راهنمای اسباب کشی منزل

لیست راهنمای اسباب کشی منزل
جستجوی راهنمای اسباب کشی منزل
تلفن راهنمای اسباب کشی منزل
 باربری
 باربری
 باربری
garranty باربری تهران garranty

خدمات تخصصی باربری راهنمای اسباب کشی منزل

باربری و اتوبار جا ب جا بار نزدیک به 30 سال سابقه فعالیت، توانسته است به یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های فعال در زمینه ارائه خدمات جابجایی و حمل بار در تهران تبدیل شد. جا ب جا بار همیشه سعی داشته است تا فرآیند اسباب کشی با کمترین قیمت در تهران را ارائه دهد و همواره کیفیت خدمات خود را حفظ کند. حمل بار در تهران بصورت شبانه روزی با ماشین های مخصوص انجام می شود و برای هماهنگی می توانید با شماره تلفن چهار رقمی 1777 بدون نیاز به پیش شماره تهران با ما تماس بگیرید.
garranty garranty garranty
شرکت باربری و اتوبار جا ب جا بار

باربری و اتوبار  راهنمای اسباب کشی منزل

راهنمای اسباب کشی موضوع پرداختی امروز ماست. خیلی هامون موقع باربری و اثاث‌کشی این دغدغه رو داریم که چگونه این کار رو انجام بدیم؟ بسته بندی اصولی وسایلمون به چه صورت باشد که دچار ضرب خوردگی نشوند. مراحل این کار چگونه است؟

خدمات تخصصی انواع محتوا در 9 زبان با گارانتی کیفیت >

راهنمای اسباب کشی منزل


راهنمای اسباب کشی موضوع پرداختی امروز ماست. خیلی هامون موقع باربری و اثاث‌کشی این دغدغه رو داریم که چگونه این کار رو انجام بدیم؟ بسته بندی اصولی وسایلمون به چه صورت باشد که دچار ضرب خوردگی نشوند. مراحل این کار چگونه است؟

راهنمای اسباب کشی منزل

راهنمای اسباب کشی موضوع پرداختی امروز ماست. خیلی هامون موقع باربری و اثاث‌کشی این دغدغه رو داریم که چگونه این کار رو انجام بدیم؟ بسته بندی اصولی وسایلمون به چه صورت باشد که دچار ضرب خوردگی نشوند. مراحل این کار چگونه است؟

بله ازین سوالات و پرسش‌ها زیاد هست و ما در این مقاله به صورت کامل توضیحات اصولی و راهنمای اسباب کشی به شما عزیزان خواهیم داد تا دیگر با برنامه و خیال آسوده تر به جابه جایی وسایل خود بپردازید.

راهنمای اسباب کشی منزل

برای شروع اسباب کشی بهتر است از تجربیات افراد متخصص در این زمینه همچون باربری جابه جابار استفاده نمایید. فرآیند اسباب کشی اگر به صورت برنامه ریزی شده و طبق اصول باشد به راحتی و با خیال آسوده‌تر صورت می‌‎گیرد.

جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما برای گرفتن راهنما و خدمات اسباب کشی در باربری تهران می‎‌توانید، هم اکنون تماس بگیرید. تمامی خدمات و پشتیبانی  جابه جا بار به صورت 24 ساعته می باشد.

شماره تماس با بربری جابه جا بار بدون نیاز به پیش شماره 

1777

نکات مربوط به قبل از اسباب کشی منزل

یکی از مهمترین نکات در راهنمای اسباب کشی  تفکیک وسایل قدیمی و ناکاربردی می باشد. اگر دقت کرده باشید تو خونه وسایل زیادی وجود داره که لزومی برای نگه داری آنها وجود ندارد. مطمئن هستم قدیمی ترها بهتر یادشون هست. موقع جمع کردن وسایل برای بسته بندی، کلی از وسایل قدیمی و بلا استفاده از نقاط مختلف خونه پیدا میکردند که لزومی برای نگه داری آنها نبوده است.

