سلام ، به سایت باربری تهران - جابه جا بار خوش آمدید

باربری در تهران متخصص در حمل و جا ب جایی و بسته بندی حرفه ای اثاثیه و بار در سراسر تهران

بسته بندی یخچال – حمل یخچال ساید بای ساید

آخرین ویرایش در۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۵
بسته بندی یخچال – حمل یخچال ساید بای ساید

بسته بندی یخچال و فریزر با هدف جابه جایی و اثاث کشی در این مقاله از سایت باربری در تهران جابه جا بار به طور کامل توضیح داده میشود. یخچال و فریزر جزو لوازم سنگین هستند و با دقت بسته بندی و جابه جا کردن آنها اهمیت بالایی دارد.

طریقه صحیح بسته بندی یخچال و فریزر چیست؟

اگر شما تازه عروس و دامادی هستید که قصد جا به جایی وسایل و جهیزیه به منزل جدید خود را دارید، میدانید که جا به جایی وسایل سنگین یکی از سخت ترین مراحل است. اگر خرید یخچال و فریزر را برای مراحل اخر گذاشته اید، به احتمال زیاد فروشگاهی که از آن خرید میکنید ، یخچال و فریزر را به منزل شما حمل میکنند.

سفارش خدمات بسته بندی یخچال و فریزر

1777

اما اگر از چند ماه قبل اقدام به خریداری کرده اید و اکنون قصد انتقال لوازم را به منزل دارید. با روش هایی که به شما میگوییم میتوانید اسباب کشی مطمئنی داشته باشید و از فریزر و یخچال خود محافظت کنید.

حمل یخچال ساید بای ساید

یخچال ساید بای ساید یکی از لوازمی است که در اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل نیاز به دقت و توجه زیادی دارد ، چنانچه یخچال منزل شما مدل ساید بای ساید است میتوانید از خدمات حمل یخچال و بار باربری جابه جا بار استفاده کنید.

بسته بندی یخچال ساید بای ساید

کارگر حمل ساید بای ساید

نیروی حمل بار اتوبار جابه جا بار برای بسته بندی و حمل بخچال ساید بای ساید دوره دیده است ، از این روی یخچال شما را بدون کوچیک ترین آسیب و در سلامت کامل بسته بندی کرده و به منزل جدیدتان میرساند.

بسته بندی یخچال برای اسباب کشی به چه صورت است؟

اگر یخچال جدید خود را از بسته بندی اولیه خارج نکرده اید، میتوانید به راحتی از این مرحله رد شوید اما اگر از یخچال در این مدت استفاده نموده اید. یخچال را از تمامی محتویات آن خالی کنید. قبل از اینکه سعی کنید یخچال را جا به جا کنید بهتر است همه چیز را از داخل آن خارج کنید.

اطمینان حاصل کنید که یخچال و فریزر شما از مواد غذایی، ادویه جات، ظروف جا یخی و هر چیز دیگری که ممکن است درهم شکسته شود، خالی گردیده است. همچنین اگر یخچال شما دارای یخ ساز است، آنرا نیز از منبع آب جدا کنید. تزئینات آهنربایی روی یخچال را نیز در صورت وجود جدا کنید قفسه ها را جدا کنید.

یخچال و فریزر عروس

آموزش بسته بسته بندی صحیح یخچال

  تمام اجزای متحرک داخل یخچال و فریزر را بیرون بیاورید، از جمله قفسه ها، کشو ها و سایر موارد شیشه ای و  متحرک، قفسه ها را در پارچه یا حوله برای حفاظت بیشتر بپیچید، سپس آنها را با دقت برچسب گذاری کنید.

البته این نکته را هم توجه داشته باشید که می توانید قفسه بندی های داخل فریزر و یخچال را خارج نکنید بلکه با استفاده از نوار چسب آنها را محکم کنید تا در حین حمل جهیزیه و جا به جایی تکان نخورند. یخچال و فریزر را حتما خاموش کنید. سیم کشی سیم را به صورت امن و ضخامت آن بچسبانید تا مطمئن شوید که در حال حرکت است.

حمل جهیزیه در تهران

  سعی کنید در مصرف انرژی صرفه جویی کنید و یخچال و فریز خالی را بیهوده روشن نگه ندارید، از فرصت استفاده کنید و یخچال و فریزر خود را قبل از اینکه به منزل جدیدتان بروید به طور کامل تمیز کنید.

درب یخچال یا فریزر خود را به طور کامل و کیپ ببندید. از طناب محکم برای بستن محکم تر درب وسیله استفاده کنید. اگر یخچال و فریزر شما دارای درب دو درب باشد، دستگیره را نیز با طناب محکم ببندید. مراقب باشید که بسته بندی با طناب یخچال را بیش از حد هم محکم نکنید تا از هم ترازی خارج نشوند. توصیه نمی شود از نوار برای نگهداری درب استفاده کنید، زیرا ممکن است به درب یخچال آسیب برساند.

اگر حرکت به مدت طولانی تر از یک روز برنامه ریزی شده باشد، توصیه می شود که درب ها را کمی باز بگذارید تا جریان هوا را برقرار شود و از پیدایش هرگونه کپک در داخل یخچال جلوگیری شود.

بسته بندی یخچال فریزر در باربری تهران

از خدمات شرکت های باربری استفاده کنید و برای حمل اثاث و جهیزیه کارگرانی را جهت اسباب کشی استخدام کنید. بخچال و فریزر جزو وسایلی هستند که برای جا به جا شدن به دو نفر یا تعداد بیشتری نیاز است.

 

استفاده از یک چرخ دنده یکی از بهترین راه برای جا به جایی، یک یخچال و فریزر است که می تواند حمل یخچال را راحت تر کند مخصوصا اگر جا به جایی در آپارتمان های چند طبقه صورت بگیرد. یخچال و فریزر بعد از بسته بندی و حمل باید به آرامی از شیب کامبون یا خاور رد بشوند. مهم ترین عامل حرکت در جهت مخالف شیب است که برای حفظ امنیت بیشتر ضروری است. حمل یخچال

بعد از بارگیری یخچال و فریزر در ماشین باربری و رسیدن به منزل جدید ، هنگام خالی کرن جهیزیه و لوازم منزل دوباره تمامی نکات ایمنی را رعایت کنید . سپس یخچال را به فضای جدید منتقل کنید و اجازه دهید حداقل ۳ ساعت قبل از وصل شدن در محل جدید به صورت خاموش ساکن باشد .

این امر می تواند روغن و مایع یخچال و فریزر شما را به کمپرسور بازگرداند و از آسیب دیدن دستگاه جلوگیری کند. بعد از روشن کردن فریزر و یخچال حدود ۳ روز زمان میبرد تا یخچال به درجه حرارات مطلوب و خنک خود برسد و کامل قابل استفاده شود.

حمل فریزر

حمل و جابه جایی یخچال و فریزر 

باربری جا به جا بار در این مقاله به شما نحوه بسته بندی و لوازم بسته بندی صحیح یخچال  فریزر و روش های حمل آن را توضیح داد تا حمل بار و اسباب کشی ایمنی داشته باشید . برای بسته بندی سایر لوازم منزل با ما همراه باشید.

بعد از انجام مرحله بسته بندی، نوبت مرحله حمل بار میباشد، خوشبختانه باربری جابه جا بار با مجهز بودن به بهترین تجهیزات انتقال بار و ماشین های حمل اثاثیه در سراسر تهران به صورت شبانه روزی آماده است تا حمل و جابه جایی اثاث و لوازم سنگین شما را انجام دهد.

رسالت ما ، کیفیت در خدمات ماست

88372002 1777 44741966

1 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.