خدمات اسباب کشی و اثاثیه منزل در تهران

لیست خدمات اسباب کشی و اثاثیه منزل در تهران
جستجوی خدمات اسباب کشی و اثاثیه منزل در تهران
تلفن خدمات اسباب کشی و اثاثیه منزل در تهران
 باربری
 باربری
 باربری
garranty garranty garranty

خدمات تخصصی باربری خدمات اسباب کشی و اثاثیه منزل در تهران

باربری و اتوبار جا ب جا بار نزدیک به 30 سال سابقه فعالیت، توانسته است به یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های فعال در زمینه ارائه خدمات جابجایی و حمل بار در تهران تبدیل شد. جا ب جا بار همیشه سعی داشته است تا فرآیند اسباب کشی با کمترین قیمت در تهران را ارائه دهد و همواره کیفیت خدمات خود را حفظ کند. حمل بار در تهران بصورت شبانه روزی با ماشین های مخصوص انجام می شود و برای هماهنگی می توانید با شماره تلفن چهار رقمی 1777 بدون نیاز به پیش شماره تهران با ما تماس بگیرید.
garranty garranty garranty
شرکت باربری و اتوبار جا ب جا بار

باربری و اتوبار  خدمات اسباب کشی و اثاثیه منزل در تهران

قبل از هر چیزی بگذارید این سوال رایج را که اسباب‌کشی درست است یا اثاث‌کشی را پاسخ گو باشیم. به صورت عامیانه مردم از هر دو کلمه برای امر جابه جایی وسایل خود از مکانی به مکانی دیگر استفاده می‌کنند، ولی بهتر است بدانید کلمه اسباب‌کشی آن هم تنها با نیم فاصله، کلمه صحیح‌تری می‌باشد. اسباب‌کشی به معنای حمل وسایل منزل از مکانی به مکان دیگر است، خود کلمه اثاث‌کشی در فرهنگ لغت وجود ندارد، اثاث خود به معنای قماش‌خانه و رخت خانه است.

خدمات تخصصی انواع محتوا در 9 زبان با گارانتی کیفیت >

خدمات اسباب کشی و اثاثیه منزل در تهران


قبل از هر چیزی بگذارید این سوال رایج را که اسباب‌کشی درست است یا اثاث‌کشی را پاسخ گو باشیم. به صورت عامیانه مردم از هر دو کلمه برای امر جابه جایی وسایل خود از مکانی به مکانی دیگر استفاده می‌کنند، ولی بهتر است بدانید کلمه اسباب‌کشی آن هم تنها با نیم فاصله، کلمه صحیح‌تری می‌باشد. اسباب‌کشی به معنای حمل وسایل منزل از مکانی به مکان دیگر است، خود کلمه اثاث‌کشی در فرهنگ لغت وجود ندارد، اثاث خود به معنای قماش‌خانه و رخت خانه است.

خدمات اسباب کشی و اثاثیه منزل در تهران

اسباب کشی

خدمات اسباب کشی منزل و اثاثیه در تهران یکی از اصلی ترین خدمات ما در باربری تهران است.

پروسه اسباب کشی یکی از پروسه های مهم است که اگر از افراد متخصص و اهل فن استفاده نشود، افراد دچار تحمل ضرر خواهند شد. برای اسباب کشی اصولی و ایمن، نیاز به یک پلن و برنامه منسجم است تا به دسترسی، امر حمل بار اجرا شود.

اتوبار جابه جا بار تمامی مراحل فوق را با مدیریت درست به خوبی پوشش می‎دهد. اگر قصد استفاده از خدمات اسباب کشی را دارید کافی‎‌ست با شماره 1777 تماس بگیرید.

شماره 4 رقمی و بدون پیش شماره باربری تهران

1777

اسباب کشی یا اثاث کشی

قبل از هر چیزی بگذارید این سوال رایج را که اسباب‌کشی درست است یا اثاث‌کشی را پاسخ گو باشیم. به صورت عامیانه مردم از هر دو کلمه برای امر جابه جایی وسایل خود از مکانی به مکانی دیگر استفاده می‌کنند، ولی بهتر است بدانید کلمه اسباب‌کشی آن هم تنها با نیم فاصله، کلمه صحیح‌تری می‌باشد. اسباب‌کشی به معنای حمل وسایل منزل از مکانی به مکان دیگر است، خود کلمه اثاث‌کشی در فرهنگ لغت وجود ندارد، اثاث خود به معنای قماش‌خانه و رخت خانه است.

