سلام ، به سایت بهترین باربری تهران خوش آمدید

باربری در تهران
متخصص در حمل و جا ب جایی و بسته بندی حرفه ای اثاثیه و بار در سراسر تهران

بسته بندی و حمل جهیزیه عروس در تهران | 1777 شماره باربری جا به جا

آخرین ویرایش در28 فروردین 1398 ساعت 10:06
بسته بندی و حمل جهیزیه عروس

حمل جهیزیه عروس با بهترین باربری در تهران

با توجه به رسیدن فصل بهار در سال ۹۸ ، خیلی از زوج های جوان مراسم ازدواج و عروسی خود را در فصل بهار به دلیل آب و هوای خوب آن برگزار میکنند.جابه جایی به منزل جدید و بسته بندی جهیزیه و لوازم منزل برای خانواده عروس و داماد بسیار اهمیت دارد. در این جهت استفاده از خدمات باربری با تجربه با نیروی بسته بندی متخصص میتواند خیلی از نگرانی های عروس و داماد و خانواده هایشان را قبل از برگزاری مراسم عروسی کم کند.

شماره باربری
باربری و اتوبار جا به جا بار با داشتن نیروی متخصص در بسته بندی و حمل بار با باربری در تهران و شمال تهران برای حمل جهیزیه نو عروسان خدمات ویژه ای دارد. یکی از این خدمات بیمه کالا و جهیزیه عروس خانم هاست. با بیمه شدن لوازم منزل جدیدتان حین جا به جایی و شروع زندگی مشترک میتوانید از بروز آسیب و زیان در اول زندگی جلوگیری کنید. باربری جا به جا بار کلیه لوازم منزل شما را برای اسباب کشی بیمه میکند.

شماره باربری

شماره تماس باربری : ۱۷۷۷

 خدمات باربری برای حمل و چیدمان جهیزیه

در عصر حاضر بیشتر مردم به سمت مدرنیته و طراحی و دیزاین های جدید خانه خود گرایش  پیدا کرده اند که این گرایش به فطرت زیباجو انسان برمیگردد و کاملا طبیعی است از این رو برای عروس و داماد های امروزی چیدمان جهیزیه و دیزاین وسایل منزل تبدیل به مسیله مهمی شده است.

با توجه به اینکه اولویت چیدمان وسایل منزل با آشپزخانه است؛ باید در چیدمان و دکوراسیون آن دقت شود و مهم تر از همه هنگام حمل بار سلامت کالا و ظروف آشپزخانه در حین جا به جایی حفظ شود .باربری جا به جا از کلیه این نکات آگاه است و خدمات بسته بندی و حمل اثاثیه خود را بر اساس همین متد پیش میبرد. پیشنهاد میکنیم برای بسته بندی جهزیه خود حتما از خدمات مشاوره رایگان اتوبار جا به جا بار در تهران استفاده کنید.

حمل جهیزیه

مرتب و منظم بودن وسایل خانه به جهیزیه زیبایی دو چندان می افزاید.شاید نظم، در نگاه اول مسئله مهمی در تزیین و چیدمان جهیزیه عروس نباشد؛ اما وقتی با جهاز ریز و درشت زیادی سرو کار داشته باشید؛ میبینید که با نظم دادن و مرتب کنار هم چیدن جهیزیه میتوانید به زیبایی خانه جدیدتان جلوه خاصی ببخشید.

 

حمل اثاثیه عروس در تهران

در گذشته بخاطر خلوت بودن مسیر ها و جاده ها و نبودن اثاث و جهیزیه فراوان حمل جهاز به صورت سنتی و آسان تر و معمولا توسط خود افراد خانواده انجام میشد به نحویی که با قرار دادن جهیزیه در چند سینی بزرگ و حمل آنها با چارپایانی مثل اسب و یا گذاشتن آنها بر روی سر افراد از منزل عروس به طرف منزل داماد حمل میشد، اما امروزه بنا به تقاضا و نوع نیاز مردم ،تعداد وسایل منزل و جهیزیه عروس خانم ها رو به افزایش است و مسلما روش سنتی برای حمل لوازم و جهیزیه کارساز نمیباشد.

