خرید کارتن اسباب کشی – خرید کارتن خالی

لیست خرید کارتن اسباب کشی – خرید کارتن خالی
جستجوی خرید کارتن اسباب کشی – خرید کارتن خالی
تلفن خرید کارتن اسباب کشی – خرید کارتن خالی
 باربری
 باربری
 باربری
garranty garranty garranty

خدمات تخصصی باربری خرید کارتن اسباب کشی – خرید کارتن خالی

باربری و اتوبار جا ب جا بار نزدیک به 30 سال سابقه فعالیت، توانسته است به یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های فعال در زمینه ارائه خدمات جابجایی و حمل بار در تهران تبدیل شد. جا ب جا بار همیشه سعی داشته است تا فرآیند اسباب کشی با کمترین قیمت در تهران را ارائه دهد و همواره کیفیت خدمات خود را حفظ کند. حمل بار در تهران بصورت شبانه روزی با ماشین های مخصوص انجام می شود و برای هماهنگی می توانید با شماره تلفن چهار رقمی 1777 بدون نیاز به پیش شماره تهران با ما تماس بگیرید.
garranty garranty garranty
شرکت باربری و اتوبار جا ب جا بار

باربری و اتوبار  خرید کارتن اسباب کشی – خرید کارتن خالی

بدون شک حداقل چند قلم از لوازم ذکر شده در خانه و اداره شما موجود است. حفاظت از این وسایل اولویت شما است. پس اگر به زودی یک جابجایی در پیش دارید، از فروشگاه معتبر، از جمله باربری جا به جار اقدام به خرید کارتن اسباب کشی کنید.

خدمات تخصصی انواع محتوا در 9 زبان با گارانتی کیفیت >

خرید کارتن اسباب کشی – خرید کارتن خالی


بدون شک حداقل چند قلم از لوازم ذکر شده در خانه و اداره شما موجود است. حفاظت از این وسایل اولویت شما است. پس اگر به زودی یک جابجایی در پیش دارید، از فروشگاه معتبر، از جمله باربری جا به جار اقدام به خرید کارتن اسباب کشی کنید.

خرید کارتن اسباب کشی – خرید کارتن خالی

خرید کارتن اسباب کشی، کارتن خالی و جعبه مناسب و مرغوب، برای بسته بندی اثاثیه منزل و برای دنبال جابه جایی به مکان جدید بسیار مهم است. کارتن اسباب کشی معمولی و کارتن مخصوص اسباب کشی، از لحاظ اندازه و مقاومت باید استاندارد باشد، در حالی که قطعا وسوسه انگیز است که همه چیز را در بزرگترین جعبه ای که ممکن است بگذارید و آن را جا به جا کنید!

شماره تماس باربری تهران جهت خرید کارتن اسباب کشی 

1777

خرید کارتن اسباب کشی در تهران

کارتن اسباب کشی که به شکل راه راه هستند، اغلب مقاومت بالایی برای بسته بندی ندارند، در عین حال این نوع کارتن دارای دیزاین و کارایی خاصی میباشد. کارتن موج دار ساخته شده از یک طرح کاغذ تا شونده، به نام “fluting“، که بین دو لایه قرار دارد.

اهمیت خرید کارتن اسباب کشی

یکی از تجهیزات مهم یا شاید بتوان گفت مهم ترین وسیله برای بسته بندی اثاثیه در اسباب کشی و کلیه جابه جایی ها کارتن میباشد، از این رو خرید کارتن اسباب کشی خود را حتما از مراکز معتبر انجام دهید.

