نیسان بار تهران

لیست نیسان بار تهران
جستجوی نیسان بار تهران
تلفن نیسان بار تهران
 باربری
 باربری
 باربری
garranty garranty garranty

خدمات تخصصی باربری نیسان بار تهران

باربری و اتوبار جا ب جا بار نزدیک به 30 سال سابقه فعالیت، توانسته است به یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های فعال در زمینه ارائه خدمات جابجایی و حمل بار در تهران تبدیل شد. جا ب جا بار همیشه سعی داشته است تا فرآیند اسباب کشی با کمترین قیمت در تهران را ارائه دهد و همواره کیفیت خدمات خود را حفظ کند. حمل بار در تهران بصورت شبانه روزی با ماشین های مخصوص انجام می شود و برای هماهنگی می توانید با شماره تلفن چهار رقمی 1777 بدون نیاز به پیش شماره تهران با ما تماس بگیرید.
garranty garranty garranty
شرکت باربری و اتوبار جا ب جا بار

باربری و اتوبار  نیسان بار تهران

نرخ کرایه نیسان تهران به شهرستان چقدر است؟

خدمات تخصصی انواع محتوا در 9 زبان با گارانتی کیفیت >

نیسان بار تهران


نرخ کرایه نیسان تهران به شهرستان چقدر است؟

نیسان بار تهران

نیسان بار (Nissan Junior) یکی از پرکاربردترین ماشین‌های باربری برای حمل اثاث منزل است. نیسان بار در ایران به نیسان آبی، نیسان وانت و وانت بار نیسان، در بین عموم مردم شناخته می‌شود.
اگر شما هم به دنبال آن هستید تا بدانید:

 • در چه شرایطی بهتر است از نیسان بار برای حمل اثایه خود استفاده کنید
 • نرخ کرایه نیسان در تهران چه بین شهری چه درون شهری به چه میزان می‌باشد.

تا انتهای این مقاله همراه با ما باشید

باربری نیسان

نیسان باربری

در هنگام ای که قصد گرفتن نیسان باربری دارید، دقت نمایید سفارش خود را از مراکز و شرکت‌های معتبر باربری انجام دهید. اتوبارهایی که مجوز باربری داشته باشند و زیر نظر اتحادیه باربری خدمت کنند.
در صورتی‌که از مراکز نامعتبر شما ثبت باربری نیسان را داشته باشید، انتظار تضمین ارسال بار به صورت ایمن را نباید داشته باشید. باربری جابه جا بار با داشتن بیش از 16 سال سابقه کاری زیر نر اتحادیه تهران انواع خدمات باربری نیسان مسقف و غیر مسقف را به شما ارائه می‌دهد.

کرایه نیسان

یکی از معتبرترین مراکز باربری نیسان تهران، برای کرایه نیسان بین شهری شرکت خدمات و باربری جابه جا بار است که با داشتن مراکز مختلف، رانندگان مسلط به جاده، زیر نظر اتحادیه باربری تهران خدمات باربری و جابه جایی اثاثیه را انجام می‌دهد.

شماره نیسان بار

1777

با خیال آسوده می‌توانید از این مرکز، که در حدود 16 سال سابقه کاری و تجربه لازم در امور باربری دارد، ثبت سفارش کرایه نیسان (نیسان کرایه) را بدهید.
کرایه نیسان در جابه جا بار شامل تمامی مناطق تهران از جمله:

 • کرایه نیسان تهران شمال
 • نیسان بار جنوب تهران
 • کرایه نیسان غرب تهران
 • کرایه نیسان شرق تهران

نرخ کرایه نیسان

جابه جا بار با حذف هزینه‌ های مازاد و مطابق با نرخ اتحادیه باربری سعی کرده است هزینه حمل بار با نیسان(قیمت نیسان وانت) را مقرون به صرفه و با قیمت ایده آل، ارائه می‌دهد.

نرخ و تعرفه کرایه نیسان

نرخ کرایه نیسان ۱۴۰۲

 برای اگهی از نرح کرایه نیسان 1402، در زیر به صورت لیست و بر اساس داخل بودن محدوده و خارج از محدوده قیمت های تقریبی درج شده است. لازم به ذکر است به قیمت های گفته شده نرخ بیمه جدا محاسبه می شود و اضافه می‌گردد.