خدمات اسباب کشی منزل

همیشه یکی از پر چالش ترین کارهای زندگی مردم بخصوص مستاجرین امر جابه جایی بوده است. رفتن از مکانی به مکان دیگر نیاز به همراهی و همکاری اعضای خانواده را دارد و در نهایت برای حمل بار نیاز به داشتن وسیله مناسب و افراد متخصص. امر اسباب کشی، در طول عمر بشریت یکی از پردغدغه‌ترین کارهایی بوده است که مردم از آن واهمه داشته اند. شاید یک دلیل آن ترس از آسیب به وسایلشان و هزینه‌های آن است.

جا به جا بار

خدمات اسباب کشی در تهران

باربری جا ب جا بار تمامی خدمات اسباب کشی منزل را تحت پوشش خود قرار می‎‌دهد. ازجمله این خدمات بسته بندی اثاثیه منزل، حمل بار اثاثیه سنگین و چیدمان وسایل، کرایه ماشین حمل بار، کرایه کارگر و فروش لوازم بسته بندی‌ست. در زیر این خدمات را به صورت جامع برایتان بازگو خواهیم نمود.

بسته بندی اثاثیه منزل

یکی از خدمات اسباب کشی در باربری جابه جابار بسته بندی اثاثیه منزل و ادارات می‌باشد.

برای این امر نیاز به تخصص خوب و دانش کافی‎‌ست. شاید به نظرتان این امر کار ساده بیاید و نیاز به تخصص خاصی نداشته باشد، ولی کسانی‎‌که به صورت اصولی بسته بندی اثاثیه خود را انجام نداده اند، پس از امر اسباب کشی متوجه شده اند که برخی از وسایل آنها دچار ضرب خوردگی شده اند. یا حتی برخی از وسایل شکستنی شان مورد اسیب قرار گرفته اند.

لذا برا ی جلوگیری از این امر بهتر است از کارگران خبره در این زمینه استفاده نمایید. اتوبار جا به جا بار در تهران با داشتن نیروهای خبره و متخصص در این زمینه آماده خدمات رسانی به دوستان تهرانی در این زمینه می باشد.

شماره بسته بندی اثاثیه در تهران

بسته بندی اثاثیه سنگین

یک امر مهم در اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه سنگین منزل همچون، یخچال، میز تلویزیون، مبلمان ‎می‎باشد. در این باب مقالات مختلفی جهت چگونگی بسته بندی این موارد در سایت گذاشته ایم.نحوه استفاده از ابزار بسته بندی همچون بابل رپ، سلفون، کارتن های مخصوص اسباب کشی به طور کامل شرح داده شده است.

فروش لوازم بسته بندی

یکی دیگر از خدمات اسباب کشی تهران رفع نیاز همشهریان عزیز در خصوص استفاده از ابزار اسباب کشی می باشد از جمله:

 • کارتن اسباب کشی 
 • خرید سلفون بسته بندی
 • بابل رپ
 • پلاستیک حباب دار
 • پارچه و پشم شیشه و پنبه
 • بطری و شیشه های خالی

خدمات اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل

یکی دیگر از خدمات اسباب کشی، انتخاب ماشین مناسب اسباب کشی می باشد. ماشین مناسب این کار با توجه به نوع بار و مسافت بار شما انتخاب می شود. از انواع ماشین های اسباب کشی مورد استفاده در باربری جابه جا بار :

 • کامیون
 • وانت بار
 • نیسان بار
 • کامیون های حمل و نقل با رمپ
 • جرثقیل
 • تریلی
ماشین اسباب کشی

 

استفاده از تجهیزات مدرن باربری

یکی از خدمات اسباب کشی جابه جا بار استفاده از تجهیزات قوی و مدرن می‎باشد از جمله:

 • مخازن
 • جک های هیدرولیک
 • جرثقیل ها

حمل اثاث منزل

یکی دیگر از خدمات اسباب کشی که بسیار مهم است این است که کارگران بعد از رجوع به مکان مبدا برای باربری وسایل، به طور صحیح و اصولی وسایل را در داخل ماشین قرار دهند. کارگران ما این کار را به خوبی آموزش دیده اند. چیدمان درست وسایل در ماشین بدین جهت مهم است که باعث جلوگیری از ضرب خوردگی وسایل به خصوص وسایل شکستنی می‎شود و همچنین استفاده مناسب و بهینه از فضای ماشین باربری اگر درست انجام نگیرد برای حمل وسایل مجبور به رفت آمد بیش از یکبار است. که این امر به خصوص در شهر تهران با وجود ترافیک بالا یک امر طاقت فرساست. لذا چیدمان درست باربری یک امر بسیار مهم طلقی می شود.

خدمات اسباب کشی

 

کارگر اسباب کشی

یکی از پرکاربرترین خدمات اسباب کشی ما، در اختیار قرار دادن  کارگراسباب کشی و حمل بار حرفه ای برای حمل وسایل شما عزیزان است.

کارگران ما در باربری تهران به گونه ای آموزش دیده اند، که به راحتی وسایل شما را طبق اصول جابه جا می‎نمایند. از جمله حمل بار یخچال، مبلمان، سرویس چوب وسایل شکستنی و….

کارگران حمل بار در جابه جابار به درستی آموزش دیده اند و این کار منجر به رضایت مشتریان ما شده است. زیرا این کارگران خبره وسایل حتی سنگین را طوری به راحتی حمل می‎کنند که شما را متعجب میکند.

استفاده از کارگران نیرومند و ورزیده و آموزش دیده یکی از مهمترین ویژگی های باربری جا به جا بار می باشد.

کارگر اسباب کشی

شماره باربری

چیدمان وسایل بعد از اسباب کشی

گام نهایی در اسباب کشی، انتقال بار از داخل ماشین باربری به داخل منزل جدید مشتریان است. یکی از خدمات ما در باربری تهران مشاوره و استفاده از کارشناسان آشنا به امور چیدمان در این امر است. در هنگام جابه جایی شما با انبوهی از وسایل در منزل جدید روبه رو می‎شوید. و چون آشنایی کاملی با دکور مناسب فضای آن منزل را ندارید در این امر بهتر است از مشاوران متخصص در این حوزه استفاده نمایید.

چیدمان اصولی منزل

اسباب کشی vip

مراحل گفته شده برای خدمات اسباب کشی تمامی توسط تیم حرفه ای اتوبار جابه جابار انجام می‌‎شود. شما می‎‌توانید به راحتی با تماس با جابه جابار ابتدا یک مشاوره با کارشناسان ما داشته باشید و با توجه به نوع بار خود و مسافت از خدمات اسباب کشی ما استفاده نمایید.

اگر می‎‌خواهید بدون دغدغه و به دور از هرگونه استرس به صورت ایمن بار خود را حمل کنید بهتر است از خدمات اسباب کشی باربری های مجرب استفاده نمایید. باربری جابه جابار با بیش از چندین سال سابقه در خدمت تمام عزیزان تهرانی در تمام نقاط آن است.

ترفندهای اسباب کشی – ترفند اسباب کشی

دانستن ترفند های اسباب کشی باعث می‌شود، روند اسباب کشی شما سرعت بخشیده شود و همه کارهای بسته بندی اثاثیه منزل آسان تر پیش رود. اسباب کشی شاید کار جالب و آسانی نباشد و بسیاری از افراد آن را خسته کننده بدانند، اما اگر آن را با برنامه ریزی انجام دهید و از ترفند های اسباب کشی آگاه باشید و به تقسیم بندی زمان و تفکیک کارها بپردازید، از تداخل کارها جلوگیری کرده و از این کار کسل کننده نیز لذت خواهید برد.

