خطرات و بزرگترین اشتباهات اسباب کشی

لیست خطرات و بزرگترین اشتباهات اسباب کشی
جستجوی خطرات و بزرگترین اشتباهات اسباب کشی
تلفن خطرات و بزرگترین اشتباهات اسباب کشی
  باربری
  باربری
  باربری
garranty باربری  تهران garranty

خدمات تخصصی باربری خطرات و بزرگترین اشتباهات اسباب کشی

باربری و اتوبار جا ب جا بار نزدیک به 30 سال سابقه فعالیت، توانسته است به یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های فعال در زمینه ارائه خدمات جابجایی و حمل بار در تهران تبدیل شد. جا ب جا بار همیشه سعی داشته است تا فرآیند اسباب کشی با کمترین قیمت در تهران را ارائه دهد و همواره کیفیت خدمات خود را حفظ کند. حمل بار در تهران بصورت شبانه روزی با ماشین های مخصوص انجام می شود و برای هماهنگی می توانید با شماره تلفن چهار رقمی 1777 بدون نیاز به پیش شماره تهران با ما تماس بگیرید.
garranty garranty garranty
شرکت باربری و اتوبار جا ب جا بار

باربری و اتوبار  خطرات و بزرگترین اشتباهات اسباب کشی

اشتباهات اسباب کشی موضع این مقاله از سایت باربری جابه جا بار است فرآیند جابجایی و اسباب کشی میتواند خطرناک و پیچیده باشد اگر آمادگی کافی نداشته باشید و نکات ایمنی را رعایت نکنید

خدمات تخصصی  انواع محتوا در 9 زبان با گارانتی  کیفیت >

خطرات و بزرگترین اشتباهات اسباب کشی


اشتباهات اسباب کشی موضع این مقاله از سایت باربری جابه جا بار است فرآیند جابجایی و اسباب کشی میتواند خطرناک و پیچیده باشد اگر آمادگی کافی نداشته باشید و نکات ایمنی را رعایت نکنید

خطرات و بزرگترین اشتباهات اسباب کشی

اشتباهات اسباب کشی موضع این مقاله از سایت باربری جابه جا بار است، فرآیند جابجایی و اسباب کشی میتواند خطرناک و پیچیده باشد اگر آمادگی کافی نداشته باشید و نکات ایمنی را رعایت نکنید. باربری و اتوبار جابه جا بار در این مقاله به شما چند مورد از اشتباهات رایج و معمولی که هنگام اسباب کشی رخ می‎دهد را معرفی می‎کند. تا از انجام دادن آنها پرهیز کنید.

 

شماره تماس باربری : ۱۷۷۷

 بزرگترین اشتباهات در اسباب کشی چیست ؟

خیلی از افراد هنگام اسباب کشی با مشکل کمبود وقت مواجه می‎شوند. برای اسباب کشی باید زمان کافی برای بسته بندی وسایل و لوازم منزل در نظر گرفته شود. خیلی از افراد به بحت مدیریت زمان دقت نمی‎کنند و در لحظات نزدیک به جابجایی فشار و استرس زیادی به خود و اطرافیان تحمیل می‎کنند.

/1کمبود وقت هنگام اسباب کشی و بسته بندی

 در این مقاله قدم به قدم راهنمای اسباب کشی برای اشتباهاتی که نباید انجام داد را میدهیم. برای جلوگیری از وقوع چنین اشتباهاتی بهتر است، حدود ۲ الی ۳ هفته قبل از روز اسباب کشی و نقل مکان به منزل جدیدتان، کارتن و جعبه های مناسب برای بسته بندی لوازم خود را تهیه کنید.به ما اعتماد کنید، هیچ کس نمی خواهد روز قبل از اثاث کشی برای پیدا کردن کارتن به فروشگاه برود.

