بسته بندی یخچال

لیست بسته بندی یخچال
جستجوی بسته بندی یخچال
تلفن بسته بندی یخچال
  باربری
  باربری
  باربری
garranty باربری  تهران garranty

خدمات تخصصی باربری بسته بندی یخچال

باربری و اتوبار جا ب جا بار نزدیک به 30 سال سابقه فعالیت، توانسته است به یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های فعال در زمینه ارائه خدمات جابجایی و حمل بار در تهران تبدیل شد. جا ب جا بار همیشه سعی داشته است تا فرآیند اسباب کشی با کمترین قیمت در تهران را ارائه دهد و همواره کیفیت خدمات خود را حفظ کند. حمل بار در تهران بصورت شبانه روزی با ماشین های مخصوص انجام می شود و برای هماهنگی می توانید با شماره تلفن چهار رقمی 1777 بدون نیاز به پیش شماره تهران با ما تماس بگیرید.
garranty garranty garranty
شرکت باربری و اتوبار جا ب جا بار

باربری و اتوبار  بسته بندی یخچال

بعد از بارگیری یخچال و فریزر در ماشین باربری و رسیدن به منزل جدید ، هنگام خالی کرن جهیزیه و لوازم منزل دوباره تمامی نکات ایمنی را رعایت کنید . سپس یخچال را به فضای جدید منتقل کنید و اجازه دهید حداقل ۳ ساعت قبل از وصل شدن در محل جدید به صورت خاموش ساکن باشد .

خدمات تخصصی  انواع محتوا در 9 زبان با گارانتی  کیفیت >

بسته بندی یخچال


بعد از بارگیری یخچال و فریزر در ماشین باربری و رسیدن به منزل جدید ، هنگام خالی کرن جهیزیه و لوازم منزل دوباره تمامی نکات ایمنی را رعایت کنید . سپس یخچال را به فضای جدید منتقل کنید و اجازه دهید حداقل ۳ ساعت قبل از وصل شدن در محل جدید به صورت خاموش ساکن باشد .

بسته بندی یخچال

بسته بندی یخچال و فریزر یکی از مهترین و پردغدغه ترین کارها قبل از اسباب کشی میباشد. یخچال و فریزر جزو لوازم سنگین هستند و با دقت بسته بندی و جابه جا کردن آنها اهمیت بالایی دارد. لذا برای انکه با نحوه بسته بندی یخچال به صورت اصولی آشنا شوید، خواندن این مقاله از باربری تهران را از دست ندهید.

طریقه صحیح بسته بندی یخچال و فریزر چیست؟

اگر شما تازه عروس و دامادی هستید که قصد جا به جایی وسایل و جهیزیه به منزل جدید خود را دارید، میدانید که جا به جایی وسایل سنگین یکی از سخت ترین مراحل است. اگر خرید یخچال و فریزر را برای مراحل اخر گذاشته اید، به احتمال زیاد فروشگاهی که از آن خرید می‎کنید ، یخچال و فریزر را به منزل شما حمل میکنند.

سفارش خدمات بسته بندی یخچال و فریزر

1777

اما اگر از چند ماه قبل اقدام به خریداری کرده اید و اکنون قصد انتقال لوازم را به منزل دارید. با روش هایی که به شما می‎گوییم، می‎توانید اسباب کشی مطمئنی داشته باشید و از فریزر و یخچال خود محافظت کنید.

حمل یخچال ساید بای ساید

یخچال ساید بای ساید یکی از لوازمی است که در اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل نیاز به دقت و توجه زیادی دارد . همانطور که قبلا در مقاله بسته بندی وسایل برای اسباب کشی نیز خواندیم یکی از موارد موثر و مهم در حمل وسایل سنگین، بسته بندی تخصصی این وسایل است.

چنانچه یخچال منزل شما مدل ساید بای ساید است میتوانید از خدمات حمل یخچال و بار باربری جا ب جا بار استفاده کنید.

