نکات بسته بندی لوازم آرایشی

لیست نکات بسته بندی لوازم آرایشی
جستجوی نکات بسته بندی لوازم آرایشی
تلفن نکات بسته بندی لوازم آرایشی
 باربری
 باربری
 باربری
garranty باربری تهران garranty

خدمات تخصصی باربری نکات بسته بندی لوازم آرایشی

باربری و اتوبار جا ب جا بار نزدیک به 30 سال سابقه فعالیت، توانسته است به یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های فعال در زمینه ارائه خدمات جابجایی و حمل بار در تهران تبدیل شد. جا ب جا بار همیشه سعی داشته است تا فرآیند اسباب کشی با کمترین قیمت در تهران را ارائه دهد و همواره کیفیت خدمات خود را حفظ کند. حمل بار در تهران بصورت شبانه روزی با ماشین های مخصوص انجام می شود و برای هماهنگی می توانید با شماره تلفن چهار رقمی 1777 بدون نیاز به پیش شماره تهران با ما تماس بگیرید.
garranty garranty garranty
شرکت باربری و اتوبار جا ب جا بار

باربری و اتوبار  نکات بسته بندی لوازم آرایشی

هنگامی که صحبت از اسباب کشی، جابجایی و یا سفر به میان می آید متوجه می‎شویم که لوازم آرایشی و بهداشتی در صدر لیست بسته بندی لوازم شخصی قرار می‎گیرد.

خدمات تخصصی انواع محتوا در 9 زبان با گارانتی کیفیت >

نکات بسته بندی لوازم آرایشی


هنگامی که صحبت از اسباب کشی، جابجایی و یا سفر به میان می آید متوجه می‎شویم که لوازم آرایشی و بهداشتی در صدر لیست بسته بندی لوازم شخصی قرار می‎گیرد.

نکات بسته بندی لوازم آرایشی

هنگامی که صحبت از اسباب کشی، جابجایی و یا سفر به میان می آید، متوجه می‎شویم که لوازم آرایشی و بهداشتی در صدر لیست بسته بندی لوازم شخصی قرار می‎گیرد. اگرچه برخی افراد ممکن است فقط یک مسواک و خمیر دندان را ضروری بدانند.

1777

شماره تماس باربری : ۱۷۷۷

چگونه لوازم آرایشی و بهداشتی را بسته بندی کنیم ؟

اکثر بانوان با پک کاملی از لوازم آرایشی و کرم ضدآفتاب به سفر یا هر جابه جایی میروند. همچنین هنگام اسباب کشی و حمل جهیزیه نیز بسیار اهمیت دارد که لوازم آرایشی بهداشتی هنگام باربری به درستی بسته بندی شوند تا ایمن به منزل جدید برسند.
باربری جابه جا بار به عنوان بهترین باربری در تهران در این مقاله تلاش می کند نکاتی را درباره اصول اولیه بسته بندی اثاثیه منزل برای لوازم آرایشی و بهداشتی بیان کند.

بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی

بسته بندی با استفاده از کیف لوازم آرایشی

ابتدا تمامی لوازم آرایشی خود را روی میزی بچینید. حال لوازم آرایشی خود را دسته بندی کنید . آنهایی را که ضروری تر هستند و مورد استفاده هر روزتان میباشد را در کیف آرایشی کوچک خود بگذارید ، و آن دسته از لوازمی را که کمتر استفاده میکنید را کنار بگذارید. سعی کنید کیفی که برای جمع آوری لوازم بهداشتی و آرایشی انتخاب میکنید متناسب با اندازه لوازم شما باشد، یعنی برای لوازم کوچک کیفی با اندازه متوسط و برای وسایل بزرگتر کیف با اندازه بزرگ و جادار تهیه کنید.
لوازمی که در کیف آرایشی کوچکتان میتوانید جای دهید شامل  موارد زیر میباشد:

 • کرم ضد آفتاب
 • آینه کوچک
 • مداد تراش
 • مداد آرایشی
 • برق لب
 • برس کوچک
 • دستمال مرطوب
 • مسواک

باربری و بسته بندی

به طور کلی، به همراه داشتن لوازم آرایشی و بهداشتی ضروری، شما را برای هر شرایط و وضعیت غیر منتظره ای مجهز میکند، مخصوصا برای جابجایی های مسافرتی که بیشتر در مسیر و جاده هستید و به امکانات منزل و شهر دسترسی سریع ندارید، به همراه داشتن لوازم بهداشتی و آرایشی میتواند کمک شایانی باشد.

