متخصص در حمل و جا ب جایی و بسته بندی حرفه ای اثاثیه و بار در سراسر تهران

ویژگی ماشین اسباب کشی

آخرین ویرایش در۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۷
ویژگی ماشین اسباب کشی

 ماشین اسباب کشی و ماشین حمل بار

در اختیار قرار دادن بهترین ماشین اسباب کشی بسته به نوع بار شما از خدمات حمل اثاث منزل در جابه جا بار است، باربری و اتوبار جابه جا بار از زمان تاسیس خود تا کنون به عنوان یک شرکت بسته بندی و حمل بار در باربری در تهران داری پرسنل با تجربه و مجهز به تجهیزات انتقال بار به روز و ماشین اسباب کشی و حمل و نقل بار مشغول به کار است.

شماره تماس باربری : ۱۷۷۷

88372002 1777 44741966
به عنوان مثال : تریلی ها، کامیون ها، وانت بار ، کامیون های حمل و نقل با رمپ ها، جرثقیل، سیستم های بالابری با بهترین کیفیت، بسته به بار شما برای جابه جایی و خدمت رسانی مهیا است.

باربری جابه جا همچنین دارای ابزار مدرن و قوی مانند: جک های هیدرولیک، مخازن، بالابرها، جرثقیل ها و خدمات بسته بندی اثاثیه منزل است و همیشه در دسترس برای رزرو و حمل و نقل و لوازم سنگین و اثاث منزل و اداره ها میباشد.

هر پروژه حمل بار با توجه به نوع باری که قرار است جا به جا شود، احتیاج به استفاده از تجهیزات و ماشین باربری متناسب است. پس لازم است از ویژگی های ماشین های اسباب کشی اطلاع داشته باشید و متناسب با نوع بار خود از خدمات ماشین های باربری بهره مند شوید.

انتخاب ماشین اسباب کشی و حمل بار در تهران

همچنین نوع بسته بندی لوازم نیز برای بارگیری در ماشین های حمل و نقل متفاوت است و به نیاز مشتری و نوع بار و ماهیت حمل و نقل، نوع ماشین، شکنندگی لوازم منزل و البته مقصد محموله بستگی دارد.
هزینه های انواع ماشین ها و انواع بسته بندی ها نیز متفاوت است ، ما قصد داریم  راهنمایی ها لازم در جهت انتخاب ماشین اسباب کشی مناسب برای بار شما را انجام دهیم. تا هزینه های مصرفی شما تا حد ممکن تعدیل پیدا کند.

 

 

88372002 1777 44741966

انواع کامیون حمل بار

هر کامیون قادر به بارگیری و ذخیره سازی مقدار مشخصی از وسایل می باشد که اندازه های آن معمولا بر حسب متر مکعب اندازه گیری می شود. این اندازه گیری تمام فضای باز از منطقه ذخیره سازی بار در کامیون را از کف تا سقف در نظر می گیرد.

باربری تهران

این بلافاصله باعث کاهش تعداد متر مکعب های موجود در اکثر افراد می شود، مگر اینکه آنها بسته بندی کنندگان متخصص باشند، از این رو افراد معمولی به ندرت می توانند کامیون را به طور کامل از وسایل بسته بندی پر کنند.

بنابراین، انتخاب کامیون مناسب برای اسباب کشی کمی بیشتر از آنچه شما انتظار دارید، در یک اثاث کشی و باربری اسباب منزل  تاثیر گذار است.

برای انتخاب درست ابعاد و اندازه های ماشین اسباب کشی و کامیون حمل اثاثیه منزل می توانید با  شرکت های اجاره دهنده ماشین حمل بار مشورت نمایید.این شرکت ها نوع بار شما را بررسی کرده و بر اساس آن ماشین انتقال و حمل بار را به شما اجاره می دهند.

برای برخی از بارها،  ماشین اسباب کشی و کامیون های ساده باربری لازم می باشند. اما برای برخی دیگر از بار ها و لوازم منزل، کامیون های سنگین و بزرگ با کارکنان ماهر و آموزش دیده برای کار با آنها احتیاج است.

بارگزاری در ماشین های سنگین و بزرگی چون کامیون و خاور به روش های خاصی نیاز دارد که در حین چیدن اثاثیه و بارگزاری، حداکثر ایمنی برای بار و پرسنل حفظ بشود.

حمل بار و حمل و نقل با ماشین آلات سنگین مثل وانت بار، کامیون و خاور دارای خطراتی است که باید در نظر گرفته شود.