راهنمای اسباب کشی؛ تفکیک وسایل قبل از اسباب کشی

قبل از بسته بندی تمامی وسایل خود، ابتدا وسایل ای که کاربرد کمتری دارند را تفکیک نمایید. این وسایل می‌‎تواند شامل کتاب‌های دوران دانشجویی و یا دوران مدرسه کودکان ما باشد، یا می‎‌تواند یک تلویزیون قدیمی باشد که دیگر از آن استفاده نمی‎‌کنید.
چه لزوم به نگه‌داری این گونه وسایل است! آنها را بفروشید یا به کسانی‌‎که نیازمند هستند اهدا کنید.
سعی کنید تا می‌‎توانید بارهای اضافی را کم کنید تا در جا به جایی راحت‌تر باشید.

تفکیک وسایل
تفکیک وسایل

راهنمای اسباب کشی؛ لوازم با ارزش در اسباب کشی

محافظت از وسایل با ارزش در اسباب کشی یک امر بسیار مهم است. این وسایل شامل موارد زیر می باشند:

 • اسناد مهم (سند ازدواج، سند خانه، سند ماشین)
 • ارز، پول، پس اندازها واسناد مهم مانند چک
 • طلا و جواهرات

راهنمای اسباب کشی؛ جابجایی اسناد و مدارک مهم هنگام اسباب کشی

یکی از نکات بسیار مهم، نحوه جابجایی، مدارک مهم است. قبل از هر کاری بهتر است مدارک مهم حقوقی خود را جدا کنید.
این مدارک را در داخل یک کیف جدا گانه نگه داری کنید تا در روز اسباب‌کشی جداگانه همراه با خود داشته باشید. نگه داری و حفاظت ازین مدارک مهم بسیار با اهمیت است زیرا اگر به درستی از آن ها مراقبت نشود دچار ضرر و زیان جبران ناپذیری خواهید شد.

جا به جایی وسایل مهم
جا به جایی مدارک مهم

راهنمای اسباب کشی؛ تهیه وسایل مورد نیاز جهت بسته بندی وسایل

یکی از موارد مهم که ما همیشه در راهنمای اسباب کشی به ان تاکید می‎کنیم تهیه وسایل مورد نیاز قبل از اسباب کشی است.‏
در واقع بعد از تفکیک وسایل قدیمی و جدا کردن وسایل و مدارک با ارزش به این مرحله می‎‌رسیم. تهیه وسایل با کیفیت که به باعث جلوگیری از آسیب دیدن وسایل شما شوند امری مهم است.

خرید کارتن مخصوص اسباب کشی

یکی از مهترین وسایل مورد نیاز برای اثاث کشی وسایل، استفاده از کارتن مرغوب است. خیلی از همشهریان عزیز ما در تهران با ما تماس می‎گیرند و در این خصوص راهنمای اسباب کشی می‎خواهند.
معمولا کارتن های راه راه مقاومت بالایی ندارند و اغلب دولایه می باشند. به‌طورکلی استفاده از کارتن های دو لایه اصلا برای بسته بندی وسایل اسباب کشی مناسب نیستند.

کارتن خالی از کجا بخریم ؟ 

کارتن خالی از کجا بخریم

در این راهنمای اسباب کشی واجب می‎دانم تا شما را بر این امر اگاه کنیم. از هر جایی کارتن نخرید! گرفتن کارتن مرغوب همانطور که گفتم بسیار حائز اهمیت است. استفاده از کارتن های 5لایه و 7 لایه بهترین گزینه انتخابی برای اسباب کشی می‎باشد. قبل از تهیه کارتن نسبت ابعاد وسایل خود را حتما در نظر بگیرید. ما در خصوص کارتن اسباب کشی مقاله جامع نوشته ایم که توصیه می‎کنم آن را با دقت بخوانید.

باربری جابه جابار یکی از معتبر ترین مراکز فروش کارتن خالی مخصوص اسباب کشی می‎باشد.