 

بسته بندی غیر اصولی لوازم و اثاث منزل بزرگترین اشتباه در اسباب کشی است – تلفن تماس باربری 1777

خیلی از افراد هنگام اسباب کشی با مشکل کمبود وقت مواجه می‎شوند. برای اسباب کشی باید زمان کافی برای بسته بندی وسایل و لوازم منزل در نظر گرفته شود. خیلی از افراد به بحت مدیریت زمان دقت نمی‎کنند و در لحظات نزدیک به جابجایی فشار و استرس زیادی به خود و اطرافیان تحمیل می‎کنند.

/1کمبود وقت هنگام اسباب کشی و بسته بندی

 در این مقاله قدم به قدم راهنمای اسباب کشی برای اشتباهاتی که نباید انجام داد را میدهیم. برای جلوگیری از وقوع چنین اشتباهاتی بهتر است، حدود ۲ الی ۳ هفته قبل از روز اسباب کشی و نقل مکان به منزل جدیدتان، کارتن و جعبه های مناسب برای بسته بندی لوازم خود را تهیه کنید.به ما اعتماد کنید، هیچ کس نمی خواهد روز قبل از اثاث کشی برای پیدا کردن کارتن به فروشگاه برود.

بسته بندی

۲٫حمل و بسته بندی موارد غیر ضرروی

اگر در منزل و انباری خود وسایلی دارید که سالهاست از آنها استفاده نمی‎کنید، یا اینکه وسایل قدیمی شما به کل از کار افتاده هستند. توصیه ما به شما این هست که تمامی این موارد را قبل از جابجایی به منزل جدید دور بریزید. مطمئن باشید حمل وسایل از کارافتاده و غیرقابل استفاده برای شما بار اضافی تلقی می‎شود و هزینه های جانبی زیادی را به همراه دارد. در واقع دومین مورد از اشتباهات اسباب کشی بردن اثاثیه غیر لازم به مکان جدید است.

 پس برای داشتن یک اسباب کشی خوب و ایمن و راحت بهتر است اقلامی را که به آنها نیاز ندارید یا استفاده نمی‎کنید، به شخصی اهدا کنید و یا دور بریزید. این موارد میتواند شامل: لباس هایی که اندازه و مناسب نیست، اسباب بازی هایی که بچه های شما دیگر استفاده نمیکنند و مبلمان قدیمی منزل باشد.

۳٫دنبال شرکت باربری ارزان نباشید!

یکی از بزرگترین اشتباهات اسباب کشی اهمیت ندادن به کیفیت باربری است. بسیاری از افرادی که قصد اسباب کشی دارند، با دیدن هزینه و نرخ قیمت های باربری ها به شدت تحت تاثیر قرار می‎گیرند و جذب باربری های ارزان می‎شوند. اما می‎دانیم که نرخ قیمت به تنهایی نمی‎تواند فاکتوری مناسب برای انتخاب یک شرکت باربری و بسته بندی خوب باشد.

 انتخاب یک باربری ارزان می‎تواند برای شما هزینه های جانبی زیادی را به همراه داشته باشد و با رعایت نکردن اصول ایمنی منجر به آسیب رساندن و ضرر به لوازم با ارزش شما شود. پس در انتخاب یک باربری علاوه بر نرخ هزینه ها به فاکتور های دیگری مثل نوع تجهیزات باربری و بسته بندی و ارائه خدمات بیمه کالا هم توجه کنید.

۴٫برآورد قیمت منصفانه برای خدمات باربری و بسته بندی

برای صرفه جویی در زمان و وقت خود از شرکت باربری که قصد استفاده از خدمات آنها را برای اسباب کشی و بسته بندی لوازم منزلتان دارید، از آنها حدس غیرحرفه ای برای برآورد هزینه ها نخواهید. زیرا تعیین قیمت منصفانه برای خدمات بسته بندی و حمل لوازم یک شرکت باربری، به پارامتر های مختلفی بستگی دارد.

مواردی مانند: تعداد و حجم وسایل و مسافت بین دو منزل برای جابجایی از جمله این عوامل هستند.

باربری جابه جا بار، ارائه دهنده خدمات بسته بندی و باربری در تهران و شمال تهران خدمات خود را با منصافانه ترین قیمت به شما همشهریان تهرانی ارائه می‎دهد.

