خانه تکانی و اسباب کشی در فصل بهار

لیست خانه تکانی و اسباب کشی در فصل بهار
جستجوی خانه تکانی و اسباب کشی در فصل بهار
تلفن خانه تکانی و اسباب کشی در فصل بهار
 باربری
 باربری
 باربری
garranty garranty garranty

خدمات تخصصی باربری خانه تکانی و اسباب کشی در فصل بهار

باربری و اتوبار جا ب جا بار نزدیک به 30 سال سابقه فعالیت، توانسته است به یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های فعال در زمینه ارائه خدمات جابجایی و حمل بار در تهران تبدیل شد. جا ب جا بار همیشه سعی داشته است تا فرآیند اسباب کشی با کمترین قیمت در تهران را ارائه دهد و همواره کیفیت خدمات خود را حفظ کند. حمل بار در تهران بصورت شبانه روزی با ماشین های مخصوص انجام می شود و برای هماهنگی می توانید با شماره تلفن چهار رقمی 1777 بدون نیاز به پیش شماره تهران با ما تماس بگیرید.
garranty garranty garranty
شرکت باربری و اتوبار جا ب جا بار

باربری و اتوبار  خانه تکانی و اسباب کشی در فصل بهار

رزرو شرکت های باربری و بسته بندی هم راحت تر میباشد و مثل تابستان شلوغ و سخت نیست و شانس شما برای اسباب کشی راحت تر و حتی خرید و فروش منزل نیز بالاتر است.

خدمات تخصصی انواع محتوا در 9 زبان با گارانتی کیفیت >

خانه تکانی و اسباب کشی در فصل بهار


رزرو شرکت های باربری و بسته بندی هم راحت تر میباشد و مثل تابستان شلوغ و سخت نیست و شانس شما برای اسباب کشی راحت تر و حتی خرید و فروش منزل نیز بالاتر است.

خانه تکانی و اسباب کشی در فصل بهار

فصل بهار ، یکی از بهترین زمان ها برای اسباب کشی و جابه جایی است . آب و هوا معتدل و ملایم ( نه خیلی سرد و نه خیلی گرم ) ، رزرو شرکت های باربری و بسته بندی هم راحت تر میباشد و مثل تابستان شلوغ و سخت نیست و شانس شما برای اسباب کشی راحت تر و حتی خرید و فروش منزل نیز بالاتر است.

شماره تماس باربری : ۱۷۷۷

فصل بهار ، نمادی از تغییر و تحول و تولد دوباره طبیعت و زندگی است، بنابراین به نظر خودتان آیا بهار بهترین فصل برای اسباب کشی و شروع زندگی نیست ؟

چرا اسباب کشی در فصل بهار خوب است ؟

بنابراین جابه جایی و اسباب کشی در فصل بهار از هرجهت برای شما سودمند است و توصیه و مشاوره باربری ما به شما این هست که اگر قصد جابه جایی و تعویض منزل دارید ، اسباب کشی خود را برای بهار در برنامه کار خود قرار دهید.

۵ نکته درباره جابه جایی در فصل بهار

 رزرو و اجاره ارزان ماشین و شرکت باربری 

یکی ار بهترین و مهم ترین نکاتی که فصل بهار با باربری تهران را برای اسباب کشی منحصر به فرد میکند. این نکته هست که میتوانید با استخدام یک شرکت باربری با قیمت ارزان در هزینه های خود صرفه جویی کنید و پول خود را برای موارد دیگری خرج کنید.

مقایسه اسباب کشی در فصل بهار با دیگر فصل ها :

در فصل زمستان کم ترین میزان جابه جایی ها اتفاق می افتد و نرخ هزینه های شرکت باربری به طور خودکار کاهش چشم گیری پیدا میکند. در این حال بیشترین معامله ها و خرید فروش خانه ها در زمستان انجام میشود. اما به علت آب و هوای نامساعد اسباب کشی در فصل زمستان ریسک زیادی را به همراه دارد. با این حال شما در فصل بهار با کمی جست و جو میتوانید شرکت باربری با قیمت بسیار مناسب را پیدا کنید.

spring-move

همچنین در فصل تابستان در مقایسه با فصل بهار ، اسباب کشی بیشتر صورت میگیرد و در واقع پیدا کردن و رزرو ماشین در این فصل برای اسباب کشی تبدیل به کاری سخت میشود و ممکن است مجبور شوید هزینه زیادی بپردازید و یا اینکه از خدمات و ابزارهایی با کیفیت پایین استفاده کنید. حرکت در اوج تایستان با آن گرمای طاقت فرسا نیز مشکلات خاص خود را به همراه دارد.
به طور خلاصه ، اسباب کشی در فصل بهار به علت در دسترس بودن شرکت های باربری و قیمت های منصفانه و ارزان تر ، بهترین و مناسب ترین زمان ممکن است.