خرید کارتن

از موارد کاربردی برای بسته بندی در این راهنمای اسباب کشی باید خدمتتان بگوییم که که استفاده از وسایل زیر برای بسته بندی صحیح مورد لزوم است.

 • خرید سلفون اسباب کشی
 • استرچ رپ
 • بابل رپ
 • پلاستیک حباب دار
 • پارچه و پشم شیشه و پنبه
 • بطری و شیشه های خالی
 • جعبه های ضخیم مقوایی
 • چسب نواری پهن
 • طناب
 • ماژیک
 • ملحفه
 • گونی های بزرگ یا گونی های بزرگ پلاستیکی
 • روزنامه های باطله

راهنمای اسباب کشی؛ فهرست برداری

بعد از این که موارد مربوط به بسته بندی وسایل را تهیه کردید، بهتر است لیست ای از فهرست وسایل کلی خود را تهیه کنید.
وسایل برقی، شکستنی و… این فهرست بندی به شما کمک می‎کند که به خوبی بدانید برای بسته بندی که مرحله بعدی‎ست با کدام وسایل سرو کار دارید.

راهنمایی جهت بسته بندی وسایل منزل

یکی از موارد مهم در راهنمای اسباب کشی منزل، نحوه بسته بندی اثاثیه منزل است. بسته بندی وسایل موجود در خانه را اگر به درستی انجام دهید کمترین آسیب را در باربری خواهند خورد.

بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی محصولات را جلوتر از موعد انجام دهید

اگر زمان اسباب کشی شما مشخص هست. کار بسته بندی را از یک ماه یا حتی بیشتر شروع کنید. تفکیک وسایل را زودتر انجام دهید. این کار باعث می‎شود نزدیک به موعد اسباب کشی شما از ارامش بیشتری برخوردار باشید و دچار استرش نشوید.

راهنمایی اسباب کشی برای بسته بندی وسایل شکستنی

در بسته بندی وسایل شکستنی باید دقت لازم را انجام دهید. این گونه وسایل جز حساس ترین وسایل در جابه جایی هستند. راهنمای اسباب کشی مناسب برای این وسایل این است که، وسایل شکستنی سنگین تر را در ته کارتن قرار دهید، و آنها را ابتدا در لای روزنامه مناسب بپیچید. سپس در لابه لای آنها اگر لباس یا پارچه ای دارید قرار دهید، که محیط اطرافش نرم باشد، وجلوی ضرب خوردگی را بگیرد.

برای اینکه دیگر خیالتان از وسایل شکستنی خود راحت باشد، لای آنها از پلاستیک های حباب دار استفاده نمایید.

استفاده از لباس در بسته بندی وسایل

تا می‏‎توانید برای بسته بندی کردن وسایلتان از لباس ها، حوله و این گونه موارد استفاده کنید. در ته کارتن های خود این لباس ها را بگذارید، تا باعث جلوگیری از ضرب خوردگی شود.

 تفکیک وسایل ریز و درشت در هنگام بسته بندی

در هنگام بسته بندی وسایل ریز و درشت را از یک دیگر جدا کنید. وسایلی که سنگین تر هستند را در کارتن های کوچیک‎تر قرار دهید. زیرا اگر آنها را در کارتن های بزرگتر بگذارید بسیار سنگین خواهند شد و حمل و جابه جایی آنها به شدت سخت می‎شود. برعکس آن لوازم سبک را در کارتن های بزرگ می توانید بگذارید. زیرا آنها به دلیل سبک بودن در مقیاس بزرگتر نیز آنقدر سنگین نمی‎شوند که در حمل آن دچار مشکل شوید.

بسته بندی مواد غذایی

مواد غذایی خشک خود که نیازی به نگه داری در یخچال را ندارند، از قبل در کارتن بچینید و بسته بندی نمایید. مواد غذایی داخل یخچال و فریز را نیز اگر دوست یا فامیلی دارید که می‎توانید ازیخچال آنها استفاده نمایید، شب قبل اسباب کشی مواد غذایی را به آنها بدهید، تا برایتان نگه دارند. در غیر اینصورت همان روز اسباب کشی در لحظه اخر تمامی وسایل را در اورده ونزدیک به موعد آنها را بسته بندی نمایید تا خراب نشوند.

