سلام ، به سایت باربری تهران - جابه جا بار خوش آمدید

باربری در تهران متخصص در حمل و جا ب جایی و بسته بندی حرفه ای اثاثیه و بار در سراسر تهران

خطرات و بزرگترین اشتباهات اسباب کشی

آخرین ویرایش در۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۵
خطرات و بزرگترین اشتباهات اسباب کشی

اشتباهات اسباب کشی موضع این مقاله از سایت باربری جابه جا بار است، فرآیند جابجایی و اسباب کشی میتواند خطرناک و پیچیده باشد اگر آمادگی کافی نداشته باشید و نکات ایمنی را رعایت نکنید. باربری و اتوبار جابه جا بار در این مقاله به شما چند مورد از اشتباهات رایج و معمولی که هنگام اسباب کشی رخ میدهد را معرفی میکند. تا از انجام دادن آنها پرهیز کنید.

شماره تماس باربری : ۱۷۷۷

۱٫کمبود وقت هنگام اسباب کشی و بسته بندی

خیلی از افراد هنگام اسباب کشی با مشکل کمبود وقت مواجه میشوند. برای اسباب کشی باید زمان کافی برای بسته بندی وسایل و لوازم منزل در نظر گرفته شود. خیلی از افراد به بحت مدیریت زمان دقت نمیکنند و در لحظات نزدیک به جابجایی فشار و استرس زیادی به خود و اطرافیان تحمیل میکنند.

بزرگترین اشتباهات در اسباب کشی چیست ؟

برای جلوگیری از وقوع چنین اشتباهاتی بهتر است، حدود ۲ الی ۳ هفته قبل از روز اسباب کشی و نقل مکان به منزل جدیدتان، کارتن و جعبه های مناسب برای بسته بندی لوازم خود را تهیه کنید.به ما اعتماد کنید، هیچ کس نمی خواهد روز قبل از اثاث کشی برای پیدا کردن کارتن به فروشگاه برود.

بسته بندی

۲٫حمل و بسته بندی موارد غیر ضرروی

اگر در منزل و انباری خود وسایلی دارید که سالهاست از آنها استفاده نمیکنید یا اینکه وسایل قدیمی شما به کل از کار افتاده هستند . توصیه ما به شما این هست که تمامی این موارد را قبل از جابجایی به منزل جدید دور بریزید. مطمئن باشید حمل وسایل از کارافتاده و غیرقابل استفاده برای شما بار اضافی تلقی میشود و هزینه های جانبی زیادی را به همراه دارد.

پس برای داشتن یک اسباب کشی خوب و ایمن و راحت بهتر است اقلامی را که به آنها نیاز ندارید یا استفاده نمیکنید، به شخصی اهدا کنید و یا دور بریزید. این موارد میتواند شامل: لباس هایی که اندازه و مناسب نیست، اسباب بازی هایی که بچه های شما دیگر استفاده نمیکنند و مبلمان قدیمی منزل باشد.

۳٫دنبال شرکت باربری ارزان نباشید!

بسیاری از افرادی که قصد اسباب کشی دارند، با دیدن هزینه و نرخ قیمت های باربری ها به شدت تحت تاثیر قرار میگیرند و جذب باربری های ارزان میشوند. اما میدانیم که نرخ قیمت به تنهایی نمیتواند فاکتوری مناسب برای انتخاب یک شرکت باربری و بسته بندی خوب باشد.

زیرا که انتخاب یک باربری ارزان میتواند برای شما هزینه های جانبی زیادی را به همراه داشته باشد و با رعایت نکردن اصول ایمنی منجر به آسیب رساندن و ضرر به لوازم با ارزش شما شود. پس در انتخاب یک باربری علاوه بر نرخ هزینه ها به فاکتور های دیگری مثل نوع تجهیزات باربری و بسته بندی و ارائه خدمات بیمه کالا هم توجه کنید.

