بسته بندی مبلمان منزل

لیست بسته بندی مبلمان منزل
جستجوی بسته بندی مبلمان منزل
تلفن بسته بندی مبلمان منزل
 باربری
 باربری
 باربری
garranty باربری تهران garranty

خدمات تخصصی باربری بسته بندی مبلمان منزل

باربری و اتوبار جا ب جا بار نزدیک به 30 سال سابقه فعالیت، توانسته است به یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های فعال در زمینه ارائه خدمات جابجایی و حمل بار در تهران تبدیل شد. جا ب جا بار همیشه سعی داشته است تا فرآیند اسباب کشی با کمترین قیمت در تهران را ارائه دهد و همواره کیفیت خدمات خود را حفظ کند. حمل بار در تهران بصورت شبانه روزی با ماشین های مخصوص انجام می شود و برای هماهنگی می توانید با شماره تلفن چهار رقمی 1777 بدون نیاز به پیش شماره تهران با ما تماس بگیرید.
garranty garranty garranty
شرکت باربری و اتوبار جا ب جا بار

باربری و اتوبار  بسته بندی مبلمان منزل

بسته بندی مبل و انواع مبلمان منزل موضوع این مقاله سایت جابه جا بار است. هنگام آماده شدن برای جابه جایی یکی از بزرگترین چالش ها نحوه صحیح بسته بندی مبلمان برای اسباب کشی می‎‌باشد.

خدمات تخصصی انواع محتوا در 9 زبان با گارانتی کیفیت >

بسته بندی مبلمان منزل


بسته بندی مبل و انواع مبلمان منزل موضوع این مقاله سایت جابه جا بار است. هنگام آماده شدن برای جابه جایی یکی از بزرگترین چالش ها نحوه صحیح بسته بندی مبلمان برای اسباب کشی می‎‌باشد.

بسته بندی مبلمان منزل

بسته بندی مبل و انواع مبلمان منزل موضوع این مقاله سایت جابه جا بار است. هنگام آماده شدن برای جابه جایی یکی از بزرگترین چالش ها، نحوه صحیح بسته بندی مبلمان برای اسباب کشی می‎‌باشد. بسته بندی صحیح مبلمان به دلیل قیمت بالای محصولات چوبی، جهت جلوگیری از ضرب خوردگی بسیار مهم است.

بسته بندی تخصصی مبلمان توسط تیم باربری جابه جا بار

1777

 به علاوه مبل و سایر متعلقات مشابه آن ، جزو لوازمی هستند که در جهیزیه هر عروسی وجود دارد پس باید به نکات ایمنی هنگام جابه جایی مبلمان در حمل جهیزیه هم دقت شود. باربری و اتوبار جابه جا بار در این مقاله قصد دارد ، شما را با اصول و نحوه بسته بندی صحیح و محافظت شده مبلمان جهت حمل اثاثیه و اسباب کشی منزل و بسته بندی اثاثیه اداری آشنا کند ، با ما همراه باشید.

بسته بندی مبلمان برای اسباب کشی

آگاهی از نحوه صحیح بسته بندی مبلمان برای اسباب کشی بسیار کاربری برای جابه جایی اثاثیه شماست. 

بسته بندی مبلمان، شامل تمامی مدل های زیر می شود، از جمله:

 •  مبلمان اداری
 • میزهای میوه خوری
 • میزناهار خوری
 • میز و صندلی
 • مبلمان راحتی و مبلمان سلطنتی

pack sofa

جا به جایی مبلمان در خانه تکانی و اسباب کشی

بسته بندی و جابه جایی مبلمان از آن دست کارهایی است، که در اسباب کشی و یا خانه تکانی عید جزو دشوار ترین و سختترین کارها است. و نیاز به مهارت کافی و دقت عمل در کار دارد تا آسیبی به خودتان و یا مبلمان وارد نشود. تیم خدمات حمل بار و بسته بندی اثاثیه جابه جا بار در این زمینه شما را کمک خواهند کرد.

