سلام ، به سایت باربری تهران - جابه جا بار خوش آمدید

باربری در تهران متخصص در حمل و جا ب جایی و بسته بندی حرفه ای اثاثیه و بار در سراسر تهران

استعلام قیمت و هزینه باربری در تهران

آخرین ویرایش در۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۵۹
استعلام قیمت و هزینه باربری در تهران

نحوه استعلام قیمت باربری چگونه انجام می شود ؟

استعلام قیمت باربری یکی از مواردی است که افراد زیادی متقاضی انجام آن هستند، چنانچه شما نیز در آینده نزدیک قصد اسباب کشی دارید بی شک استفاده از خدمات استعلام قیمت باربری جابه جا بار برای شما خالی از لطف نخواهد بود . همچنین قصد داریم در ادامه به توضیح در مورد نحوه استعلام قیمت باربری و هزینه های اسباب کشی بپردازیم.

شماره تماس باربری جهت استعلام قیمت :

1777

آگاهی نرخ و قیمت حمل بار و خرید و فروش لوازم بسته بندی باربری های تهران باعث شده هنگامی که برای استعلام قیمت ها به سراغ اتوبار ها می روید قطعا قیمت های نجومی را باور نخواهید کرد و به هیچ عنوان سرتان کلاه نمی رود.

استعلام قیمت در باربری جابه جا بار

همواره یکی از اصلی ترین مواردی که ذهن افراد را به هنگام اسباب کشی درگیر خود می سازد هزینه های اسباب کشی می باشد. اما متاسفانه از سوی شرکت های خدمات اسباب کشی فاکتور مشخصی برای تعیین قیمت اسباب کشی لحاظ نشده است. این موضوع نارضایتی مشتریان را برانگیخته چرا که تمامی افراد مایل بوده در همان ابتدا از هزینه این کار مطلع گشته تا مبلغ مورد نیاز را کنار بگذارند.

خوشبختانه باربری جابه جا بار جزوه آن دسته از باربری هایی است که از همان ابتدا تمام هزینه های خدمات خود برای مشتریان شفاف سازی و اعلام میکند.

نامشخص بودن میزان و حجم بار هنگام استعلام قیمت

واقعیت آن است که قیمت گذاری در این زمینه با در نظر گیری عواملی  صورت گرفته و در این بین حجم و میزان بار مورد نظر نیز نقشی اساسی در قیمت باربری خواهند داشت.  طبیعی است که میزان اثاثیه در هر خانه متفاوت از خانه دیگری بوده و نمی توان تمام خانه ها را به یک شکل اسباب کشی نمود. مثلا وجود لوازم قیمتی در یک خانه قطعا نیاز به یک بسته بندی بسیار دقیق و مقاوم خواهند داشت.

استعلام قیمت باربری

نحوه محاسبه هزینه اسباب کشی و استعلام قیمت باربری

اگر به دنبال نحوه محاسبه هزینه باربری به صورت دقیق و با جزییات کامل هستید لطفا به نکاتی که در این قیمت برایتان آورده ایم به خوبی دقت و توجه کنید.

هزینه حمل وسایل سنگین: 

برخی وسایل سنگین و دارای ابعاد بزرگ هزینه حمل متفاوتی دارند برای مثال هزینه حمل لوازمی از جمله:

  • • یخچال ساید بای ساید
  • • پیانو
  • • گاوصندوق
  • • شیشه میز نهارخوری سنگین
  • • یخچال فریزر بالای 18 فوت
  • • کمدهای سنگین و شیشه ای

تاثیر زمان بر هزینه های باربری:

مسئله بعدی در تعیین هزینه باربری در تهران مسئله زمان است ، برای مثال زمان استاندارد برای در اختیار داشتن کامیون 3 ساعت و برای نیسان 2 است که این زمان از موقع رسیدن وسیله نقلیه به مبدا بارگیری محاسبه می شود و در صورتی که مدت زمان بیشتر شود ممکن است هزینه باربری کمی بیشتر شود.

هزینه بسته بندی :

هزینه کارتن های بسته بندی بین 7 الی 20 هزار تومان است و بستگی به سایز و ابعاد آن دارد. ضمنا هزینه کارگر جهت بسته بندی اثاثیه منزل – کارگر آقا و کارگر خانم – بین 25 الی 30 هزار تومان به ازای هر ساعت است.