قیمت منصفانه باربری

۵٫عدم توجه به خدمات بیمه کالا شرکت باربری

در صورت دقت نکردن به کیفیت شرکت باربری و رعایت نکات ایمنی، اسباب کشی و جابجایی شما می‎تواند هزینه های زیادی را به همراه داشته باشد. هنگام استخدام یک شرکت باربری و بسته بندی، مطمئن شوید که تمامی خدمات مورد نیاز شما را با بهترین کیفیت ارائه میدهد ، هر سوالی که برای بسته بندی و اسباب کشی دارید را حتما حتما از شرکت باربری مورد نظر خود بپرسید.

از موارد اشتباهات اسباب کشی، بیمه نکردن کالاست.

 از جمله موارد مهمی که یک شرکت باربری خوب حتما ارائه می‎دهد، خدمات بیمه کالا است. پس درباره بیمه کالا لوازم حتما از باربری سوال کنید و اگر این خدمات را داشتند آن شرکت را برای اسباب کشی خود انتخاب کنید.  باربری جا به جا اماده پاسخگویی به سوالات شما و مشاوره رایگان است. برای اطلاعات بیشتر با شماره ۱۷۷۷ تماس بگیرید.

۶٫اسناد و جواهرات را با کامیون حمل نکنید

یکی از بزرگترین اشتباهات اسباب کشی، حمل وسایل قیمتی با ماشین باربری‎ست. مواردی که کوچک هستند و برای شما ارزش مادی و معنوی زیادی دارند، مثل اسناد و مدارک (شناسنامه، گذرنامه،کارت ملی) و همچنین طلا و جواهرات را سعی کنید، با ماشین شخصی خود جابجا کنید و در مکانی امن نگه دارید تا با خسارت و زیانی رو به رو نشوید.

حمل اثاثیه قیمتی

۷٫عدم بسته بندی جعبه ضروری

اگر همه چیز را با کامیون باربری حمل می‎کنید، یکی از بزرگترین اشتباهات اسباب کشی را انجام دادید! بسیاری از وسایل را ما در بدو ورود به خانه و شب اول اسباب کشی نیاز داریم. این وسایل بهتر است در یک جعبه جداگانه بسته بندی شده و در دسترس باشد تا در موقع لزوم مورداستفاده قرار گیرد این جعبه اولین جعبه‌ای است که باز می‌شود و عدم بسته بندی پک ضروری از اشتباهات بزرگ در بسته بندی و اسباب کشی است. پس لوازمی مثل مسواک و خمیردندان ،لوازم آرایشی روزمره، چراغ قوه، صابون، کاغذ توالت، دارو های ضروی، و تنقلات و خوردنی ها را در درسترس و در جعبه ضروری قرار بدهید.

۸٫ کپی گرفتن از اسناد و مدارک

ممکن است جابجایی برای کامپیوتر و لب تاپ شما خوب نباشد و سیستم آنها را بهم بریزد. توصیه می‎شود قبل از اسباب کشی و جابجایی از سیستم خود یک بک آپ تهیه کنید و از اسناد و مدارک مهمی که در سیستم کامپوتر و لب تاپ دارید حتما یک نسخه کپی بگیرید و آنرا در جایی امن و مطمئن نگه دارید. تهیه یک نسخه پشتیبان از مواردی مانند دفترچه و کارت های پزشکی، شناسنامه و کارت ملی ، فرم های بیمه نامه ، گواهی تولد و سند ازدواج و سند املاک، کاری سودمند است.

حمل و بسته بندی غیر صحیح لب تاپ، کامپیوتر، اسناد یکی از خطرناکترین اشتباهات اسباب کشی‌‎ست.