راهنمای اسباب کشی جهت بسته بندی لباس در اسباب کشی

بسته بندی لباس در اسباب کشی
بسته بندی لباس در اسباب کشی

بهتر است لباس های خود را بر اساس مدل تفکیک کنید و به صورت اصولی آنها را تا کنید. نحوه تا کردن به گونه ای باشد که کمترین فضا را اشغال کند.آنها را در داخل کارتن های کوچک بگذارید زیرا لباس ها بر خلاف ظاهرشان در تعداد بالا بسیار سنگین می‎شوند.

چمدان برای جابه جایی لباس بهترین گزینه می‎باشد. می‎توانید از خانواده و دوستان خود بخواهید چمدانهای خود را به شما برای این کار قرض بدهند.

وکیوم لباس های آویز و مجلسی

ابتدا این وسایل را به وسیله پلاستیک های وکیوم شده یا حتی کیسه های بزرگ بپوشانید. میتوانید برای حمل این لباسها از کارتن های رگال دار استفاده نمایید. و یا آنها را از وسط تا کرده و در داخل ساک های بزرگ قرار دهید.

راهنمای اسباب کشی جهت بسته بندی مبل و وسایل چوبی در اسباب کشی

شاید با خود بگویید مگر اینگونه وسایل هم نیاز به بسته بندی دارند. منظور از بسته بندی برای اینگونه وسایل همچون مبل و وسایل چوبی بزرگ، آن است که، شما به هر نحوی از ضرب خوردگی آنها را جلوگیری کنید.

اتصالات وسایل را جدا کنید

وسایلی که  قابلیت آن را دارند که از یکدیگر منفصل شوند را جدا و بسته بندی کنید. بعضی از مبل ها پایه های آن ها قابل جدا شدن هستند. حتما اینگونه موارد را جدا کنید.و قبل ار هر کاری خرید سلفون بسته بندی و بابل رپ را انجام دهید. دور و اطراف آنها را با سلفون ضخیم و رول های پلاستیکی بپوشانید. حتی می‎توانید از پارچه های بزرگ تر و یا پتو نیز برای پوشش آنها استفاده کنید.

خرید سلفون بسته بندی

پوشاندن وسایل چوبی با سلفون یکی از مهمترین راهنمای اسباب کشی ها می‎باشند. زیرا معمولا اینگونه وسایل بزرگ چوبی در جابه جایی به شدت تحت آسیب و ضرب خوردگی می‎توانند قرار بگیرند.

استفاده از ماژیک برای نوشتن

بعد از بسته بندی حتما روی کارتن های بسته بندی شده نوع محصول داخل آن را یادداشت کنید. بهتر است علاوه بر یادداشت نوع محصول، مکانی را که نیز این بسته باید بعد از باربری در آنجا قرار بگیرد را بنویسید. به طور مثال شکستنی داخل بوفه مکان حال، یا اسباب بازی اتاق کودک.

نکته مهم در راهنمایی اسباب کشی

باربری جابه جا بار همیشه این مورد را به عزیزانی کهراهنمای اسباب کشی می‎خواهند توصیه میکند. زیرا در باربری و حمل وسایل مشتریانی که بر روی وسایل بسته بندی خود مکان گذاشتن ان بسته را نمی‎نویسند، کارگران دچار سرگردانی هستند و مرتب از مشتریان می‎پرسند این بسته را در کدام محل بگذاریم. و یا تمامی وسایل را در یک مکان می‎گذارند که بعد برای خود مشتری نیز مشکل است تفکیک وسایل بر اساس مکان قرار گیری آنها و قرار دادن و حمل مجدد توسط خودشان به مکان مورد نظر.

برای جلوگیری از این آشفتگی بهترین کار نوشتن محل مکان کنار کارتن است.