بسته بندی

۲٫حمل و بسته بندی موارد غیر ضرروی

اگر در منزل و انباری خود وسایلی دارید که سالهاست از آنها استفاده نمی‎کنید، یا اینکه وسایل قدیمی شما به کل از کار افتاده هستند. توصیه ما به شما این هست که تمامی این موارد را قبل از جابجایی به منزل جدید دور بریزید. مطمئن باشید حمل وسایل از کارافتاده و غیرقابل استفاده برای شما بار اضافی تلقی می‎شود و هزینه های جانبی زیادی را به همراه دارد. در واقع دومین مورد از اشتباهات اسباب کشی بردن اثاثیه غیر لازم به مکان جدید است.

 پس برای داشتن یک اسباب کشی خوب و ایمن و راحت بهتر است اقلامی را که به آنها نیاز ندارید یا استفاده نمی‎کنید، به شخصی اهدا کنید و یا دور بریزید. این موارد میتواند شامل: لباس هایی که اندازه و مناسب نیست، اسباب بازی هایی که بچه های شما دیگر استفاده نمیکنند و مبلمان قدیمی منزل باشد.

۳٫دنبال شرکت باربری ارزان نباشید!

یکی از بزرگترین اشتباهات اسباب کشی اهمیت ندادن به کیفیت باربری است. بسیاری از افرادی که قصد اسباب کشی دارند، با دیدن هزینه و نرخ قیمت های باربری ها به شدت تحت تاثیر قرار می‎گیرند و جذب باربری های ارزان می‎شوند. اما می‎دانیم که نرخ قیمت به تنهایی نمی‎تواند فاکتوری مناسب برای انتخاب یک شرکت باربری و بسته بندی خوب باشد.

 انتخاب یک باربری ارزان می‎تواند برای شما هزینه های جانبی زیادی را به همراه داشته باشد و با رعایت نکردن اصول ایمنی منجر به آسیب رساندن و ضرر به لوازم با ارزش شما شود. پس در انتخاب یک باربری علاوه بر نرخ هزینه ها به فاکتور های دیگری مثل نوع تجهیزات باربری و بسته بندی و ارائه خدمات بیمه کالا هم توجه کنید.

۴٫برآورد قیمت منصفانه برای خدمات باربری و بسته بندی

برای صرفه جویی در زمان و وقت خود از شرکت باربری که قصد استفاده از خدمات آنها را برای اسباب کشی و بسته بندی لوازم منزلتان دارید، از آنها حدس غیرحرفه ای برای برآورد هزینه ها نخواهید. زیرا تعیین قیمت منصفانه برای خدمات بسته بندی و حمل لوازم یک شرکت باربری، به پارامتر های مختلفی بستگی دارد.

مواردی مانند: تعداد و حجم وسایل و مسافت بین دو منزل برای جابجایی از جمله این عوامل هستند.


باربری جابه جا بار، ارائه دهنده خدمات بسته بندی و باربری در تهران و شمال تهران خدمات خود را با منصافانه ترین قیمت به شما همشهریان تهرانی ارائه می‎دهد.

قیمت منصفانه باربری

۵٫عدم توجه به خدمات بیمه کالا شرکت باربری

در صورت دقت نکردن به کیفیت شرکت باربری و رعایت نکات ایمنی، اسباب کشی و جابجایی شما می‎تواند هزینه های زیادی را به همراه داشته باشد. هنگام استخدام یک شرکت باربری و بسته بندی، مطمئن شوید که تمامی خدمات مورد نیاز شما را با بهترین کیفیت ارائه میدهد ، هر سوالی که برای بسته بندی و اسباب کشی دارید را حتما حتما از شرکت باربری مورد نظر خود بپرسید.

از موارد اشتباهات اسباب کشی، بیمه نکردن کالاست.

 از جمله موارد مهمی که یک شرکت باربری خوب حتما ارائه می‎دهد، خدمات بیمه کالا است. پس درباره بیمه کالا لوازم حتما از باربری سوال کنید و اگر این خدمات را داشتند آن شرکت را برای اسباب کشی خود انتخاب کنید.  باربری جا به جا اماده پاسخگویی به سوالات شما و مشاوره رایگان است. برای اطلاعات بیشتر با شماره ۱۷۷۷ تماس بگیرید.

