بسته بندی لوازم شرکت و اداری

لیست بسته بندی لوازم شرکت و اداری
جستجوی بسته بندی لوازم شرکت و اداری
تلفن بسته بندی لوازم شرکت و اداری
 باربری
 باربری
 باربری
garranty باربری تهران garranty

خدمات تخصصی باربری بسته بندی لوازم شرکت و اداری

باربری و اتوبار جا ب جا بار نزدیک به 30 سال سابقه فعالیت، توانسته است به یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های فعال در زمینه ارائه خدمات جابجایی و حمل بار در تهران تبدیل شد. جا ب جا بار همیشه سعی داشته است تا فرآیند اسباب کشی با کمترین قیمت در تهران را ارائه دهد و همواره کیفیت خدمات خود را حفظ کند. حمل بار در تهران بصورت شبانه روزی با ماشین های مخصوص انجام می شود و برای هماهنگی می توانید با شماره تلفن چهار رقمی 1777 بدون نیاز به پیش شماره تهران با ما تماس بگیرید.
garranty garranty garranty
شرکت باربری و اتوبار جا ب جا بار

باربری و اتوبار  بسته بندی لوازم شرکت و اداری

بسته بندی لوازم شرکت یک دیگر از خدماتی‌ست که تیم جابه جا بار به همشهریان عزیز تهرانی ارائه می‌دهد. اصولا زمانی‌که شما به عنوان یک مدیر عامل به هر دلیلی تصمیم به جابه جایی مکان خود گرفته‌اید،

خدمات تخصصی انواع محتوا در 9 زبان با گارانتی کیفیت >

بسته بندی لوازم شرکت و اداری


بسته بندی لوازم شرکت یک دیگر از خدماتی‌ست که تیم جابه جا بار به همشهریان عزیز تهرانی ارائه می‌دهد. اصولا زمانی‌که شما به عنوان یک مدیر عامل به هر دلیلی تصمیم به جابه جایی مکان خود گرفته‌اید،

بسته بندی لوازم شرکت و اداری

بسته بندی لوازم شرکت یک دیگر از خدماتی‌ست که تیم جابه جا بار به همشهریان عزیز تهرانی ارائه می‌دهد. اصولا زمانی‌که شما به عنوان یک مدیر عامل به هر دلیلی تصمیم به جابه جایی مکان خود گرفته‌اید، دغدغه این را دارید که چگونه در کمترین زمان و آسیب وسایل اداری و شرکت خود را جابه جا نمایید. همانطور که بسته بندی اثاثیه منزل، کاری مشکل است و اگر به درستی انجام نگیرد دچار خسران زیادی خواهید شد، بسته بندی لوازم شرکت و اداری نیز نیاز امری مهم است. شاید شما به هر دلیلی مجبور شوید مکان شرکت خود را در تهران تغییر دهید یا حتی قصد جابه جایی مکانی شزکت خود را به جایی دیگری داشته باشید. در مرحله اول قبل از اقدام به‌جایی باید از ایمنی بسته بندی وسایل اداری و شرکتی خود مطمئن شوید. به گونه‌ای که در طی مسافتی که به حمل بار خود می‌‍پردازید کوچکترین آسیب و شکلی برای بار و وسایل شما به وجود نیاید. در این خصوص جابه جا بار با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و خبره کار بسته بندی لوازم اداری و شرکت را در کمترین زمان ممکن و با استفاده از وسایل ایمن از جمله کارتن‌های 5 و 7 لایه مخصوص اسباب کشی، بابل رپ و... انجام می‌دهد.