ابتدا این مسئله را برای خود روشن کنید که برای اسباب کشی و بسته بندی لوازم خود، می‎خواهید از خدمات متخصصین حرفه ای حمل بار و بسته استفاده کنید یا خیر. توصیه و مشاوره باربری جابه جا بار به شما این است،کل روند جابه جایی و نقل مکان خود را به یک شرکت باربری  متخصص بسپارید ، تا دیگر نگرانی و دغدغه ای را در این موضوع نداشته باشید. 

شماره تماس خدمات جابه جایی مبلمان

1777

بسته بندی مبلمان با روش محافظت شده در اثاث کشی

 اگر می‎خواهید خودتان بسته بندی لوازم را انجام دهید ، پس لازم است با اصول و نکات ایمنی بسته بندی آشنا شوید. در این بین نکات بسته بندی مبل از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زیرا در صورت آسیب خسارت جبران ناپذیری برای شما رقم خواهد خورد. بدون شک وسایلی که بزرگ و سنگین هستن برای جابه جایی نیاز به دقت و توجه بیشتری در حمل و بسته بندی دارند. با رعایت نکات ایمنی می‎توان وسایلی مثل مبلمان چوبی را به راحتی و بدون هیچ‎گونه آسیب و شکستگی به مکان دیگر منتقل کرد.

pack sofa

با دانستن چند ترفند ساده و کاربردی بسته بندی مبلمان، به آسانی می‎توانید مبلمان خود را جابه جا کنید. نکاتی که در زیر بیان شده برای جابه جایی مبلمان به منزل ، اداره یا هر مکانی که شما مد نظر دارید،بسیار مفید می‎باشد.

تمیزکردن مبلمان برای بسته بندی

اولین قدم در بسته بندی مبل،  تمیز کردن مبل ها و ربودن گرد و غبار از روی آنها است. وجود هرگونه کثیفی و گردوغبار می‎تواند باعث خراشیدگی و آسیب به پوشش بیرونی مبلمان بشود.

pack sofa

نکته دیگر این هست که، تمیز کردن مبلمان قبل از جابه جایی و نقل مکان باعث می‎شود با دردسر و مشکل تمیزکاری در منزل یا اداره جدید خود سروکله نزنید و یک قدم جلو باشید. با گذاشتن چند دقیقه از وقت خود برای گردگیری و تمیزی دستگیره های مبلمان و پاک کردن شیشه میز و گردگیری کمد ها ومیز و قسمت های داخلی آنها ، فضای بیشتری و تمیزتری برای جابه جایی مبلمان خود می‎خرید.

جدا کردن قطعات مبلمان قبل از بسته بندی

دومین قدم در بسته بندی مبلمان جدا سازی قطعات است.در صورتی که مبلمان و میز و صندلی های منزل شما ، از نوعی هستند که قابل جداسازی و سرهم کردن می‎باشند، حتما برای اسباب کشی قطعات مختلف را از هم جدا کنید. این کار منجر می‎شود بسته بندی و حمل آنها آسان تر شود . البته اگر نگران دوباره وصل کردن آنها بهم هستید ، دقت داشته باشید که دفترچه راهنمای مبلمان را در نزدیکی خود قرار دهید.

نکته مهم: اگر هم دفترچه راهنمایی وجود ندارد از کلیه مراحل جداسازی مبلمان و کارتان فیلم و عکس تهیه کنید، تا در دوباره سرهم کردن آنها به مشکل نخورید.

 راه تخصصی تر و بهتر برای جدا سازی مبل ، استفاده از نیروی متخصص بسته بندی است. جابه جا بار با داشتن کارگر اسباب کشی متخصص در کنار شما عزیزان است، تا با بهترین کیفیت بسته بندی اثاثه منزل خود را انجام دهید

جدا کردن قطعات مبلمان در اسباب‌کشی

ابتدا پایه های مبل ، پایه های میز ، شیشه میز ، بالشتک های مبل و دیگر قطعات را به ترتیب گفته شده جدا کنید، به گونه ای بسته بندی کنید که موارد مختلف با هم قاطی نشوند. هرچه قطعات بیشتری از مبل جدا شود ،مبلمان سبک تر گردیده و جابه جایی آن آسان تر می‎شود و هنگام حمل و جایی خراشیده نمی‎شود.