۶٫اسناد و جواهرات را با کامیون حمل نکنید

یکی از بزرگترین اشتباهات اسباب کشی، حمل وسایل قیمتی با ماشین باربری‎ست. مواردی که کوچک هستند و برای شما ارزش مادی و معنوی زیادی دارند، مثل اسناد و مدارک (شناسنامه، گذرنامه،کارت ملی) و همچنین طلا و جواهرات را سعی کنید، با ماشین شخصی خود جابجا کنید و در مکانی امن نگه دارید تا با خسارت و زیانی رو به رو نشوید.

 

حمل اثاثیه قیمتی

۷٫عدم بسته بندی جعبه ضروری

اگر همه چیز را با کامیون باربری حمل می‎کنید، یکی از بزرگترین اشتباهات اسباب کشی را انجام دادید! بسیاری از وسایل را ما در بدو ورود به خانه و شب اول اسباب کشی نیاز داریم. این وسایل بهتر است در یک جعبه جداگانه بسته بندی شده و در دسترس باشد تا در موقع لزوم مورداستفاده قرار گیرد این جعبه اولین جعبه‌ای است که باز می‌شود و عدم بسته بندی پک ضروری از اشتباهات بزرگ در بسته بندی و اسباب کشی است. پس لوازمی مثل مسواک و خمیردندان ،لوازم آرایشی روزمره، چراغ قوه، صابون، کاغذ توالت، دارو های ضروی، و تنقلات و خوردنی ها را در درسترس و در جعبه ضروری قرار بدهید.

۸٫ کپی گرفتن از اسناد و مدارک

ممکن است جابجایی برای کامپیوتر و لب تاپ شما خوب نباشد و سیستم آنها را بهم بریزد. توصیه می‎شود قبل از اسباب کشی و جابجایی از سیستم خود یک بک آپ تهیه کنید و از اسناد و مدارک مهمی که در سیستم کامپوتر و لب تاپ دارید حتما یک نسخه کپی بگیرید و آنرا در جایی امن و مطمئن نگه دارید. تهیه یک نسخه پشتیبان از مواردی مانند دفترچه و کارت های پزشکی، شناسنامه و کارت ملی ، فرم های بیمه نامه ، گواهی تولد و سند ازدواج و سند املاک، کاری سودمند است.

حمل و بسته بندی غیر صحیح لب تاپ، کامپیوتر، اسناد یکی از خطرناکترین اشتباهات اسباب کشی‎ست.

۹٫ برنامه ریزی ضعیف برای اسباب کشی و بسته بندی (بدترین اشتباه اسباب کشی)

شاید مطرح کردن این مسئله چندان درست نباشد، اما واقعیتی است که همه روزه رخ می‎دهد. خیلی از مردم برای یک جابجایی و اسباب کشی برنامه ریزی دقیق و خوبی ندارند. و کارهای خود را برای دقیقه ۹۰ می‎گذارند. شاید فکر کنید اینگونه در زمان و وقت شما صرفه جویی شده است، اما بدانید که انجام دادن کارها با عجله و نداشتن برنامه درست برای شما مشکل آفرین است و احتمالا شما را با هزینه های ناخواسته زیادی مواجه می‎کند. پس بهتر است برای بسته بندی لوازم خود برنامه ریزی داشته باشید و روز دقیق حرکت و اسباب کشی را بدانید.

اسباب کشی

عدم برنامه ریزی دقیق شما را برای انتخاب و رزرو شرکت باربری نیز با مشکل مواجه می‎کند. زیرا ممکن است در روزی که شما با آنها تماس می‎گیرد سرویسی برای ارائه نداشته باشند. بنابراین از یک الی ۲ روز قبل از تاریخ اسباب کشی حتما باربری و ماشین مورد نظر خود را رزرو کنید. اگر حس می‎کنید زمان لازم را ندارید، از خدمات بسته بندی و حمل بار، شرکت های باربری استفاده کنید. این کار استرس های شما را تا حد زیادی کاهش می‎دهد.