 

به همین دلیل کار با این ماشین ها باید بهینه شود و فرایندهای این پروسه بسیار دقیق و کنترل شده پیش برود.پس انتخاب شرکت باربری که به کلیه این اصول پایبند باشد برای شما یک جا به جایی و اسباب کشی تضمین شده را به ارمغان می آورد.

 

با تکمیل ارزیابی واقع بینانه از نیازهای خود، فرآیند انتخاب ماشین مناسب برای اسباب کشی را آغاز کنید. اگر شما قصد ندارید بارهای زیادی را حمل کنید یا یک تریلی بسیار سنگین را بکشید، احتمالا نیازی به یک کامیون یا وانت بار سنگین نیست؛ یک کامیون سبک و ساده و یا حتی یک وانت جمع و جور یا متوسط، میتواند نیاز شما را بر طرف کند.

کامیون باربری

کامیون با اندازه متوسط – خاور- برای اسباب کشی

این دسته از کامیون ها شامل مدل های کوچکتر از جمله Toyota Tacoma است. این کامیون ها بر روی یک قاب شاسی جداگانه ساخته شده اند و مجهز به موتورهای چهار سیلندر هستند. این کامیون ها به عنوان “خاور” یا “کامیون مکعبی” شناخته می شوند.

 

کامیون خاور ، یکی از کامیون های موفق شرکت مرسدس بنز است که توسط ایران خودرو دیزل در ایران مونتاژ می شود.حجم مخزن سوخت این کامیون باری بالغ بر۱۰۰ لیتر است که حداکثر سرعت آن را به ۷۹ کیلومتر برساعت است.

این کامیونت با عرض ۲ متر و طول ۴ مترقادر به حمل بار روی محور جلو به اندازه ی ۲۲۰۰ کیلوگرم و حمل بار روی محور عقب به اندازه ی ۴۸۰۰ کیلوگرم می باشد. این کامیونت دارای ۵ دنده جلو و ۱ دنده عقب می باشد  که باعث می شود وزن بار مجاز قابل تحمل برای کامیونت خاور۶۰۸ معادل ۶۰۰۰ کیلوگرم باشد.

 

یکی از فاکتورهای مثبت این کامیون استاندارد آلایندگی یورو ۲ آن است. کامیون خاور همچنین دارای ترمز دستی مکانیکی بر روی چرخ های عقب و فرمان مکانیکی است. کامیون خاور برای اسباب کشی لوازم به نسبت سنگین منزل استفاده میشود و کاگران حرفه ای کلیه وسایل بسته بندی شما را میتوانند به بهترین نحو در خاور بچینند.

ماشین با اندازه کوچک – وانت بار- برای اثاث کشی

وانت بار یا نیسان وانت  ماشین پر قدرتی است . خودرویی که با آن هیچگاه کار روی زمین نخواهد ماند. وانت بار در دو مدل پایه ای بنزین و گازسوز عرضه می شود و ماشینی مناسب برای حمل و نقل لوازم منزل به شمار میرود.

از موارد دیگر کاربرد این خودرو علاوه بر حمل بار در حمل مایعات ، نظافت شهری ، یدک کش ، آتش نشانی ، حمل زباله و … است. موتور استفاده شده در مدل انژکتوری  ۲٫۴ لیتری و در مدل دیزلی ۲٫۸ لیتر است و ظرفیت مجاز بار برای این خودرو ۲۱۰۰ کیلوگرم است

کامیون با اندازه بزرگ – کامیون سنگین – برای جا به جایی

کامیون های بزرگ، قدرتمند و بسیار توانا هستند. آنها همچنین به عنوان وسیله نقلیه حمل هر گونه بار و صادرات کالا مورد استفاده قرار می گیرند و نسبت به ماشین های سواری ایمنی بسیار بیشتری دارند. این کامیون ها بارهایی به وزن ۲۵۰۰ یا ۳۵۰۰ تن را حمل می کنند و برای حمل بارهای بسیار سنگین و برای کشیدن ماشین های سواری استفاده میشوند.

به همان نسبت که ظرفیت کامیون سنگین برای حمل بار بیشتر است هزینه هایی بیشتری نیز به نسبت خاور و نیسان را به خود اختصاص میدهند. پس اگر کالا شما در حد لوازم منزل یا اداره شما میباشد بهتر است برای جا به جایی لوازم از ماشین هایی مثل خاور و وانت بار استفاده کنید.

نکاتی درباره انتخاب مناسب نوع ماشین اسباب کشی

ماشین اسباب کشی

ماشین های اسباب کشی و باربری نه تنها در اندازه، بلکه در میزان هزینه باربری، سوخت مصرفی، امنیت و حفظ سلامت بار و کالا با یک دیگر تفاوت دارند.
کامیون هایی با بهینه ترین میزان مصرف سوخت معمولا وزن کمتری دارند، کوچکتر هستند و موتورهای کم قدرت دارند. به همین ترتیب، یک کامیون سنگین، موتور قوی تر و میزان مصرف سوخت بالاتر و ظرفیت بارگیری بیشتری دارد.