خرید کارتن اسباب کشی غرب تهران

نکات مهم در خرید کارتن اسباب کشی:

در خرید کارتن دقت زیادی باید انجام داد. زیرا کارتن ها در مدل 3 لایه ای و 5 لایه ای موجود در بازار هستند. کارتن های 3 لایه ای به دلیل کیفیت پایین مناسب حمل اسباب منزل نمیباشند و این کارتن ها اغلب برای موارد سبک مثل چیپس و پفک استفاده می‎گردند. کارتن های 5 لایه بهترین گزینه برای استفاده در اسباب کشی هستند. این کارتن ها بسیار ضخیم و پرکاربرند و از استحکام قابل قبولی برخوردارند. باربری تهران از بهترین کارتن ها برای حمل باربری شما عزیزان استفاده میکند.

کاربرد کارتن اسباب کشی

اصلی ترین کاربرد کارتن اسباب کشی نگه داری لوازم در حین جابه جایی با ماشین های باربری میباشد.

 کارتن اسباب کشی نو 

کارتن های اسباب کشی معمولا به دو نوع تقسیم میشوند، کارتن های دسته دوم و کارتن های نو، که برای خرید کارتن نو اسباب کشی میتوانید با شماره  1777 در تهران تماس بگیرید.

خرید کارتن اسباب کشی در نقاط مختلف تهران

برای خرید کارتن اسباب کشی و بسته بندی از هر نقطه از تهران که هستید تنها با یک تماس میتوانید کارتن خود را در ابعاد مورد نظر سفارش داده و در سریع ترین زمان ممکن آنرا دریافت کنید.

کارتن اسباب کشی – خرید کارتن خالی

 با توجه به نوع لوازمی که برای بسته بندی در نظر دارید باید کارتن اسباب کشی مناسب هم انتخاب کنید، کارتن اسباب کشی در طیف گسترده ای از وزن حمل، محافظت در برابر رطوبت و ارائه راه حل های بسته بندی پایدار حیاتی است.

خرید کارتن اسباب کشی

سفارش کارتن خالی فروشی برای حمل تقریبا هر کالا، از مغازه های محصولات غذایی و داروخانه ها و دیگر صنعت هایی که در آنها کارتن زیاد استفاده میشود ، امکان پذیر است.

نکته : استفاده از کارتن های کاغذی از لحاظ اینکه از جنس کاغذ هستند و بعد از مصرف به طبیعت آسیبی نمیرسانند هم بسیار اهمیت دارد و استفاده از آنها نسبت کیسه های پلاستیکی ارجعیت پیدا میکند.

کارتن خالی از کجا بخریم ؟ – از کجا کارتن اسباب کشی بخرم

باربری جابه جا بار از جمله باربری های در تهران هست که خدمات بسته بندی لوازم و اثاث منزل را هم انجام میدهد ، بنابراین شما میتوانید از طریق تماس با شماره تلفن ۱۷۷۷، خدمات بسته بندی خود را از باربری تهران سفارش دهید و به خرید کارتن خالی جهت اثاث کشی بپردازید. کارگر جهت اسباب کشی و یا کارگر جهت بسته بندی استخدام کنید و درنهایت میتوانید ماشین مورد نظر خودتان برای باربری را از ما بخواهید.

کارتن خالی از کجا بخریم ؟ 

جعبه اسباب کشی

جعبه های مقوایی محصولاتی هستند که برای بسته بندی استفاده میشوند، همچنین برای محافظت از کالاها و محصولات ضروری نیز به کار میروند. این جعبه ها در طبیعت قابل جذب شدن هستند، بنابراین شما می توانید از آنها در حرکت و جا به جایی و بسته بندی لوازم خانه استفاده کنید.