هزینه کارگر :

هزینه کارگر حمل بار نیز چیزی بین 40 تا 55 هزار تومان است که بسته به تعداد طبقات ممکن است کمی کم و زیاد گردد. توصیه ما در باربری و وانت بار تهران جابه جا بار به شما این هست که برای آگاهی از نرخ دقیق قیمت ها و استفاده از خدمات مشاوره باربری رایگان ما در تهران همین حالا با شماره 4 رقمی 1777 تماس بگیرید.

عوامل موثر در استعلام قیمت باربری

قیمت باربری

نوع ماشین حمل بار

بسته به نوع لوازم خانه و تعداد آن ها نوع ماشین مورد نیاز باری حمل بار و به دنبال آن قیمتش نیز فرق خواهد داشت. چنانچه اثاثیه منزل شما در اندازه ای بوده که همه ی آن ها به یک باره در یک ماشین باربری معمولی جای گیرند طبیعی است که هزینه پرداختی و استعلام قیمت باربری برای شما، خیلی کم تر از زمانی شده که برای اسباب کشی به چند ماشین احتیاج بوده و یا این که نیاز است اسباب کشی طی چند مرحله انجام گیرد. با بالا رفتن میزان بار و اثاثیه تعداد ماشین های مورد نیاز نیز بیشتر خواهد شد و هزینه های اسباب کشی نیز بیشتر میشوند.

محل بارگیری و هزینه اسباب کشی

محل بارگیری نیز یکی از موارد مهم در تعیین هزینه ها در استعلام قیمت باربری است. ممکن است خانه شما در کوچه پس کوچه های بسیار تنگ بوده و عبور و مرور برای ماشین حمل اثاثیه دشوار باشد و یا اصلا وارد شدن ماشین حمل بار به کوچه شما امکان پذیر نباشد که در این شرایط ماشین های باربری باید با فاصله بیشتری از منزل توقف کرده و از این رو انرژی و وقت بیشتر از نیروی خدماتی جهت بار زدن اثاثیه ها گرفته خواهد شد.

زمان اسباب کشی

در ساعاتی از روز حجم ترافیک در کلان شهر تهران بسیار بالا بوده و این مسئله رفت و آمد را سخت و طولانی و  هزینه های اسباب کشی و استعلام قیمت باربری را بالاتر خواهد برد. لذا بهتر بوده برای کاهش هزینه ها ساعاتی از روز را انتخاب نمایید که  شهر و خیابان ها به نسبت خلوت تر باشد. پیشنهاد باربری جابه جا بار به شما اسباب کشی در ساعات اولیه روز و صبح میباشد.

طبقات خانه

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در هزینه های اسباب کشی و افزایش یا کاهش استعلام قیمت باربری، تعداد طبقات منزل می باشد. بی شک چنانچه شما قصد نقل مکان از طبقه اول یک ساختمان به طبقه اول ساختمانی دیگر دارید در مقایسه با زمانی که خانه فعلی شما در طبقه ششم یک ساختمان بوده و منزل جدید شما نیز در طبقه ششم هست هزینه های اسباب کشی تفاوت فاحشی با هم خواهند داشت.

تعداد پله ها و نوع راه پله ها نیز در هزینه ها موثر واقع خواهند شد. چنانچه خانه شما در طبقات بالا بوده می توانید خود از قبل وسایل سبک را بسته بندی نموده و به منزل جدید ببرید تا از این طریق به کاهش هزینه ها کمک نمایید. اما بهتر بوده وسایلی چون ساید بای ساید، مبلمان و دیگر وسایل را به دست نیروی خدماتی متخصص باربری جابه جا بار بسپارید.

فرم استعلام قیمت باربری جابه جا بار

لطفا با در نظر گرفتن مواردی که در این مقاله ذکر شد جهت آگاهی و استعلام قیمت باربری در تهران با اتوبار جابه جا بار تماس بگیرید . یا فرم رزرو آنلاین را تکمیل کنید تا مشاورین ما جواب سوالات شما را از طریق تماس و یا ایمیل بدهند.

1777 44741966 88372002

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.