نحوه بسته بندی مبلمان برای اسباب کشی

بدیهی است که مهمترین قدم برای یک بسته بندی اصولی، تهیه تجهیزات و لوازم مورد نیاز برای بسته بندی است. لوازم و ابزار ضروری همچون، جعبه و کارتن اسباب کشی ، پتو مسافرتی، روزنامه و کاغذ باطله  و نوار چسب از جمله موارد پر استفاده در روند بسته بندی هستند. مسلما هر چه کیفیت ابزارهای بسته بندی شما بالاتر باشد، بسته بندی و حمل لوازم شما بی عیب و نقص تر خواهد بود. و این کار با امنیت و حفاظت بیشتری پیش خواهد رفت. پس حتما دقت کنید که کیفیت لوازم خوب باشند و فروشگاه های معتبری، همچون جابه جا بار تهیه گشته باشند.

لوازم مورد نیاز برای بسته بندی مبل

 1. پلاستیک حباب دار و ضربه گیر
 2. پلاستیک های بزرگ مثل پلاستیک زباله
 3. نوار چسب و برچسب بسته بندی
 4. کارتن مقوایی
 5. جعبه
 6. تشک های قابل انعطاف (در صورت نیاز)
نحوه بسته بندی مبلمان با سلفون

یکی از راحت ترین و سریعترین ابزارها برای بسته بندی مبل، سلفون می باشد.استفاده از سلفون علاوه بر جلوگیری از ضرب خوردگی مبلمان ، باعث میشود، در طول جابه جایی مبلمان شما تمیز بماند.

دقت نمایید قسمت هایی که احتمال ضرب خوردگی آنها بیشتر است همچون پایه های مبل، چند دور سلفون پیچی نمایید. این کار باعث می‎شود که این قسمتها ضخامت بیشتری داشته باشند و از آسیب، ایمن باقی بمانند.

بسته بندی مبلمان با سلفون

مطالب پیشنهادی: خرید سلفون بسته بندی 

نحوه بسته بندی مبلمان با پلاستیک حباب دار یا بابل رپ

یکی دیگر از وسایل قابل استفاده برای بسته بندی مبل، بابل رپ می باشد. بابل رپ نایلون حبابدار است. حباب های موجود بر روی بابل رپ باعث می‎شود، وسایل از اسیب و ضرب خوردگی در امنیت کامل باشند. البته نکته قابل توجه این می باشد که بسته بندی مبل با بال رپ به مراتب سختر و زمان بر تر از بسته بندی با سلفون است. لذا پیشنهاد باربری جابه جا بار به شما این است که:

بهترین روش بسته بندی مبلمان در اسباب کشی این می‎باشد که: برای بسته بندی کلی مبل خود از سلفون استفاده نمایید. و برای قسمت های حساس تر مبلمان همچون پایه های مبل، که احتمال ضرب خوردگی و آسیب بیشتری دارند از بابل رپ استفاده نمایید.

بسته بندی مبلمان با بابل رپ

به این نکته نیز توجه نمایید که هنگام خرید به نوع کیفیت و مدل بابل رپ نیز توجه کنید. زیرا دو مدل از آن در بازار موجود است. و مدلی که کیفیت بهتری دارد، مدل گردویی نام دارد. خرید بابل رپ و لوازم مهم  را از مراکز معتبر انجام دهید.

در صورت نداشتن کیفیت بابل رپ مرغوب بسته بندی شما هر چقدرم درست انجام پذیرد احتمال آسیب مبلمان باز هم وجود دارد.