شماره تماس بسته بندی وسایل شرکت و اداری در تهران

1777

بسته بندی لوازم شرکت | بسته بندی لوازم اداری

  بسته بندی اثاثیه شرکت برای بسته بندی لوازم شرکت و اداری دراولین گام باید وسایل را از یکدیگر تفکیک نمایید. برای این کار روند زیر را انجام دهید:

 • بسته بندی لوازم شرکت؛ تفکیک وسایل

اسناد و مدارک شرکتی و اداری مهم خود را در وحله اول جدا نمایید. زیرا این مدارک و اسنادها در واقع جزوی از مهمترین دارایی‌ها و سرمایه‌های یک شرکت هستند؛ در نتیجه در نگه‌داری آن‌ها نهایت دقت را باید انجام دهید. در واقع این‌گونه اسناد و مدارک را در پوشه ای مجزا بگذارید و همراه با خود به منزل ببرید و بعد از اثاث کشی به مکان جدید منتقل کنید. دقت نمایید که این‌کار را نیز می‌توان در همان روز اثاث کشی انجام داد ولی بهتر است به فردی مطمئن مدارک را بسپارید تا برایتان بیاورد. بسته بندی وسایل شرکت و اداری در جابه جا بار با استفاده از فوم‌های ضد آب صورت می‌گیرد.

 • بسته بندی لوازم شرکت؛ جدا کردن لوازم شکستنی

لوازم شکستنی و ظریف در اداره‌جات وشرکت‌ها باید به‌صورت جداگانه بسته‌بندی شوند. این وسایل به دلیل حجم ضرب‌خوردگی بالا با دقت و ظرافت تمام باید بسته بندی شوند. کارگران متخصص جابه جا بار با استفاده از تجارب و تجهیزات بسته‌بندی این‌گونه وسایل را به‌گونه‌ای انجام می‌دهند که کمترین آسیب در هنگام جابه جایی ببینند. بعد از آن‌که وسایل شکستنی شرکت را بسته‌بندی نمودید حتما بر روی آن‌ها برچسب لوازم شکستنی را بزنید تا کارگران باربری در هنگام جابه جایی به مشکلی برنخورند.

 • بسته بندی لوازم اداری؛ سیستم‌ و کامپیوترهای شرکت

  بسته بندی اثاثیه اداری

یکی از مهمترین قسمت‌ها در اسباب کشی اداری، بسته بندی اثاثیه اداری همچون کامپیوتر و سیستم‌های حساس مثل سرورها و لب تاپ‌ها می‌باشد. در این فرآِیند کارگران جابه جا بار ابتدا تمامی قسمت‌های سیستم را تفکیک می‌نمایند. کابل‌ها جدا می‌شوند و در کارتن مجزا قرار داده می‌شود. مانیتورها جدا و در کارتن‌های مخصوص جاسازی شده و کنار کارتن‌های آنها با استفاده از آکاسیف سفت می‌شود تا کمترین جابه جایی در هنگام حرکت نداشته باشند. به‌طور کلی به دلیل حساس بدون این‌گونه وسایل دقت زیادی انجام دهید. این وسایل در واقع از سرمایه‌های یک شرکت محسوب می‌شوند که در صورت آسیب دچار خسران زیادی خواهید شد. در نتیجه در هنگام بسته بندی وسایلی مثل دستگاه فکس، لپ تاب، دستگاه‌های کپی تلفن‌ها دستگاه‌های کپی، پرینتر سانترال و دیگر لوازم دقت بالایی را به خرج دهید. بسته بندی اثاثیه اداری بهتر است این کار را به افراد خبره بسپارید. هزینه‌ای که در این خصوص می‌کنید به مراتب کمتر از خسارتی‌ست که در صورت بسته بندی ناصحیح به شما تحمیل می‌شود.

 • بسته بندی لوازم شرکت؛ برچسب گذاری

بعد از بسته بندی لوازم اداری و شرکت حتما بر روی آنها برچسب بزنید تا در هنگام چیدمان در مکان جدید با برنامه ریزی و زمان‌بندی بهتر بتوانید این‌کار را انجام دهید. حتی بهتر است با استفاد ه از برچسب‌های رنگی محتوای کارتن‌ها را تفکیک نمایید. مثلا لوازم شکستنی را با برچسب قرمز، لوازمی مثا کتاب با برچسب زرد و ... بزنید.

 • بسته بندی گل و گیاه و اشیاء تزئینی

گل و گلدان ها به دلیل حساسیت بالا خیلی با احتیاط باید جابه جا و بسته بندی نمایید. درا ین خصوص مقاله‌ای در سایت گذاشته‌ایم و در آن نحوه صحیح بسته بندی و جابه جایی درست گلدان را مطرح کرده‌ایم. پیشنهاد می‌کنیم حتما این مقاله را بخوانید.

