مشاوره باربری

لیست مشاوره باربری
جستجوی مشاوره باربری
تلفن مشاوره باربری
 باربری
 باربری
 باربری
garranty garranty garranty

خدمات تخصصی باربری مشاوره باربری

باربری و اتوبار جا ب جا بار نزدیک به 30 سال سابقه فعالیت، توانسته است به یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های فعال در زمینه ارائه خدمات جابجایی و حمل بار در تهران تبدیل شد. جا ب جا بار همیشه سعی داشته است تا فرآیند اسباب کشی با کمترین قیمت در تهران را ارائه دهد و همواره کیفیت خدمات خود را حفظ کند. حمل بار در تهران بصورت شبانه روزی با ماشین های مخصوص انجام می شود و برای هماهنگی می توانید با شماره تلفن چهار رقمی 1777 بدون نیاز به پیش شماره تهران با ما تماس بگیرید.
garranty garranty garranty
شرکت باربری و اتوبار جا ب جا بار

باربری و اتوبار  مشاوره باربری

شما می توانید اسباب کشی خود را به صورت آنلاین رزرو کنید تا کارگران ما با شما برای حمل اثاثیه تماس بگیرند.

خدمات تخصصی انواع محتوا در 9 زبان با گارانتی کیفیت >

مشاوره باربری


شما می توانید اسباب کشی خود را به صورت آنلاین رزرو کنید تا کارگران ما با شما برای حمل اثاثیه تماس بگیرند.

مشاوره باربری

شما عزیزان می‎‌توانید برای مشاوره باربری در مورد جابه جایی اثاث منزل و اداری، بسته بندی اثاثیه اداری و منزل، تعداد مورد نیاز کارگر اسباب کشی، با تیم با تجربه و کارآزموده‌ی جابه جا بار تماس حاصل نمایید.
تمامی سوالات خود را در مورد نحوه‌‎ی جابه‌‎جایی، بسته‎‌بندی، زمان بندی جابه جایی لوازم خود مطرح کنید.

مشاوره تخصصی و رایگان اسباب کشی 

1777

کارکنان شرکت باربری جابه بار با گذراندن دوره های آموزشی و با تخصص کامل، اسباب و لوازم حساس و سنگین و نیمه سنگین شما عزیزان را از طریق کارتن ها و جعبه های مخصوص بسته بندی می‎نمایند و در ماشین آلات سنگین و مناسب حمل بار مثل وانت بار قرار می دهند. در نهایت در صحت و سلامت به محل مورد نظر ارسال می نمایند.

advice

از چه نوع کارتن مقوایی برای اسباب کشی استفاده می‎شود ؟

جابه جا بار، به عنوان مشاوره باربری و حمل بار ارائه دهنده خدمات راهنمای اسباب کشی ، به شدت توصیه می‎کنیم که از جعبه های مقوایی که چند لایه و محکم هستند استفاده کنید. به این نکته حتما توجه داشته باشید که کارتن مقوایی مورد نظر در جایی پارگی و زدگی نداشته باشد.

 

نکته : لطفا توجه داشته باشید؛ هدایا و سایر اقلامی که، بسته بندی اولیه (مانند اسباب بازی یا کفش) آنها هنوز موجود است ، به تنهایی برای اسباب کشی مناسب نیستند و حتما از کارتن و جعبه های دیگر برای بسته بندی و حفاظت بیشتر از انها استفاده کنید و به جعبه خود محصول اکتفا نکنید. کارتن اسباب کشی ‎مرغوب را از مراکز معتبر فروش لوازم بسته بندی و باربری تهیه نمایید. یکی از معتبرترین مراکز فروش کارتن اسباب کشی جابه جا بار می‎باشد.

 

مشاوره جهت استفاده از جعبه بسته بندی 

advice

مشاوره بسته بندی لوازم منزل

اصولی و ایمن بسته‎بندی کردن به اندازه خود لوازم شما اهمیت دارید. چرا که در طول جابه جایی محافط اصلی لوازم شما همین کارتن بسته بندی و روش درست بسته بندی کردن آن می‎باشد. عدم انجام چنین کاری اغلب منجر به آسیب و حتی از بین رفتن و خسارت به لوازم شما می‎شود. بهتر نکات و توصیه های مشاوره بسته بندی و باربری که در زیر آورده ایم را رعایت کنید.
 لطفا توجه داشته باشید که لوازم خود را به خوبی در جعبه قرار داده اید و مهر و موم کرده اید، بستن جهبه و یا کارتن به هیچ وجه فراموش نشود و علاوه بر بستن کارتن به روش خودش، از طناب هم برای محکم کاری استفاده کنید.