1777
احتمالا تا در شرایط سفر و دوری از امکانات قرار نگیرید متوجه ضروری بودن حمل برخی لوازم نمیشوید. مثلا صابون و یا ژل آنتی باکتریال شاید به نظر برای یک جابه جایی و اسباب کشی و یا سفر ضروری به نظر نرسند. اما از آنجایی که هر اتفاقی ممکن است در طول مسیر و حرکت رخ بدهد ، برای جلوگیری از کثیف شدن و مبتلا شدن به بیماری ها بهتر است لوازم بهداشتی این چنینی را با خود به همراه بیاورید. پس به همراه آوردن و بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی را غیر ضروری نپندارید.

لوازم آرایشی و بهداشتی

لیست لوازم بهداشتی ضروری برای جابجایی و سفر

 • شامپو
 • صابون
 • لیف شخصی
 • چسب زخم
 • برس و شانه
 • خمیردندان
 • موچین
 • ژیلت
 • ناخن گیر
 • ژل آنتی باکتریال
 • لاک پاک کن

بهتر است قبل جا به جایی و سفر بهداشت شخصی خود را در مواردی مثل شست و شوی موها و گرفتن ناخن ها رعایت کنید. تا در روزی جا به جایی و اسباب کشی و روز های اول سفرتان پاکیزه باشید و نیاز فوری به حمام و یا سایر موارد پیدا نکنید. مواد بهداشتی که به صورت مایع هستند مثل مایع ظرف شویی ، مایع دست شویی، شامپو بدن و شامپو مو را در ظرف های کوچکتر بریزید تا جابجایی و حمل آنها آسان تر گرددو در حین حمل بار و یا سفر به جایی نشت نکنند.

نکته: بهترین و جدید ترین متد های بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی را در یوتیوب میتوانید دنبال کنید.

بسیاری از افراد زمان سفر ، اسباب کشی و یا حمل جهیزیه لوازم بهداشتی آشپزخانه و حمام و لواز آرایشی خود را در کشو یا کارتن قرار میدهند، و به جمع آوری و بسته بندی لوازم خود بدون هیچگونه جداسازی و دسته بندی متناسبی اکتفا میکنند.این روش گزینه ی درستی نیست (مگر اینکه در طول حمل بار و سفر حفظ کیفیت لوازم برای شما اهمیتی نداشته باشد).برای حفظ کیفیت لوازم آرایشی و بهداشتی خود، باید سلامت لازم و مناسب آنها را تامین کنید.

مرتب کردن لوازم آرایشی

قبل از اینکه بسته بندی لوازم آرایشی خود را آغاز کنید، باید آنها را مرتب کنید و تصمیم بگیریدکه در طول جابجایی و یا سفر به هرکدام چه نیازی دارید. پس تمامی مواد و لوازم بهداشتی و آرایشی خود را تقسیم و دسته بندی کنید تا عمل بسته بندی لوازم آرایشی با نظم و ترتیب پیش برود.

اقلام دور ریختنی در اسباب کشی

 1.   تمام لوازم منقضی یا خشک شده و آسیب دیده را دور بیندازید و بار اضافی با خود حمل نکنید. مواردی که سالم هستند اما دیگر تمایلی به استفاده از آنها ندارید را نیز میتوانید به شخصی اهدا کنید و دیگر با خود به مکان جدید نبرید.شما می توانید لوازم آرایشی را به موسسات خیریه محلی اهدا کنید (تا زمانی که هنوز هم در وضعیت خوبی قرار دارند).
 2. سعی کنید از حمل تعداد زیاد شامپو . مایع دست شویی و سایر مایعات بهداشتی جلوگیری کنید. اما اگر مجبور به حمل شدید آنها را جدا از وسایل دیگر قرار دهید و با پلاستیک خوب بپوشانید تا در طی سفر و اسباب کشی نشتی صورت نگیرد و به سایر لوازم منزل شما آسیبی نرسد.
 3.   اگر شما شیشه های نیمه پر از محصولات بهداشتی مثل شامپو و مایع دست شویی دارید، سعی کنید از آنها قبل از اسباب کشی استفاده کنید. حمل ظروف خالی یا نیمه پر توصیه نمیشود.

اقلام غیر مجاز در حمل بار و جهیزیه

جابجایی برخی از اقلام و لوازم آرایشی بهداشتی در کامیون حمل بار خطرناک میباشد و بهتر است برای حمل آنها دقت بیشتری به کار رود. بسیاری از لوازم بهداشتی و آرایشی و مواد شوینده در این دسته قرار میگیرند، مثل : اسپری ها (اسپری خوش بو کننده بدن ، اسپری خوش بود کننده هوا)، لوازم آرایشی و بهداشتی حاوی الکل (عطر و اودکلن) و موارد قابل اشتعال.

لوازم آرایشی و بهداشتی ضروری

مواردی را که می خواهید تا آخرین لحظات قبل از حرکت خود، در طی روند حرکت و در چند روز اول در خانه جدید خود، کنار بگذارید. این لوازم شامل شامپو و لیف، مسواک و خمیر دندان، صابون دست، کاغذ توالت، چند پاکت دستمال کاغذی، برس مو، لوازم آرایش روزمره و هر چیز دیگری که به صورت روزانه نیاز دارید. آنها را درکیف دستی آرایشی خود بسته بندی کنید و اطمینان حاصل کنید که قبل از جابجایی آنها را به همراه خود دارید، به طوری که هروقت نیاز شد به راحتی به لوازم بهداشتی و آرایشی دسترسی داشته باشید.

