سلام ، به سایت باربری تهران - جابه جا بار خوش آمدید

باربری در تهران متخصص در حمل و جا ب جایی و بسته بندی حرفه ای اثاثیه و بار در سراسر تهران

باربری در شهرک اکباتان

آخرین ویرایش در۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۵۰
باربری در شهرک اکباتان

باربری در شهرک اکباتان موضوع این بخش از سایت باربری جابه جا بار میباشد، اگر به دنبال یک باربری در تهران خوب در محدوده اکباتان هستید تا حمل بار و بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم شما را با کفیت و تضمینی انجام دهد؛ به سایت ما خوش آمدید. باربری اکباتان جابه جا بار در 24 ساعته شبانه روز خدمات خود را با قیمت مناسب انجام میدهد.

اسباب کشی با باربری اکباتان جابه جا بار 

نام شهرک اکباتان به گوش همه تهرانی ها آشناست، چه آنهایی که به هنگام فرود هواپیما در مهرآباد از دیدن ساختمان های بتنی غول پیکرش شگفت زده می شوند، چه آنهایی که به به واسطه سفر به استان البرز از جلوی آن می گذرند، یا دستکم در طول سفرهای روزمره شهری با مترو نگاهشان به نام ایستگاهش خورده است. شهرک اکباتان از شمال به اتوبان تهران کرج و از غرب به نمایشگاه صنایع هواپیمایی محدود می‌شود.

باربری در میدان آزادی

اسباب کشی با باربری در شهرک اکباتان

در چند سال اخیر تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید باکری و اتوبان کرج در این محدوده راه‌اندازی شده است.شهرکی که با وسعت حدود ۲۰۰ هکتار، ۱۵،۶۷۵ واحد آپارتمانی را در قلب خود جا داده و حتی پس از گذشت ۴۵ سال از ساخته شدن آن، رکورد بزرگترین شهرک مسکونی ایران را حفظ کرده است.شهرک اکباتان در مسیر خط چهار متروی تهران قرار دارد و دارای یک ایستگاه مترو است که در فاز ۲ شهرک قرار دارد. میدان شهید صارمی در شرق فاز ۲ شهرک اکباتان قرار گرفته است.

باربری در اکباتان

اگر قصد اسباب کشی و نقل مکان به شهرک اکباتان را دارید میتوانید از خدمات ماشین های باربری درون شهری و بسته بندی ما در اتوبار و باربری جابه جا بار استفاده کنید. تلفن تماس و رزرو ماشین ۱۷۷۷ میباشد.

تلفن تماس باربری شهرک اکباتان

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.