به همین جهت نیز حمل جهیزیه به سهولت گذشته امکان پذیر نیست و با توجه به دغدغه بشر در زندگی های امروز استفاده از خدمات بسته بندی و حمل بار اتوبار ها بهترین گزینه روی میز برای خانواده ها میباشد.

یکی از مسائل مهم در امر حمل جهیزیه عروس،بسته بندی اثاثیه و جهیزیه است که تقریبا میتوان گفت مهمترین امر در هر جا به جایی ، بسته بندی است. و بیشترین نگرانی افراد نیز به نحوه انجام جمع کردن و بسته بندی لوازم بستگی دارد.

برای حفظ سلامت لوازم منزل و جهیزیه و همچنین تجربه یک جا به جایی و حمل بار خوب میتوانید از تجهیزات و امکاناتی مانند کارتن سه لایه، نایلون های حباب دار ضد ضربه و روزنامه و دستگاه های چسب زن برای بسته بندی و پیچیدن اسباب و اثاث و جلوگیری از شکستگی وسایل  استفاده کرد و اسباب کشی و حمل جهیزیه آسانتری را ضمانت کرد. باربری جا به جا بار حمل جهیزیه  تضمین شده ای را برای شما رقم میزند.

اکنون سالهاست که شکل زندگی مردم تغییر پیدا کرده و بسیاری از خانواده ها در منزل شان دارای وسایلی مانند تلویزیون، ظروف و قابلمه های آشپزخانه، یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی، ظرفشویی و … هستند. مسلما حمل و نقل و جابجایی این وسایل مخصوصا در جا به جایی جهیزیه و لوازم عروس، دیگر به آسانی گذشته نیست .

ما در سایت باربری جابه جا بار قصد داریم درباره بسته بندی وسایل نو عروس مثل یخچال ، مبلمان ، تلویزیون و …به شما نکاتی را بگوییم . این آموزش را با بسته بندی یخچال و فریزر شروع میکنیم.

 

طریقه بسته بندی یخچال و فریزر

اگر شما تازه عروس و دامادی هستید که قصد جا به جایی وسایل و جهیزیه به منزل جدید خود را دارید، میدانید که جا به جایی وسایل سنگین یکی از سخت ترین مراحل  است.اگر خرید یخچال و فریزر را برای مراحل اخر گذاشته اید ، به احتمال زیاد فروشگاهی که از آن خرید میکنید ، یخچال و فریزر را به منزل شما حمل میکنند. اما اگر از چند ماه قبل اقدام به خریداری کرده اید و اکنون قصد انتقال لوازم را به منزل دارید. با روش هایی که به شما میگوییم میتوانید اسباب کشی مطمئنی داشته باشید و از فریزر و یخچال خود محافظت کنید.

یخچال و فریزر عروس

بسته بندی یخچال برای اسباب کشی

اگر یخچال جدید خود را از بسته بندی اولیه خارج نکرده اید ، میتوانید به راحتی از این مرحله رد شوید اما اگر از یخچال در این مدت استفاده نموده اید. یخچال را از تمامی محتویات آن خالی کنید. قبل از اینکه سعی کنید یخچال را جا به جا کنید بهتر است همه چیز را از داخل آن خارج کنید. اطمینان حاصل کنید که یخچال و فریزر شما از مواد غذایی، ادویه جات، ظروف جا یخی و هر چیز دیگری که ممکن است درهم شکسته شود، خالی گردیده است. همچنین اگر یخچال شما دارای یخ ساز است، آنرا نیز از منبع آب جدا کنید. تزئینات آهنربایی روی یخچال را نیز در صورت وجود جدا کنید
قفسه ها را جدا کنید.

شماره باربری

تمام اجزای متحرک داخل یخچال و فریزر را بیرون بیاورید، از جمله قفسه ها، کشو ها و سایر موارد شیشه ای و  متحرک، قفسه ها را در پارچه یا حوله برای حفاظت بیشتر بپیچید، سپس آنها را با دقت برچسب گذاری کنید البته این نکته را هم توجه داشته باشید که می توانید قفسه بندی های داخل فریزر و یخچال را خارج نکنید بلکه با استفاده از نوار چسب آنها را محکم کنید تا در حین حمل جهیزیه و جا به جایی تکان نخورند.
یخچال و فریزر را حتما خاموش کنید. سیم کشی سیم را به صورت امن و ضخامت آن بچسبانید تا مطمئن شوید که در حال حرکت است.

