سلام ، به سایت باربری تهران - جابه جا بار خوش آمدید

باربری در تهران متخصص در حمل و جا ب جایی و بسته بندی حرفه ای اثاثیه و بار در سراسر تهران

باربری سردار جنگل

باربری سردار جنگل

باربری سردار جنگل جابه جا بار ارائه دهنده خدمات اسباب کشی، حمل بار و بسته بندی اثاثیه منزل به صورت کاملا تخصصی میباشد، چنانچه ساکن منطقه سردارجنگل تهران هستید و یا قصد اسباب کشی به این منطقه را دارید، میتوانید همین حالا با مشاورین ما در باربری سردار جنگل جابه جا بار تماس بگیرید.

شماره تماس باربری سردار جنگل

1777

اسباب کشی با باربری سردار جنگل

سردار جنگل یکی از محله های منطقه 5 شهرداری تهران است که به علت نزدیکی به منطقه پونک و اشرفی اصفهانی یکی از بهترین مناطق برای سکونت محسوب میشود، باربری تهران جابه جا بار خدمات باربری در اشرفی اصفهانی و باربری در پونک را نیز به صورت کاملا حرفه ای انجام میدهد.

حمل بار در منطقه سردارجنگل

سردار جنگل یکی از مناطق غربی تهران بوده که در مجاورت اتوبان نیایش میباشد و به دو قسمت سردار جنگل شمالی وسردار جنگل جنوبی که قسمت شمال آن بالای بزرگراه نیایش وقسمت جنوبی آن پایین بزرگراه نیایش است، تقسیم میشود.

حمل بار در منطقه سردارجنگل

باتوجه به اینکه این منطقه به بزرگراه های مهم تهران دسترسی آسانی دارد، همه روز حمل بار های زیادی در این مسیر نیز انجام میشود، خوشبختانه باربری جابه جا بار مجهز به انواع ماشین های باربری و وانت بار و به صورت کاملا حرفه ای و با رعایت پروتکل های بهداشتی خدمات حمل بار را به انجام میرساند.

حمل اثاثیه منزل در محدوده سردار جنگل 

خدمات حمل بار شامل حمل اثاث منزل و حمل لوازم اداری و تجاری میشود و این خدمات به صورت کاملا ایمن انجام میپذیرید، به عبارتی مهم ترین اصل در حمل بار و اصاص منزل حفظ ایمنی و استفاده از خدمات بیمه بار میباشد، بنابراین همیشه این نکته را به خاطر داشته باشید و از باربری مورد نظرتان درباره ایمن بود پروسه حمل بار و بیمه کردن کالا سوال بپرسید.

جمع کردن وسایل منزل قبل از بارگیری در کامیون

قبل از شروع بسته بندی، لوازم و اثاثیه را جمع کنید. برای راحتی کار خود در بسته بندی آسان و همچنین چیدن وسیله ها در مکان جدید بهتر است که لوازم هر بخش از منزل را به صورت مجزا جمع و بسته بندی کنید. برای مثال وسایل آشپزخانه را در همان محل و وسایل پذیرایی و اتاق خواب ها را نیز در مکان خودشان جمع کنید.

بسته بندی اثاثیه

به ترتیب لوازم اتاق ها را جمع آوری کنید و این کار را با آشپزخانه شروع کنید. استفاده از ظروف نگهدارنده مواد غذایی برای تمام موادی که ممکن است در حین جابه جایی خراب شوند، نیز توصیه میشود.

ساده سازی بسته بندی لوازم منزل در اثاث کشی با باربری سردار جنگل

بسته های سنگین مانند کتاب ها، اسباب بازی ها و غیره را در جعبه های کوچک بسته کنید. اشیا سنگین‌تر را در قسمت پایین کارتن قرار دهید و نقاط خالی را با پارچه های سبک تر پر کنید. از قبیل جوراب، شال و چیزهای کوچک دیگر را در سوراخ و شکاف جعبه‌ ها جا سازی کنید. فقط مطمئن شوید که جفت جوراب را کنار هم نگاه دارید! همچنین میتوانید از روزنامه و کاغذ باطله هم برای پر کردن فضای خالی و افزایش امنیت وسایل استفاده کنید.