برنامه ریزی برای اسباب کشی در فصل بهار 

با توجه به تغییرات آب و هوایی و همچنین تغییر مسکن ، پس از زمستان ، بسیار اهمیت دارد که برای جا به جایی و حرکت خود در بهار برنامه ریزی داشته باشید. با داشتن برنامه دقیق در وقت با ارزش شما هیچ اتلافی بوجود نمیاد و روند کار های با آرامش و دقیق تر پیش میرود.

انتخاب روزی در وسط هفته، برای شما بهتر است و هزینه های شما را کاهش میدهد و شرکت باربری مورد نظر شما نیز در اواسط هفته برای اجاره ماشین و خدمات بسته بندی خود انعطاف عمل بیشتری خواهد داشت. پس در برنامه ریزی برای اسباب کشی خود حتما به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب روزی در وسط هفته برای شما مزایای بیشتری دارد.تهیه کردن یک چک لیست از کارهایی که باید روز های پایانی و نزدیک به اسباب کشی انجام بدهید نیز به شدت توصیه میشود.

تهیه چک لیست به شما کمک میکند که کارهای خود را برنامه پیش ببرید و چیزی را از قلم نیندازید. پس این تکته را نیز قبل از اسباب کشی در فصل بهار رعایت کنید.

spring-move

برای کل اسباب کشی خود یک بودجه در نظر بگیرید و هزینه های خود را از ابتدا یادداشت کنید و شرکت باربری و خدماتی را که میخواهید را بر طبق بودجه اولیه خود انتخاب کنید و با هزینه های اضافی دردسر های اسباب کشی زیادی را برای خود پیش نیاورید.

با تهیه چک لیست از تک تک اقلام و لوازم منزل خود ، اسباب کشی خود را ایمن تر کنید. همچنین حواستان باشد و یادداشت کنید که چه اقلامی را نمیخواهید و جزو موارد اضافی و غیر ضروری هستند. به هیچ وجه موارد غیر ضروری را با خود به منزل جدید نیاورید که وقت مشمول هزینه اضافی میگردد.

کاهش نگرانی های اسباب کشی در مورد کودکان محصل

اسباب کشی در بهار عالی است، زیرا بر خلاف تابستان، بچه ها هنوز در مدرسه هستند، بنابراین شما مجبور نیستید در طول این مدت مشغول نگرانی در مورد آنها باشید.

spring-move
هنگامی که شما لازم نیست نگران نگه داشتن بچه های تان در طول انجام:

 1. امور مرتبط با اسباب کشی
 2. بسته بندی وسایل برای جابجایی
 3. اجاره ماشین حمل بار
 4. و چیزهایی از این قبیل باشید کمتر دچار استرس و نگرانی می شوید.

این چیزی است که کمتر به آن توجه می شود.

علاوه بر این، در اسباب کشی در بهار، بچه ها می توانند تا قبل از پایان سال تحصیلی در منزل جدید باشند.
و تابستان را در خانه جدیدتان شروع نمایند

 خانه تکانی در فصل بهار و اسباب کشی 

بهار و نزدیک عید معمولا زمان مناسب برای خانه تکانی اساسی و تمیز کاری است . با توجه به فرا رسیدن نوروز باستانی در ایران بهار حال و هوای و مراسم ویژه ای در بین مردم ایران و تهران دارد.

اگر قصد جابه جایی و نقل مکان به منزل جدید خود را دارید چه بهتر که این جابه جایی در فصل زیبای بهار باشد و به جای اینکه منزل قدیمی خود را تمیز کنید و به اصطلاح خانه تکانی کنید میتوانید با برنامه ریزی برای یک اسباب کشی در فصل بهار ، مستقیم به منزل جدید خود جابه جا شوید. در وافع با این کار با یک تیر چند نشان را میزنید.