۹٫ برنامه ریزی ضعیف برای اسباب کشی و بسته بندی (بدترین اشتباه اسباب کشی)

شاید مطرح کردن این مسئله چندان درست نباشد، اما واقعیتی است که همه روزه رخ می‎دهد. خیلی از مردم برای یک جابجایی و اسباب کشی برنامه ریزی دقیق و خوبی ندارند. و کارهای خود را برای دقیقه ۹۰ می‎گذارند. شاید فکر کنید اینگونه در زمان و وقت شما صرفه جویی شده است، اما بدانید که انجام دادن کارها با عجله و نداشتن برنامه درست برای شما مشکل آفرین است و احتمالا شما را با هزینه های ناخواسته زیادی مواجه می‎کند. پس بهتر است برای بسته بندی لوازم خود برنامه ریزی داشته باشید و روز دقیق حرکت و اسباب کشی را بدانید.

اسباب کشی

عدم برنامه ریزی دقیق شما را برای انتخاب و رزرو شرکت باربری نیز با مشکل مواجه می‎کند. زیرا ممکن است در روزی که شما با آنها تماس می‎گیرد سرویسی برای ارائه نداشته باشند. بنابراین از یک الی ۲ روز قبل از تاریخ اسباب کشی حتما باربری و ماشین مورد نظر خود را رزرو کنید. اگر حس می‎کنید زمان لازم را ندارید، از خدمات بسته بندی و حمل بار، شرکت های باربری استفاده کنید. این کار استرس های شما را تا حد زیادی کاهش می‎دهد.

۱۰٫اوج زمان جابجایی و اسباب کشی را انتخاب نکنید

سالانه چندین میلیون ایرانی جابجا می شوند، به بیشترین زمان جابجایی در سال ترافیک جابجایی می گویند. لیست بیشترین اتوبار های معتبر از اواخر بهار تا اواخر تابستان خیلی سریع پر می شوند، پس به این نکته دقت داشته باشید! شما که نمی خواهید بین اتوبار های نامعتبر و بی تجربه حق انتخاب داشته باشید پس یک زمان کافی در نظر بگیرید.

چک لیست اسباب کشی

یکی دیگر از اشتباهات اسباب کشی نداشتن برنامه منسجم و نظم است. سه تا چهار ماه قبل از موعد اسباب کشی از چند شرکت معتبر نرخ هزینه اسباب کشی  و لوازم بسته بندی را سوال کرده و آنها را با هم مقایسه کنید و با در نظر گرفتن شرایط و ایده ال های خود اتوبار مناسب را با دقت انتخاب کنید.

۱۱٫تهیه نکردن چک‌ لیست و بررسی لوازم بعد از اسباب کشی

شور و شوقی که برای نقل مکان به منزل جدید خود دارید ممکن است باعث شود از وسایل و کارتن های بسته بندی خود غافل شوید. حتما قبل از اسباب کشی و هنگام بسته بندی اثاثه برای هر کارتن برچسب تهیه کنید و لیست کلیه لوازم و کالای خود را در دفتری یادداشت کنید و بنویسید که درون هر کارتن با شماره مخصوص خود چه مواردی وجود دارد. در واقع یکی از اشتباهات اسباب کشی که جبران ناپذیر است تهیه نکردن چک لیست می‎باشد.

اشتباهات اسباب کشی

تهیه فهرست از کلیه وسایل بسیار مهم است. یکی از مهم‌ترین اشتباهات در جابجایی‌ها این است که افراد فکر میکنند تهیه چک لیست ضروری و لازم نیست. با این کار مشخص می‌شود که شما چه وسایلی را بسته بندی کرده و داخل ماشین حمل بار قرار داده‌اید و چه وسایلی قرار است در منزل جدید تحویل گرفته شود.

سوالات متداول درباره باربری تهران

 آیا از شرکت باربری برای اسباب کشی استفاده کنیم؟

چطور بهترین شرکت باربری قابل اعتماد را پیدا کنیم ؟

اسباب کشی به انگلیسی؟

در اسباب کشی با جواهرات و اقلام با ارزش چه کار باید بکنم؟

آیا خانواده من برای اسباب کشی آماده هستند؟

 هزینه های اسباب کشی منزل در باربری تهران چقدر است؟

چگونه کامیون باربری تهران برای اسباب کشی اجاره کنیم؟

تفاوت باربری تهران و اتوبار تهران در چیست؟روز اسباب کشی چی کار کنیم؟