سلام ، به سایت باربری تهران - جابه جا بار خوش آمدید

باربری در تهران متخصص در حمل و جا ب جایی و بسته بندی حرفه ای اثاثیه و بار در سراسر تهران

بسته بندی اثاثیه منزل

آخرین ویرایش در۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۴۷
بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل و اثاث قدیمی و جاسازی آن در منزل جدید را افراد خانواده بهتر از هر کس دیگری می تواند انجام دهد. اما مرحله وسط یعنی انتقال بار از منزل قدیمی و استقرار آن در منزل نو کار هر کسی نیست.

فهرست

بسته بندی اثاثیه منزل – اثاث و لوازم اداری و تجاری 

بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم منزل هم به قدرت بدنی کارگر بسته بندی نیاز دارد و هم به دانش و تخصص مناسب نیازمند است. باربری جابه جا بار در تهران با نیروی ماهر و متخصص در زمینه بسته بندی اثاثیه منزل، حمل بار و انتقال بار ، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

1777

شماره تماس بسته بندی اثاثیه منزل : ۱۷۷۷
(بدون پیش شماره در تهران)

 

هزینه بسته بندی اثاثیه منزل 

بسته بندی اثاثیه منزل زمانی اهمیت پیدا میکند که تصمیم دارید برای اسباب کشی خود از خدمات بسته بندی یک شرکت باربری معتبر استفاده کنید ، بدون شک اطلاع از نرخ قیمت و هزینه ها نیز برای شما اهمیت ویژه ای پیدا میکند ، مشاورین بسته بندی ما در باربری جا به جا بار که ساکن تهران هستند ، به صورت ۲۴ ساعته آماده هستند تا پاسخگوی سوالات شما در مورد اطلاع از نرخ قیمت و هزینه های بسته بندی لوازم باشند.

بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل

بسته بندی اثاثیه منزل را از کجا شروع کنیم ؟

در ابتدا برای خود یک لیست تهیه کنید و تمام اقلام و وسایل منزل را دسته دسته در آن یادداشت کنید.

  1. بسته بندی لباس ها برای جابه جایی
  2. لباس های پاره و کثیف رو از سایر لباس ها جدا کنید.
  3. لباس های سبک و تابستانه را از لباس ها ضخیم و زمستانی جدا کنید
  4. کفش و دمپایی را نیز به صورت مجزا از لباس ها باید بسته بندی کنید.

وقتی قصد سفر و یا اسباب کشی به شهری دیگر را دارید و نمیتوانید اتو همراه خود ببرید و استفاده کنید ، برای جلوگیری از چروک شدن لباس های خود ، به جای آنگه لباس های خود را مچاله کنید و در چمدان و یا جعبه بسته بندی اثاثیه منزل بیندازید ، آنها را به صورت لوله یا رول تا کنید تا احتمال چروک شدن آنها تا حد زیادی کاهش پیدا کند.

راه دیگر برای جلوگیری از چروک شدن لباس های شما این هست که آنها را در جالباسی بگذارید و همراه با جالباسی و آویزان در کمد منتقل کنید که این روش بیشتر برای اسباب کشی ها استفاده میشود.

سعی کنید هنگام بسته بندی اثاثیه منزل ، از تمام فضای خالی کارتن و جعبه ها استفاده کنید ، مثلا کارتن ظروف چینی و شکستنی را با پارچه و لباس پر کنید تا هم امنیت کالا بیشتر شود و هم در فضا و هزینه های شما صرفه جویی بشود.

نکته : میتوانید جوراب و لباس زیر خود را در فضای کفش ها جاسازی کنید.

بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل

 

 آیا به بسته بندی اثاثیه به صورت درست و اصولی لوازم منزل و اداره خود نیاز دارید ؟

آیا قصد حمل و بسته بندی اثاثیه منزل را دارید؟

بهترین خدمات بسته بندی و حمل بار در تهران و شمال تهران را از باربری ما بخواهید .همیشه انتقال از مکانی به مکان دیگر با هیجان همراه است. مهم نیست اداره یا منزل تازه در کجا واقع شده و از چه کیفیتی برخوردار است. ما در باربری جا به جا به شما روش صحیح بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل در هنگام اسباب کشی را یاد میدهیم و در صورت تمایل کارگران با تجربه خود را جهت بسته بندی و حمل باری ایمن و مطمئن در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم تا اسباب کشی ایمن و مطمئن را داشته باشید.