در اینجا لیستی از مزایا و معایب جعبه و کارتن های مقوایی را آورده ایم:

مزایای جعبه های مقوایی:

 • ساخته شده از منابع تجدید پذیر: جعبه های مقوایی از خمیر کاغذ ساخته شده است. این خمیر کاغذ تجدیدپذیر است زیرا از چوب درخت و کاج بدست می آید.
 • صرفه جویی در مصرف انرژی: مصرف انرژی در ساخت این جعبه ها در مقایسه با مواد بسته بندی دیگر ، بسیار کمتر است.
 • قابل استفاده مجدد: این جعبه ها را می توان دوباره و دوباره استفاده کرد.
 • خاصیت  یکبار مصرف: جعبه های مقوایی بازیافتی بسیار دوستدار طبیعت هستند. آنها به راحتی پس از استفاده میتوانند جذب طبیعت بشوند.
 • سبک وزن: کارتن های مقوایی در هنگام بسته بندی، بارگیری و تخلیه بسیار سبک و مناسب برای حمل هستند.
 • قیمت کارتن اسباب کشی و بسته بندی بسیار ارزان است
 • به راحتی قابل دسترس هستند ، شما میتوانید هر مغازه و سوپر ملرکتی کارتن فروشی را بخرید.
خرید کارتن اثاث کشی

معایب جعبه های مقوایی:

 • برای جابه جایی و حمل وسایل سنگین مناسب نیستند : این جعبه ها برای بسته بندی موارد خاص و سنگین طراحی نشده اند.
 • ممکن است تغییر شکل بدهند : جعبه های مقوایی کارتن ممکن است تحت فشار شدید تغییر شکل  بدهند.
 • بدر برابر نفوذ رطوبت و آب مقاوم نیستند: آنها بهترین گزینه برای ضد آب بودن و سایر انواع مایعات نیستند.

کارتن اسباب کشی ارزان – فروش کارتن اسباب کشی

اول، شما باید با انواع مختلف کارتن و جعبه ها آشنا شوید. سپس بر اساس لوازمی که قصد بسته بندی آنرا دارید، اعم از اینکه چه اقلامی هستند: شکستنی ،ظروف چینی، لوازم آشپزخانه، وسایل برقی و کارتن مناسب را انتخاب کنید. مدت زمان نگه داری اثاث منزل و مکان نگهداری لوازم نیز در انتخاب جعبه و کارتن جهت اسباب کشی باید در نظر گرفته شود. این یک نکته بسیار مهم در بسته بندی اثاثیه منزل است

کاربرد کارتن اسباب کشی

کارتن های اسباب کشی غالبا چند لایه هستند. به‎طوری که ما بین این لایه ها فضای خالی‎یست که مانع آسیب و ضرب خوردن به وسایل داخل آنها می‎شود.کارتن‌های اسباب کشی برای بسته بندی اثاثیه منزل و اداره کاربرد دارند.

انواع کاربرد کارتن های اسباب کشی:

 • بسته بندی کتاب
 • بسته بندی مواد غذایی
 • بسته بندی کیف و کفش
 • بسته بندی لوازم پارچه‌ای
 • بسته بندی لوازم خواب
 • بسته بندی لباس
 • بسته بندی وسایل آشپزخانه
 • بسته بندی لوازم برقی
 • بسته بندی ظروف
 • بسته بندی دکوراتیو و لوازم تزئینی
 • بسته بندی لوازم خرده و ریزه

بدون شک حداقل چند قلم از لوازم ذکر شده در خانه و اداره شما موجود است. حفاظت از این وسایل اولویت شما است. پس اگر به زودی یک جابجایی در پیش دارید، از فروشگاه معتبر، از جمله باربری جا به جار اقدام به خرید کارتن اسباب کشی کنید.

سوالات متداول درباره باربری تهران

 آیا از شرکت باربری برای اسباب کشی استفاده کنیم؟

چطور بهترین شرکت باربری قابل اعتماد را پیدا کنیم ؟

اسباب کشی به انگلیسی؟

در اسباب کشی با جواهرات و اقلام با ارزش چه کار باید بکنم؟

آیا خانواده من برای اسباب کشی آماده هستند؟

 هزینه های اسباب کشی منزل در باربری تهران چقدر است؟

چگونه کامیون باربری تهران برای اسباب کشی اجاره کنیم؟

تفاوت باربری تهران و اتوبار تهران در چیست؟روز اسباب کشی چی کار کنیم؟