محدوده هزینه تقریبی
داخل محدوده(شرق، غرب، جنوب، شمال)             تماس بگیرید
خارج از محدوده (سایر مناطق)             تماس بگیرید 
به شهرهای حومه تهران             تماس بگیرید 

نرخ کرایه نیسان بر حسب کیلومتر 1402

اگر می خواهید بدانید نرخ کرایه نیسانب ر حسب کیلومتر چگونه حساب می‌شود کافی‌ست مسافت خود را بر حسب کیلومتر ضربدر عدد 0.00 تومان نمایید. البته این نرخ کرایه نیسان، به عوامل متعددی دیگری نیز بستگی دارد بستگی دارد از جمله:

 1. بار نیسان میخوام؛ بر حسب کیلومتر(کرایه نیسان هر کیلومتر)

میزان مسافت بین مبدا باربری و مقصد تخلیه بار جزو مهمترین عوامل موثر بر نرخ کرایه حمل بار نیسان است. در واقع این که منطقه مبدا و مقصد کجا قرار دارند، در یک منطقه هستند یا خیر تاثیر گذار است. به طور مثال اگر مبدا مقصد هردو در منطقه غرب تهران باشند مسیر کمتر و طرح ترافیکی نیز متفاوت خواهد بود تا این‌که بخواهید مثلا از منطقه غرب تهران به شرق آن اثاث کشی نمایید.

 1. بار نیسان میخوام؛ درخواست راننده برای اعزام

گاها برخی از رانندگان برای شهرهای خاص آمادگی خود را برای رفتن با نرخ کمتر نیز اعلام می دارند. شهرهایی مثل قم و مشهد که زیارتگاهی هستن و در راه برگشت راننده مطمئن خواهد بود خالی بر نخواهد گشت از جمله‌ی آنهاست.

 1. بار نیسان میخوام؛ قیمت سوخت عامل مهم بر نرخ کرایه نیسان وانت

یکی از مهمترین عوامل بر نرخ کرایه نیسان بار قیمت سوخت و نوسانات افزایش آن است. این‌که نیسان بار مصرف سوخت بنزینی یا گازوئیلی دارد بر قیمت می‌تواند تاثیر بگذارد.

 1. بار نیسان میخوام؛ استفاده از خدمات تضمینی

شاید شما یک بار با ارزشی را بخواهید به باربری نیسان بار خود بسپرید، از این رو ترجیح می‌دهید، بار خود را که محموله ای مهم برای شما تلقی می‌شود بیمه نمایید.
اغلب این افراد با بیمه کردن بار خود، خیالشان آسوده از ایمنی بار خود می‌شود، زیرا در صورت هرگونه خسارت و خسرانی به محموله باربری‌شان، بیمه خسارت آنها را پرداخت می‌نماید.

نرخ بیمه بسته به میزان ارزش بار شما متفاوت خواهد بود و خود آن از عوامل مهم بر نرخ کلی کرایه نیسان بار می‌باشد.

 1. بار نیسان میخوام؛ استفاده از کارگر

اگر برای کرایه نیسان باربری خود نیاز داشته باشید تا همراه با آن کارگر اثاث کشی نیز اعزام می‌تواند بر نرخ کلی نیسان بار شما تاثیر بگذارد.

 1. بار نیسان میخوام؛ شرایط آب و هوا

به طور کلی عواملی متعددی در نرخ کرایه حمل بار نیسان، تاثیر گذار است. بسته به شرایط و مسافت و نوع بار شما متفاوت است. جهت اطلاع دقیق از قیمت باربری نیسان با شماره 1777 تماس بگیرید تا کارشناسان ما متناسب باشرایط هزینه باربری را اعلام نمایند.

حمل بار با نیسان

اجاره نیسان با راننده

اجاره نیسان وانت با راننده از خدماتی‌ست که جابه جا بار به تمام عزیزان و همشهریان تهرانی ارائه می‌دهد. بسته به خواسته مشتری اجاره وانت نيسان بدون راننده نیز صورت می‌گیرد.

جهت کرایه نیسان یخچالدار و گرفتن وانت نیسان جهت باربری، شرکت‌های زیادی ارائه خدمت دارند. ولی همانطور که گفتیم برای حمل بار با نیسان از هر جایی خدمات نگیرید. به طور مثال اجاره نیسان از دیوار(اجاره نیسان دیوار) کار ریسکی می‌باشد.
به طوری‌که اغلب کسانی‌که در دیوار اگهی نیسان بار و اجاره نیسان را برای باربری می‌دهند، شخصی و بدون مجوز اتحادیه باربری می‌باشند. ازین جهت انتظاری برای تضمین بار ایمنی و سلامت اثاثیه خود را با وانت نیسان کرایه ای از هر جایی نداشته باشید.

حمل بار با نیسان

نیسان باربری

اگر قصد اثاث کشی به شهرستان را دارید، و می‌خواهید از خدمات حمل بار بین شهری با نیسان بهره ببرید، برای آگهی از قیمت‌ها و نرخ کرایه نیسان بین شهری در ادامه همراه با ما باشید.