بسته بندی یخچال ساید بای ساید

کارگر حمل ساید بای ساید

نیروی حمل بار اتوبار جابه جا بار برای بسته بندی و حمل بخچال ساید بای ساید دوره دیده است. از این روی یخچال شما را بدون کوچیک ترین آسیب و در سلامت کامل بسته بندی کرده و به منزل جدیدتان می‎رساند. استفاده از کارگر اسباب کشی مجرب و دوره دیده برای حمل یخچال ضروریست. زیرا یخچال جزو وسایل سنگین و هزینه بالا می‎باشد و در صورت آسیب دچار زیان بلقوه ای خواهید شد.

کارگر اسباب کشی در تهران

بسته بندی یخچال برای اسباب کشی به چه صورت است؟

اگر یخچال جدید خود را از بسته بندی اولیه خارج نکرده اید، می‎توانید به راحتی از این مرحله رد شوید اما اگر از یخچال در این مدت استفاده نموده اید. یخچال را از تمامی محتویات آن خالی کنید. قبل از اینکه سعی کنید یخچال را جا به جا کنید بهتر است همه چیز را از داخل آن خارج کنید.

اطمینان حاصل کنید که یخچال و فریزر شما از مواد غذایی، ادویه جات، ظروف جا یخی و هر چیز دیگری که ممکن است درهم شکسته شود، خالی گردیده است. همچنین اگر یخچال شما دارای یخ ساز است، آنرا نیز از منبع آب جدا کنید. تزئینات آهنربایی روی یخچال را نیز در صورت وجود جدا کنید قفسه ها را جدا کنید.

یخچال و فریزر عروس

نحوه بسته بندی یخچال در اسباب کشی

بسته بندی یخچال، یکی از موارد پر دردسر می باشد. باید طبق یک رویه درست این کار صورت گیرد تا به یخچال و وسایل داخل آن آسیبی نرسد، لذا اگر خودتان قصد بسته بندی یخچال را دارید قدم به قدم طبق گام های زیر جلو بروید.

خالی کردن داخل یخچال

اولین گام: خالی کردن مواد غذایی داخل یخچال اولین گامی‎ست که ما باید برای بسته بندی یخچال خود انجام دهیم.

تفکیک مواد غذایی فریز شده از مواد غذایی دیگر

مواد غذایی که فریز شده اند و امکان فاسد شدن آنها بسیار است را، جدا کنید.اگر دوست و یا فامیلی دارید که امکان نگه داری آنها را در داخل یخچال خود را دارند، شب قبل اسباب کشی این مواد را به آنها بدهید. تا برایتان در داخل فریزر خود نگه دارند. در غیر اینصورت می‎توانید از یونولیت استفاده نمایید. دقت کنید که بعد از گذاشتن موادی مانند گوشت و دیگر اقلام فریزی، داخل آن نیز چند تیکه یخ نیز قرار دهید. و درب آن را به سفتی ببندید.

بسته بندی مواد غذایی غیر فریزری 

همانطور که گفتیم اولین گام برای بسته بندی یخچال، تفکیک مواد غذایی است. بعد از آن که مواد فریزری خود را بسته بندی نموده اید، حال باید به فکر مواد داخل یخچال باشیم. مواد داخل یخچال نسبت به فریزری زمان دیرتری خراب میشوند.لذا آنها را میتوانید از شب پیش از اسباب کشی خود بسته بندی نمایید. به طور مثال میوه ها و یا موادی مثل رب… را داخل پلاستیک بگذارید و سپس در کارتن بچینید.

تمیز کردن داخل یخچال

در گام دوم، بعد از خالی کردن یخچال از مواد غذایی، داخل آن را تمیز کنید. بهترین راه برای تمیزی یخچال جدا کردن قفسه ها آن و شستن آنها با مایع ظرفشویی می باشد. یکی از اولین وسایلی که بعد از اسباب کشی از آن استفاده می‎شود، یخچال می‎باشد. تمیز بودن یخچال برای سلامتی خانواده امری ضروریست. لذا تمیز کردن یخچال در این مرحله به شما کمک می‎کند تا در زمان باز کردن بسته بندی یخچال، در مکان جدید، سریعتر این کار را انجام دهید. و در شلوغی اسباب کشی درگیر تمیزی قفسه های یخچال خود نباشید.