محکم کردن کارتن های بسته بندی شده

بعد از بسته بندی حتما درز کارتن های‎تان را با چسب نواری پهن، چسب بزنید ودر صورت نداشتن چسب دور آن را با طناب ببندید. این کار باعث می‎شود کارتن به هیچ عنوان در هنگام بسته بندی باز نشود.

استفاده از دراورها

خیلی از همشهریان عزیز با ما تماس می‎گیرند و برای نوع بسته بندی درآورها از ما راهنمای اسباب کشی می‎خواهند. طبق تجربه تیم ما بهتر است داخل درآورها را خالی کنید. زیرا در صورتی که دراورهای خود را پر از وسایل کنید، سنگین می‎شوند و حمل آن مشکل. و معمولا برای آنکه در دراورها باز نشود دور تا دور آن را چسب میزند که باعث میشود رد چسب بر روی آنها بماند.

توصیه ما بر این است که داخل آنها خالی باشد و دور دراور را برای جلوگیری از باز شدن طناب ببندید.

رایج ترین اشتباهات در اسباب کشی

موارد مهمی که افراد به عنوان اشتباهات اسباب کشی انجام می‎دهند را می خواهیم در این پاراگراف برایتان بازگو نماییم، تا شما از انجام آنها پرهیز نمایید.

 • نداشتن برنامه ریزی و مواجه شدن با کمبود وقت
 • استفاده از خدمات باربری ارزان و بی کیفیت
 • استفاده نکردن از بیمه کالا
 • حمل اسناد مهم با استفاده از کامیون باربری
 • انتخاب شلوغ ترین روزها برای اسباب کشی

استفاده از بهترین شرکت های باربری

در مرحله اخر، میتوانید از یک شرکت باربری تهران برای حمل وسایل خود استفاده نمایید. شرکتی ها ی منتخبی شما باید دارای مجوز باشند. در انتخاب شرکت باربری حساس باشید زیرا استفاده از کارگران متخصص و رانندگان مجرب بسیار مهم هستند. استفاد هاز متخصص این کار باعث میشود شما با کمترین ضرب خوردگی و به صورت ایمن بار خود را جا به جا نمایید.

ماشین مناسب اسباب کشی

یکی از مهمترین نکات در راهنمای اسباب کشی، انتخاب ماشین مناسب برای باربری است. شما بنا به نوع بار و مسافت خود باید ماشین مناسب حمل را انتخاب کنید. جهت مشاوره برای انتخاب ماشین میتوانید به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید. باربری جا به جا بار دارای انواع ماشین مناسب با نوع بار شماست. ازجمله  کرایه وانت بار، کرایه خاور، نیسان بار، و …

استفاده از مشاوره اسباب کشی 

یکی از موارد مهم ای که به عنوان راهنمای اسباب کشی اینجا می‎خواهم با شما مطرح نمایم این است که، قبل از انجام هرگونه اثاث کشی بهتر است از باربری های باسابقه جهت پرسش و راهنمایی بهتر مشاره بگیرید.

شما می‎توانید بپرسید از چه کارتن ها و جعبه هایی استفاده نمایید. خصوصیات بسته و کارتن های شما باید چگونه باشد. از نکات مهم راهنمای اسباب کشی به موارد زیر می‎توان اشاره نمود.

 • استفاده نکردن از کارتن های استفاده شده
 • استفاده نکردن از کیسه پلاستیکی یا پارچه برای بسته بندی
 • بهترین ابزار برای بسته بندی پلاستیک ها ی حبابدار یا بابل رپ است
 • استفاده از برچسب بر روی کارتن ها

توصیه های اسباب کشی منزل

در پایان نکاتی را از لحاظ روانشناسی اسباب کشی لازم است خدممتان ارائه دهیم.

توصیه های اسباب کشی منزل؛ خانه امن ترین مکان برای افراد است

از لحاظ روانشناختی ، برای هر فرد خانه و کاشانه امن ترین مکان روی کره زمین است که در آنجا می‎‌تواند، بدون هیچگونه نگرانی و استرسی کاملا خودش باشد.
بنابراین تعویض نقطه امن برای هر فردی در دنیا نا امید کننده و استرس‌زا می‎‌باشد. هرچند منزل جدیدی که قصد جابه جایی به آن را دارید خوب و عالی باشد، با تمام این شرایط باز هم ممکن است برای ساعات و روزهایی دچار درگیری‌های حسی روانشناسی و ناامیدی شوید.