۴٫برآورد قیمت منصفانه برای خدمات باربری و بسته بندی

برای صرفه جویی در زمان و وقت خود از شرکت باربری که قصد استفاده از خدمات آنها را برای اسباب کشی و بسته بندی لوازم منزلتان دارید، از آنها حدس غیرحرفه ای برای برآورد هزینه ها نخواهید. زیرا تعیین قیمت منصفانه برای خدمات بسته بندی و حمل لوازم یک شرکت باربری ، به پارامتر های مختلفی بستگی دارد.مواردی مانند: تعداد و حجم وسایل و مسافت بین دو منزل برای جابجایی از جمله این عوامل هستند.
باربری جابه جا بار، ارائه دهنده خدمات بسته بندی و باربری در تهران و شمال تهران خدمات خود را با منصافانه ترین قیمت به شما همشهریان تهرانی ارائه میدهد.

قیمت منصفانه باربری

۵٫عدم توجه به خدمات بیمه کالا شرکت باربری

در صورت دقت نکردن به کیفیت شرکت باربری و رعایت نکات ایمنی، اسباب کشی و جابجایی شما میتواند هزینه های زیادی را به همراه داشته باشد. هنگام استخدام یک شرکت باربری و بسته بندی، مطمئن شوید که تمامی خدمات مورد نیاز شما را با بهترین کیفیت ارائه میدهد ، هر سوالی که برای بسته بندی و اسباب کشی دارید را حتما حتما از شرکت باربری مورد نظر خود بپرسید.

از جمله موارد مهمی که یک شرکت باربری خوب حتما ارائه میدهد، خدمات بیمه کالا است. پس درباره بیمه کالا لوازم حتما از باربری سوال کنید و اگر این خدمات را داشتند آن شرکت را برای اسباب کشی خود انتخاب کنید.  باربری جا به جا اماده پاسخگویی به سوالات شما و مشاوره رایگان است. برای اطلاعات بیشتر با شماره ۱۷۷۷ تماس بگیرید.

۶٫اسناد و جواهرات را با کامیون حمل نکنید

مواردی که کوچک هستند و برای شما ارزش مادی و معنوی زیادی دارند ، مثل اسناد و مدارک (شناسنامه، گذرنامه،کارت ملی) و همچنین طلا و جواهرات را سعی کنید با ماشین شخصی خود جابجا کنید و در مکانی امن نگه دارید تا با خسارت و زیانی رو به رو نشوید.

۷٫عدم بسته بندی جعبه ضروری

اگر همه چیز را با کامیون باربری حمل میکنید، یک اشتباه بزرگ انجام دادید! بسیاری از وسایل را ما در بدو ورود به خانه و شب اول اسباب کشی نیاز داریم. این وسایل بهتر است در یک جعبه جداگانه بسته بندی شده و در دسترس باشد تا در موقع لزوم مورداستفاده قرار گیرد این جعبه اولین جعبه‌ای است که باز می‌شود و عدم بسته بندی پک ضروری از اشتباهات بزرگ در بسته بندی و اسباب کشی است. پس لوازمی مثل مسواک و خمیردندان ،لوازم آرایشی روزمره، چراغ قوه، صابون، کاغذ توالت، دارو های ضروی، و تنقلات و خوردنی ها را در درسترس و در جعبه ضروری قرار بدهید.

۸٫ کپی گرفتن از اسناد و مدارک

ممکن است جابجایی برای کامپیوتر و لب تاپ شما خوب نباشد و سیستم آنها را بهم بریزد. توصیه میشود قبل از اسباب کشی و جابجایی از سیستم خود یک بک آپ تهیه کنید و از اسناد و مدارک مهمی که در سیستم کامپوتر و لب تاپ دارید حتما یک نسخه کپی بگیرید و آنرا در جایی امن و مطمئن نگه دارید. تهیه یک نسخه پشتیبان از مواردی مانند دفترچه و کارت های پزشکی، شناسنامه و کارت ملی ، فرم های بیمه نامه ، گواهی تولد و سند ازدواج و سند املاک، کاری سودمند است.

۹٫ برنامه ریزی ضعیف برای اسباب کشی و بسته بندی (بدترین اشتباه اسباب کشی)

شاید مطرح کردن این مسئله چندان درست نباشد اما واقعیتی است که همه روزه رخ میدهد. خیلی از مردم برای یک جابجایی و اسباب کشی برنامه ریزی دقیق و خوبی ندارند. و کارهای خود را برای دقیقه ۹۰ میگذارند. شاید فکر کنید اینگونه در زمان و وقت شما صرفه جویی شده است ، اما بدانید که انجام دادن کارها با عجله و نداشتن برنامه درست برای شما مشکل آفرین است و احتمالا شما را با هزینه های ناخواسته زیادی مواجه میکند. پس بهتر است برای بسته بندی لوازم خود برنامه ریزی داشته باشید و روز دقیق حرکت و اسباب کشی را بدانید.