حمل جهیزیه در تهران

سعی کنید در مصرف انرژی صرفه جویی کنید و یخچال و فریز خالی را بیهوده روشن نگه ندارید، از فرصت استفاده کنید و یخچال و فریزر خود را قبل از اینکه به منزل جدیدتان بروید به طور کامل تمیز کنید.

مهترین نکته قبل از بسته بندی یخچال

یکی از مهمترین نکات در بسته بندی یخچال این است که، بعد از خالی کردن یخچال از مواد غذایی، در صورتیکه از یخچال های قدیمی تر استفاده می‎کنید، داخل آن را کامل بشویید. و اجازه دهید برفک ها و یخهای داخل فریز و یخچال کاملا آب شوند و از بین بروند. زیرا متاسفانه در برخی موارد عزیزان به این مورد توجه نکرده اند، و در هنگام جابه جایی در طول مسیر برفک ها آب گردیده، و باعث خیس شدن باقی اسباب ها گشته اند.

قبل از بسته بندی یخچال، مطمئن شوید داخل یخچال عاری از هرگونه برفک و یخ زدگی باشد.

جدا کردن اجزای یخچال

تمام اجزای متحرک داخل یخچال و فریزر را بیرون بیاورید. از جمله، جا میوه ای، جا تخم مرغی، قفسه های داخل فریزر، قفسه ها، کشو ها و سایر موارد شیشه ای و  متحرک. 

قفسه ها را در پارچه یا حوله برای حفاظت بیشتر بپیچید، سپس آنها را با دقت برچسب گذاری کنید.

البته این نکته را هم توجه داشته باشید که می توانید قفسه بندی های داخل فریزر و یخچال را خارج نکنید بلکه با استفاده از نوار چسب آنها را محکم کنید تا در حین حمل جهیزیه و جا به جایی تکان نخورند. با این وجود طبق تجربه تیم جابه جا بار پیشنهاد می‎شود، این اجزا کاملا از داخل یخچال بیرون آورده شوند. زیرا ممکن است هر چقدر هم که محکم باشند در یک حرکت دچار تکان شوند، و دچار ضرب خوردگی گردند. 

جدا کردن اجزای یخچال یکی از نکات مهم در بسته بندی یخچال می‎باشد.

محکم کردن کابل یخچال 

یخچال و فریزر را حتما خاموش کنید. پس از خاموش کردن، سیم یخچال را به صورت دورانی جمع نمایید. سپس با استفاده از یک چسب ضخیم و پهن آن را به پشت یخچال بچسبانید. این یکی از نکات ریز و مهم در بسته بندی یخچال است. متاسفانه اگر به این مورد توجه لازم نشود. در هنگام جابه جایی به سیم یخچال میتواند اسیب وارد شود.

پیچ های قابل تنظیم در زیر فریزر و یخچال کامل بسته شوند.

محکم کردن درب یخچال با استفاده از طناب

درب یخچال یا فریزر خود را به طور کامل و کیپ ببندید. از طناب محکم برای بستن محکم تر درب وسیله استفاده کنید. اگر یخچال و فریزر شما دارای درب دو درب باشد، دستگیره را با طناب محکم ببندید. مراقب باشید هنگام بسته بندی با طناب، یخچال را بیش از حد هم محکم نکنید، تا از هم ترازی خارج نشوند. توصیه نمی شود از نوار برای نگهداری درب استفاده کنید، زیرا ممکن است به درب یخچال آسیب برساند.

اگر حرکت به مدت طولانی تر از یک روز برنامه ریزی شده باشد، توصیه می شود که درب ها را کمی باز بگذارید تا جریان هوا برقرار شود و از پیدایش هرگونه کپک در داخل یخچال جلوگیری شود.

بسته بندی یخچال

در نهایت در اخرین گام، برای بسته بندی یخچال خود ، دور تا دورآن را با بابل رپ و یا فوم های ضربه گیر بپوشانید. این کار باعث جلوگیری از ضرب خوردگی به یخچال انجام می‎شود. دقت کنید فوم ها را به صورت محکم در دور یخچال بپیچید.

