سلام ، به سایت باربری تهران - جابه جا بار خوش آمدید

باربری در تهران
متخصص در حمل و جا ب جایی و بسته بندی حرفه ای اثاثیه و بار در سراسر تهران

حمل و انتقال اقلام اهدایی مردمی به سیل زدگان | تماس با 1777

آخرین ویرایش در۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۳
کمک مردمی به سیل زدگان

حمل بار و انتقال اقلام اهدایی مردم به مناطق سیل زده ایران

باتوجه به محاصره برخی از روستا‌ها توسط آب و تخریب راه‌ های ارتباطی، یکی از نکات برجسته عملیات روز‌های گذشته، استفاده از خدمات باربری ها بوده است. جمعیت هلال احمر استان تهران اقلام اهدایی مردم منطقه 11 تهران به مردم مناطق سیل زده را از طریق اتوبار جابه جا بار منتقل کرده است.

شماره باربری

شماره تماس باربری : 1777

بررسی های آماری امدادگران هلال احمر از اول فروردین تا 15 فروردین ماه 98  نشان می‌دهد که در این مدت در ۳۱ استان کشور و ۱۸۸۹ شهر، روستا و محور‌های کوهستانی به ۲۲۰ هزار نفر از هموطنان امدادرسانی صورت گرفته است.

کمک به سیل زدگان

هر چند تجربه نشان داده است که کشور ما مدام در معرض تهدید‌های جوی و طبیعی قرار دارد با این حال ضرورت همگرایی بین مردم و متولیان جامعه برای ارائه خدمت به آسیب دیدگان امری اجتناب ناپذیر است که ضرورت دارد بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

 نحوه کمک به  مردم مناطق سیل زده

  • از آخرین اخبار در مناطق سیل زده مطلع باشید.
  • نیازهای مختلفی در زمان بحران بوجود می آیند. به عنوان مثال، نیازهای فوری مثل نیاز به پتو ، خوراک ، پوشاک و نیازهای طولانی مدت مثل بازسازی که در طی سالهای آینده صورت میگیرد.
  • اهدای خون به بانک خون و مراکزی که به طور ویژه وظیفه انتقال خون به آسیب دیدگان سیل زده را بر عهده دارند مثل جمیت هلال احمر
  • بسیاری از افراد بر اثر سیل مال و اموال و دست رنج چند ساله خود را از دست میدهند، افراد خیر و متمول در این شرایط میتوانند، هم وطنان خود را از کمک مالی بهره مند سازند.

میتوانید برای اهدای پول، کمک های خود را در دست سازمان هایی قرار دهید که می توانند تصمیم بگیرند که چه کمک و کالایی برای سیل زدگان ضروری و مناسب تر است. همچنین میتوانید خودتان به صورت داوطلبانه اقدام به خرید کالا کنید و آنها را به دست شرکت های باربری بدهید تا از راهی مطمئن به دست افراد آسیب دیده و سیل زده برسد و خودتان نیز درگیر خطراتی که در این متاطق وجود دارد نشوید.یکی از بزرگترین مزایای کمک مستقیم به افراد سیل زده، این است که شما احساس میکنید واقعا در حال کمک کردن و همکاری با  هم وطنان خود هستید.
باربری و اتوبار جا به جا بار در تهران (ارائه دهنده خدمات لوازم بسته بندی و حمل بار ) در این ایام اقدام به انتقال کمک های مردم منطقه 11 تهران و اقلام اهدایی مردم به جمعیت هلال احمر به ماطق سیل زده بوبژه خوزستان کرده است.

شماره باربری

اهدای پول یک راه آسان و اثرگزار برای کمک به سیل زدگان است .دقت کنید که پول خود را به سازمان های معتبر و قابل اطمینانی مانند کمیته امداد امام خمینی و جمعیت هلال احمر و جمعیت امام علی (ع) اهدا میکنید. متأسفانه در این شرایط بحرانی نیز افرادی هستند که به اسم سازمانی معتبر اقدام به جمع آوری اموال مردمی میکنند ، در صورتی که همچین قصد و نیتی ندارند.
دیگر اقلامی که در این شرایط برای هم وطنان سیل زده بسیار ضروری است ، شامل : لوازم بهداشتی ، لباس گرم، جوراب، کفش، ملافه، و پتو ،آب آشامیدنی،صابون ، پشه بند، کنسرو و… میگردد. همچنین می توانید با ارسال کتاب و اسباب بازی به کودکان مناطق سیل زده کمک و انها را خوشحال کنید.
اگر صاحب کسب و کار هستید، به ویژه در نزدیک مناطق سیل، کالا و خدمات خود را با تخفیف یا به صورت رایگان برای مدتی در اختیار افراد سیل زده قرار دهید. شما می توانید با جمع آوری کمک های محلی و آوردن آنها به مراکز بسته بندی و حمل بار، یک پل ارتباطی قوی و مطمئن ایجاد کنید.

شماره باربری در تهران
شماره باربری

بیشتر بخوانیم :   لیست باربری های تهران

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.