نحوه بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی

بهترین راه برای بسته لوازم آرایش و لوازم بسته بندی آرایشی این است که برای بسته بندی آنها از پلاستیک حباب دار ضربه گیر استفاده کنید. هر دسته از لوازم رو در کارتن یا کیف مخصوصی که برایشان در نظر گرفته اید، قرار بدهید. فقط مطمئن شوید که لوازمتان به خوبی محافظت شده ( با پلاستیک حباب دار و یا پارجه و روزنامه ) و محکم بسته بندی گردیده است به طوری که در دست انداز های موجود در جاده جابجا نشوند.

 چگونگی بسته بندی لوازم بهداشتی حمام برای جابجایی

کیف لوازم آرایشی

به این نکته خوب توجه کنید: اقلامی که حاوی مایعات هستند، باید در جا بجایی و استفاده از لوازم بسته بندی آنها به شدت دقت شود تا از نشت آنها جلوگیری گردد. به شما توصیه میکنیم:کلیه بطری های لوازم بهداشتی و آرایشی را قبل بسته بندی باز کنید تا هوای به دام افتاده درونشان خالی بشود و در طی جابجایی و سفر فشار پلاستیکی ایجاد نکند. بعد از خالی کردم هوای اضافی ، در بستن و مهر و موم کردن بطری ها دقت کنید که درب ظرف سفت و محکم بسته شود. سپس بطری ها را به صورت جدا جدا در پلاستیک بپوشانید و یا همه را در پلاستیک زباله بزرگی قرار دهید و پلاستیک را محکم گره بزنید.

 نکات جانبی و مهم در بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی

 • جعبه دستمال کاغذی و دستمال توالت را در پلاستیک و کیسه های ضد آب بسته بندی کنید.
 • اقلام مشابه را با هم در یک کیف یا جعبه قرار بدهید – رژ لب ها ، برق لب ، ریمل مژه و ابرو ، مداد چشم و خط چشم، پلت سایه و… را باهم نگه دارید.
 • شامپو ها، بدن شوی ها، ژل ها، لوسیون ها و دیگر محصولات مایع مشابه را در بطری ها دربسته و پلاستیکی بسته بندی کنید و یا آنها را در کیسه های پلاستیکی بگذارید.
 • آگاه باشید که اسپری های موی و اسپری بدن به عنوان مواد خطرناک و اشتعالزا در نظر گرفته می شوند.
 • پد پنبه ای بین پودر و درب پلت های سایه چشم قرار دهید، برای پلت های پنکیک و ظروف دیگر که حاوی پودر های فشرده هستند نیز از این روش برای جلوگیری از فرو ریختن یا شکستن استفاده کنید.
 • شیشه های لاک را در پلاستیک های حباب دار بسته بندی کنید.
 • هر وسیله شکننده ای(مانند :عینک، عطر،لاک ، پلت آرایشی و…) را با پلاستیک های حباب دار بپوشانید.
 • به خاطر داشته باشید اکثر لوازم آرایشی بهداشتی به دمای زیاد یا دمای خیلی کم حساس هستند . پس دمای متعادل برای سالم ماندنشان را برقرار کنید.

پس از اعمال  راهنمایی های فوق و استفاده از خدمات یک شرکت حمل بار خوب میتوانید اطمینان حاصل کنید که کلیه لوازم منزل شما ، به ویژه لوازم آرایشی و در سلامت و ایمنی کامل به منزل جدیدتان میرسند. و اینگونه شما یک حمل بار و اسباب کشی و نو عروسان یک حمل جهیزیه خوب را تجریه خواهید کرد.

برای استفاده از خدمات بسته بندی و حمل بار اتوبار جابه جا بار در تهران و شمال تهران با شماره ۱۷۷۷ تماس بگیرید.

88372002 1777 44741966

سوالات متداول درباره باربری تهران

 آیا از شرکت باربری برای اسباب کشی استفاده کنیم؟

چطور بهترین شرکت باربری قابل اعتماد را پیدا کنیم ؟

اسباب کشی به انگلیسی؟

در اسباب کشی با جواهرات و اقلام با ارزش چه کار باید بکنم؟

آیا خانواده من برای اسباب کشی آماده هستند؟

 هزینه های اسباب کشی منزل در باربری تهران چقدر است؟

چگونه کامیون باربری تهران برای اسباب کشی اجاره کنیم؟

تفاوت باربری تهران و اتوبار تهران در چیست؟روز اسباب کشی چی کار کنیم؟