نکته: بهار زمان مناسب برای یک شروع تازه است ، بنابراین تمام لوازم و وسایلی را که در زیرزمین و گاراژ و پارکینگ منزل خود نگه میدارید را مرتب کنید و مواردی را که لازم ندارید یا از کار افناده هستند در لیست موارد غیرضروری قراربدهید و دور بیندازید یا به شخصی اهدا کنید که به آنها احتیاج دارد. اکنون که فصل بهار نزدیک شده و شما هم خانه تکانی دارید . در سر داشتن فکر برای یک اسباب کشی به شما انگیزه زیادی خواهد داد.

حمل کردن لوازم غیر ضروری و به اصلاح خرت و پرت از یک منزل به منزل دیگر ، یک ایده بسیار وحشتناک و یک کار بیهوده میباشد. با حمل لوازم دور ریختنی و غیر ضروری فقط هزینه باربری خود را افزایش میدهید و فضای زیادی ازخانه جدیدتان را با این خرت و پرت ها اشغال میکنید.

توصیه و مشاوره باربری ما به شما این هست که اقلام غیر ضروری خود را در خیریه ها یا فروش آنلاین و فروشه بهار بازار ها و یا در جمعه بازار ها به اشتراک بگذارید . یعنی این اقلام را یا اهدا کنید و یا بفروشید ولی هرگز با خود به خانه جدیدتان حمل نکتید. در صورت فروش اقلام غیر ضروری میتوانید بودجه ای که برای اسباب کشی خود در نظر گرفته اید را افزایش دهید.

move in spring

آب و هوای معتدل بهار برای اثاث کشی 

ببیشترین محبوبیت فصل بهار برای اسباب کشی مربوط به زمان بندی مربوط به آب و هوای آن میباشد.اینکه شما از چنین فاکتوری در این فصل برای اسباب کشی استفاده میکنید یک مزیت بزرگ و مفید میباشد. همان طور که در بالا هم ذکر کردیم هزینه های شرکت های باربری در فصل بهار به میزان قابل توجهی کاهش پیدا میکند.

البته این را هم در نظر داشته باشید که آب و هوای بهار کاملا متغیر هست و نمیتوان هر روز توقع ، گرمای متعادل ، نسیم ملایم ، آواز پرندگان را داشت. ممکن است هوای ناگهان بارانی بشود پس حتما آب و هوا را در هفته و روز اسباب کشی خود چک کنید تا با تغییر ناگهانی زیادی رو به رو نشوید.

همان طور که میدانید فصل بهار علاوه بر آب وهوای خوش ، به خاطر آب و هوای متغیر خود نیز معروف است. صبح های بهاری معمولا ابر های به صورت لایه لایه هستند و هوا به نسب خنک همراه با وزش نسیم است و نسبت به بقیه رو هوای متعدل تر و بهتری دارد.

اگر در روز انتخابی شما برای اسباب کشی هوا بارانی و ابری بود ، حتما به بسته بندی لوازم خود دقت کنید و پوشش مناسب برای مبلمان و کارتن های خود تهیه کنید.

نکته: حواستان به آفتاب بهار باشد و آن را دست کم نگیرید، زیرا ممکن است آفتاب سوختگی در این فصل هم مشاهده شود. عینک آفتابی و کلاه را برای محافظت از چشمان، سر و صورت خود از خورشید استفاده کنید . همچنین، کرم های ضد آفتاب را برای محافظت به پوست خود بزنید – مخصوصا هنگام جابه جایی در اواخر بهار ، که به علت نزدیک شدن به تابستان آفتاب سوزانده تر میشود.

۴ نکته برای اسباب کشی در فصل بهار

اسباب کشی در هر فصل و زمانی از سال مشکلانت خاص و مخصوص به خود را خواهد داشت ، با این حال وقتی فصل بهار را برای حرکت و جابه جایی انتخاب میکنید ، آب و هوای غیر قابل پیش بینی و متغیر برای حرکت ماشین اسباب کشی می تواند چالش های دیگری ایجاد کند.
برای راهنمایی و مشاوره باربری بیشتر به شما عزیزان، ما هفت نکته مهم برای اثاث کشی در بهار را که نیاز هست آن ها را بدانید را ، توضیح میدهیم.