 کرایه نیسان بین شهری

یکی از خدماتی که جابه جا بار به همشهریان عزیز تهارنی ارائه می‌دهد، خدمات باربری نیسان از تهران به شهرستان است. جهت آگهی از قیمت‌ها به صورت تقریبی لیست زیر را مشاهده نمایید.

نرخ کرایه نیسان بین شهری سال ۱۴۰۲ 

در زیر نرخ کرایه نیسان بین شهری 1402 بر اساس مقصر و مبدا از تهران درج شده است.

کرایه نیسان تهران به شهرستان مقصد

کرایه حمل بار با نیسان (نرخ کرایه نیسان به تومان)

کرایه نیسان تا شمال (کرایه نیسان تهران شمال) شمال تماس بگیرید 
نیسان تهران به مشهد مشهد تماس بگیرید 
حمل بار با نیسان به بوشهر بوشهر تماس بگیرید 
نیسان بار تهران به اصفهان اصفهان تماس بگیرید 
حمل بار نیسان به مازندران (نیسان به مازندران) مازندران تماس بگیرید 
نیسان تهران به کرج کرج تماس بگیرید 
هزینه باربری از تهران به اردبیل اردبیل تماس بگیرید 
کرایه نیسان تهران به ایلام ایلام تماس بگیرید 
کرایه نیسان تهران به بندرعباس بندر عباس تماس بگیرید 
کرایه نیسان تهران به زنجان زنجان تماس بگیرید 
کرایه نیسان تهران به ساری ساری تماس بگیرید 
کرایه نیسان تهران به سمنان سمنان تماس بگیرید 
کرایه نیسان تهران به شیراز شیراز تماس بگیرید 
کرایه نیسان تهران به قم قم تماس بگیرید 
کرایه نیسان تهران به قزوین قزوین تماس بگیرید 
کرایه نیسان تهران به مشهد مشهد تماس بگیرید 
کرایه نیسان تهران به کرمانشاه کرمانشاه تماس بگیرید 
کرایه نیسان تهران به قزوین قزوین تماس بگیرید 
کرایه نیسان تهران به همدان همدان تماس بگیرید 
کرایه نیسان تهران به یاسوج یاسوج تماس بگیرید 
کرایه نیسان تهران به یزد سزد تماس بگیرید 
کرایه نیسان تهران به قشم قشم تماس بگیرید 
کرایه نیسان تهران به کیش کیش تماس بگیرید 

نیسان بار

از نیسان بار روزانه معمولا جهت باربری استفاده می‌شود، کسانی‌که می‌خواهند در جابه جایی‌های خود وسایلی همچون مبلمان، اثاثیه اداری، تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، دکور مغازه و اثاثیه مغازه از جمله آنها می‌باشد.

کرایه نیسان در تهران

باربری با نیسان

قبل از گرفتن کرایه بار نیسان، اغلب افراد به مراکز و شرکت های مختلف باربری تماس می‌گیرند و خدمات آن‌ها به همراه قیمت کرایه نیسان را می‌پرسند.
اگر در این بین نیاز به خدمات بین شهری نیسان بار داشته باشید، شکرت جابه جا بار به شما خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

 • باربری بین شهری نیسان بار و درون شهری
 • چیدمان وسایل داخل نیسان توسط کارگران مجرب
 • ارسال انواع بارهای سنگین و سبک با هزینه مناسب
 • کیفیت خدمات بالا در ارائه نیسان باربری
 • استفاده از رانندگان مجرب نیسان بار با گواهینامه پایه یک
 • استفاده از رانندگان مسلط به مسیر
 • ارائه خدمات مشاوره رایگان قبل از باربری نیسان
 • باربری و حمل اثاثیه تا وزن 2 تن
 • حمل انواع بارهای اداری، تجاری
 • انجام امور و خدمات اسباب کشی در کمترین زمان ممکن
 • ارائه خدمات نیسان بار به تمامی نقاط تهران و شهرستان‌ها همه روزه
 • حمل بار با نیسان
 • ارسال بار با نیسان

نیسان باربری تهران

ایا به دنبال نیسان بار ارزان هستید! همیشه به دنبال ارزان بودن کار درستی نیست! به دنبال کیفیت مطلوب باشید تا کمترین خسارت به سرمایتان وارد شود. اگر از باربری‌هایی که زیر نظر اتحادیه خدمات رسانی می‌کنند سرویس بگیرید، علاوه بر آنکه از برترین خدمات بهره می برید قیمت مناسبی نیز برای خدماتشان ارائه خواهید داد.

به طور مثال تیم جابه جا بار نرخ کرایه نیسان تهران به مشهد آن در حدود 000 هزار تومان می‌باشد.