در اینجا نکات کلیدی و مهم  برای انتخاب یک کامیون یا وانت بار مناسب اسباب کشی ذکر شده است.

 • انبار ماشین باربری:

این بخش از ماشین اسباب کشی و ماشین های بارکشی آنها را از سایر خودرو ها متمایز میکند، قفسه انبار می تواند برای ذخیره و بسته بندی و انتقال لوازمی مانند :لوازم خانگی بزرگ، مبلمان بزرگ، ابزار و تجهیزات آزمایشگاهی و …مورد استفاده قرار گیرد. در انتخاب ماشین مناسب برای جا به جایی لوازم و اثاثیه خود به تمیز بودن این بخش از خودرو و سالم و جا دار بودن حتما دقت شود.

 • تجهیزات انتقال بار:

برای تجربه یک اسباب کشی مطمئن و ایمن ، باید از تجهیزات انتقال بار سالم و با کیفیت استفاده کرد. تجهیزاتی مانند لوازم بسته بندی ، چسب ، طناب ، کارتن ، تجهیزات اختصاصی ماشین باربری ، سیم بکسل ، و … همراه با استفاده از خدمات یک شرکت باربری با سابقه برای شما یک اسباب کشی دل نشین را رقم میزنند.

 • ویژگی های ایمنی و امنیتی ماشین باربری :

همانطور که کامیون ها ویژگی های ظرفیتی و  اتوبار بیشتری را نسب به خودرو های سواری دارند، علاوه بر آن شامل یک سری از تجهیزات پیشرفته ایمنی نیز میباشند. بسیاری از ویژگی های ایمنی پیشرفته ای که در حال حاضر در خودروها سواری استفاده میشود، در کامیون های جدید نیز به کار میروند. مانند : ترمزهای سریع و پیشرفته، ترمز خودکار اضطراری و علامت هشدار و تذکر برخورد با اتومبیل جلویی.

تکنولوژی هشدار برخورد با جلو (FCW) یک هشدار تصویری، قابل شنیدن و / یا لمسی را برای هشدار دادن به راننده از یک تصادف در آینده با یک ماشین یا یک جسم به طور مستقیم در مسیر آن فراهم می کند. اگر خودروی مجهز به ترمز خودکار اضطراری (AEB) یک برخورد بالقوه را حس می کند و راننده نیازی پیدا نمیکند که از خود واکنسی نشان بدهد زیرا اتومبیل به طور خودکار ترمز می شود.

مؤسسه بیمه اطلاعات ایمنی بزرگراه نشان می دهد که تصادفات ماشین های باربری و ماشین های سنگین با استفاده از این تجهیزات حدود ۵۰ درصد کاهش یافته است. دیگر پیشرفت های ایمنی مدرن شامل سیستم های کیسه هوای یا air bag است که در صورت بروز تصادف و برخورد محکم سرنشینان به آن فعال میشوند.

بهترین ماشین اسباب کشی و ماشین حمل بار چیست ؟

بهترین ماشین اسباب کشی و ماشین حمل بار خاور و کامیون میباشد – رزرو ماشین حمل بار با شماره ۰۲۱۸۸۳۷۲۰۰۲

خاور برای اسباب کشی بهتر است یا نیسان ؟

انتخاب ماشین حمل بار و نوع آن بستگی به میزان بار شما برای جابه جایی دارد – برای بعضی لوازم ماشین حمل بار نیسان مناسب میباشد و برای بعضی دیگر ماشین حمل بار خاور – تلفن رزرو ماشین حمل بار در تهران : ۱۷۷۷

حمل بار با خاور و نیسان و کامیون با چه نرخی در تهران صورت میگیرد؟

نرخ قیمت جابه جایی بار ما انواع ماشین های حمل بار باربری جابه جا بار بر اساس نرخ اتحادیه باربری و منصفانه می‌باشد

 

برای اجاره ماشین اسباب کشی و رزرو خدمات بسته بندی اتوبار جابه جا بار در تهران با شماره ۱۷۷۷ تماس بگیرید.

88372002 1777 44741966

2 نظر

  • سلام دوست من
   بر حسب مقدار باری که دارید باید ماشین اسباب کشی رو انتخاب کنید
   اگر لوازم منزلتان در حد یک تازه عروس و داماد هست ، خاور برای حمل بار شما کفایت میکند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.