بیمه باربری چیست ؟ بارنامه اسباب کشی

لیست بیمه باربری چیست ؟ بارنامه اسباب کشی
جستجوی بیمه باربری چیست ؟ بارنامه اسباب کشی
تلفن بیمه باربری چیست ؟ بارنامه اسباب کشی
 باربری
 باربری
 باربری
garranty باربری تهران garranty

خدمات تخصصی باربری بیمه باربری چیست ؟ بارنامه اسباب کشی

باربری و اتوبار جا ب جا بار نزدیک به 30 سال سابقه فعالیت، توانسته است به یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های فعال در زمینه ارائه خدمات جابجایی و حمل بار در تهران تبدیل شد. جا ب جا بار همیشه سعی داشته است تا فرآیند اسباب کشی با کمترین قیمت در تهران را ارائه دهد و همواره کیفیت خدمات خود را حفظ کند. حمل بار در تهران بصورت شبانه روزی با ماشین های مخصوص انجام می شود و برای هماهنگی می توانید با شماره تلفن چهار رقمی 1777 بدون نیاز به پیش شماره تهران با ما تماس بگیرید.
garranty garranty garranty
شرکت باربری و اتوبار جا ب جا بار

باربری و اتوبار  بیمه باربری چیست ؟ بارنامه اسباب کشی

باربری و اتوبار جابه جا بار ارائه دهنده خدمات بیمه کالا در اسباب کشی در محدوده غرب تهران میباشد . ما در این مقاله قصد داریم شما را با مفاهیم کلی درباره بیمه باربری , بیمه کالا و بیمه حمل و نقل آشنا کنیم

خدمات تخصصی انواع محتوا در 9 زبان با گارانتی کیفیت >

بیمه باربری چیست ؟ بارنامه اسباب کشی


باربری و اتوبار جابه جا بار ارائه دهنده خدمات بیمه کالا در اسباب کشی در محدوده غرب تهران میباشد . ما در این مقاله قصد داریم شما را با مفاهیم کلی درباره بیمه باربری , بیمه کالا و بیمه حمل و نقل آشنا کنیم

بیمه باربری چیست ؟ بارنامه اسباب کشی

بیمه باربری و حمل و نقل کالا در اسباب کشی

باربری و اتوبار جابه جا بار – ارائه دهنده خدمات بیمه کالا – در اسباب کشی در محدوده غرب تهران میباشد . ما در این مقاله قصد داریم شما را با مفاهیم کلی درباره بیمه باربری ، بیمه کالا و بیمه حمل و نقل آشنا کنیم. ما انواع بیمه های مربوط به باربری را با توجه به قوانین اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور ارائه میدهیم.

برای رزرو باربری با شماره ۱۷۷۷ تماس بگیرید

شماره باربری

آیا استفاده از بیمه باربری راهکار خوبی در اسباب کشی است ؟

استفاده و اراده خدمات پوشش بیمه برای حمل و نقل کالاها و وسایل منزل و لوازم اداری اجباری نیست. با این حال، هنگام حمل اثاثیه برای اسباب کشی، استفاده از بیمه همیشه یک ایده خوب است که تا حد زیادی حفاظت و امنیت لوازم شما را در حین جابه جایی و حرکت حفظ میکند و نگرانی ها مربوط به خسارت به اموال را در نقل مکان به حداقل میرساند ، مخصوصا اگر اثاث و بارشما شامل تعداد زیادی وسیله گران قیمت و سنگین بزرگ میباشد.

insurance

شرکت باربری که برای حمل اثاث منزل خود انتخاب میکنید ، در قبال حمل لوازم شما مسئولیت دارد و برای اینکه کار خود را به صورت حرفه ای پیش ببرد و اعتماد مشتری را نیز کسب کند ، بیمه کردن لوازم و اثاث را جزو خدمات اصلی خود قرار میدهد. البته همه شرکت ها اینطور نیستند و مسئولیتی را برای اثاث شما بر عهده نمیگیرند ، اما شما به عنوان یک شهروند آگاه و مطلع سعی کنید شرکتی را برای حمل اثاث خود انتخاب کنید که راضی باشد در صورت بروز خسارت ، هزینه ای را به شما پرداخت کند.

نکته : بیمه حمل و نقل کالا به منظور حفاظت هرچه بیشتر از لوازم و اثاثیه در مقابل خطرات و خسارت های  حمل و نقل بوجود آمده است.

insurance

هزینه بیمه حمل اثاثیه را کجا باید پرداخت کرد ؟

بسته به شرایطی که شما دارید و شرکت باربری را که انتخاب میکنید ،بستن قرار داد بیمه باربری و  نحوه پرداخت و دریافت هزینه ها متفاوت میشود. هنگام عقد قرار داد حتما باید ذکر کنید که خواهان استفاده از خدمات بیمه باربری و حمل اثاثیه هستید ، تا هزینه های لازم از شما دریافت شود و در صورت بروز خسارت نیز شرکت بر اساس قوانین ، خسارت بیمه باربری را پرداخت کند .

