متخصص در حمل و جا ب جایی و بسته بندی حرفه ای اثاثیه و بار در سراسر تهران

بسته بندی و حمل جهیزیه عروس

آخرین ویرایش در۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۵
بسته بندی و حمل جهیزیه عروس

حمل جهیزیه عروس به صورت اصولی یکی از خدمات مهم باربری ها در سطح تهران است.

با توجه به نزدیک شدن به فصل بهار در سال 1400 ، خیلی از زوج های جوان مراسم ازدواج و عروسی خود را در فصل بهار به دلیل آب و هوای خوب آن برگزار می‎کنند. جابه جایی به منزل جدید و بسته بندی جهیزیه و لوازم منزل برای خانواده عروس و داماد بسیار اهمیت دارد. در این جهت استفاده از خدمات باربری با تجربه با نیروی بسته بندی متخصص می‎تواند خیلی از نگرانی های عروس و داماد و خانواده هایشان را قبل از برگزاری مراسم عروسی کم کند.

شماره تماس باربری جهت حمل جهیزیه عروس

1777

نحوه حمل بار جهزیه عروس

یکی از خاطره انگیزترین مراسماتی که از قدیم می‎توانیم به یاد داشته باشیم،حمل جهاز با آیین خاص به منزل عروس و داماد است. در گذشته جهاز عروس خانم‎ها نسبت به زمان حال بسیار مختصرتر و شامل مایحتاج واجب زندگی بوده است. خانواده عروس جهاز دختر خود را بر روی سینی های بزرگ می‎گذاشتند و با استفاده از اسب یا ماشین، هلهله جهازیه را به خانه عروس انتقال می‎دادند.

 

حمل جهازیه عروس

حال و صفای و خاطرات آن زمان کمتر در زمان کنونی دیده می‎شود. شاید یک دلیل آن وجود وسایل و جهاز سنگین همچون یخچال سای بای ساید،مبلمان و وسایل چوبی باشد. حمل این موارد سنگین دیگر از عهده خانواده‎ها و فامیل برنمی‎آید. ازین رو نیاز است برای حمل جهاز عروس در زمان کنونی از خدمات باربری برای اسباب کشی استفاده نمود.

حمل جهیزیه عروس با بهترین باربری در تهران

باربری و اتوبار جابه جا بار با داشتن نیروی متخصص در بسته بندی و حمل بار با باربری تهران و شمال تهران برای حمل جهیزیه نو عروسان خدمات ویژه ای دارد. یکی از این خدمات بیمه کالا و جهیزیه عروس خانم هاست. با بیمه شدن لوازم منزل جدیدتان حین جا به جایی و شروع زندگی مشترک می‎توانید از بروز آسیب و زیان در اول زندگی جلوگیری کنید. باربری جا به جا بار کلیه لوازم منزل شما را برای اسباب کشی بیمه می‎کند.

 خدمات باربری برای حمل و چیدمان جهیزیه به چه صورت است؟

در عصر حاضر بیشتر مردم به سمت مدرنیته و طراحی و دیزاین های جدید خانه خود گرایش پیدا کرده‎اند. این گرایش به فطرت زیباجو انسان برمی‎گردد و کاملا طبیعی است. از این رو برای عروس و داماد های امروزی چیدمان جهیزیه و دیزاین وسایل منزل تبدیل به مسئله مهمی شده است.

با توجه به اینکه اولویت چیدمان وسایل منزل با آشپزخانه است؛ باید در چیدمان و دکوراسیون آن دقت شود. مهم تر از همه هنگام حمل بار سلامت کالا و ظروف آشپزخانه درحین جابه جایی حفظ شود .باربری جابه جار از کلیه این نکات آگاه است و خدمات بسته بندی اثاثیه منزل و حمل اثاثیه خود را بر اساس همین متد پیش می‎برد. پیشنهاد می‎کنیم برای بسته بندی جهزیه خود حتما از خدمات مشاوره رایگان اتوبار جا به جا بار در تهران استفاده کنید.

حمل جهیزیه

مرتب و منظم بودن وسایل خانه به جهیزیه زیبایی دو چندان می افزاید. شاید نظم، در نگاه اول مسئله مهمی در تزیین و چیدمان جهیزیه عروس نباشد؛ اما وقتی با جهاز ریز و درشت زیادی سرو کار داشته باشید؛ میبینید که با نظم دادن و مرتب کنار هم چیدن جهیزیه می‎توانید به زیبایی خانه جدیدتان جلوه خاصی ببخشید.

حمل اثاثیه عروس در تهران

در گذشته بخاطر خلوت بودن مسیر ها و جاده ها و نبودن اثاث و جهیزیه فراوان حمل جهاز به صورت سنتی و آسان تر و معمولا توسط خود افراد خانواده انجام می‎شد، به‎نحویی که با قرار دادن جهیزیه در چند سینی بزرگ و حمل آنها با چارپایانی مثل اسب و یا گذاشتن آنها بر روی سر افراد از منزل عروس به طرف منزل داماد حمل می‎شد، اما امروزه بنا به تقاضا و نوع نیاز مردم، تعداد وسایل منزل و جهیزیه عروس خانم ها رو به افزایش است. مسلما روش سنتی برای حمل لوازم و جهیزیه کارساز نمی‎باشد.

به همین جهت نیز حمل جهیزیه به سهولت گذشته امکان پذیر نیست و با توجه به دغدغه بشر در زندگی های امروز استفاده از خدمات بسته بندی و حمل بار اتوبار ها بهترین گزینه روی میز برای خانواده ها می‎باشد.

یکی از مسائل مهم در امر حمل جهیزیه عروس، لوازم بسته بندی اثاثیه و جهیزیه است که تقریبا می‎توان گفت مهم‎ترین امر در هر جابه جایی ،بسته بندی است. بیشترین نگرانی افراد نیز به نحوه انجام جمع کردن و بسته بندی لوازم بستگی دارد.

بسته بندی جهیزیه عروس

برای حفظ سلامت لوازم منزل و جهیزیه و همچنین تجربه یک جابه جایی و حمل بار خوب می‎توانید از تجهیزات و امکاناتی مانند کارتن سه لایه، نایلون های حباب دار ضد ضربه و روزنامه و دستگاه های چسب زن برای بسته بندی و پیچیدن اسباب و اثاث و جلوگیری از شکستگی وسایل استفاده کرد. اسباب کشی و حمل جهیزیه آسان‎تری را ضمانت کرد. باربری جا به جا بار حمل جهیزیه  تضمین شده ای را برای شما رقم می‎زند.

حمل جهیزیه عروس

اکنون سال‎هاست که شکل زندگی مردم تغییر پیدا کرده است. بسیاری از خانواده‎ها در منزل‎شان دارای وسایلی مانند تلویزیون، ظروف و قابلمه های آشپزخانه، یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی، ظرفشویی و … هستند. مسلما حمل و نقل و جابجایی این وسایل مخصوصا در جابه جایی جهیزیه و لوازم عروس، دیگر به آسانی گذشته نیست.

بسته بندی وسایل عروس در باربری جابه جا بار 

ما در باربری جابه جا بار خدمات بسته بندی وسایل نو عروس مثل یخچال، مبلمان  تلویزیون و سایر اثاث را با کیفیت بالا و نیروی متخصص در تهران انجام می‎دهیم. 

برای رزرو خدمات بسته بندی و باربری و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در اتوبار جابه جابار،  با شماره ۱۷۷۷ تماس بگیرید.

88372002 1777 44741966

 

 

4 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.