استفاده از تکه های مقوایی یا کارتن برای بسته بندی مبلمان و میز

بعد از بسته بندی مبل با سلفون یا بابل رپ، باید به نقاط حساس تر نیز توجه نمایید. برخی از مدل های مبل مانند مبلمان سلطنتی دارای تاج هایی هستند که حساس تر می‎باشند. لذا برای اینکه خاطرتان جمع شود، می‎توانید از تکه های کارتن یا مقوا برای پوشش این نواحی حساس استفاده کنید.

استفاده از کارتن برای بسته بندی مبلمان

تکه های کارتنی را به صورت کوچک شده استفاده نمایید و آنها را با طناب محکم نمایید. این کار یک تخصصی می‎باشد و در صورت عدم مهارت لازم بهتر است از کارشناسان خبره جابه جا بار استفاده نمایید.

بسته بندی مبلمان با پتو 

در صورت عدم امکان استفاده از سلفون یا بابل رپ، میتوانید با پتو مبل خود را بسته بندی نمایید. البته ما زیاد استفاده از پتو را توصیه نمیکنیم. زیرا باعث میشود حالت دست گرفتن برای حمل مبل سخت‎تر شود. بسته بندی مبل با پتو را جزو اخرین گزینه های خود در نظر بگیرید. خود پتو نیز ممکن است دچار آسیب دیدن شود، ولی به هر حال اگر باز هم اثرار به استفاده از پتو را داشتید حتما دور مبلمان خود را با طناب محکم نمایید.

بسته بندی مبل با استفاده از پتو

خلاصه مطالب مربوط به بسته بندی مبلمان

پلاستیک های حباب دار و پلاستیکی از بهترین تجهیزاتی هستند که در بسته بندی مبلمان و میز و صندلی استفاده می‎شوند. برای حفاظت از بخش ها و قظعات چوبی مبلمان و میز و کمد و صندلی از پلاستیک های حباب داری که ضربه گیر هستند استفاده کنید. روکش های پلاستیکی برای پوشش بخش بیرونی مبلمان استفاده می‎شوند ، البته از پارچه های قدیمی و پتوهای مسافرتی هم می‏‎توانید برای پوشش و بسته بندی بخش بیرونی مبلمان استفاده کنید.

رزرو کارگر جهت حمل مبل در تهران

1777

ایده خوبی است که از کاغذ های مقوایی یا بخش هایی از کارتن هایی که خراب شده اند، بین قطعات چوبی مبلمان استفاده شود. این امر حفاظت اضافی را به وجود می آورد و در مدت زمانی که مبلمان در کامیون حمل بار هستند، از خم شدن یا هرگونه خراش آنها جلوگیری می‎شود. برای حفاظت هرچه بیشتر از شیشه های میز عسلی و میز ناهار خوری و میزهای پذیرایی مبلمان به ویژه مبل های سلطنتی ، از پارچه یا پلاستیک حباب دار و ضربه گیر استفاده کنید و حتما حتما با نوارچسب و برچسب مشخص کنید که این موارد شکستنی هستند و با احتیاط حمل شوند. صرفا چون خودتان مسئول جابه جایی هستید ، این تکته را از قلم نیندازید.

نکات مهم در بسته بندی مبل:

 1.  در صورت در دسترس بود دفترچه راهنمای مبلمان ، از نکاتی که برای حمل و چیدنی که ویژه مبلمان شما هست استفاده کنید.
 2. استفاده از کارتن ویژه و یا پلاستیک برچسب گذاری شده برای قطعاتی که از مبل و میز و صندلی خود جدا کردید. حتما از برچسب برای جداسازی و قاطی نشدن لوازم استفاده کنید
 3. اگر مبلی دارای قطعات زیادی است ، از برچسب ها و نوار های نشانگر برای مشخص کردن قطعات مشابه و مربوط استفاده کنید، این کار شما را هنگام وصل کردن و درست کردن مبلمان بسیار راحت می‎کند.
 4. هنگام چیدن مبلمان در ماشین اسباب کشی حتما توجه داشته باشید دور و اطراف مبل شما چه وسایلی قرار می‎گیرند و آنچه که باعث آسیب و خراش می‎شود را از مبلمان خود دور کنید.
 5. برای صرفه جویی در زمان و سریع تر پیش رفتن روند جابه جایی و اسباب کشی ، حتما از چند رور قبل بسته بندی و جدا سازی مبلمان را انجام دهید.