اصول بسته بندی اثاثیه منزل به هنگام اسباب کشی

در اسباب کشی مهم ترین و حساس ترین کار مربوط به چگونگی بسته بندی اثاثیه منزل است. لوازم منزل معمولا شکستنی و  با ارزش و گران قیمت هستند . بنابراین چگونگی بسته بندی لوازم نیازمند مهارت و دانش اصولی مربوط به خود میباشد.

که اگر از آن برخوردار باشید ، خواهید توانست با سلامت و امنیت کامل کار اسباب کشی را با موفقیت به انجام برسانید و از این بابت آسوده خاطر باشید.

مراحل مختلف بسته بندی اثاثیه منزل در هنگام اسباب کشی

با رعایت نکات ایمنی و پیروی مرحله به مرحله بسته بندی طبق مقاله ای که در اختیار شما قرار دادیم  میتوانید تجربه یک بسته بندی و جابه جایی بار مطمئن را داشته باشید. این نکات ریز و جزئی هستند اما تاثیر مثبت فراوانی در انتقال سالم و آسان بار و اثاثیه شما خواهند داشت.

کارتون ها رو محکم و درست بسته بندی کنید.

کارتون های مناسب و محکم را تهیه کنید. دقت کنید برای وسایل خیلی سنگین کارتون مستحکمی داشته باشید ، اگر کارتون شما اندازه مناسبی نداشته باشد و یا خراب یا پاره باشد در زمان جابجایی با مشکل برخورد خواهید کرد.

بهتر است در کارتون های بزرگ لوازم سبکتر و در کارتون های محکم و با اندازه متوسط وسایل سنگین و شکستنی را به دقت بسته بندی کنید و قرار دهید.در زمان بسته بندی اثاثیه منزل و گذاشتن آنها در کارتون ها روی هر کارتون بنویسید که چه چیزی داخل آن کارتون قرار گرفته است. همچنین بنویسید آن کارتون مربوط به چه کسی یا کجا است.

 

ظروف شکستنی و سنگین را به دقت بسته بندی کنید  

در هنگام بسته بندی ظروف شکستنی بین ظرف ها از پارچه، ورقه های روزنامه یا کاغذ باطله ، دستمال نرم و یا حوله های مناسب یا اگر در دسترس بود نایلون های حباب دار استفاده کنید. دقت کنید بین فضاهای خالی کارتون و بین وسایل با پارچه یا وسایل نرم محکم شود.

 تا در هنگام حمل و انتقال بر اثر حرکت دادن و تکان خوردن کارتون ها ، لوازم داخل آن ها به هم برخورد نکند و نشکند.

لوازم مشابه را با هم بسته بندی کنید.

برای راحتی کار بعد از اسباب کشی و چیدن وسیله ها در منزل یا اداره جدید خود بهتر است از قبل وسیله های مشابه رو با هم بسته بندی کنید.

برای مثال ظروف آشپزخانه در یک کارتون و لوازم بهداشتی و دارویی در کارتونی مجزا قرار دهید همچنین لوازم برقی را جدا از بقیه وسایل بسته بندی کنید.

 

اگر پایه مبل شما قابل جداسازی است ، آن را جدا کنید روی هر کدام بنویسید که مربوط به کدام مبل است. تا در صورت مستقر شدن در منزل نو با مشکل برخورد نکنید.

 

همین تکنیک را می توانید برای تابلوها ، قاب عکس ها و آینه ها به کار ببرید. وسایل جانبی هر وسیله را در نایلونی بگذارید و روی آن بنویسد که مربوط به کدام وسیله است.

سپس نایلون را اگر امکانش بود درون کارتون همان وسیله قرار دهید. امکانش نبود ، همه نایلون ها را در یک کارتون جداگانه قرار دهید تا بعداً سریع به سراغش بروید. این تکنیک از گم شدن بخش های کوچک و جانبی وسایل جلوگیری می کند.

شماره بسته بندی اثاثیه در تهران

 

برای بسته بندی لباس ، از کارتون های رگال دار استفاده کنید.

کارتون های رگال دار دارای رخت آویز بوده و از چروکیده شدن و نامرتب بودن لباس های شما جلوگیری می کنند. با این کار در موقع تخلیه و جاسازی در مکان جدید نیز کار شما آسان و راحت خواهد بود و در زمان خود صرفه جویی کرده اید. این بخش یکی از مراحل مهم در بسته بندی اثاثیه منزل میباشد.

