شبانه روزی

بهترین اتوبار غرب تهران | اتوبار جابجابار | اتوبار غرب تهران | خدمات تخصصی اتوبار در غرب تهران

با استعانت از ایزد منان و با همت و تلاش کادر فنی مجرب بر آن شدیم تا مجموعه را تامین کنیم که با بهره گیری از تجربه و تخصص خدمتی ارائه نماییم در زمینه بسته بندی حرفه ای و حمل و نقل و جابجایی اثاث منزل و لوازم اداری و تجاری از سراسر تهران و ارسال به شهرستان و کلیه استانهای کشور که هدف اصلی آن رضایت شما مشتریان عزیز که سرمایه های اصلی ماهستید باشد.
جابجا بار با دریافت پروانه کسب کسب و مجوز فعالیت از سال ۱۳۹۶ زیر نظر اتحادیه حمل و نقل کالای تهران فعالیت خود را آغاز کرده است و همچنین فعال سازی تلفن چهار رقمی ۱۷۷۷ با گذر از فیلتر خاص از سازمان های خاص نشان از اعتبار و اصالت جابجا بار می باشد.

بهترین اتوبار تهران

استعلام قیمت از بهترین اتوبار غرب تهران

جابجابار در زمینه بسته بندی و جابجایی اثاث منزل شما همشهریان عزیز و همچنین بسته بندی و جابجایی لوازم اداری تجاری صنعتی ادارات موسسات دانشگاه ها شرکت ها رزومه درخشانی در کارنامه خود دارد که همگی قابل استناد می باشد.

عنوان مثال عقد قرارداد سالیانه خدمات حمل و نقل با بیمارستان های تهران مانند بیمارستان شریعتی حق قرارداد با دانشگاه های تهران مانند دانشگاه امیرکبیر به جهت جابجایی خوابگاه های این دانشگاه شرکت آسانسور ایران کلینیک های پزشکی تهران جهت حمل و جابجایی تجهیزات اتاق عمل و بسیاری از دیگر شرکت ها و ادارات مختلف در تهران از نمونه کارهای شرکت جابجا بار است.

جابجا بار مجهز به انواع کامیون کامیونت و وانت بار به جهت حمل و نقل اسباب و اثاثیه در بالاترین سطح کیفیت است.

کارگران جابجا بار همگی متعهد با اخلاق کاربلد و آموزش دیده هستند.

برآورد قیمت تمام شده خدمات جابجایی و حمل و نقل با در نظر گرفتن تمامی هزینه های لازم و بسیار شفاف از نکات قابل توجه و مهم در این زمینه است که کارشناسان جابجا بار از عهده آن به درستی بر می آیند.

بهترین اتوبار سعادت آباد
همکاران ما در اتوبار جابجابار بخش اداری به رسم حمایت از حقوق مشتریان پس از اجرای کار با شما مشتری گرامی تماس گرفته و از میزان رضایتمندی شما سوال می نمایند.

لازم به ذکر است کارشناسان جابجا بار به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز و گرانقدر هستند به جهت دریافت خدمات حمل و نقل و استعلام قیمت همواره می توانید با شماره ۴ رقمی ۱۷۷۷ تماس حاصل نمایید.

لطفاً دقت فرمایید کلیه محموله های شهرستان شامل بیمه و بارنامه دولتی می گردد.

بهترین اتوبار شهرک غرب

اتوبار غرب تهران

لطفا در استعلام قیمت و ثبت سفارش خدمات اتوبار به موارد ذیل توجه فرمائید:

وسائلی که در حمل و نقل و اسباب کشی شامل هزینه اضافی می گردند به شرح ذیل می باشد:

لازم به ذکر است برخی از اسباب و اثاثیه به دلیل ابعاد و حجم خاص و همچنین اهمیت بالای آنها نیازمند حمل و نقل تخصصی می باشد که ما در جابجابار با بهره مندی از به روز ترین تکنولوژی ها و کادر مجرب و کارآزموده برآنیم تا کلیه خدمات حمل و نقل تخصصی را به شما عزیزان ارائه نمائیم.

بهترین اتوبار غرب تهران

باتشکر از ویکی پدیا