روانشناسی و نقل مکان

نکته : پس اگر هنگامی که به دنیال خانه جدید هستید و در مشاورین املاک به پرس و جو میپردازید و در عین حال احساس غم و ناامیدی را درونتان حس می‌کنید، اصلا نگران نباشید شما تنها نیستید و تقریبا اکثر افراد هنگام جابه جایی با همین حس ها درگیر هستند.

توصیه های اسباب کشی منزل؛ ناامیدی در پیدا کردن خانه مناسب !

یکی دیگر از مواردی که استرس و اضطراب را هنگام جابه جایی و در روند اسباب کشی زیاد می‎‌کند، نا امید شدن از پیدا کردن منزل جدید است. بسیاری از افراد احساس می‌‎کنند هر چقدر می‎‌گردند خانه دلخواه و مورد نظر خود را پیدا نمی‎‌کنند.
زمانی هم که خانه ای را می‌‎پسندند صاحب خانه به آنها سخت می‌‎گیرد و امکان خرید منزل را تقریبا محال می‌کند.

در این شرایط سخت ممکن است دچار تنش هایی بشوید که فقط روانشناسی اسباب کشی می‌تواند به شما کمک کند تا به خودتان مسلط بشوید و کنترل اوضاع را در دست بگیرید.

روانشناسی اسباب کشیبدانید که در نهایت خانه مورد نظرخود را می‌یابید ، فقط باید برای این کار صبور باشید و دست از تلاش برندارید.

توصیه های اسباب کشی منزل؛ استرس و اضطراب ناشی از قرار گرفتن در محلی جدید

بعد از اینکه تمام مراحل جابه جایی را گذرانید و در منزل جدید ساکن شدید، در این شرایط باز هم امکان استرس و اضطراب برای شما وجود دارد.
البته اینگونه احساسات معمولا برای افرادی رخ می‌دهد که با تغییر سخت کنار می‌آیند و برای برگشتن به حالت عادی احتیاج به زمان دارند.
پس اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید که برای خو گرفتن با محیط جدید احتیاج دارید با خودتان کنار بیاید و زمان بدهید .

این نکته روان شناسی اسباب کشی را از تیم مشاوره و فروشگاه لوازم بسته بندی باربری جابه جا بار بپذیرید و به خودتان صحبت کنید و بپذیرید که وارد مرحله و دوره جدید از زندگیتان شده اید و با عشق و تلاش خاطرات قشنگی را در منزل جدید خواهید ساخت.

توصیه های اسباب کشی منزل؛ هیجان انگیز بودن اسباب کشی !

تا اینجا در مقاله راهنمای اسباب کشی، درباره احساسات منفی و شرایط سخت جابه جایی صحبت کردیم. اما احساس نا امیدی و استرس تنها حس روزهای اسباب کشی شما نیستند، احساس جذاب‌تری هم در این روزها با شما خواهد بود، به نام هیجان !
هیجان باعث می‌شود انرژی زیادی برای انجام کارهایتان داشته باشید و شور و شوق رفتن یه منزل جدید و خرید لوازم نو را در شما بوجود می آورد.
یکی از راه‌هایی که می‌‎تواند هیجان شما را در این شرایط برانگیزد این هست که، لوازمی که دیگر استفاده نمی‎‌کنید را به موسسات خیریه اهدا کنید.
این کار نیک تاثیرات مثبت زیادی بر شما خواهد داشت و زندگی در منزل جدیدتان نیز با دعای خیر و برکت این کار نیک شروع خواهد شد.

راهنمای اسباب کشی منزل

توصیه های اسباب کشی منزل؛ گفت و گو با اعضای خانواده هنگام اسباب کشی ! 