pack sofa

نحوه چیدمان مبل در ماشین باربری

چگونگی قرار دادن لوازم و وسایل شما در کامیون یا هر ماشین باربری دیگری که اجاره کرده اید ، همان اندازه مهم است که برنامه ریزی برای اسباب کشی شما مهم است. داشتن برنامه ریزی صحیح باعث می‎شود که هم کار شما و هم کار کارگرانی که استخدام می‎کنید برای اسباب کشی راحت تر صورت بگیرد.

 1. برای چیدن وسایل در کامیون ، کار را ابتدا با چیدن جعبه ها پشت سر هم شروع کنید ، جعبه ها و کارتن های شما باید به خوبی مهر و موم شده باشند. برای جلوگیری از لغزش هنگام حرکت ماشین ، سعی کنید جعبه هارا خیلی سبک نکنید و آنهایی که سبک هستند یا حاوی موارد شکننده میباشند را در زیر کارتن های سنگین تر قرار ندهید .
 2. برای چیدن مبلمان و میز و صندلی ، شیشه ها و کوسن ها را جدا کنید و آنها را جدا بسته بندی کنید. بعد از چیدن مبلمان در کامیون اطراف را با پتو و پارچه بپوشانید تا در حین حرکت آسیبی نبینند.
 3. تشک ها و پتو های خود را در سطح کامیون پهن کنید تا میزان لغزش به حداقل برسد و جابه جایی حفاظت شده تر پیش رود.
 4. بعد از چیدن کلیه لوازم خود در ماشین اسباب کشی ، استفاده از طناب برای محافظت و قلاب در کامیون بسیار توصیه میشود. برای امنیت بیشتر یک لایه پوشاننده مثل پتو یا چادرهای مخصوص روی همه وسایل بکشید.
 5. هنگام بارگیری وسایل حتما مسیر های منزل خود ، اناق ها و بسته بندی ها را به کارگران حمل بار نشان بدهید تا آنها با آگاهی و آشنایی کامل به لوازمتان بتوانند عملیات بارگیری را شروع کنند و کار خود را سریع تر و با کیفیت بیشتر و بالاتری پیش ببرند.
 6. وزن را به طور مساوی توزیع کنید تا رانندگی ساده تر شود. اگر همه اقلام سنگین را در یک طرف کامیون بارگذاری کنید، می توانید کامیون را دچار مشکل کنید. هدف از پخش وزن وسایل خود به طور مساوی در کامیون یک ترفند در اسباب کشی محسوب میشود

نکته: لازم نیست بگویم که هنگام بسته بندی مبلمان برای حمل و نقل یا انبار کردن و جمع کردن آنها برای طولانی مدت، نگرانی اصلی این است که هر بخش در حفاظت و سلامت کامل باقی بماند. این مسئله ، مخصوصا برای مبلمان و عتیقه و وسایل لوکس و گران قیمت منزل شما که می توانند به راحتی در حمل و نقل یا جابه جایی نادرست آسیب ببینند، پر رنگ تر شود.

pack sofa

بنابراین راه مناسب برای بسته بندی مبلمان و لوازم گران قیمت چیست ؟ و چگونه انجام میشود  ؟ جواب به این سوالات بسیار مهم است ، بدون شک می توان گفت بهترین کاری که شما می توانید انجام دهید این است که یک شرکت متحرک قابل اعتماد که متخصص در بسته بندی و حمل بار در تهران و غرب تهران با هر مسیری که مدنظر دارید را استخدام کنید.

