سلام ، به سایت باربری تهران - جابه جا بار خوش آمدید

باربری در تهران
متخصص در حمل و جا ب جایی و بسته بندی حرفه ای اثاثیه و بار در سراسر تهران

باربری در میدان آزادی [تلفن ☎️ 1777 باربری در آزادی ] جابه جا بار

آخرین ویرایش در۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۲۲
باربری در میدان آزادی

باربری در آزادی – اتوبار آزادی

باربری آزادی – جابه جا بار ، ارائه دهنده خدمات بسته بندی و اسباب کشی در محدوده میدان آزادی تهران میباشد . اگر ساکن تهران هستید ، میدانید که تعداد زیادی از مردم در مناطق غرب تهران و در حوالی میدان آزادی زندگی میکنند. بنابراین خوب هست که با باربری هایی که در منطقه نزدیک محل زندگی شما هستند، آشنا بشوید.

 با دانستن اینکه کدام خیابان ها و مسیر ها به میدان آزادی ختم میشود ، میتوانید روند جابه جایی و اسباب کشی خود را تسریع دهید.

شماره تماس باربری آزادی 

یکی از بزرگترین اشتباهات رایج در اسباب کشی این هست که افراد بدون داشتن برنامه و آگاهی اقدام به جابه جایی و اسباب کشی میکنند و اینگونه حرکات میتواند شما را با هزینه های جانبی زیادی مواجه کند.

free tehran

پس بهترین کار برای شما این هست که ابتدا برای اسباب کشی و مسیر های خود برنامه بریزید ، دوم اینکه خیابان های اطراف محل زندگی اکنون و محلی که میخواهید به آنجا نقل مکان کنید را تا حدودی بشناسید تا بتوانید بهترین شرکت ها باربری که به شما نزدیک هستند و به مسیر ها وارد میباشند را پیدا کنید. بنابراین، نیازی به گفتن نیست، که اگر میخواهید به آن سمت از شهر نقل مکان کنید واجب هست که سری به گوگل بزنید.

map

هدف باربری و اتوبار جابه جا بار ، از نوشتن این مقاله این هست که شما با اتوبار در میدان آزادی تهران و باربری هایی که در خیابان های منتهی به این خیابان هستند آشنا بشوید و اگر قصد نقل مکان به این مناطق را دارید و یا بالعکس در منطقه غرب تهران زندگی میکنید و حالا میخواهید به شمال تهران جابه جا بشوید. با باربری و شرکت بسته بندی در این مناطق ( شمال و غرب تهران )  آشنا بشوید.

 
 • اتوبارهای میدان آزادی

 • اتوبار بزرگراه شهید ستاری

 • شرکت حمل بار در  صادقیه

 • اتوبار و باربری در  خیابان ستارخان

 • جابه جا بار و باربری در اشرفی اصفهانی 

 • باربری در بزرگراه شهید لشگری

 • اتوبار در بزرگراه شهرک شهید فکوری

 • باربری در بزرگراه شهید فهمیده

 • اتوبار در شهرک اکباتان

 • باربری و اتوبار در محدوده بزرگراه یادگار امام

 • باربری و اتوبار در بزرگراه آیت الله سعیدی

 • باربری در بزرگراه شیخ فضل الله نوری

 

بیشتر بخوانیم :   باربری کاشانی | اتوبار آیت الله کاشانی
 tehran-map

به طور کلی اگر با منطقه ۳ تهران ، منطقه ۲ تهران ، منطقه ۵ تهران و منطقه ۲۲ تهران سروکار دارید و به دنبال باربری میگیردید. جابه جا بار برای شما بهترین انتخاب است برای رزرو وقت و اطلاعات بیشتر با شماره ۱۷۷۷ تماس بگیرید. ما در جابه جا بار ارائه دهنده انواع خدمات بسته بندی و حمل بار با باربری در تهران بزرگ میباشیم.

 

باربری در میدان آزادی

بهتر است با محدود میدان آزادی و قدمت این مکان بیشتر آشنا بشوید. نقشه و آدرس میدان آزادی در گوگل مپ ثبت شده است و به شما میتوانید آنرا مشاهده کنید. میدان آزادی در بخش غربی تهران بزرگ قرار گرفته است و مسافرانی که از فرودگاه مهرآباد و از بزرگراه شهید لشگری (جاده مخصوص کرج) به تهران وارد می شوند. به عنوان نخستین نماد شهری، با این میدان و بنای ویژه آن روبرو می شوند.

 

بسته بندی اثاثیه در محدوده آزادی

بسته بندی اثاثیه یکی از خدمات اصلی اتوبار جابه جا بار میباشد . نیروی متخصص بسته بندی اثاث باربری ازادی با داشتن تجربه و مهارت کافی ، در 24 ساعت شبانه روز خدمات خود را با بیشترین میزان کیفیت انجام میدهند. اگر وقت کافی برای بسته بندی اصولی لوازم خود ندارید ، میتوانید از خدمات ما با شماره گیری 1777 تماس بگیرید.

بیشتر بخوانیم :   باربری نیاوران - اتوبار نیاوران

 

نکته : میدان آزادی با مساحت ۵۰۰۰۰ مترمربع پس از میدان نقش جهان با مساحت ۸۹۶۰۰ مترمربع، بزرگ ترین میدان ایران است و برج آزادی، یکی از شناخته شده ترین نمادهای تهران، با بلندای چهل و هشت متر در میان آن جای گرفته است. برج آزادی، در زمان محمد رضا شاه پهلوی به عنوان نماد پایتخت ساخته شد.

 

Sadeghieh

 

معرفی باربری در میدان ازادی و مناطق نزدیک به آن؟

باربری و اتوبار ازادی – جابه جا بار یکی از بهترین شرکت های باربری و حمل بار تهران در محدوده ازادی میباشد – تلفن باربری 1777

بسته بندی اثاثیه در شرکت باربری ازادی جابه جا بار صورت میگیرد؟

بله بسته بندی توسط نیروی متخصص بسته بندی باربری و اتوبار میدان ازادی جابه جا بار صورت میگیرد

تلفن باربری ازادی چند است؟

تلفن تماس باربری در محدوده ازادی تهران 02188372002 میباشد

 

جهت رزرو خدمات حمل بار و خرید لوازم بسته بندی اثاثیه و کرایه وانت و خاور در محدوده آزادی با ما در تماس باشید.

 

بیشتر بخوانیم :   باربری زعفرانیه - اتوبار زعفرانیه

2 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.