روانشناسی اسباب‎ کشی و هر آنچه که درباره آن تا به الان متوجه شدیم و در مورد راهنمای اسباب کشی منزل خواندیم، به ما می‎‌گوید که:
نقل مکان و جابه جایی  احساسات مثبت و منفی زیادی برای شما در پی خواهد داشت، اگر این احساسات را با کسی شریک شوید و در میان بگذارید، حال بدتان خوب و حال خوبتان خوب تر می‌‎شود.
گفت و گو با اعضای خانواده را به عنوان یک ترفند و نکته روان شناسی اسباب کشی خوب بدانید.
صحبت کردن با دوستان هم به نظر خوب می‎‌رسد، دوستانتان می‌‎توانند تجربه های جابه جایی و نقل مکان خود را برای شما بازگو کنند و این تجارب برای مدیریت احساس شما در اسباب کشی می‌تواند مفید و سودمند باشد.

توصیه های اسباب کشی منزل؛ به خودتان پاداش بدهید ! 

هنگامی که در شرابط تنش و استرس زا اسباب کشی گرفتار هستید، از راه کار روانشناسی اسباب‎کشی استفاده کنید و برای خودتان هدیه بخرید.
به عبارتی هر کاری که فکر می‎‌کنید می‌تواند حال شما را بهتر کند و باعث شود سریع‌تر به شرایط عادت کنید را انجام دهید.

علم روانشناسی ثابت کرده است پاداش دادن به خودتان و خرید کردن لوازم دلخواهتان تاثیر مثبتی در حال و روحیه شما خواهد گذاشت.
پس حالا که در خانه جدید هستید چرا با خرید یک تابلو نقاشی زیبا و هدیه کردن آن به خود حالتان را بهتر نکنید ؟ 

توصیه های اسباب کشی منزل؛ ساختن خاطرات جدید در خانه نو ! 

برای اینکه به خانه جدیدتان همان حس های خوب منزل قبلی را داشته باشید باید خاطرات قشنگ بسازید.
باید با تمام وجود حس کنید که خانه جدید در حال حاضر نقطه امن شما در دنیاست و می‎‌توانید از بودن در آنجا و استراحت کردن لذت ببرید.
تیم مشاوره و روانشناسی اسباب ‎کشی جابه جا بار به شما توصیه می‌کند، شب‌ها را به دیدن فیلم با افراد خانواده اختصاص بدهید.
همچنین می‌توانید دوستانتان را دعوت کنید و باهم دیگر پیتزا سفارش دهید. با این کار پیتزا محله جدید را نیز امتحان کرده اید. همین قدم های کوچک در نهایت منجر می‌شود شما حس خوبی به منزل جدید خود پیدا کنید.

نکاتی درباره اثاث کشی

 باربری جابه جا بار تهران یکی از بهترین و پرسابقه ترین باربری های تهران است. جابه جا بار تمامی نقاط تهران را تحت پوشش خود قرار می‎‌‎دهد.
متخصصین مجرب و کارآزموده ما در کنار شما هستند تا کیفیت مطلوب را به شما ارائه دهند و شما عزیزان بدون کمترین استرسی در ارامش کامل به حمل ایمن بار خود بپردازید.
فقط کافی‌ست با شماره باربری 1777 تماس بگیرید  و از خدمات ما بهره مند شوید.

1777

44741966

88372002

سوالات متداول درباره باربری تهران

 آیا از شرکت باربری برای اسباب کشی استفاده کنیم؟

چطور بهترین شرکت باربری قابل اعتماد را پیدا کنیم ؟

اسباب کشی به انگلیسی؟

در اسباب کشی با جواهرات و اقلام با ارزش چه کار باید بکنم؟

آیا خانواده من برای اسباب کشی آماده هستند؟

 هزینه های اسباب کشی منزل در باربری تهران چقدر است؟

چگونه کامیون باربری تهران برای اسباب کشی اجاره کنیم؟

تفاوت باربری تهران و اتوبار تهران در چیست؟روز اسباب کشی چی کار کنیم؟