باربری و اتوبار جابه جا بار (ارائه دهنده خدمات بسته بندی و حمل بار با باربری در تهران، به ویژه غرب و شمال تهران)، با چندین سال تجربه، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. برای مشاوره رایگانو رزرو و اطلاعات بیشتر با شماره ۱۷۷۷ تماس بگیرید.

بهترین نکات برای بسته بندی مبلمان در اسباب کشی

 • قطعه های مقوا را روی گوشه های میز و صندلی و بر روی شیشه های میز قرار دهید. پس از پیچیده شدن مبلمان، کارتن را به گوشه های قظعات بزرگ مبل و صندلی اضافه کنید. برای محافظت از قطعات مانند کمد، چندین سانتی متر مقوا زیر کمد و میز و مبل قرار دهید. بقیه کارتن را به طوری که پایه مورد را پوشش دهد. کارتن را خم کنید تا گوشه های مبلمان را پوشش دهد. شما می توانید این کار را برای تکه هایی از مبلمان چوبی انجام دهید، مانند صندلی یا میز، برای حفظ گوشه ها که در هنگام حرکت آسیب دیدگی به حداقل برسد.

بسته بندی مبل

 • پوشش مبلمان با پتو یا پارجه برای حفاظت و امنیت بیشتر، برای محافظت بهتر از مبلمان خود، آن را به دقت با پارچه یا پتو پوشانید. شما می توانید از پتو های قدیمی که قبلا داشته اید ، استفاده کنید یا می توانید پتو های مسافرتی را از فروشگاه ها بخرید. از یک طرف شروع کنید و دور اطراف قطعه را بپوشانید. اطمینان حاصل کنید که بالا و پایین را پوشش دهید. وانمود کنید که در حال تهیه یک هدیه هستید و مطمئن شوید همه چیز را پوشش می دهید.
 •  از روکش های پلاستیکی برای جلوگیری از نشستن خاک و گرد و غبار به قطعات مبلمان خود در حین حمل و یا در زمان انبار کردن استفاده کنید.
 •  پاهای مبلمان و سایر قسمت های ظریف را که می توانید با یک لایه اضافی از بسته شدن حباب بپوشانید را جدا کنید و تمام گوشه ها را با تکه های بزرگ کارتن بپوشانید.
 •  برای محافظت از سطوح شیشه ای از نوار نچسب خاص استفاده کنید. پس از آن، آنها را با تکه های مقوایی مسطح پوشانده و با بسته بندی حباب پوشانده و در جعبه های مقوایی محکم بسته بندی کنید.
 •  بسته بندی پلاستیک های حباب دار و ضربه گیر ، برای جلوگیری از ورود رطوبت و گرمای زیاد به مبلمان به شدت خوب و کاربردی است.

کلام آخر:

باربری و اتوبار جابه جا بار در غرب تهران با نیروی متخصص بسته بندی و حمل بار و جدید ترین تجهیزات انتقال بار و لوازم بسته بندی  آماده خدمات رسانی به شما همشریان عزیز تهرانی است.

رسالت ما کیفیت در خدمات ماست

شماره تلفن مشاوره رایگان و پشتیبانی ۲۴ ساعته باربری و اتوبار جابه جا بار برای رزرو و اطلاعات بیشتر : ۱۷۷۷ ( بدون پیش شماره )

  

سوالات متداول درباره باربری تهران

 آیا از شرکت باربری برای اسباب کشی استفاده کنیم؟

چطور بهترین شرکت باربری قابل اعتماد را پیدا کنیم ؟

اسباب کشی به انگلیسی؟

در اسباب کشی با جواهرات و اقلام با ارزش چه کار باید بکنم؟

آیا خانواده من برای اسباب کشی آماده هستند؟

 هزینه های اسباب کشی منزل در باربری تهران چقدر است؟

چگونه کامیون باربری تهران برای اسباب کشی اجاره کنیم؟

تفاوت باربری تهران و اتوبار تهران در چیست؟روز اسباب کشی چی کار کنیم؟