متخصص در حمل و جا ب جایی و بسته بندی حرفه ای اثاثیه و بار در سراسر تهران

روانشناسی اسباب کشی

آخرین ویرایش در۲۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۶
روانشناسی اسباب کشی

توصیه های مهم اسباب کشی و روان شناسی اسباب کشی موضوع این مقاله از سایت باربری جابه جا بار می‎باشد، بعد از اینکه جابه جایی و اثاث کشی انجام شد، زمانی که مشغول باز کردن لوازمتان از کارتن بسته بندی هستید، درست در همین موقع ممکن است اثرات و نشانه های روانی جابه جایی و نقل مکان در شما ظاهر میشود.

اثرات روانشناسی اسباب کشی و نقل مکان

این اثرات ذهن و جسم آدمی را درگیر خود میکند و اصلا قابل چشم پوشی نیست. باربری و اتوبار جا به جا بار ، در این مقاله قصد دارد درباره اثرات روانی و احساسی اسباب کشی  اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد ، با ما همراه باشید.

1777 44741966 88372002

شماره تماس باربری : ۱۷۷۷

خانه امن ترین مکان برای افراد است ! 

از لحاظ روانشناختی ، برای هر فرد خانه و کاشانه امن ترین مکان روی کره زمین است که در آنجا می‎تواند، بدون هیچگونه نگرانی و استرسی کاملا خودش باشد. بنابراین تعویض نقطه امن برای هر فردی در دنیا نا امید کننده و استرس زا می‎باشد. هرچند منزل جدیدی که قصد جابه جایی به آن را دارید خوب و عالی باشد، با تمام این شرایط باز هم ممکن است برای ساعات و روزهایی دچار درگیری‌های حسی روانشناسی و ناامیدی شوید.

روانشناسی و نقل مکان

نکته : پس اگر هنگامی که به دنیال خانه جدید هستید و در مشاورین املاک به پرس و جو میپردازید و در عین حال احساس غم و ناامیدی را درونتان حس میکنید ، اصلا نگران نباشید شما تنها نیستید و تقریبا اکثر افراد هنگام جابه جایی با همین حس ها درگیر هستند.

ناامیدی در پیدا کردن خانه مناسب !

یکی دیگر از مواردی که استرس و اضطراب را هنگام جابه جایی و در روند اسباب کشی زیاد می‎کند، نا امید شدن از پیدا کردن منزل جدید است. بسیاری از افراد احساس می‎کنند هر چقدر می‎گردند خانه دلخواه و مورد نظر خود را پیدا نمی‎کنند، زمانی هم که خانه ای را می‎پسندند صاحب خانه به آنها سخت می‌‎گیرد و امکان خرید منزل را تقریبا محال می‎کند.
در این شرایط سخت ممکن است دچار تنش هایی بشوید که فقط روانشناسی میتواند به شما کمک کند تا به خودتان مسلط بشوید و کنترل اوضاع را در دست بگیرید.

 

روانشناسی اسباب کشیبدانید که در نهایت خانه مورد نظرخود را میبابید ، فقط باید برای این کار صبور باشید و دست از تلاش برندارید.

استرس و اضطراب ناشی از قرار گرفتن در محلی جدید ! 

بعد از اینکه تمام مراحل جابه جایی را گذرانید و در منزل جدید ساکن شدید ، در این شرایط باز هم امکان استرس و اضطراب برای شما وجود دارد.البته اینگونه احساسات معمولا برای افرادی رخ میدهد که با تغییر سخت کنار میایند و برای برگشتن به حالت عادی احتیاج به زمان دارند، پس اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید که برای خو گرفتن با محیط جدید احتیاج دارید با خودتان کنار بیاید و زمان بدهید .

این نکته روان شناسی اسباب کشی را از تیم مشاوره و فروشگاه لوازم بسته بندی باربری جابه جا بار بپذیرید و به خودتان صحبت کنید و بپذیرید که وارد مرحله و دوره جدید از زندگیتان شده اید و با عشق و تلاش خاطرات قشنگی را در منزل جدید خواهید ساخت.

هیجان انگیز بودن اسباب کشی !

تا اینجا در مقاله روانشناسی اسبابکشی ، درباره احساسات منفی و شرایط سخت جابه جایی صحبت کردیم . اما احساس نا امیدی و استرس تنها حس روزهای اسباب کشی شما نیستند ، احساس جذاب تری هم در این روزها با شما خواهد بود ، به نام هیجان !
هیجان باعث میشود انرژی زیادی برای انجام کارهایتان داشته باشید و شور و شوق رفتن یه منزل جدید و خرید لوازم نو را در شما بوجود می آورد. یکی از راه هایی که می‎تواند هیجان شما را در این شرایط برانگیزد این هست که لوازمی که دیگر استفاده نمی‎کنید را به موسسات خیریه اهدا کنید. این کار نیک تاثیرات مثبت زیادی بر شما خواهد داشت و زندگی در منزل جدیدتان نیز با دعای خیر و برکت این کار نیک شروع خواهد شد.