مشاوره بستن کارتن

هنگامی که تمام لوازم را در کارتن و جعبه مورد نظر قرار دادید؛ حالا نوبت به بستن کارتن می‎رسد. برای بستن اصولی و محکم کارتن می‎توانید از نوار چسب های پهن، طناب و یا سیم استفاده کنید و مطمئن شوید که در حین جا به جایی کارتن از هم نمی‎پاشد و باز نمی‎شود.

به خاطر داشته باشید، کلیه کارتن ها و اثاثیه خود را برچسب گزاری کنید تا چیزی گم نشود. آمار تمامی اقلام خود را به طور دقیق داشته باشید. به ویژه وسایلی که ریز و کوچک هستن زدن برچسب برایشان امری ضروری است.

چه چیزی باید برای بسته های سنگین و بزرگ استفاده شود؟

طبق تجربات خود برای مشاوره بسته بندی وسایل سنگین موارد زیر را به شما پیشنهاد می‎دهیم. برای بسته های سنگین تر، شما باید از تسمه استفاده کنید. تسمه کشیده و لبه های جعبه را از بین می برد، به طور قابل توجهی باعث افزایش قدرت و ثبات کلی قطعات می شود.

اتصال پلاستیک پلی پروپیلن یک گزینه ارزان قیمت با قیمت مناسب است، هرچند به عنوان استحکام کششی این ماده بسیار زیاد نیست، ما استفاده از آن را برای بسته بندی با وزن بیش از ۳۰ کیلوگرم توصیه نمی کنیم. برای بسته های سنگین تر تا ۵۰ کیلوگرمی ما توصیه می کنیم با استفاده از اتصال پلی استر.

برای حمل و نقل بسته بندی شده در جعبه های چوبی(جعبه)، شما باید از اتصال فلزی به عنوان کشش و استفاده از استحکام کششی بسیار بالا استفاده کنید. لطفا توجه داشته باشید که اتصال دهنده های فلزی در ظروف مقوایی نباید استفاده شود، زیرا شانس زیاد آن از بین رفتن مقوا و آسیب رساندن به محتویات وجود دارد.

روش هایی که نباید برای بسته بندی بسته خود استفاده کنید؟

یک مشاوره طلایی برای بسته بندی، نوارهای خانگی، نوار پوششی، نوار کاغذی (مگر اینکه فیبر تقویت شده)، نوار مناسب برای لوازم بسته بندی نیست. آنها به سادگی به همان نوار هایی که توصیه می کنیم همان قدرت را ارائه نمی دهند، بنابراین شما باید از آنها استفاده نکنید. ما به شدت توصیه می کنیم که از رشته یا طناب استفاده نکنید تا بسته های مهر و موم را به همان شکل (به همان نسبت به تسمه فلزی) بسوزانید، احتمال دارد که آن را از طریق کارتن بریده و مطالب داخل آن را خراب کنید.

مهم: هرگز قطعات بسته بندی را با هم یکی نکنید. انجام این کار ممنوعیت حمل و نقل خود را در معرض خطر بزرگ قرار می دهد. علاوه بر این شما تنها یک برچسب تحویل داده می شود. اگر جدا شود، یک بسته بندی نامشهود و غیر قابل شناسایی می تواند بسیار دشوار باشد، اگر غیر ممکن است در یک شبکه پیک بزرگ پیدا کنید. هیچ ادعایی برای از دست دادن یا آسیب برای چنین حملهای پذیرفته نخواهد شد.

advice

وزن کارتن بسته بندی اثاثیه

اندازه گیری و وزن کردن قطعه های شما دقیقا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. با توجه به اعلام وزن و ابعاد بسته، شایع ترین علت اضافی غیر ضروری و اغلب پر هزینه است.

چگونه می توان کارتن اسباب کشی را اندازه گیری کرد؟

برای این امر مشاوره متعددی برای مشتریان عزیز جابه جا بار داده شده است. برای محاسبه ابعاد بسته شما، بسته را روی کف قرار دهید و بزرگترین سطح آن را به سمت پایین بکشید.

 • با استفاده از یک نوار اندازه گیری دقیق در سانتیمتر
 • فاصله از کف تا بالای بسته برای محاسبه ارتفاع.
 • طولانی ترین قسمت بسته برای محاسبه طول.
 • طرف باقی مانده برای محاسبه عرض.
 • هنگام اندازه گیری ابعاد بسته های شکل نامنظم، آنها را در نقاط شدید خود اندازه گیری کنید، مثل اینکه آنها مستطیل شکل باشند.