عدم برنامه ریزی دقیق شما را برای انتخاب و رزرو شرکت باربری نیز با مشکل مواجه میکند زیرا ممکن است در روزی که شما با آنها تماس میگیرد سرویسی برای ارائه نداشته باشند. بنابراین از یک الی ۲ روز قبل از تاریخ اسباب کشی حتما باربری و ماشین مورد نظر خود را رزرو کنید. اگر حس میکنید زمان لازم را ندارید،از خدمات بسته بندی و حمل بار ، شرکت های باربری استفاده کنید. این کار استرس های شما را تا حد زیادی کاهش میدهد.

اسباب کشی

۱۰٫اوج زمان جابجایی و اسباب کشی را انتخاب نکنید

سالانه چندین میلیون ایرانی جابجا می شوند به بیشترین زمان جابجایی در سال ترافیک جابجایی می گویند. لیست بیشترین اتوبار های معتبر از اواخر بهار تا اواخر تابستان خیلی سریع پر می شوند ، پس به این نکته دقت داشته باشید! شما که نمی خواهید بین اتوبار های نامعتبر و بی تجربه حق انتخاب داشته باشید پس یک زمان کافی در نظر بگیرید.

سه تا چهار ماه قبل از موعد اسباب کشی از چند شرکت معتبر نرخ هزینه اسباب کشی  و لوازم بسته بندی را سوال کرده و آنها را با هم مقایسه کنید و با در نظر گرفتن شرایط و ایده ال های خود اتوبار مناسب را با دقت انتخاب کنید.

چک لیست اسباب کشی

بزرگترین اشتباه و خطر در اسباب کشی چیست ؟

بسته بندی غیر اصولی لوازم و اثاث منزل بزرگترین اشتباه در اسباب کشی است – تلفن تماس باربری 1777

پرریسک ترین اتفاقات در مسیر جابه جایی منزل به منزل چیست ؟

راننده غیر مطمئن و ماشین باربری خراب ریسک وقوع خطر را در اسباب کشی و جابه جایی بالا میبرد.

برای جلوگیری از وقوع خطر در اسباب کشی چه پیشنهاد میکنید؟

استخدام یک شرکت خوب باربری در تهران بهترین گزینه است – تلفن تماس باربری تهران 02188372002

۱۱٫تهیه نکردن چک‌ لیست و بررسی لوازم بعد از اسباب کشی

شور و شوقی که برای نقل مکان به منزل جدید خود دارید ممکن است باعث شود از وسایل و کارتن های بسته بندی خود غافل شوید. حتما قبل از اسباب کشی و هنگام بسته بندی اثاثه برای هر کارتن برچسب تهیه کنید و لیست کلیه لوازم و کالای خود را در دفتری یادداشت کنید و بنویسید که درون هر کارتن با شماره مخصوص خود چه مواردی وجود دارد.

اشتباهات اسباب کشی

تهیه فهرست از کلیه وسایل بسیار مهم است. یکی از مهم‌ترین اشتباهات در جابجایی‌ها این است که افراد فکر میکنند تهیه چک لیست ضروری و لازم نیست. با این کار مشخص می‌شود که شما چه وسایلی را بسته بندی کرده و داخل ماشین حمل بار قرار داده‌اید و چه وسایلی قرار است در منزل جدید تحویل گرفته شود.

جلوگیری از اشتباهات اسباب کشی با استخدام باربری

هنگامی که کارگر های باربری و بسته بندی لوازم شما را در منزل جدید میچینند. دفتر چک لیست خود را بیاورید و اطمینان حاصل کنید که کلیه لوازم شما در صحت و سلامت کامل تحویل داده شده است.

 

2 نظر

    • سلام جناب هاشمی عزیز
      بیمه کالا امنیت حمل بار لوازم و اثاثیه شما رو تا حد زیادی تامین میکنه اما نیاز هست که از سایر موارد هم برای بروز خطر دوری بشود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.