بسته بندی ظروف شکستنی 

در زمان بسته بندی اثاثیه منزل دقت کنید اثاثیه شکستنی و سنگین را در بخش پایین کارتون قرار دهید و محکم کنید و لوازم سبک تر و کوچکتر را در بخش بالایی کارتون مستقر کنید. در چیدن بشقاب ها دقت کنید که در ته کارتون نباشد بلکه در بخش بالایی کارتون قرار بگیرند و وسایل انعطاف پذیر مانند پارچه و دستمال های نرم را حتما بین ظروف استفاده کنید.

همچنین برای محافظت بیشتر روی کارتون لوازم شکستنی بنویسید : شکستنی است با احتیاط حمل شود .

 دسته بندی و چیدمان مناسب اثاثیه در خودرو حمل بار

در زمان حمل بار و مستقر کردن آن در ماشین حمل بار دقت کنید که به صورت بهینه و محکم چیدمان بار را انجام دهید. از لوازم مناسب برای محکم کردن وسایل استفاده کنید. با این کار از شکسته شدن و یا خراش برداشتن لوازم پیشگیری می کنید.

همچنین در زمان حمل بار به داخل کامیون و همچنین انتقال اثاثیه از کامیون به داخل منزل یا اداره جدید ، دقت و صبر کافی داشته باشید.

 


از چه ابزاری برای بسته بندی اثاثیه منزل استفاده کنیم ؟

کیسه های پلاستیکی بزرگ

پلاستیک های زباله از جمله مواردی هستند که در اسباب کشی ها کاربرد زیادی دارد ، به طور کلی میتوانید تمام تجهیزات الکتریکی و سیم های منزل خود را در کیسه زباله بسته بندی کنید. برای مثال : شارژر گوشی همراه و موبایل ، شارژر لب تاپ ، سیم و کابل های تلویزیون  ، آداپتور ها ، سیم های مودم وای فای و آداپتور های را در کیسه پلاستیکی بگذارید و بسته بندی کنید .

پارچه و پشم شیشه و پنبه

از آنجایی که بیشتر اثاثیه و لوازم منزل جزو مواردی هستند که قابلیت شکستگی بالایی دارند در بسته بندی آنها باید دقت لازم به عمل بیاید ، استفاده از پارچه و پشم شیشه و در مواردی کاغذ باطله و روزنامه در بسته بندی کردم لوازم منزل به شما کمک شایانی میکند و باعث حفاظت از وسایل میشود .

برای بسته بندی لوازم آرایشی مثل پنکیک نیز میتوانید از پدهای آرایشی و یا پنبه ای استفاده کنید در طول جابه جایی نشکنند و پودر نشوند.

کارتن و جعبه های بسته بندی 

بدون شک مهمترین ابزار و لوازم بسته بندی و وسیله در روند بسته بندی اثاثیه منزل کارتن و جعبه مناسب است . بدون داشتن کارتن شما هیچ ظرف مناسبی برای جا سازی و بسته بندی لوازم خود نخواهید داشت و از آنجایی که میخواهید به منزل دیگری بروید و کلیه اثاث شما جابه جا میشود کیفیت کارتن مورد استفاده نیز بسیار اهمیت پیدا میکند ، زیرا وظیفه اصلی حفاظت از لوازمتان بر عهده همین کارتن هاست ، در انتخاب آنها حتما دقت کنید . 

بطری و شیشه های خالی 

برای جلوگیری خطر و تهدید سرقت لوازم منزل شما ، به ویژه لوازم با ارزشی مثل جواهرات گران قیمت و پول نقد بهتر است آنها را طوری بسته بندی کنید که در معرض دید نباشد.

در این جا ما د رباربری جا به جا به شما یک نکته مشاوره بسته بندی اثاثیه منزل و باربری درباره بسته بندی طلا و جواهر و پول نقد میگوییم. بطری های و شیشه های خالی را که بلا استفاده نگه داشتید را برای بسته بندی طلا و پول نقد استفاده کنید ، به این صورت که آنها را کاملا مستتر کنید و با کاغد بپیجید تا محتویات درون آن مشاهده نشود و بعد لوازم با ارزش خود را درونشان بریزید و محکم ببندید .

بزرگترین و سنگین کارتن بسته بندی 

برای بارگیری لوازم بسته بندی شده خود در کامیون و خاور و ماشین های باربری ، ابتدا از سنگین ترین لوازم و جعبه ها شروع کنید. برای مثال لوازم خانگی مثل : اجاق گاز ، ماشین لباس شویی ، یخچال و فریزر ، ماشین ظرف شویی و میز تلویزیون ، همگی جزو لوازم سنگین هستند و حمل آنها کار مشکلی میباشد .