 • بسته بندی مبلمان اداری و میز و صندلی‌های شرکت

  بسته بندی اثاثیه اداری و شرکتی

تمامی مبلمان و صندلی‌های شرکت، توسط تیم جابه جا بار بسته می‌شوند. مبلمان ب‌ه خصوص مبلمان بزرگ در هنگام جابه جایی به شدت در معرض آسیب هستند. دور تمامی پایه‌های مبلمان را میتوانید با بابل رپ یا پلاستیک‌های حباب‌دار بپوشانید تا کمترین ضرب خوردگی در هنگام جابه جایی به آنها برسد.

 • حمل تخصصی گاو صندوق در شرکت‌ها

اکثر مراکز اداری و شرکتی دارای گاو صندوق هستند. برخی گاو صندوق‌ها بسیار سنگین هستند و برای حمل آن‌ها نیاز است از تجهیزات مدرن استفاده نمود. جهت بسته بندی نیز متناسب با ابعاد بسته‌بندی صورت می‌گیرد.

 • بسته بندی سیستم های روشنایی و لوستر شرکت

این کار به‌خصوص برای شرکت‌های لوکس که دارای لوسترهای شکیل و زیبا هستند ضرورت دارد. بسته بندی لوستر متفاوت و دارای نکات ریزی هست که در این خصوص نیز مقاله‌ای کامل در سایت درج شده است. کارگران جابه جا بار با توجه به تمامی نکات مربوط به جابه جایی لوستر در شرکت ها این کار با تمام ظرافت و مهارت انجام می‌دهند.

 • بسته‌بندی جزوات، مجلات، لوازم نوشت افزار و کتب

در بسته بندی لوازم شرکت، بسته‌بندی کتاب‌ها باید در کارتن‌های مستحکم انجام گیرد. کتاب‌ها به‌خصوص در حجم بالا بسیار سنگین می‌شوند به همین خاطر پیشنهاد ما استفاده از کارتن‌های 7 لایه می‌باشد.

 • بسته بندی لوازم اداری؛ طناب کشی

بعد از بسته بندی لوازم شرکت حتما کارتن‌های بسته بندی شده را طناب‌کشی نمایید. این‌کار برای کارتن‌های سنگین همچون کتاب الزامی‌ست. در واقع باعث می‌شود که بسته بندی های شما محکم شوند و در نروند.

یهترین شرکت برای بسته بندی لوازم اداری | بهترین باربری در تهران برای بسته بندی لوازم شرکت

همانطور که در طول این مقاله گفته شد، تمامی پرسنل جابه جا بار با استفاده از نیروهای خبره خود توانسته‌ استخدمات با کیفیتی جهت بسته بندی لوازم اداری، شرکت، منزل و کلیه امور مربوط به حمل و نقل را انجام دهد. اگر قصد جابه جایی محل کار و یا دفتر اداری وشرکت خود را دارید و نیاز به بسته بندی اثاثیه شرکت و اداری و حمل آن‌ها را دارید کافی‌ست با کارشناسان مجموعه ما در جابه جا بار در تماس باشید.

کارشناسان مجموعه ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخ‌گویی به شما عزیزان هستند.

1777    

سوالات متداول درباره باربری تهران

 آیا از شرکت باربری برای اسباب کشی استفاده کنیم؟

چطور بهترین شرکت باربری قابل اعتماد را پیدا کنیم ؟

اسباب کشی به انگلیسی؟

در اسباب کشی با جواهرات و اقلام با ارزش چه کار باید بکنم؟

آیا خانواده من برای اسباب کشی آماده هستند؟

 هزینه های اسباب کشی منزل در باربری تهران چقدر است؟

چگونه کامیون باربری تهران برای اسباب کشی اجاره کنیم؟

تفاوت باربری تهران و اتوبار تهران در چیست؟روز اسباب کشی چی کار کنیم؟