۱۰٫اوج زمان جابجایی و اسباب کشی را انتخاب نکنید

سالانه چندین میلیون ایرانی جابجا می شوند، به بیشترین زمان جابجایی در سال ترافیک جابجایی می گویند. لیست بیشترین اتوبار های معتبر از اواخر بهار تا اواخر تابستان خیلی سریع پر می شوند، پس به این نکته دقت داشته باشید! شما که نمی خواهید بین اتوبار های نامعتبر و بی تجربه حق انتخاب داشته باشید پس یک زمان کافی در نظر بگیرید.

چک لیست اسباب کشی

یکی دیگر از اشتباهات اسباب کشی نداشتن برنامه منسجم و نظم است. سه تا چهار ماه قبل از موعد اسباب کشی از چند شرکت معتبر نرخ هزینه اسباب کشی  و لوازم بسته بندی را سوال کرده و آنها را با هم مقایسه کنید و با در نظر گرفتن شرایط و ایده ال های خود اتوبار مناسب را با دقت انتخاب کنید.

بزرگترین اشتباه و خطر در اسباب کشی چیست ؟

بسته بندی غیر اصولی لوازم و اثاث منزل بزرگترین اشتباه در اسباب کشی است – تلفن تماس باربری 1777

پرریسک ترین اتفاقات در مسیر جابه جایی منزل به منزل چیست ؟

راننده غیر مطمئن و ماشین باربری خراب ریسک وقوع خطر را در اسباب کشی و جابه جایی بالا میبرد.

برای جلوگیری از وقوع خطر در اسباب کشی چه پیشنهاد میکنید؟

استخدام یک شرکت خوب باربری در تهران بهترین گزینه است – تلفن تماس باربری تهران 02188372002

۱۱٫تهیه نکردن چک‌ لیست و بررسی لوازم بعد از اسباب کشی

شور و شوقی که برای نقل مکان به منزل جدید خود دارید ممکن است باعث شود از وسایل و کارتن های بسته بندی خود غافل شوید. حتما قبل از اسباب کشی و هنگام بسته بندی اثاثه برای هر کارتن برچسب تهیه کنید و لیست کلیه لوازم و کالای خود را در دفتری یادداشت کنید و بنویسید که درون هر کارتن با شماره مخصوص خود چه مواردی وجود دارد. در واقع یکی از اشتباهات اسباب کشی که جبران ناپذیر است تهیه نکردن چک لیست می‎باشد.

اشتباهات اسباب کشی

تهیه فهرست از کلیه وسایل بسیار مهم است. یکی از مهم‌ترین اشتباهات در جابجایی‌ها این است که افراد فکر میکنند تهیه چک لیست ضروری و لازم نیست. با این کار مشخص می‌شود که شما چه وسایلی را بسته بندی کرده و داخل ماشین حمل بار قرار داده‌اید و چه وسایلی قرار است در منزل جدید تحویل گرفته شود.

جلوگیری از اشتباهات اسباب کشی با استخدام باربری

هنگامی که کارگر های باربری و بسته بندی لوازم شما را در منزل جدید میچینند. دفتر چک لیست خود را بیاورید و اطمینان حاصل کنید که کلیه لوازم شما در صحت و سلامت کامل تحویل داده شده است.

 

 

سوالات متداول درباره باربری تهران

 آیا از شرکت باربری برای اسباب کشی استفاده کنیم؟

چطور بهترین شرکت باربری قابل اعتماد را پیدا کنیم ؟

اسباب کشی به انگلیسی؟

در اسباب کشی با جواهرات و اقلام با ارزش چه کار باید بکنم؟

آیا خانواده من برای اسباب کشی آماده هستند؟

 هزینه های اسباب کشی منزل در باربری تهران چقدر است؟

چگونه کامیون باربری تهران برای اسباب کشی اجاره کنیم؟

تفاوت باربری تهران و اتوبار تهران در چیست؟روز اسباب کشی چی کار کنیم؟