البته اگر یخچال شما نو می‎باشد، و آن را از حالت پلمپ شده در نیاورده اید، میتوان آن را با کارتن مخصوص خود حمل نمود. در غیر اینصورت از کارتن بهتر است استفاده نشود. و همانطور که گفتیم از بابل رپ یا حتی پتو برای جلوگیری از ضرب خوردگی استفاده شود.

بسته بندی یخچال فریزر در باربری تهران

 برای این کار ختما از خدمات شرکت های باربری مجرب، همچون جابه جا بار، استفاده کنید.  برای حمل اثاث و جهیزیه کارگرانی را جهت اسباب کشی استخدام کنید. بخچال و فریزر جزو وسایل سنگین هستند. که برای جا به جا شدن به دو نفر یا تعداد بیشتری نیاز است.

البته ما در باربری جابه جابار از کارگران دوره دیده و متخصص و پرتوان بهره می‎بریم. بسته به نیروی فردی حمل یخچال، گاها توسط فقط یک نفر کارگر خبره نیز صورت گرفته است.

استفاده از چرخ دنده برای حمل یخچال

استفاده از یک چرخ دنده یکی از بهترین راه ها برای جا به جایی، یک یخچال و فریزر است. که می تواند حمل یخچال را راحت تر کند. مخصوصا اگر جابه جایی در آپارتمان های چند طبقه صورت بگیرد. یخچال و فریزر بعد از بسته بندی و حمل باید به آرامی از شیب کامیون یا خاور رد بشوند. مهم ترین عامل حرکت در جهت مخالف شیب است که برای حفظ امنیت بیشتر ضروری است.

حمل یخچال

باز کردن بسته بندی یخچال 

بعد از بارگیری یخچال و فریزر در ماشین باربری و رسیدن به منزل جدید ، هنگام خالی کرن جهیزیه و لوازم منزل دوباره تمامی نکات ایمنی را رعایت کنید . سپس یخچال را به فضای جدید منتقل کنید و اجازه دهید حداقل ۳ ساعت قبل از وصل شدن در محل جدید به صورت خاموش ساکن باشد .

این امر می تواند روغن و مایع یخچال و فریزر شما را به کمپرسور بازگرداند، و از آسیب دیدن دستگاه جلوگیری کند. بعد از روشن کردن فریزر و یخچال حدود ۳ روز زمان می‎برد تا یخچال به درجه حرارات مطلوب و خنک خود برسد و کامل قابل استفاده شود.

حمل فریزر

حمل و جابه جایی یخچال و فریزر 

باربری جابه جا بار در این مقاله به شما نحوه بسته بندی و لوازم بسته بندی صحیح یخچال  فریزر و روش های حمل آن را توضیح داد، تا حمل بار و اسباب کشی ایمنی داشته باشید . برای بسته بندی سایر لوازم منزل با ما همراه باشید.

بعد از انجام مرحله بسته بندی، نوبت مرحله حمل بار می‎باشد، خوشبختانه باربری جابه جا بار با مجهز بودن به بهترین تجهیزات انتقال بار و ماشین های حمل اثاثیه در سراسر تهران به صورت شبانه روزی آماده است تا حمل و جابه جایی اثاث و لوازم سنگین شما را انجام دهد.

رسالت ما ، کیفیت در خدمات ماست

17778837200244741966

سوالات متداول درباره باربری تهران

 آیا از شرکت باربری برای اسباب کشی استفاده کنیم؟

چطور بهترین شرکت باربری قابل اعتماد را پیدا کنیم ؟

اسباب کشی به انگلیسی؟

در اسباب کشی با جواهرات و اقلام با ارزش چه کار باید بکنم؟

آیا خانواده من برای اسباب کشی آماده هستند؟

 هزینه های اسباب کشی منزل در باربری تهران چقدر است؟

چگونه کامیون باربری تهران برای اسباب کشی اجاره کنیم؟

تفاوت باربری تهران و اتوبار تهران در چیست؟روز اسباب کشی چی کار کنیم؟