگر حرکت و جابجایی دشوار است،برای مثال: وجود فاصله زیاد از کامیون باربری برای بارگذاری تلویزیون یا عبور از پله‌های زیاد برای رسیدن به درب خروج در اسباب کشی تلویزیون راهروهای باریک که اجازه عبور آسان تلویزیون‌های بزرگ را به شما نمی‌دهند و …
استفاده از چرخ باربری هوشمندانه‌ترین راه برای اطمینان از ایمنی در هنگام جابجایی تلویزیون و محافظت بیشتر از آن است.

نکاتی درباره باگذاری تلویزیون در ماشین باربری

هنگامی که تلویزیون آماده بارگذاری است، مطمئن شوید این نکات را در ذهن خود دارید:

هنگام قرار دادن تلویزیون در کامیون مراقب باشید. هنگامی که تلویزیون را از منزل خارج و به سمت کامیون باربری روانه میکنید و آماده ی بارگذاری آن هستید، لازم است اطمینان حاصل کنید که تلویزیون را در یک مکان امن در کامیون قرار میگیرد، هنگام بارگذاری آنرا در گوشه ای پرتاب نکنید.

دقت کنید در اطراف کارتن بسته بندی تلویزیون لبه های تیز و یا گوشه هایی که می توانند در حین حرکت مشکل ایجاد کنند و آسیب برسانند، وجود نداشته باشد.

همچنین، جعبه بسته بندی تلویزیون را در بالای هر چیزی قرار ندهید مخصوصا که در معرض خطر سقوط باشد و تحت هیچ شرایطی وسیله ای را روی کارتن تلویزیون قرار ندهید.

بهترین مکان برای تلویزیون شما سمت عقب یا جلو کامیون است تا از هر خطری حفظ شود.همچنین دقت کنید هنگام بارگذاری ، صفحه تلویزیون را که از شیشه سبک وزن درست شده است به صورت افقی قرار ندهید، هنگامی که تلویزیون را افقی قرار میدهید، وزن ناهموار توزیع شده است.

این می تواند منجر به شکستن شیشه یا ترک خوردن لبه ها بشود.

حمل تلویزیون به شهرستان

همانطور که گفته شد، اشتباه در نحوه حمل تلویزیون در اسباب کشی می‌تواند خاطره آغازین در منزل جدید را برای افراد ناراحت کننده کند.
در صورتی که مبدا و مقصد شما شهر تهران است می‌توانید با همکاران ما تماس بگیرید. همچنین خدمات حمل بار به شهرستان نیز انجام می‌گیرد. نمایندگان ما در شهر تهران هستند و کار حمل بار را انجام می‌دهند.

در صورت نیاز به مشاوره یا درخواست استفاده از خدمات بسته بندی و حمل بار اتوبار جا به جا بار با شماره ۱۷۷۷ باربری تهران تماس بگیرید.

 

سوالات متداول درباره باربری تهران

 آیا از شرکت باربری برای اسباب کشی استفاده کنیم؟

چطور بهترین شرکت باربری قابل اعتماد را پیدا کنیم ؟

اسباب کشی به انگلیسی؟

در اسباب کشی با جواهرات و اقلام با ارزش چه کار باید بکنم؟

آیا خانواده من برای اسباب کشی آماده هستند؟

 هزینه های اسباب کشی منزل در باربری تهران چقدر است؟

چگونه کامیون باربری تهران برای اسباب کشی اجاره کنیم؟

تفاوت باربری تهران و اتوبار تهران در چیست؟روز اسباب کشی چی کار کنیم؟