سلام ، به سایت باربری تهران - جابه جا بار خوش آمدید

باربری در تهران
متخصص در حمل و جا ب جایی و بسته بندی حرفه ای اثاثیه و بار در سراسر تهران

باربری صادقیه | تلفن باربری صادقیه 1777| باربری و اتوبار صادقیه تهران

آخرین ویرایش در۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۱
باربری صادقیه | اتوبار صادقیه

باربری صادقیه و حمل بار با باربری صادقیه

باربری صادقیه – جابه جا بار در این مقاله قصد دارد شما را با صادقیه تهران و شرایط اسباب کشی و زندگی در آن آشنا کند ، محله صادقیه در غرب تهران و در منطقه 2 شهرداری واقع شده است ، البته اگر بخواهیم به عنوان یک نیروی متخصص در باربری صادقیه دقیق تر توضیح بدهیم ، بخشی از صادقیه در منطقه 5  و بقیه آن در منطقه 2 قرار گرفته است.

شماره تماس باربری صادقیه تهران : ۱۷۷۷

(بدون پیش شماره در تهران)

خیلی از افراد صادقیه را با نام آریا شهر میشناسند که امروزه شامل صادقیه شمالی، بلوار فردوس و ارمکان است. صادقیه یا آریاشهر دارای دو فلکه مهم به نام فلکه اول و دوم صادقیه است که در این بین فلکه دوم از مجتمع های تجاری و آموزشی بسیاری ساخته شده است.

شماره تلفن باربری صادقیه :

شماره باربری

باربری فلکه دوم صادقیه

فلکه دوم صادقیه ، یکی از میدان های مهم در غرب تهران است. که از شمال به بزرگراه اشرفی اصفهانی، از جنوب به بزرگراه جناح، از غرب به بزرگراه آیت الله کاشانی و از شرق به بلوار ستارخان متصل است. ایستگاه مترو صادقیه در جنوب غرب فلکه دوم صادقیه واقع شده است. میدانی که نماد محله صادقیه است و در ذهن بیشتر ساکنان تهران این محله با مشخصات فلکه دوم صادقیه نقش بسته است.

باربری صادقیه

نکته : باربری صادقیه با استفاده از تجهیزات به روز و نیروی خوش برخورد، حرفه ای و متعهد به همراه استفاده از روش‌ های اصولی در باربری های تخصصی و حمل بارهای سنگین و یا اسباب کشی منزل، محل کار، جهیزیه ، لوازم اداری و لوازم شرکتی و کالاهای مختلف می باشد.

باربری در محدوده صادقیه تهران

خدمات باربری جابه جا محدود و صرفا در صادقیه نیست ، بلکه مناطق اطراف و نزدیک صادقیه را نیز شامل میشود ، در اینجا برای شما لیستی از مناطق و محله های محدوده صادقیه را آورده ایم تا با خدمات باربری و اتوبار جابه جا بار بیشتر آشنا بشوید :

 
 • باربری در خیابان ستارخان
 • باربری در خیابان جلال ال احمد
 • باربری در بلوار فردوس
 • باربری در خیابان ابوذر
 • باربری در خیابان بهنام
 • باربری در مرزداران
 • باربری جلال آل احمد
 • باربری در بزرگراه آیت الله کاشانی
 • باربری در آزادی
 • باربری در شهران

بارگیری و حمل بار باربری صادقیه

بارگیری درست و اصولی اثاثیه و لوازم اداری و تجاری شرکت ها و فروشگاه ها یکی از مراحل مهم در هر جابه جایی است ، از آنجایی که صادقیه تهران یکی از مناطق پر رفت و آمد در تهران است و مراکز اداری و تجاری و فروشگاه های معروف و زیادی در این منطقه قرار گرفته است ، بنابراین پیدا کردن یک شرکت باربری در تهران و بسته بندی خوب در این منطقه که با دقت و قیمت مناسب حمل بار و بارگیری در ماشین های بارگیری مخصوص را انجام بدهد ، اهمیت پیدا میکند.

بسته بندی اثاثیه در صادقیه

نکته : اتوبار صادقیه با یک مدیریت تمام وقت بر روی کارها و مدیریت عالی در بخش بارگیری و حمل بار در صادقیه و به کارگیری روش‌های جدیدی و مطمئن که در این امر نیاز هست و به کار می رود باعث هرچه بهتر انجام شدن پرویسه بسته بندی و حمل بار در اسباب کشی میشود، برای رزرو خدمات با حمل بار در صادقیه میتوانید با شماره 1777 بدون پیش شماره در تهران تماس بگیرید.