 • برنامه ریزی دقیق برای اثاث کشی 

انتخاب روز مناسب برای حرکت در تقویم

فصل بهار از بهترین و مناسب ترین زمان ها برای اسباب کشی و خرید و فروش املاک و خانه حساب میشود. پس چه بهتر که هرچه سریع تر تاریخ و زمان حرکت خود را در این فصل در تقویم مشخص کنید تا بتوانید کلیه کار ها رو با برنامه پیش ببرید و از همه مهمتر ، از چند روز جلو تر از شرکت های خدمات بسته بندی و حمل بار ، کارگر اسباب کشی و کامیون اجاره کنید. مطمئن به ابن نجو عمل کردن ، هزینه های مصرفی شما را بهینه میکند.

 • پرداخت کلیه قبوض و تسویه حساب با مالک

سعی کنید فبل از تخلیه منزل یا اداره خود ، کلیه حساب های اینترنتی و تلفنی خودرا ، به مکان جدید انتقال بدهید، یا اگر مایل به ادامه همکاری نیستید ، تسویه حساب کنید ، همچنین قبوض آب ، برق ، گاز و تلفن خود را پرداخت کنید و در صورت مستاجر بودن آخرین پول اجاره خود را نیز به صاحبخانه بدهید و مدارک خود را دریافت کنید.

از آنجا که بهار برای جابجایی بهتر و مناسب است، شما می توانید اسباب کشی خود را در این فصل انجام دهید و استرس انجام کار ها را نداشته باشید ، چون کار ها نسبت به تابستان بسیار راحت تر و سریع تر پیش خواهد رفت.

 • تمیز کاری منزل قبل از حرکت 

در اواخر فصل زمستان و نزدیک شدن به بهار ، در خانواده های ایرانی و شهروندان تهرانی ، رسمی به منظور خانه تکانی و تمیز کردن منزل وجود دارد ، تا با شروع سال نو همه چی مرتب و پاکیزه باشد ، حال اگر زمان اسباب کشی شما در فصل بهار است چه بهتر که همراه با جمع کردن وسایل خانه را نیز تمیز کنید و کاملا مرتب به افرادی که بعد از شما میخواهند در آنجا زندگی کنند تحویل بدهید. برای خود شما نیز فذصت مناسبی است تا اثاثیه خود را تمیز کنید و از شر لوازمی که به آنها دیگر اختیاجی ندارید خلاص شوید ، پس این فرصت پیش آمده را جدی بگیرید.

 • حفظ انرژی و تغدیه مناسب برای اثاث کشی 

وقتی قصد حرکت و اسباب کشی دارید ، در بیشتر اوقات ممکن است ، شما مواردی مانند خوردن و آشامیدن را فراموش کرده اید و فکر کنید وقتی برای این موارد ندارید ، زیرا شما خیلی متمرکز و مصمم هستید که همه چیز را در سریع ترین زمان انجام دهید. هنگامیکه هوا گرم می شود، مهم است که شما آب کافی مصرف کنید و در گرمای زیاد کلافه نشوید و انرژی خود را حفظ کنید.

برای حفظ سطح انرژی خود، ساندویچ از قبل آماده کنید، برای خودتان و دیگر اعضای خانواده ، مخصوصا اگر کودک دارید. با این کار برای سفر و جابه جایی در مسیر های طولانی و زمان زیاد ، انرژی خود را حفظ کنید.

نقل مکان و اسباب کشی هرگز آسان نیست و می تواند بسیار استرس زا باشد. اما اگر نکات و راهنمایی هایی را که برای شما در این مقاله و سایر مقالات سایت آوردیم را رعایت کنید. میتوانید با خیال راحت و خوشحالی به خانه جدید خود برید.

چه فصلی بهتر از فصل بهار ؟

باربری جابه جا بار ، ارائه دهنده خدمات بسته بندی و حمل بار در تهران ، آماده کمک به اسباب کشی همشهریان تهرانی در فصل بهار است 

برای رزرو و اطلاعات بیشتر با ۱۷۷۷ تماس بگیرید.

  

سوالات متداول درباره باربری تهران

 آیا از شرکت باربری برای اسباب کشی استفاده کنیم؟

چطور بهترین شرکت باربری قابل اعتماد را پیدا کنیم ؟

اسباب کشی به انگلیسی؟

در اسباب کشی با جواهرات و اقلام با ارزش چه کار باید بکنم؟

آیا خانواده من برای اسباب کشی آماده هستند؟

 هزینه های اسباب کشی منزل در باربری تهران چقدر است؟

چگونه کامیون باربری تهران برای اسباب کشی اجاره کنیم؟

تفاوت باربری تهران و اتوبار تهران در چیست؟روز اسباب کشی چی کار کنیم؟