نکته : به منظور ریسک های مربوط به حمل و نقل کالا، طرفین باید با شرکت های بیمه که تجربه عملیاتی و کافی در زمینه اثاث کشی دارند ، بیمه نامه و قرار داد امضا کنند.

چه خسارت هایی ممکن است در حین جابه جایی رخ بدهد ؟

در صورت بروز هرگونه حادثه ای زیان آوری در هنگام اسباب کشی ، که به کالا و لوازم شما خسارت وارد کند ، شرکت باربری موظف است کلیه خسارت های وارد شده و یا درصدی از خسارت ها را به شما پرداخت کند و همه این مراحل بستگی به این دارد که شما قرارداد بیمه کالا را بسته باشید و کاملا برایتان شفاف شده باشد که هزینه خسارت به صورت کامل و یا به صورت درصدی پرداخت خواهد شد. در صورتی که حادثه ای رخ دهد، شما به عنوان شخص بیمه شده باید بیمه گذار را از این واقعیت در سریع ترین زمان ممکن و به نحوی که در قرارداد بیمه ای مشخص شده است، باخیر کنید.

به دنبال اطلاعیه های شرکت باربری و بیمه حمل کالا مبنی بر اینکه هزینه های بیمه ، باید دقیق قبل از شروع جابه جایی محاسبه شوند ، ما به عنوان یک مشاوره با تجربه در زمینه باربری و بیمه نامه های حمل لوازم منزل ، فکر می کنیم که نگاه دقیق تر به بیمه حمل و نقل و اطلاعات داشتن از قوانین و تبصره ها و نحوه پرداخت آنها میتواند برای شما کمک شایانی باشد.

برای اسباب کشی از چه نوع بیمه ای استفاده کنم ؟

بیمه باربری چیست ؟

به طور کلی و به صورتی که قوانین بیمه نامه ها را مشخص میکند ، تمام مشتریانی که خواهان استفاده از خدمات بیمه باربری هستند، باید حداقل میزان هزینه ها را در ابتدا پرداخت کنند. با این حال، مسئولیت حمل و نقل کالا پوشش بسیار محدودی دارد و هر چیزی از بلایای طبیعی تا تصادفات خودرو و یا حتی اعمال جنگ می تواند به کالا و بار شما آسیب برساند. بنابراین به عنوان یک مشتری که قصد اسباب کشی دارد، می توانید از شرکت حمل و نقل کالا برای محافظت از اثاثیه خود از در برابر از دست دادن، آسیب یا سرقت استفاده کنید.

insurance

transportation insurance

در این میان بد نیست که بدانید بیمه باربری در کشورمان چندان جدید نیست و قوانین آن برای نخستین بار در سال ۱۳۱۶ شمسی به تصویب رسیده و بعدها دچار تغییراتی شده است. در این حیطه چند اصطلاح بیمه باربری مورد استفاده قرار می گیرند که جهت آشنایی هر چه بیشتر شما خوانندگان گرامی، آنها را در این بخش شرح می دهیم:

بیمه گر:

شرکت یا نهادی است که در طول مسیر جابجایی بار و یا کالا متعهد به تضمین به سلامت رساندن آنهاست.

بیمه گذار:

شخص حقیقی یا حقوقی است که بار و یا اسباب و اثاثیه خود را جهت جابجایی در اختیار شرکت خدمات باربری قرار داده و در صورت وارد شدن هر گونه خسارت به وسایل و لوازم وی، خسارت ها از طریق بیمه باربری به وی پرداخت خواهد شد.

مورد بیمه:

کلیه کالاها، لوازم و وسایلی که در طول باربری و جابه جایی بار توسط شرکت های اتوبار و یا باربری (زمینی، هوایی و یا دریایی) حمل می شوند.
البته این اصطلاحات بیشتر در زمان امور ترانزیت کالا، صادرات و واردات مورد استفاده قرار می گیرند اما در اصل مسئله بیمه و ضمانت سالم رساندن وسایل یا اجناس مسئله هست که در این میان مشترک است.