لطفا همچنین به یاد داشته باشید که رانندگان تحویل موظف نیستند به طور دستی بسته های بیش از ۲۵ کیلوگرم را بدون کمک افزایش دهند. برای بسته های سنگین تر از این شما نیاز به امکانات بارگیری مناسب و یا نیروی انسانی برای کمک به راننده تحویل در هنگام بارگیری و تخلیه، مگر اینکه یک وسیله نقلیه دمیله درخواست شود. برای محموله هایی که نیاز به یک وسیله نقلیه بالابر دارند، ۲۴ ساعت اطلاع رسانی برای جمع آوری لازم است.

نکات کاربردی و مشاوره باربری در اسباب کشی :

 • استفاده از جعبه ایمن
 •   کم و یا بیش از اندازه پر کردن جعبه
 •   بسته بندی کردن غیر اصولی و ناامن:  با استفاده از کیسه / چمدان / بسته بندی خارجی ساخته شده از پارچه یا پلاستیک .
 •  محکم نبستن جعبه و کارتن بسته بندی
 •   قبل از بسته بندی کالاهای خود را وزن کنید :  برآورد وزن / ابعاد.
 •   اطمینان حاصل کنید که جعبه ای که در حال استفاده هستید، در اندازه و قدرت مناسب برای کالاهای حمل و نقل مناسب است.
 •   اطمینان حاصل کنید که شما از مقدار کافی مواد توصیه شده داخلی بالشتک استفاده می کنید تا کالاهای خود را با دیوار بیرونی جعبه تماس نگیرید.
 •   اطمینان حاصل کنید که تمام لبه های باز و درزهای آن بسته  شما به طور ایمن مهر و موم شده است.
 •   دو بار وزن و ابعاد بسته های خود را بررسی کنید (یک بار بسته بندی شده).
 •   در صورت استفاده مجدد از یک جعبه، هر برچسب زردی را حذف کنید.
 •   برچسب (ها) خود را با برچسب بارکد ارائه شده، برچسب گذاری کنید.
 •   در حالی که در انتظار برای رسیدن روز اسباب کشی و جمع آوری وسایل خود هستید، بسته ها را خشک نگه دارید!

advice

۵ نکته  طلایی مشاوره درباره بسته بندی حفاظت شده اثاثیه منزل

هیچ چیز نا امید کننده تر از دریافت یک بسته آسیب دیده پس از اسباب کشی نیست. مسئولیت شرکت باربری این است که اطمینان حاصل کند که بسته به درستی بسته بندی شده است، اما آسیب احتمالی ناشی از حمل و نقل ممکن است رخ بدهد.

مشاوره باربری
مشاوره باربری

شما می توانید در هزینه حمل و نقل و اسباب کشی خود با انتخاب یک شرکت باربری مناسب تا ۸۰٪ امنیت کالای خود را تامین کنید . نکات مهم در مورد بسته بندی و مشاوره باربری و توصیه برای جلوگیری از آسیب دیدن لوازم در حین اسباب کشی را در زیر بخوانید.

۱٫ از جعبه های جدید استفاده کنید

در ابتدا این مقاله مشاوره بسته بندی خود را با ذکر این نکته که از کارتن و جعبه های جدید برای اسباب کشی استفاده کنید. شروع کردیم. مراقب باشید اگر مجددا برای بسته بندی کارتن قدیمی را انتخاب می‎کنید.

جعبه های مقوایی که مقاومت خود را از دست داده و آسیب دیده اند را دور بیندازید. قبل از حمل و نقل بسته های خود، شما باید خیالتان بابت امنیت و حفاظت بسته ها راحت شده باشد. کلیه نکات ایمنی را رعایت کرده باشید. در مجموع استفاده از خدمات بسته بندی یک شرکت باربری برای شما ارامش بیشتری را در روند جابه جایی به ارمغان می آورد.

۲٫ از کیسه پلاستیکی یا پارچه استفاده نکنید

راهنمای دیگر ما به عنوان یک مشاوره بسته بندی به شما این هست که از کیسه های پلاستیکی یا پارچه به تنهایی برای بسته بندی استفاده نکنید. علی‎رغم جذابیت آنها، هیچ گونه حفاظت یا پشتیبانی از محصول شما را ارائه نمی دهند. حتی اگر کیسه را با بسته شدن حباب بپوشانید. برای جلوگیری از هرگونه آسیب و خطری از کیسه و پارچه به تنهایی برای بسته بندی استفاده نکنید.