حمل جهیزیه در تهران

برای رزرو باربری با شماره ۱۷۷۷ تماس بگیرید

 

بیشتر بخوانیم :   باربری مرزداران - باربری در مرزداران

سعی کنید در مصرف انرژی صرفه جویی کنید و یخچال و فریز خالی را بیهوده روشن نگه ندارید، از فرصت استفاده کنید و یخچال و فریزر خود را قبل از اینکه به منزل جدیدتان بروید به طور کامل تمیز کنید.
درب یخچال یا فریزر خود را به طور کامل و کیپ ببندید. از طناب محکم برای بستن محکم تر درب وسیله استفاده کنید. اگر یخچال و فریزر شما دارای درب دو درب باشد، دستگیره را نیز با طناب محکم ببندید. مراقب باشید که بسته بندی با طناب یخچال را بیش از حد هم محکم نکنید تا از هم ترازی خارج نشوند. توصیه نمی شود از نوار برای نگهداری درب استفاده کنید، زیرا ممکن است به درب یخچال آسیب برساند.
اگر حرکت به مدت طولانی تر از یک روز برنامه ریزی شده باشد، توصیه می شود که درب ها را کمی باز بگذارید تا جریان هوا را برقرار شود و از پیدایش هرگونه کپک در داخل یخچال جلوگیری شود.

از خدمات شرکت های باربری استفاده کنید و برای حمل اثاث و جهیزیه کارگرانی را جهت اسباب کشی استخدام کنید. بخچال و فریزر جزو وسایلی هستند که برای جا به جا شدن به دو نفر یا تعداد بیشتری نیاز است.استفاده از یک چرخ دنده یکی از بهترین راه برای جا به جایی، یک یخچال و فریزر است که می تواند حمل یخچال را راحت تر کند مخصوصا اگر جا به جایی در آپارتمان های چند طبقه صورت بگیرد.
یخچال و فریزر بعد از بسته بندی و حمل باید به آرامی از شیب کامبون یا خاور رد بشوند. مهم ترین عامل حرکت در جهت مخالف شیب است که برای حفظ امنیت بیشتر ضروری است.

حمل یخچال

بعد از بارگیری یخچال و فریزر در ماشین باربری و رسیدن به منزل جدید ، هنگام خالی کرن جهیزیه و لوازم منزل دوباره تمامی نکات ایمنی را رعایت کنید . سپس یخچال را به فضای جدید منتقل کنید و اجازه دهید حداقل ۳ ساعت قبل از وصل شدن در محل جدید به صورت خاموش ساکن باشد . این امر می تواند روغن و مایع یخچال و فریزر شما را به کمپرسور بازگرداند و از آسیب دیدن دستگاه جلوگیری کند. بعد از روشن کردن فریزر و یخچال حدود ۳ روز زمان میبرد تا یخچال به درجه حرارات مطلوب و خنک خود برسد و کامل قابل استفاده شود.

حمل فریزر
باربری جا به جا بار در این مقاله به شما نحوه بسته بندی صحیح یخچال  فریزر و روش های حمل آن را توضیح داد تا حمل جهیزیه و اسباب کشی ایمنی داشته باشید . برای بسته بندی سایر وسیله های خانه و جهیزیه با ما همراه باشید.

برای رزرو خدمات بسته بندی و باربری و مشاوره رایگان با کارمندان ما در اتوبار جابه جا بار ،  با شماره ۱۷۷۷ تماس بگیرید.

شماره باربری

4 نظر

  • اگر تمایل داشته باشید از خدمات بیمه کالا استفاده کنید ، بله ! جهیزیه هم بیمه میکنیم

 • سلام
  برای حمل جهیزیه تهران
  چون لوازم بسته بندی شده هستند ، هزینه ها کاهش پیدا میکنه ؟

  • سلام دوست عزیز
   بله چون لوازمتون بسته بندی هستن نیاز با خدمات بسته بندی ما ندارید که به دنبال این موضوع هزینه بسته بندی از شما گرفته نمیشود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.