نیسان بار تهران

در این‌جا لازم به یادآوری‌ست که بدانید نرخ کرایه نیسان، به صورت روزانه دچار تغییرات ممکن است شود و بهترین روش برای بدست آوردن نرخ کرایه نیسان بار تهران وانت بار ، تماس با مشاوران ما در مجموعه جابه جا بار است.

حمل بار نیسان

حمل اثاثیه با نیسان از خدمات پر تقاضای تیم جابه جا بار است که با استفاده از مدرن‌ترین خدمات و تجهیزات باربری صورت می‌گیرد.

اجاره نیسان

داری سرچ میکنی بار نیسان میخوام! اگر نیاز به وانت نیسان جهت باربری (کرایه حمل بار نیسان)  دارید، کافی‌ست با شماره 1777 تماس بگیرید. اجاره نیسان وانت با راننده به همراه کارگر به تعداد مورد نیاز پذیرفته و ارائه می‌گردد.

درخواست بار نیسان

1777

باربری وانت نیسان

اگر به دنبال آن هستید تا به صورت اینترنتی، درخواست نیسان بار آنلاین (نیسان اینترنتی) داشته باشید و ثبت سفارش دهید، کافی‌ست فرم صفحه مربوط به درخواست جابه جا بار را در سایت باربری نیسان جابه جا بار پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

بارکشی با نیسان

در صورت تمایل همراه با درخواست کرایه باربری نیسان برای شما کارگر به تعداد مورد نیاز اعزام می‌گردد. کارگران جابه جا بار، همگی دوره دیده و خبره در حمل اثاثیه منزل هستند.
اگر اثاثیه سنگین نیز دارید، کارگران مخصوص حمل اثاثیه سنگین نیز جابه جا بار در اختیار شما قرار خواهند داد. با سفارش نیسان همراه با کارگر خبره خیالتان از ایمنی بار راحت باشد.

پاسخ به سوالات متداول:

مزیت نیسان بار نسبت به کامیون چیست؟

 1. یکی از مهمترین مزیت های نیسان باربری، نسبت به کامیون سریع‌تر رسیدن نیسان بار می‌باشد. در واقع در صورت استفاده از باربری با نیسان، تحویل کالای شما به‌موقع‌تر به مقصد نهایی خواهد رسید.
 2. در مسیرهای تنگ و کوچه‌های باریک قدرت مانور و حرکتی نیسان باربری نسبت به کامیون بسیار بیشتر است. و همچنین پارک کردن این گونه ماشین ها در پارکینگ مقصد راحت‌تر انجام می‌شود و موجب سد معبر برای همسایگان نیز نمیشود.
 3. نیسان باربری نسبت به کامیون حمل بار، از محدودیت تردد کمتری برخوردار است. این ماجرا هم برای ترددهای بین شهری و هم درون شهری صدق می‌کند بخصوص اگر در داخل و مرکز شهر تهران باشد.

انواع بار نیسان که می توان حمل کرد چیست؟

بارهایی که می توان با نیسان باربری حمل کرد شامل موارد زیر می‌شود:

 1. انواع مبلمان (مبلمان 7 نفره و 8 نفره)
 2. انواع مبلمان 7 و 8 نفره همراه با سرویس خواب یا نهارخوری بین 6 تا 8 نفره
 3. انواع مبلمان + یک قلم درشت دیگر همچون یخچال
 4. سه تکه اصلی برقی آَپزخانه همچون یخچال ساید بای ساید، اجاق گاز بزرگ، لباسشویی یا ظرفشویی
 5. انواع گلدان و درختچه به ارتفاع نهایتا 2.2 متر
 6. انواع وسایل ورزشی و تردمیل با طول نهایتا 2 متر
 7. حمل انواع آکواریم با نیسان باربری با حداثر 1.8 متر
 8. انواع دستگاه‌های چاپ، کپی، سنگبری
 9. انواع گاو صندوق
 10. انواع مدل پیانو
 11. انواع ورق‌های آلمینیومی یا فلزی و کابینت (نهایتا 700 کیلو)

سوالات متداول درباره باربری تهران

 آیا از شرکت باربری برای اسباب کشی استفاده کنیم؟

چطور بهترین شرکت باربری قابل اعتماد را پیدا کنیم ؟

اسباب کشی به انگلیسی؟

در اسباب کشی با جواهرات و اقلام با ارزش چه کار باید بکنم؟

آیا خانواده من برای اسباب کشی آماده هستند؟

 هزینه های اسباب کشی منزل در باربری تهران چقدر است؟

چگونه کامیون باربری تهران برای اسباب کشی اجاره کنیم؟

تفاوت باربری تهران و اتوبار تهران در چیست؟روز اسباب کشی چی کار کنیم؟