۳٫ برای محافظت از بسته بندی حباب دار استفاده کنید

مهم نیست که بسته شما چه اندازه کوچک است، ایده خوبی است که آن را با مقدار زیادی بسته بندی حباب بپوشانید تا یک لایه محافظتی اضافی برای لوازم و اثاثیه منزل خود بوجود آورید. اگر بسته شما حاوی یک ظروف و وسایل شکستنی  باشد، مطمئن شوید که در مرکز قرار گرفته است و از هر چهار طرف جعبه با استفاده از پلاستیک های حباب دار ضربه گیر محافظت می‎شود.

۴٫ اجتناب از حمل کالاهای گران قیمت – اگر می توانید!

تمام تلاش خود را بکنید تا کالا و اسناد با ارزش و جواهرات خود را خودتان شخصا جابه جا کنید، زیرا این موارد جزو اقلام با ارزش هستند و هرگونه آسیب و ضرر به آنها میتواند جبران ناپذیر باشد. پس برای امنیت بیشتر و جلوگیری از خطر گم شده خودتان آنرا حمل کنید و اگر هم شرایطش رو ندارید حتما شرکت باربری قابل اعتماد و مطمئنی را برای جابه جایی اثاثیه خود رزرو کنید.

نکته : به محض قرار دادن آن در جعبه، مردم راجع به بسته پستی خود و ارزش محتویات آن صحبت نکنید – فقط جزئیات لازم را بنویسید.

۵٫ استفاده از نوار چسب

حتما از نوار چسب های مقاوم و قوی برای بسته بندی و مهر و موم کارتن کنید و از چسب های نواری کوچکی که در همه خانه ها وجود دارد برای مهر و موم کارتن اسباب کشی استفاده نکنید زیرا مناسب نیستند و در واقعا کار بیهوده ای است و چیزی را محافظت نمیکند.برای کسب اطلاعات لازم درباره نحوه بسته بندی لوازم و استفاده از نوار چسب مناسب میتوانید از خدمات مشاوره رایگان بسته بندی و باربری جابه جا بار استفاده کنید.

 advice

محدوده ی فعالیت اتوبار جابه جابار در تهران بزرگ به ویژه شمال و غرب تهران می باشد و در کوتاه ترین زمان ممکن جا به جایی را برای شما عزیزان به انجام می رساند.

باربری واتوبار جا به جا بار تهران یکی از بهترین خدماتی که به مشتریان خود می دهد مشاوره رایگان قبل از اسباب کشی می‎باشد. مشاوره قبل جا به جایی و بسته بندی وسایل به شما این امکان را می دهد :

 1.  باربری مورد اعتماد رو انتخاب کنید 
 2.  بهترین باربری را انتخاب کنید 
 3.  اسباب کشی خود رو با برنامه ریزی دقیق انجام دهید 
 4.  اسباب کشی خود رو به موقع انجام دهید

و حمل بار و اسباب کشی مطمئن و ایمنی داشته باشید. اینها تنها مواردی از مزیت های مشاوره رایگان قبل از اسباب کشی بود و ده ها مزیت دیگر هم داشت که ما به انها اشاره نکردیم.

اگر به دنبال بهترین باربری تهران و اسباب کشی بی دغدغه می گردید با ما تماس بگیرید.

 

تماس با ۱۷۷۷ در تهران بدون پیش شماره
و در شهرستان ها با ۰۲۱۸۸۳۷۲۰۲

شما می توانید اسباب کشی خود را به صورت آنلاین رزرو کنید تا کارگران ما با شما برای حمل اثاثیه تماس بگیرند.

1777 44741966 88372002

سوالات متداول درباره باربری تهران

 آیا از شرکت باربری برای اسباب کشی استفاده کنیم؟

چطور بهترین شرکت باربری قابل اعتماد را پیدا کنیم ؟

اسباب کشی به انگلیسی؟

در اسباب کشی با جواهرات و اقلام با ارزش چه کار باید بکنم؟

آیا خانواده من برای اسباب کشی آماده هستند؟

 هزینه های اسباب کشی منزل در باربری تهران چقدر است؟

چگونه کامیون باربری تهران برای اسباب کشی اجاره کنیم؟

تفاوت باربری تهران و اتوبار تهران در چیست؟روز اسباب کشی چی کار کنیم؟