 

انواع بیمه باربری چیست ؟ آیا بیمه باربری محدودیت دارد؟

همان طور که میدانید و ما هم در پست های قبلی بلاگ سایت باربری جابه جا بار ذکر کرده ایم ، بیمه باربری دارای انواع مختلفی است که هر کدام مزیت ها و محدودیت های مربوط به خود را دارند، به عنوان مثال، هنگام حمل و نقل از طریق کامیون ، نیاز هست که از بیمه ای استفاده کنید که تمام لوازم بزرگ و سنگین شما را در بر میگیرد . یک گواهی از بیمه نامه که نشان می دهد ، ماشین باربری دارای مقدار مشخصی از وسایل تحت پوشش بیمه است، به این معنی است که راننده هم در هنگام حرکت بیشتر دقت میکند.

 

انواع مختلفی از بیمه کالا و حمل اثاثیه منزل وجود دارد که به برای خطرات جاده ای و تصادفات ، شکستن در حمل و نقل و چیدن و گم شدن لوازم تعبیه شده است. حال شما با توجه مقدار و نوع بار خود و بر اساس نوع تجهیزات و لوازم بسته بندی و ماشینی که برای حمل بار اتخاذ میکنید ، قرارداد بیمه باربری را میتوانید ببندید.

 

به طور کلی ، پیش آمدن تصادف و یا خسارت ، در حین اثاث کشی ، موضوعی است که نمیتوان آنرا پیش بینی کرد و ممکن است رخ بدهید یا نه. البته عواملی زیادی مثل کیفیت خدمات شرکت بسته بندی و باربری در رقم خوردن و تجربه یک جابه جایی خوب تاثیر گذار هستند.

انواع بیمه باربری

بیمه باربری می تواند برای حمل و نقل بین المللی و همچنین داخلی  جدا تعریف بشود. در عین حال، به دلیل ماهیت متفاوتی که این بیمه ها دارند، نیاز هست که اطلاعاتی در موردشان را برای شما نشر بدهیم.

 • بیمه حمل و نقل زمینی: این بیمه،  تمام حمل و نقل و جابه جایی هایی زمینی را که با خاور ، کامیون و سایر وسایل نقلیه باربری انجام میشود را پوشش می دهد. زمینه های مختلفی که بیمه کالا آنها را پوشش میدهد،عبارتند از سرقت، آسیب های جاده ای و سایر خطرات مرتبط. این نوع بیمه در مسیر هایی که در داخل یک کشور هستند اعمال میشود . مثلا اگر قصد اسباب کشی در غرب تهران را دارید میتواند از اتوبار مورد نظر خود بخواهید که این بیمه را برای شما در نظر بگیرند/.
 • بیمه حمل و نقل دریایی: این بیمه حمل و نقل در مسیر های آبی و دریایی کاربرد دارد و معمولا برای حمل بارهای زیاد استفاده میشود. این نوع بیمه باتوجه خشک بودن مناطق ایران خیلی کم استفاده میشود و در محدوده فعالیت های یک شرکت باربری که در زمینه اسباب کشی و بسته بندی فعالیت میکند ،قرار نمیگیرد.
 • بیمه و حمل نقل هوایی : این نوع بیمه باربری هم ، همانطور که از اسمش پیداست برای مسیر های هوایی که با هواپیما طی میشود تعریف میشود . جا به جایی برای اسباب کشی در ایران خیلی خیلی کم پیش میاد که با هواپیما صورت بگیرد و بیشتر مردم ترجیح میدهد از ماشین و کامیون برای حمل اثاثیه خود استفاده کنند . حتی اگر قصد نقل مکان به شهر یا استان دیگری داشته باشند.

 

بیمه باربری

مزایای استفاده از بیمه باربری

حمل و نقل و جابه جایی میتواند در مسیر های مختلف اتفاق می افتد ، مسیر هوایی ، مسیر دریایی ، مسیر زمینی . هر کدام از این مسیر ها خطراتو ریسک هایی دارند و نوع بیمه ای که برای کالای خود در نظر میگیرد نیز بر اساس مسیر متفاوت هست ، در مجموع در هر مسیری هم که باشید و قصد جابه جایی داشته باشید ، استفاده کردن از خدمات بیمه باربری به مراتب مزایایی زیادی خواهد داشت.

خسارت هایی که به بیمه باربری احتیاج دارند

شاید این سوال برای شما هم پیش بیایید که یک اسباب کشی چه ریسک و خطراتی میتواند داشته باشد ، و این خطرات چگونه باعث ایجاد زیان و خسارت میشوند ؟

حتی اگر شما بسته بندی اصولی برای لوازم خود داشته باشید و یا از نیروی متخصص بسته بندی هم استفاده کرده باشید. باز هم ممکن اتفاقات پیش بینی نشده ای پیش بیاید که شما را با ضرر روبه رو کند.