اسباب کشی و شرایط خاص روحی

گفت و گو با اعضای خانواده هنگام اسباب کشی ! 

روانشناسی اسباب‎کشی و هر آنچه که درباره آن تا به الان متوجه شدیم به ما می‎گوید که نقل مکان و جابه جایی  احساسات مثبت و منفی زیادی برای شما در پی خواهد داشت، اگر این احساسات را با کسی شریک شوید و در میان بگذارید، حال بدتان خوب و حال خوبتان خوب تر می‎شود. گفت و گو با اعضای خانواده را به عنوان یک ترفند و نکته روان شناسی اسباب کشی خوب بدانید. صحبت کردن با دوستان هم به نظر خوی می‎رسد، دوستانتان می‎توانند تجربه های چابه جایی و نقل مکان خود را برای شما بازگو کنند و این تجارب برای مدیریت احساس شما در اسباب کشی میتواند مفید و سودمند باشد.

به خودتان پاداش بدهید ! 

هنگامی که در شرابط تنش و استرس زا اسباب کشی گرفتار هستید، از راه کار روانشناسی اسباب‎کشی استفاده کنید و برای خودتان هدیه بخرید، به عبارتی هر کاری که فکر می‎کنید میتواند حال شما را بهتر کند و باعث شود سریع تر به شرایط عادت کنید را انجام دهید. علم روانشناسی ثابت کرده است پاداش دادن به خودتان و خرید کردن لوازم دلخواهتان تاثیر مثبتی در حال و روحیه شما خواهد گذاشت. پس حالا که در خانه جدید هستید چرا با خرید یک تابلو نقاشی زیبا و هدیه کردن آن به خود حالتان را بهتر نکنید ؟ 

ساختن خاطرات جدید در خانه نو ! 

برای اینکه به خانه جدیدتان همان حس های خوب منزل قبلی را داشته باشید باید خاطرات قشنگ بسازید، باید با تمام وجود حس کنید که خانه جدید در حال حاضر نقطه امن شما در دنیاست و می‎توانید از بودن در آنجا و استراحت کردن لذت ببرید، تیم مشاوره و روانشناسی اسباب‎کشی جابه جا به شما توصیه میکند ، شب ها را به دیدن فیلم با افراد خانواده اختصاص بدهید ، همچنین میتوانید دوستانتان را دعوت کنید و باهم دیگر پیتزا سفارش دهید ، با این کار پیتزا محله جدید را نیز امتحان کرده اید. همین قدم های کوچک در نهایت منجر میشود شما حس خوبی به منزل جدید خود پیدا کنید.

نکاتی درباره اثاث کشی

استخدام شرکت باربری معتبر در تهران برای اسباب کشی ! 

اسباب کشی کلمه ای است که تقریبا تمام مردم با آن آشنا هستند و حداقل برای یک بار هم که شده اسباب کشی کرده اند. استرس جمع کردن و بعد پهن کردن وسایل در منزل، دل کندن از محیط قبلی و خو گرفتن با شرایط جدید و کلافگی ها را در این جابجایی نمی توان نادیده گرفت. از آنجایی که خیلی از افراد و همشریان تهرانی سالانه یکبار اثاث کشی را در برنامه خود دارند، برای اینکه دچار استرس های این فرآیند نشوند و وقت خود را با بسته بندی لوازم نگیرند، پیشنهاد می‎شود که برای انجام کلیه امور اسباب کشی از شرکت های باربری استفاده شود. همچنین مقالات مرتبط به راهنمای اسباب کشی را با دقت بخوانید تا دیگر با خیال آسوده بتوانید بسته بندی و اثاث کشی را انجام دهید.

توصیه های مهم اسباب کشی

باربری و اتوبار جابه جا بار به عنوان بهترین باربری در تهران ارائه دهنده خدمات بسته بندی و حمل بار میباشد. شما میتوانید همین حالا با مشاورین ما با شماره ۱۷۷۷ ارتباط بگیرید و علاوه بر استفاده از خدمات مشاوره رایگانو دریافت توصیه های مهم اسباب کشی، سفارش خدمات اثاث کشی مورد نظر خود را نیز با قیمت مناسب ثبت کنید.

1777 44741966 88372002

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.