کیفیت خدمات در باربری صادقیه 

اتوبار جابه جا بار ، با یک دهه تجربه و حضور فعال در مناطق مختلف تهران از جمله باربری در صادقیه توانسته اعتبار خوبی بدست بیاورد و اعتماد همشهریان عزیز تهرانی را برای سپردن اسباب کشی به شرکت بدست بیاورد ، خدمات به گونه ای برنامه ریزی و انجام میشود که به صورت 24 ساعته و شبانه روزی مشاورین باربری روی خط هستند تا به سوالات شما در زمینه اسباب کشی و  بسته بندی و حمل بار پاسخ بگویند و خدمات مورد نظر شما را رزرو کنند تا جابه جایی و اثاث کشی شما در تایم مورد نظرتان توسط نیروی متخصص باربری انجام بشود .

باربری در صادقیه شماره تماسش چند هست ؟

شماره تماس باربری صادقیه – جابه جا بار 1777 میباشد

بیشتر بخوانیم :   لیست باربری های تهران

بسته بندی اثاثیه در صادقیه انجام میشود؟

بله باربری جابه جا بار با نیروی متخصص خود بسته بندی اثاثیه را در صادقیه تهران انجام میدهد

حمل بار با وانت بار و نیسان در باربری صادقیه صورت میگیرد؟

باربری در صادقیه جابه جا بار مجهز به انواع ماشین های باربری میباشد- تلفن تماس 02188372002

اتوبار جا به جا بار بار با تمامی تجهیزات و پرسنل خود اعم از کامیون، کامیونت، کامیون و وانت و نیسان همراه با کارگر و بدون کارگر، با کارگران مجرب و تسلط کامل بر مناطق مختلف تهران با بسته بندی منظم و اصولی و خدمات ویژه در خدمت شماست.

بسته بندی اثاثه با باربری صادقیه

بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل از مشکل ترین بخش های اسباب کشی و جابه جایی است. اگر تصمیم گرفته اید بسته بندی لوازمتان را خودتان انجام ندهید و برونسپاری کنید ، در انتخاب یک شرکت خوب دقت و وقت کافی بگذارید تا بتوانید بهترین شرکت باربری و بسته بندی در صادقیه را پیدا و انتخاب کنید. نیروی بسته بندی اتوبار جابه جا بار از بهترین های شهر است و میتوانید با خیال راحت بسته بندی لوازمتان را به آنها بسپارید.

لیست خدمات بسته بندی وسایل در  باربری صادقیه :

 • بسته بندی لوازم سنگین
 • بسته بندی اثاثیه منزل
 • بسته بندی لوازم شرکتی
 • فروش کارتن بسته بندی و تجهیزات انتقال بار

کامیونت باربری در صادقیه

نرخ قیمت بسته بندی و حمل بار در باربری صادقیه

پی بردن به نرخ دقیق قیمت ها و خدمات بسته بندی و باربری برای بیشتر افراد سوال است و اولین فکری که در ذهن خود با آن مواجه میشوند و دوست دارند آنرا بدانند نرخ قیمت ها میباشد ، باربری و اتوبار جابه جا بار خدمات خود را با نرخ قیمتی مناسب و زیر نظر و تایید اتحادیه باربری کل کشور ، برآورد کرده است. برای اطلاعات دقیق تر و تعرفه لازم برای بار شما با وزن و تعداد مخصوص است ، میتوانید با شماره 1777 تماس بگیرید.

کامیونت حمل بار و اثاث در باربری صادقیه

جهت حمل بار و لوازم نیمه سنگین و سنگین اداری و شرکتی و حتی لوازم سنگیم منزل ، کامیونت ها یکی از بهترین گزینه ها هستند. از مزایای این کامیونت ها میتوان مسقف بودن و عایق بندی بودن آنها اشاره نمود. باربری جابه جا بار مجهز به انواع کامیونت ها برای حمل بار  با رانندگان حرفه ای میباشد.

 

برای رزرو خدمات بسته بندی و باربری و مشاوره رایگان با کارمندان ما در اتوبار جابه جا بار ، با شماره ۱۷۷۷ تماس بگیرید.

برای رزرو باربری با شماره ۱۷۷۷ باربری صادقیه تماس بگیرید

شماره باربری

2 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.