اسباب کشی حرفه ای با اتوبار سردار جنگل 

بسته های حاوی شکستنی به مراقبت و توجه بیشتر هنگام بسته بندی در کارتن و جا به جایی احتیاج دارند. در صورت لزوم، از لایه های بیشتری از پارچه و روزنامه پیچ و تاب داده شده استفاده کنید تا چنین مواردی را خوب پوشانیده شوند.بین لوازم آرایشی شکننده نیز پنبه قرار دهید.

بسته بندی لوازم منزل در اثاث کشی
تا آنجا که امکان دارد مواردی را که خودشان به جعبه ای تعلق دارند را در جعبه خود حفظ کنید به عنوان مثال، هنگام بسته بندی وسایل نقره ای / وسایل آشپزخانه مثل حبوبات، آنها  را از ظرف مخصوص خود خارج نکنید.

چگونگی تهیه کارتن برای بسته بندی جهت اسباب کشی با اتوبار سردار جنگل

قبل از فرا رسیدن روز موعود برای جا به جایی و نقل مکان به منزل جدید با باربری سردار جنگل، بهتر است به انجام کارهای ساده تری، مثل  جمع آوری جعبه و کارتن ها و تهیه لوازم بسته بندی بپردازید. این کار را حداقل از یک ماه قبل (و ترجیحا بیشتر) از تاریخ اسباب کشی شروع کنید. سوپرمارکت ها و بیمارستان ها دارای جعبه هایی با اندازه مطلوب هستند، بنابراین سر زدن به این مکان ها می تواند مفید باشد .

در صورتی موجود نبودن کارتن میتوانید از متخصصین باربری سردار جنگل جابه جا بار بخواهید تعدادی از کارتن های بار خود را برای شما دخیره نگه دارند، شروع بسته بندی آسان زود هنگام برای به حداقل رساندن عجله و شتاب قبل از اسباب کشی است.

بسته بندی اثاثیه منزل با اتوبار سردار جنگل 

بسته بندی اثاثیه منزل نیز یکی دیگر از خدمات ویژه ای است که در باربری سردار جنگل زیر نظر بهترین متخصصین بسته بندی و کارگر اسباب کشی انجام میشود، نیروی بسته بندی و متخصص ما به صورت کاملا حرفه ای آموزش دیده و خدمات بسته بندی اثاثیه را در سریع ترین زمان ممکن و با نهایت دقیق انجام میدهند.

بسته بندی اثاثیه منزل با اتوبار سردار جنگل 

جابه جایی درون شهری با باربری سردار جنگل 

اتوبار سردار جنگل جابه جا بار خدمات باربری درون شهری را برای کلیه اجسام سنگین و استاندارد و غیر استاندارد که معمولا جابه جایی و حمل آنها راحت نیست، با نیروی های متخصص و ماهر خود انجام میدهد.

حمل و جابه جایی لوازم خود از جمله حمل گاو صندوق، پیانو، میزبیلیارد، یخچال ساید بای ساید، شیشه میزنهارخوری، بخاری های صنعتی و همچنین بسته بندی مبلمان و حملشان را تنها با شماره گیری 1777 در تهران به ما در اتوبار و باربری سردار جنگل بسپارید.

سفارش خدمات باربری سردار جنگل

باربری جابه جا بار در منطقه اشرفی اصفهانی و در نزدیکی سردار جنگل واقع شده و یکی از بهترین باربری های تهران نیز محسوب میشود که به صورت تخصصی خدمات اسباب کشی و باربری را در غرب و شمال تهران انجام میدهد، برای رزرو خدمات باربری سردار جنگل میتوانید همین حالا با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید، همچنین در صورت نیاز میتوانید از خدمات مشاوره باربری رایگان باربری سردار جنگل جابه جا بار استفاده کرده و یک اسباب کشی کاملا ایمن و حرفه ای را برای خود رقم بزنید.

شماره تماس باربری سردارجنگل

88372002

1777

44741966

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.