خسارت های کلی به شرح زیر هستند :

 • آسیب های ناشی از بسته بندی نامناسب
 • آلودگی هوا و رانندگی خطرنام
 • رها شدن بار در حین جابه جایی
 • پلیس راه و گمرگ
 • کارگران باربری غیر حرفه ای

بیمه کالا و باربری

سوالات متداول در مورد بیمه اسباب کشی

اگر شما شخصی هستید که قصد نقل مکان دارید و میخواهید اثاثیه یا لوازم اداری خود را جابه جا کنید ، بهتر است از قوانینی که در مورد بیمه باربری و بیمه کالا وجود دارد هم آگاه باشید . تا انتخاب درستی کنید. همچنین اگر صاحب یک کسب و کار در زمینه واردات و صادرات هستید هم باید از قوانین مربوط بیمه اطلاع لازم را داشته باشید و پاسخ جامع و کاملی به مشتریان خود بدهید . در این راستا ما لیستی از سوالا متدوالی که برای مردم پیش می آید را در زمینه بیمه همراه با پاسخی کوتاه و جامع آورده ایم.

بیمه باربری چیه؟

بیمه ‌حمل‌ و نقل‌ کالا بیمه‌ای‌ است‌ که‌ بموجب‌ آن‌ بیمه‌ گر در مقابل‌ حق‌ بیـمه‌ ای‌ که ‌از بـیمه‌ گذار دریافت‌ میکند متعهد میشود چنانچه‌ در جریان‌ حمل‌ کالا از نقطه‌ای‌ ” مبداء حمل‌” به‌ نقطه دیگر “مقصد حمل‌ کالا” ، در نتیجه‌ وقوع‌ خط‌رهای‌ موضوع‌ بیمه‌ ، کالا تلف‌ شده‌ و یا دچار خسارت شود و یا بیمه گذار هزینه هائی در رابطه‌ با این‌ خط‌رات ‌متحمل‌ شود زیان وارده‌ را جبران‌ نماید. علاوه‌ برآن‌ در بعضی‌ موارد زیان‌ وارده‌ به ‌اشخاص‌ ثالث‌ نیز از ط‌ریق‌ این‌ بیمه‌ جبران‌ میشود.

چه خسارت هایی تحت پوشش بیمه باربری قرار میگیرند ؟ 

 • آسیب های ناشی از بسته بندی نامناسب
 • شکستن لوازم و ظروف
 • افتادن و در حین حرکت کامیون
 • پلیس راه ها
 • کوتاهی در کار کارگران باربری
 • خسارت های ناشی از تصادف
 • خسارات ناشی از یخبندان و آب و هوای نامناسب و طوفانی
 • خسارت ناشی از دیر تحویل داد
 • خسارت ناشی از دزدی و سرقت
 • آسیب و از بین رفتن اثاثیه در اثر آتش سوزی
 • خسارت به وسیله زمین لرزره

چه لزومی به استفاده از بیمه جمل و نقل وجود داره ؟

استفاده بیمه حمل و نقل و باربری برای حمل بار و مسافرت هایی که در مسافت های طولانی انجام میشوند ، ضروری است زیرا کسی از اتفاقاتی که ممکن است در مسیر رخ بدهد و به کالا و بار آسیب برساند خبری ندارد و با بیمه کردن میتوان این اطمینان را حاصل کرد که در صورت بروز خسارت و ضرر و هرحادثه ای در طول مسیر ، حداقل مقداری از هزینه مالی شما برمیگردد که این خود میتواند تسلی دهنده باشد.

باربری و اتوبار جابه جا بار ، ارائه دهنده خدمات بسته بندی و حمل کالا و اثاثیه منزل به همراه بیمه لوازم شما ، آماده خدمات رسانی است. برای رزرو و اطلاعات بیشتر و همچنین استفاده از مشاوره رایگان کارشناسان ما با شماره ۱۷۷۷ باربری در تهران تماس بگیرید.

شماره تماس باربری در تهران بدون پیش شماره : ۱۷۷۷

شماره باربری

سوالات متداول درباره باربری تهران

 آیا از شرکت باربری برای اسباب کشی استفاده کنیم؟

چطور بهترین شرکت باربری قابل اعتماد را پیدا کنیم ؟

اسباب کشی به انگلیسی؟

در اسباب کشی با جواهرات و اقلام با ارزش چه کار باید بکنم؟

آیا خانواده من برای اسباب کشی آماده هستند؟

 هزینه های اسباب کشی منزل در باربری تهران چقدر است؟

چگونه کامیون باربری تهران برای اسباب کشی اجاره کنیم؟

تفاوت باربری تهران و اتوبار تهران در چیست؟روز اسباب کشی چی کار کنیم؟