برای برگیری در ماشین اسباب کشی جعبه و کارتن این لوازم را قبلا از بقیه بسته بندی ها وارد ماشین اسباب کشی کنید. چون لین موارد سنگین هستند حتما از نیروی کمکی و کارگر اسباب کشی برای بارگیری لوازم خود استفاده کنید .

بسته بندی لوازم منزل

باربری جابه جا بار در تهران و غرب و شمال تهران ، ارائه دهنده خدمات بسته بندی و حمل بار میباشد و شما میتوانید کارگر و ماشین مورد نیاز برای اسباب کشی خود را از ما بخواهید.

نکته : برای محافظت از سطح چوبی مبلمان خود در حین اسباب کشی ، میتوانید از پارچه کتانی و آکاسیف یا آکاسیو برای محافظت بیشتر لوازم در ماشین اسباب کشی و کامیون استفاده کنید. همچینین مطمئن شوید ماشینی که برای اسباب کشی خود اجاره کرده اید از پوشش محافظتی برای کل لوازم شما استفاده کند.

بسته بندی های طویل و عریض 

لوازمی که دارای بسته بندی های عریض و طویل هستند مثل : آینه ها ، مبلمان ، تشک ها ، میز اتو و میز کامیپوتر و تخت خود را به صورت عمودی در ماشین اسباب کشی بسته بندی کنید تا در فضای اشغالی ماشین صرفه جویی بشود . هنگام چیدن بسته بندی های عریض در ماشین اسباب کشی به صورت عمودی ، حتما اطمینان حاصل کنید که جعبه بسته بندی به درستی در جای خود قرار گرفته و محکم شده و در حین جابه جایی روی لوازم دیگر سقوط نمیکند.

فضای خالی بسته بندی ظروف شکستنی را پر کنید.

موارد شکننده یا موارد حساس و چینی شکل را در آخر کامیون قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که آنها در حین حمل و نقل حرکت نمی کنند. بهترین نقطه برای موارد بسته بندی شکننده و شکستنی است در زیر میز ها میباشد. که در واقع سطح میز برای آنها به عنوان یک محافظ عمل میکند.

 

بارگذاری بسته بندی های باقی مانده 

بعد، شروع به بارگذاری بزرگترین و سنگین ترین جعبه ها را اول بارگزاری کنید. جعبه ها را در بالای لوازم و مبلمان قرار دهید و مطمئن شوید که هر حفره زیر جداول، زیر میز و صندلی را پر کرده اید. اطمینان حاصل کنید که جعبه های سنگین هیچ آیتم شکننده ای ندارند.

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری تهران انجام میشود ؟

شماره تماس ۰۲۱۸۸۳۷۲۰۰۲
بله بسته بندی اثاثیه با بهترین خدمات در باربری تهران – جابه جا بار صورت میگیرد.

شماره تماس جهت استخدام کارگر بسته بندی اثاث در تهران چند است ؟

جهت استخدام کارگر بسته بندی برای بسته بندی اثاث در تهران میتوانید با شماره ۴ رقمی ۱۷۷۷ تماس بگیرید

خدامت بسته بندی با چه وسایلی صورت میگیرد؟

باربری در تهران – جابه جا بار برای بسته بندی وسایل منزل خدمات ویژه ای را انجام می دهد برای بسته بندی کردن وسایل منزل از ضربه گیر های حبابدار ، سلفون ، چسپ ، فوم ، کارتن ، وکیوم بگ ، کارتن های رگال دار و … استفاده می شود.


بسته بندی اثاثیه منزل یکی از مهمترین کارهای اولیه اثاث کشی است واتوبار جابه جا بار با تجربه کافی این خدمات را به خوبی برای شما ساکنین استان تهران انجام می دهد.

 

جعبه های سبک تر را به کامیون حمل کنید و آنها را روی جعبه های سنگین قرار دهید و مطمئن شوید که سبک ترین جعبه ها در بالا قرار دارند. سعی کنید جعبه ها را در ردیف هم قرار دهید تا آنها به بالای کامیون برسند. هر فضای بین بالای جعبه ها و سقف کامیون باید با اقلام نرم و قابل انعطاف مانند کیسه های زباله پر از لباس، ملافه و پارچه کتانی پر شود.

شماره تماس جهت بسته بندی اثاثیه منزل با باربری در تهران 

88372002 1777 44741966

12 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.